PDA

View Full Version : Момичетааа,дайте ми предложения за прическа,плссс



04-12-2006, 16:37
Здравейте.МНого яки съветчета давате,много ме кефи сайта.Някои въпросчета имам,незнам дали се повтарят.Ама знайте ли какво е да имаш прекалено "мека" коса....Мойта е такваз,тоест не се поддава на никакво оформяне :smt013 -било то исправяне с четка или да стои начупена.Сега малко и придавам форма с пяна за коса,ама ужааасно ми исушава косата и става ужасна.Сега ми е на пластове,почти до раменете,малко по-къса.Винаги съм искала изправена коса,обаче не съм си взимала преса,щото ме е страх да не се изтощи много.Някакви предложения с какво да я правя по-твърда и издръжлива прическата за повече време...Че е някакво мъчение вече.Как да я подстрижа,за да мога по-лесно да се грижа за нея и да я оформям?Едно мноооого голямо мерси на всички

LyLa
04-12-2006, 16:40
знам аз имам мека коса но това не ми е проблем така че незнам какво да ти предложа

Sabrina27
04-12-2006, 17:20
4uvala sum 4e po friziorskite saloni izpravqt kosi... Proveri ako tolkova iska6... Nz kolko struva no znam 4e ne e s presa i mai ne uvrejda kosata :smt006

04-12-2006, 17:33
za 10 kinta she shte te izpravqt vuv friziorski

one_touch
04-12-2006, 18:15
i moqta e acki meka i mnogo tynka i az ve4e sym se ot4aqla savsem.no otvreme na vreme pribqgvam do presa za6toto mi pisna da q gledam v edna i sy6ta pri4eska,a ponqkoga si q kydrq s piana.dr ne znam kakvo da ti kaja :roll:

Barbie
04-12-2006, 19:01
mi...na men kato mi pisne ot vida na kosata mi...udarno q podstrigvam :D mnoooogo kusi4ka...pravq si q s fibki...no est, ne znam do kolko si gotova da improvizira6 :) idi pri nqkoq mn dobra friziorka i i kaji da te podstrije taka, kakto smqta 4e nai 6te ti otiva :) (ne nosq otgovornost za suveta si...za6toto ne znam dali obi4a6 podobni iznenadi :)...no tova e koeto pravq az)

tainstvenata
04-12-2006, 19:47
emi na men kosata mi e meka no ne mnogo i az ve4e mi be6e pisnalo kosata mi da si pravi kfot iska otidoh vav friziorskiq salon i si postrigah kosata po kaso i posle si4ki mi kazaha 4e sam bila po hubava tai :) i ne sajalqvam i nqkoi mi be6e kazal da ne sajalqvam za ne6to koeto raste i e to4no taka :)

hamsterka
04-12-2006, 19:52
abe mene ako pita6 ne q podstrigvai ako si q haresva6 taka...prosto nameri profesionalen na4in da q durji6 prava..posuvetvai se s friziorka kakvo 6te ti otiva nai-mnogo i kogato ti napravi pri4eskata ne zabravqi da q pomoli6 da ti pokaje kak da q poddurja6 su6tata...uspeh