PDA

View Full Version : Nasilieto



04-12-2006, 15:49
Kakvo mislite za nasilieto - fizi4esko ili duhovno ??

6matkata
04-12-2006, 16:08
Kakwo trqbwa da se misli ? Towa e ejednewie. Ednotapo ejednewie. Spored men e nai tpoto ne6to koegto moje da sa6testwuwa no e normalno . Kolkoto i kofti da zwu4i 4oweekyt e wid jiwotno , a za qth towa e normalno,na4in na jiwot. tapoto e 4e nie se smqtame za po inteligentni no w deistwitelnost.. ponqkoa se okazwa 4e siwoto we6testwo koeto se predpolaga 4e imame w 4erepnata ni kuhina se e jeliral i ne fukcionira . Ima wsqkakwi ludi.Wseki 4owek iska drugite da go priiznaqt, da naprawi ne6to s koeto da pokaje 4e e nad wsi4ki.za nqkoi towa e na4ina

hamilcar
04-12-2006, 19:18
Е какво може да се мисли.Нито едно от двете не е приятно.

rosskata
04-12-2006, 21:16
:| Не одобрявам никакъв вид насилие.

http://www.emax24.de/images/normal/company/schildershop/article/funschild_make_spass_funschilder.jpg

За съжаление насилието винаги е било и е присъстващо в живота ни. :|

i'm so excited!
04-12-2006, 21:20
до насилие прибягват само слабите.

KiLLeR_InSTiNkT
04-12-2006, 21:27
до насилие прибягват само слабите. напълно съм съгласна

teenkopele
04-12-2006, 22:14
Насилието се проявява и в двете форми. За огромно съжаление, в последно време това става все по-често. Моето лично мнение е, че това е породено от напрегнатото ежедневие и проблемите, които имат хората в обществото. :? :o

machoka
04-12-2006, 22:19
Какво е духовно насилие :-k

Estranged
04-12-2006, 22:45
Насилието по принцип е нещо много приятно по време на връзка, се пак я разнообразява, а и аз съм малко садо-мазо. А по принцип - не е толкова хубаво, но пък аз си обичам и да ме подлагат и да подлагам.
Духовното е друг въпрос....

midnight...
04-12-2006, 22:48
физическото насилие...хич не ми допада
духовно...е случва :-s

bulgarche
04-12-2006, 23:16
Не мога да съм против това, понеже често го прилагам. И двете ми доставят удоволствие, особено ако не го правя с лоши намерения :) (трудно е за обясняване...вие простосмъртните едва ли бихте ме разбрали) ахахахаххаах :smt005

rosskata
04-12-2006, 23:59
:lol: Бия те щото те обичам, бе!!! :lol: :lol:

Май тук имаме хора със садистични наклонности... Мазохисти?... Anybody?

rosskata
04-13-2006, 00:08
:? Ама ти си готов диктатор... :lol:
Интересно - какво удовлетворение може да носи това да тормозиш хоракоито нищо не са ти направили...
Ако видиш някой човечец детоедвам крета, няма ли да симахнеш раницата от седалката? :?

rosskata
04-13-2006, 00:23
:lol: :lol: :lol: :lol: Ахахаха и аз много ги обичам тея баби... Дори ще пусна една темичка преди да стана от компа... :lol:

И за да не съм ептен офтопик- брои ли се за насилие като крещиш на някой( или някой ти крещи?) :-k

rosskata
04-13-2006, 00:34
Същите мили батковци веднъж решиха че Роската и сестра и(доста мургавичка) не са от националността на тези мили батковци, и най-любезно се опитаха да ги сгазят с колата си... Оттогава не са ми толкова симпатични.... :evil:

А ако викането е насилие, аз съм страшен агресор-аз само и постоянно викам, това ми е начина на общуване :oops:

WILD__BOY
04-13-2006, 08:08
Ми мноо куул е !
тъпа темичка, кво трябва да мислим за насилието?

Sinister_Doll
04-13-2006, 15:10
Taka kato megledat horata, kato znaqt kakvo slu6am i kak izglejdam izob6to nikoga ne mivqrvat kolko ujasno protiv fizi4eskoto nasilie sum... Mislq, 4e samo slabite hora pribqgvat do nego.
Za bezpri4innoto nasilie da ne govorim.
Ako nqkoy me psuva na ulicata, nqma da otvurna s nasilie... Ako nqkoy me hvane na ulicata i me spuka ot boy, 6ot ne mu haresva koq sum, nqma da si izpratq priqtelite da go trepat. Te posle 6te izpratqt tehnite priqteli, koto 6te si vzemat drugi priqteli... Se6tate se, nqma smisul.

6to se otnasq do duhovnoto nasile, prilagam go mn 4esto.
V pove4eto slu4ai dori ne se use6tam...
Moga s edno izre4enie da nakaram 4ovek da se 4uvstva taka, kakto ne se e 4uvstval v jivota si. Osven tova na momenti sum bolezneno sarkasti4na.
Sujalqvam, takava sum si :oops:

ycMuBkaTa
04-14-2006, 17:31
Не ми харесва да ме нараняват, нито да наранявам физически, а и не го правя...
А относно психическото насилие трудно допускам някой да ме наранява така, но за жалост доста често наранявам хората, които обичам...Може би странно чувство за хумор :-k