PDA

View Full Version : харесвам едно момиче ама на..



JI\/KO
04-12-2006, 20:08
херсвам я запознах се с една неина приятелка от чата но тя доведе нея може да се каже че е любов от пръв поглед е двамата се харесахме но проблема е че като я погледна в очите и започна да говоря за някоя тема сякаш исключвам но както е да е всичко мина добре тя беше ме поканила на рождения си ден когато отидох аз бях идинственото момче и това ми направи голямо впечетление защото от 5 момичета бях само аз момчето и изглежда че и приятелителкитеи ме харесаха и според мен това е добре обаче нз как да и предложа аз знам че тя ме харесва но всеки път кото говоря с нея за да я гледам в очите без да исключа си захапвам адски силно езика и мога да я слушам но как да е предложа докато ме е захапан езика наи много да я наплюя без да искам тя да ми зашливи един и толкова затова плс даваите съвети

pitbullbg
04-12-2006, 20:13
nqma da i predlaga6 da ne si v parvi klas...??? celuni q...

pipi`e`golqma
04-12-2006, 20:35
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Иди на пазара педлагай зеленчуци :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Отиваш целуваш я и толкоз кое му е сложното, апак и след като тя те харесва не виждам каде е проблема :roll:

IKisseDAGirL
04-12-2006, 21:33
ами нали след като я целуне трябва да каже нещо да няма да седи като сомче и да мълчи.. то момичето ше се стресне направо 8-[ :smt005

най-добре събери всичките си сили, опитай се да я възприемеш просто като човек подобен на всички останали, но който заема мааалко по-специално място в подредбата :D

стегни се колкото можеш и действай, друг начин няма :) и само да ти кажа, че ако тя те харесва наистина (а явно е така), няма да се интересува мн мн от тва как си се представил, защото единственото, което ще е в мислите й после, ще е колко хубаво й е било в компанията на твоя милост :mrgreen:

pipi`e`golqma
04-12-2006, 21:37
ами нали след като я целуне трябва да каже нещо да няма да седи като сомче и да мълчи.. то момичето ше се стресне направо 8-[ :smt005
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Да бе естествено че ще и каже нещо... той си знае вече ко ще и говори там да я омагьосва :smt016 :mrgreen:

midnight...
04-12-2006, 21:39
избий си като начало спомените от 1ви клас когато си предлагал на съученичките, излезте някъде само двамата и то от самосебе си ще стане, щом мислиш че и тя иска, няма какво повече да му мислиш :wink:

sk8girL
04-12-2006, 21:56
Не й приказвай много врели некипели.. просто я KiSs !:)
Айде късмет :PP

white_chik
04-13-2006, 07:41
ami prosto trq da se uspokoi6 i akto kaza nekoi da q prieme6 prosto kato 4ovek.sled tva q celuva6 i i kazva6 4e iska6 da ste pove4e ot priqteli ili ne6to ot toq sort i tva e

Mem0reX
04-13-2006, 08:46
Kaji istinata :) Otivash direktno i kazvash 4e iskash da ste neshto pove4e ot priqteli ala bala i ako te har pone malko e tfoia :P

n0mak
04-13-2006, 08:50
ами нали след като я целуне трябва да каже нещо да няма да седи като сомче и да мълчи.. то момичето ше се стресне направо 8-[ :smt005



spoks we sled kato q celune 6e si e glutnal ezika, pone tehni4eski nqma kak da q napliue pove4e.. tva e hubavo ne6to :?