PDA

View Full Version : Не мога да го разбера



sk8girL
04-12-2006, 21:10
Уфф незнам как да започна.. Значи ходех с едно момче преди време,но той ме заряза поради причината,че нямал достатъчно време за мЕн.Въпреки че, ако наистина държиш на някой все ще намериш мъничко време,но както и да е.Преживях го.Но напоследък той започна да се държи много различно с мен,почти всеки ден се виждаме и той е някъв супер миличък.. гушка ме,говориме си:) Обаче вечер в IRC почва да се прай на плейбой , сваля се на разни girL-чета по каналите и се прави,че не ме познава..
Не мога да го разбера, понякога е супер добричък и наистина си мисля , че пак може да има нещо между нас, обаче кат тръгне да ми се прави на недостъпен и на плейбой напрауу ме побърква..нз какво цели и изобщо дали има някви чувства все още към мен или просто иска повече фенки , дет да тичат след него.
Моля , хелпп ! Как е по-добре - да предприема първата крачка или просто да оставя нещата така както са , пък ако наистина държи на мен той ще направи крачката.А много си го обичкам и ми е супер кофти е така кат почне да се натиска в чата на разни мои frD-ки.

dAnnyb0y
04-12-2006, 21:15
Зарежи бе :> Кат няма време да се спасява, има мн готини момчета навънка. Ти скучна ли си, че ще се повтаряш :П
Готините не повтарят, действай, че дето вика Ивана живота е обидно кратък, излизай, прави шоуто, карай скейта и туй е :)

pipi`e`golqma
04-12-2006, 21:18
Май**та му :smt016 Зарежи го само си играе с тебе иска сигурно да му тичаш след д-то и да те праи на шматка... Зарежи го! ПЪрво те зарязва щото няма време за тебе, после е много мил и грижовен,след тФа се зарибява с некфи момичета ф чата..... Само иска да си играе с тебе

sk8girL
04-12-2006, 21:24
Е да де, ама не е чак толкоЗ лесно да си кажеш "КРАЙ!Вече не искам да имам нещо общо с него.. не ми пука" , при положение че всеки ден се виждате ии.. той показва по някъв начин че не съм му безразлична. :((

pipi`e`golqma
04-12-2006, 21:26
То че не е лесно не е, ама важното е ти да се решиш да го направиш и да искаш вече да нямаш нищо с него. Ако искаш пробвай ама 99% после ще съжеляваш :roll:

04-12-2006, 22:07
Ti go obichash i iskash toi da te obicha, zatova si vyobrazqvash, che "pokazva po nqkakyv nachin, che te haresva".
Bydi razlichna i ne popadai pod obshtiq znamenatel.
Momcheto e nedorasyl playboy oshte.

sk8girL
04-12-2006, 22:27
Ti go obichash i iskash toi da te obicha, zatova si vyobrazqvash, che "pokazva po nqkakyv nachin, che te haresva".
Bydi razlichna i ne popadai pod obshtiq znamenatel.
Momcheto e nedorasyl playboy oshte.
Да.. може би е така. :cry:
Май наистина ще трябва да го забравям

belluci
04-13-2006, 04:10
Suvetvam te da ne go pravi6.

God-Is-A-Girl
04-13-2006, 04:21
Най-добре хич не му се връзвай на акъла.Всеки може да ти каже че не си му безразлична но по важното е да го докаже.Щом се прави че не те познава изобще не се занимавай с него

RoSsY88
04-13-2006, 06:29
Знаеш ли имам същият проблем с бившият си...Зарязаме с причината,че нямал време за гадже...в чата се сваля сас всички в каналите,а не ми пише ако му пиша и дори да му отговоря се дарже сякаш съм непозната...А като се видим ме гушка и целува...Понякога си мился,че ще го разчуствам достатъчно да ме поиска пак ама не...За тва заеби...тегли чертата...ако те обича или има някакви чуства ще те потърси рано или късно ... ако ли не ... не те заслужава

white_chik
04-13-2006, 07:34
6tom se svalq na priqtelkite ti prosto ne mu obru6tai vnimanie i si gledai jivota.nameri si mom4e,na koeto naistina da mu puka za teb

04-13-2006, 09:26
vse takiva shmatki obichate.. i se naduvat i se naduvat...no kvo da se pravi tova e lubov ne ti izbirash na kogo da se vlubvash.. napravo tova koeto ti kazva syrceto ti, nikoi ne znae i ne chuvstva po dobre ot teb

Mem0reX
04-13-2006, 09:35
Ako naor4no go pravi pred tebe moje i da stane neshto ama ako go pravi ei tka ...:]

sk8girL
04-13-2006, 13:52
Знаеш ли имам същият проблем с бившият си...Зарязаме с причината,че нямал време за гадже...в чата се сваля сас всички в каналите,а не ми пише ако му пиша и дори да му отговоря се дарже сякаш съм непозната...А като се видим ме гушка и целува...Понякога си мился,че ще го разчуствам достатъчно да ме поиска пак ама не...За тва заеби...тегли чертата...ако те обича или има някакви чуства ще те потърси рано или късно ... ако ли не ... не те заслужава
Нали ? Супер тъпа ситуация , а още повече ако мн го харесваш..

За тва май наистина ще е по-добре и аз да почна да се правя на недостъпна:) А аз като почна да си лафя с някое момче по каналите веднага почва да се меша ... тцтц
Майната му, пък той ако иска нещо повече и наистина има чувства да действа, ако не.. да продължава да си се прай на плейбой , ама като гледам май само аз му обръщам повечко внимание.Не го цакат много много другите girLz дет толкоз им се прави ;]

04-13-2006, 16:34
toi iska vnimanie.tova e qsno.no qvno samo tvoeto vnimanie ne mu stiga i toi iska o6te.zatova postypva taka.predi vreme az imah podoben problem,no ve4e zabravih.zabravi i ti.v kraina smetka ni6to nqma da izleze

somone`
04-13-2006, 16:44
znae6 li kakvo predlagam ti ako neshtata se pozadulbo4at mejdu vas 2-ta pogovori s nego seriozno i si izqsnete neshtata

RoSsY88
04-13-2006, 16:55
Знаеш ли имам същият проблем с бившият си...Зарязаме с причината,че нямал време за гадже...в чата се сваля сас всички в каналите,а не ми пише ако му пиша и дори да му отговоря се дарже сякаш съм непозната...А като се видим ме гушка и целува...Понякога си мился,че ще го разчуствам достатъчно да ме поиска пак ама не...За тва заеби...тегли чертата...ако те обича или има някакви чуства ще те потърси рано или късно ... ако ли не ... не те заслужава
Нали ? Супер тъпа ситуация , а още повече ако мн го харесваш..

За тва май наистина ще е по-добре и аз да почна да се правя на недостъпна:) А аз като почна да си лафя с някое момче по каналите веднага почва да се меша ... тцтц
Майната му, пък той ако иска нещо повече и наистина има чувства да действа, ако не.. да продължава да си се прай на плейбой , ама като гледам май само аз му обръщам повечко внимание.Не го цакат много много другите girLz дет толкоз им се прави ;]

Ммм аз го обичам истински..ама живота е пред мен се пак съм на 18...Най-добре е и двете да си тигнем акции и да ги заебем тея бивши гаджета....вика,че няма време за мен,а постоянно на нощни дискотеки ходи....Абе те губят!След време помни ми думата те ще ни се молят!

hamsterka
04-13-2006, 16:59
po dobre vnimavai s nego da ne ti izgrae nqkoq lo6a 6ega da te nakara da mu povqrva6 pak i da te zareje za6toto taka stava po-gadno...po-dobre ostavi na nego purvata kra4ka ako toi vse o6te ima 4uvstva 6te ti kaje..uspeh

teenkopele
04-13-2006, 22:39
Ако питаш мен, изобщо не се занимавай с него.
Той не е единственото момче...има и много други.
Замисли се. :)
Успех. :wink: