PDA

View Full Version : Кражба



KiLLeR_InSTiNkT
04-12-2006, 20:10
Здравейте сорка, ако тази тема не е за тук, но исках да споделя с вас какво ми се случи вчера... Та връщам се от урок по математика вече скапана към 21 часа и точно минавах през градинката, която е до моя блок и някакво ши"ано наркоманче из отзад ми се мята и започва да ми дърпа чантата и успява да я вземе щот аз кво мога да направя - нищо. Нямаше никакви хора около мен, а то и да имаше пак не е гаранция че това нямаше да се случи ама все пак... Много съм разочарована от тази гадна и долна постъпка :x Само дето тоя "пич" си е мислел, че имам много кинти или некъф баровски джи ес ем в чантата, но е останал жестоко разочарован бас ловя като е видял мизерните ми 2 лева и учебника ми по математика. Кофтито е, че личната ми карта и ключовете от нас бяха там ама вече взех мерки по въпроса. Та исках да ви питам случвало ли ви се е и на вас подобно нещо и как сте реагирали? Аз бях много стресирана миналата вечер :smt076

i'm so excited!
04-12-2006, 20:14
случвало ми се е да, само дето бях по-малка и доста време след тва не можах да се съвзема, беше ме страх да излизам навън...
и още повече тоя въпросния шибан наркоман живееше в квартала ми и съм го засичала не веднъж.
3 години и половина след тази случка видях некролога му :-D
така че донт уори, всеки си го получава накрая :D
най-гадното е, че може да се случи и на други хора, деца... абе въобще... :smt009

Master_88
04-12-2006, 20:24
Не ми се е случвало,но ако ми се случи(Да пази Господ),веднага подавам жалба в полицията,където познавам няколко следователя и прокурора,и на наркоманчето ще му се види тесен града,в който живея.

KiLLeR_InSTiNkT
04-12-2006, 20:25
Ми то и моя човек ми е от квартала сигурна съм, за съжаление не можах да му видя лицето много добре, но беше някъде към 17-18 годишен или поне на толкова ми се стори.

i'm so excited!
04-12-2006, 20:27
куките няма да помогнат..... :smt009

KiLLeR_InSTiNkT
04-12-2006, 20:32
Аз ходих в районното и подадох жалба, но се съмнявам, че нещо ще направят щот така или иначе не можах да дм точно описание ама нали винаги си имам 1 процент надежда.

RoyTheReaper
04-12-2006, 20:32
Не ми се е случвало,но ако ми се случи(Да пази Господ),веднага подавам жалба в полицията,където познавам няколко следователя и прокурора,и на наркоманчето ще му се види тесен града,в който живея.

vrazkite sa hubavo ne6to.

GreenLadyM
04-12-2006, 20:37
Taq godina na moreto bqhme na purviq etaj i poneje vse pak beshe lqto nqma kak balkonskata vrata da e zatvorena...i mi sviha gsm-a dokato spq!Bqha vlizali vuv vsi4ki stai s otvoteni vrati i bqhs svili kakvoto namerqt!Trupki me pobivat kato se setq!Gsm-a mi beshe do glavata(i moq i na gadjeto,koeto beshe do men,a na sasednoto leglo imashe drugo mom4e)...Nikoi ne se beshe subudil!I koftito e 4e v policiqta kazaha 4e ne sme purvite koito gi ograbvat dokato spqt!.....Mizerna rabota,prosto nqmam dumi...!

Dr. Kazimbutt
04-12-2006, 20:47
Не ми се е случвало,но ако ми се случи(Да пази Господ),веднага подавам жалба в полицията,където познавам няколко следователя и прокурора,и на наркоманчето ще му се види тесен града,в който живея.
Мечтай си, мечтай си...

teenkopele
04-12-2006, 21:24
На мен ми се е случвало нещо още по- травмиращо, но беше отдавна. Като бях 2клас, тъкмо се връщах от пазар и във входа някакъв голям, може и наркоза да е бил...незнам, ме блъсна и ме пребърка...и това се случи съвсем близо до входната ми врата. :o :?
По никакъв начин не реагирах, майка ми обаче се притесни супер много... :o
Друг път пък на връщане от урок по английски, бях 7клас, още от спирката ме следяха някакви, минаха пред мен и се застояха, подминах ги и на мойта улица ме преджобиха, нищо не можах да направя, защото бяха 2ма и имаха и нож. Нищо не ми взеха! :lol:
Добре че не си бях взел тел-а, който ми беше едва на няколко дни. :evil: След време разбрах от един френд, че му казвали Сокола на тоя и с това си изкарвал хляба...в слаби дни се връщал с по няколко тел-а и 50тина лв. Имало и 3ти, който стоял някъде каше и ако някой тръгнел да бяга го хващал. :evil: :evil: :evil:


:arrow: Моят съвет е да поразпиташ из квартала, някой може да знае нещо по въпроса и да я намериш тая гад! :wink:

Jamalska
04-13-2006, 11:47
Мхм и на мен ми се е случвало по обяд в една самоотна градинка с нож ми взеха телефона и портфейла иии не ми беше мноо весело..Това беше преди повече от 2 години и още ме разкарват по районни и съдилища мамка му

stel4eto__
04-13-2006, 17:14
Za 6tastie ne mi se slu4valo(I da pazi Gospod ot ne6to takova!)ama vednaj kato bqh na terasta minalata godina i vidqh kak na edna jena i vzeha 4antata nekvi tam tapi mangali i za tva gledam da ne se pribiram sama kogato e tamno,6toto ne se znae... :?

KiLLeR_InSTiNkT
04-13-2006, 21:36
На мен ми се е случвало нещо още по- травмиращо, но беше отдавна. Като бях 2клас, тъкмо се връщах от пазар и във входа някакъв голям, може и наркоза да е бил...незнам, ме блъсна и ме пребърка...и това се случи съвсем близо до входната ми врата. :o :?
По никакъв начин не реагирах, майка ми обаче се притесни супер много... :o
Друг път пък на връщане от урок по английски, бях 7клас, още от спирката ме следяха някакви, минаха пред мен и се застояха, подминах ги и на мойта улица ме преджобиха, нищо не можах да направя, защото бяха 2ма и имаха и нож. Нищо не ми взеха! :lol:
Добре че не си бях взел тел-а, който ми беше едва на няколко дни. :evil: След време разбрах от един френд, че му казвали Сокола на тоя и с това си изкарвал хляба...в слаби дни се връщал с по няколко тел-а и 50тина лв. Имало и 3ти, който стоял някъде каше и ако някой тръгнел да бяга го хващал. :evil: :evil: :evil:


:arrow: Моят съвет е да поразпиташ из квартала, някой може да знае нещо по въпроса и да я намериш тая гад! :wink:
Dobra ideika 6te razpitam poznatite moje i da znaqt ne6to po vuprosa...

penywise
04-13-2006, 21:39
Каза, че дори и да е имало хора - пак е щяло да се случи същото...

Не си права

не бих гледал безучастно...

ма после ще трябва да давам показания :?

penywise
04-13-2006, 21:51
никой не би се намесил...
живеем сред овце с робско мислене...

не бих казал, че съм "никой"...

макар, че по твоите дума горе-долу така излиза...

the_destiny
04-14-2006, 08:55
Taq godina na moreto bqhme na purviq etaj i poneje vse pak beshe lqto nqma kak balkonskata vrata da e zatvorena...i mi sviha gsm-a dokato spq!Bqha vlizali vuv vsi4ki stai s otvoteni vrati i bqhs svili kakvoto namerqt!Trupki me pobivat kato se setq!Gsm-a mi beshe do glavata(i moq i na gadjeto,koeto beshe do men,a na sasednoto leglo imashe drugo mom4e)...Nikoi ne se beshe subudil!I koftito e 4e v policiqta kazaha 4e ne sme purvite koito gi ograbvat dokato spqt!.....Mizerna rabota,prosto nqmam dumi...!

и на мен ми се случи точно същото само че бяхме в Турция и още първата вечер ни свиха всичките пари ..... :evil: :evil: :evil:

^MaLkOtO^ZlO^
04-14-2006, 09:55
мене е така веднъж 1 тъпак в миналия ми кфартал ми зе чантата и имаше хора разбираш ли седат и гледат братлеее как ме изнервиха ебати тъпото общество дето сме щи откраднат дрехите от гърба щи ги свалят и никой нищо няа напраи

KiLLeR_InSTiNkT
04-15-2006, 13:19
никой не би се намесил...
живеем сред овце с робско мислене...

не бих казал, че съм "никой"...

макар, че по твоите дума горе-долу така излиза...
Не знам може би все пак би имало някой, който да се намеси, но повечето само биха стояли безучастно без нищо да направят. Брат ми го пребиха преди няколко години около паметника-имаше хора и никой нищо не направи...