PDA

View Full Version : moderated: Възможно ли е да съм стерилна?



04-12-2006, 19:39
ZDR... iskam da vi popitam ne6to!!!
moje li da sam sterilna?znam malka sam (na 18 sam),oba4e mnogo pati priqtelqt mi e svar6val v men i ne sam vzimala nikvi predpazni merki,oba4e nikoga ne sam za4evala.
ne 4e iskam da zabremeneq,ama se 4udq ne e li stranno?



p.s. dano ne mi hilite na akala!!!! :)
moderated by Coki:
7 точка от правилника!

Mem0reX
04-12-2006, 20:06
Idi si napravi izsledvaniq :)

`Death`Whore`
04-12-2006, 20:08
Пожелавам ти да забременееш скоро. :)

Mem0reX
04-12-2006, 20:10
are bre moje toi da ima falshiva sperma :)

04-12-2006, 20:31
Ами възможно е ,но не е задължително причината да е в теб,може и неговата сперма да е негодна..,но ако толко се чудиш иди на лекар заедно с него и ще разбереш 8)

pipi`e`golqma
04-12-2006, 21:32
Еми да ама първо тя да иде и да си направи изследвания и тогава вече ще знае. NeJnA_DrOgA^ :smt016 :smt016

SuN4o_F
04-12-2006, 21:38
hee baby mn stranen vapros... :smt005

bulgarche
04-12-2006, 22:36
Може и той да е стерилният. Все пак не можеш да забременееш когато и да е :)

favor_91
04-13-2006, 07:27
moje bi problema da ne e v teb...a v mom4eto.naprimer da mu ne e ka4estvena sper*ata

TauHaTa
04-13-2006, 10:53
ako si spala samo sus nego ne moje6 da bude6 sigurna nito 4e ti si defektna nito 4e v nego e problema.. vuzmojen e i varianta v koito prosto ne suvpadat qicekletkite i spermata mu i zatova ne moje6 za da4ene6...
ko men pita6 trqa se radva6 4e ne si zabremenqla na 18 a ne da misli6 6to ne si.. e se pak si napraqvi izsledvaniq...

Night_Knight
04-13-2006, 12:34
Жените са стерилни много по-рядко от мъжете. А, ако си следиш цикъла можеш да му позволиш да свършва в теб всеки път и да не забременееш цял живот.

04-14-2006, 11:21
Жените са стерилни много по-рядко от мъжете. А, ако си следиш цикъла можеш да му позволиш да свършва в теб всеки път и да не забременееш цял живот.
maleeeeeeeeeeeee dobre li si we?!?!??!!?!!?!?!?!? mojesh da zabremeneesh dori kogato si v cikal da ne govorim za ostanaloto vreme... ](*,) ](*,) ](*,)

pitbullbg
04-14-2006, 12:06
Жените са стерилни много по-рядко от мъжете. А, ако си следиш цикъла можеш да му позволиш да свършва в теб всеки път и да не забременееш цял живот.
maleeeeeeeeeeeee dobre li si we?!?!??!!?!!?!?!?!? mojesh da zabremeneesh dori kogato si v cikal da ne govorim za ostanaloto vreme... ](*,) ](*,) ](*,)
66ttt... mal4i neka go pravqt i si sledat cikala posle 6to ima temi bremenna saaaaaammmmmmm pomooo6tttt

Night_Knight
04-14-2006, 12:51
Жените са стерилни много по-рядко от мъжете. А, ако си следиш цикъла можеш да му позволиш да свършва в теб всеки път и да не забременееш цял живот.
maleeeeeeeeeeeee dobre li si we?!?!??!!?!!?!?!?!? mojesh da zabremeneesh dori kogato si v cikal da ne govorim za ostanaloto vreme... ](*,) ](*,) ](*,)

Аха. Има НЕ повече от 5 дена в месеца в които жената може да забременее.

Хайде стига приказки за малки деца :wink:

Не съм стерилен, а с постоянните си приятелки (досега общо 2) съм го правил 10 години без предпазни средства. Не е толкова сложно, честно :lol:

п.п.:Методи, базирани на фертилните дни – понякога се наричат и естествени методи за семейно планиране. Това е начин жената да открие в кои дни от менструалния цикъл е вероятно да забременее и в кои – не. Дните, в които има вероятност от забременяване, се наричат фертилни дни. Това става чрез записване на промените, които се появяват в тялото по време на менструалния цикъл – от първия ден на менструацията до последния ден преди следващата менструация. За да избегне забременяване, жената не трябва да има сексуален контакт през фертилните дни или с партньора си да използват бариерен метод като диафрагма или презерватив през тези дни.

girlka
04-14-2006, 14:24
Night_Knight, говориш глупости. Овулацията е подвижна ... преди го обеснявах пак ...

ProstoAz
04-14-2006, 18:06
Овулацията няма проблем да се разбере кога е стига момичето сутрин да си премерва температурата в ануса, когато се е повишила - тогава е овулацията.

Не си стерилна според мен и по-добре не си изпробвай "късмета", защото някой ден може да ти изиграе много лоша шега! Най-голям е шанса да се забременее до 2 дни след овулацията, защото яйцеклетката е в маточните тръби (където става оплождането).

men
05-02-2006, 19:36
mersi, vse pak 4e otgovorihte....

da rano da mislq za deca, no prosto se zamislih dali ne e po vaprosa sas sterilnosta..

:D :D