PDA

View Full Version : pravilno reshenie=golqma bolka



ht_7j
04-12-2006, 22:54
Kak moje pravilnoto reshenie da prichinqva nai-golqmata bolka?! :smt010
Dnes veche zagubih vsqkakva nadejda da se pribera lqtoto, a priqtelqt mi me chaka. Pochti dve godini otzelqhme da se vijdame samo lqtoto za po dva mesetza, no tazi godina nqma da sme takiva kysmetlii. Toi iska da prodyljim. Kazva, che shtom dosega sme uspqli da izdyrjim fizicheski edin bez drug, mojem da propusnem edno lqto. Da, obache ako go propusem, shte se syberat nai-malko godina i polovina bez da se vijdame. Znam, che pravilnoto reshenie e da sprem dori i kakto sme sega s tel razgovori i chat, no syrtzeto mi se kysa samo kato si predstavq kak mu kazvam, che okonchatelno sme dotuk i che ne mojem da jiveem na spomeni veche. Kak da mu go kaja?! :smt010 Obichame se mnogo, no tova, koeto imame e obrecheno da prikliuchi. Borihme se dosega, no az zapochvam da gubq sili. Krepeshe me samo nadejdata, che shte si doida lqtoto, no neq veche q nqma. Nai-loshoto ot vsichko e, che imam sredstvata da si doida, no nqmam vremeto. Moga li da prekysna rabota, uchilishte i lechenie po sredata?! ](*,)
Obichaite se fora i se radvaite edin na drug s vsichko, koeto imate vinagi, kogato mojete!!!Struva li si da prekysna vsichko, za dva nezabravimi mesetza i posle da zapochna vsichko otnachalo? I taka do sledvashtoto lqto? :smt010

04-13-2006, 03:31
Ne mislya, 4e si struva da si idva6 za tolkova malko vreme...i posle pak da se zapo4ne sa6tata istoriya nanovo. Nyama smisal. Jalko naistina, no e taka. Dano skoro si nameri6 nyakoi drug po-barzo.

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-13-2006, 13:48
Mila mislq 4e trqbva da prikliu4i6 tazi vrazka sigurna sym 4e 6te nameri6 nqkoi ot tvoq grad s koito 6te se obi4ate poove4e otkolkoto s mom4eto s koeto si sega uspeh :)

sk8girL
04-13-2006, 14:03
Аз съм изпадала в такава ситуация и знам кво е:(
Обичах го много, но просто не се виждахме.. и постепенно малко по малко чувствата охладняват.Разстоянието пречи много на една връзка, така че и според мен е по правилно просто да спрете до тук колкото и да е гадно.

tedy1_baby
04-13-2006, 14:41
ne iskam da te oteg4avam,no nai-dobre e da go zareje6.no na razdqla mu kaji 4e go obi4a6 i vinagi 6te go obi4a6,no prosto nqma drug na4in.ako toi te obi4a,6te te razbere.vie ste na golqmo razstoqnie edin ot drug.vie imate sami po sebe si razli4ni jivoti.ti ima6 svoi celi,svoi zadyljeniq,svoi priqteli i kompaniq.toi ima drugi "svoi".nepriqtno mi e,4e ti go kazvam(ili po-to4no ti go pi6a),no spored men prosto nqma drug na4in.jelaq ti kysmet ot cqloto si syrce.

Cvetelina_sim
04-13-2006, 14:54
Kak moje pravilnoto reshenie da prichinqva nai-golqmata bolka?! :smt010
Dnes veche zagubih vsqkakva nadejda da se pribera lqtoto, a priqtelqt mi me chaka. Pochti dve godini otzelqhme da se vijdame samo lqtoto za po dva mesetza, no tazi godina nqma da sme takiva kysmetlii. Toi iska da prodyljim. Kazva, che shtom dosega sme uspqli da izdyrjim fizicheski edin bez drug, mojem da propusnem edno lqto. Da, obache ako go propusem, shte se syberat nai-malko godina i polovina bez da se vijdame. Znam, che pravilnoto reshenie e da sprem dori i kakto sme sega s tel razgovori i chat, no syrtzeto mi se kysa samo kato si predstavq kak mu kazvam, che okonchatelno sme dotuk i che ne mojem da jiveem na spomeni veche. Kak da mu go kaja?! :smt010 Obichame se mnogo, no tova, koeto imame e obrecheno da prikliuchi. Borihme se dosega, no az zapochvam da gubq sili. Krepeshe me samo nadejdata, che shte si doida lqtoto, no neq veche q nqma. Nai-loshoto ot vsichko e, che imam sredstvata da si doida, no nqmam vremeto. Moga li da prekysna rabota, uchilishte i lechenie po sredata?! ](*,)
Obichaite se fora i se radvaite edin na drug s vsichko, koeto imate vinagi, kogato mojete!!!Struva li si da prekysna vsichko, za dva nezabravimi mesetza i posle da zapochna vsichko otnachalo? I taka do sledvashtoto lqto? :smt010


Ще ти кажа мнението си съвсем на кратко, а ти си помисли хубаво върху думите ми.
Ти казваш: "Как може правилното решение да причинява най - голямата болка?"
- Може, защото не е правилното. Ти от къде знаеш, че си взела правилното решение? Според мен ако беше правилно, нямаше сега да страдаш толкова и да се мъчиш. Щеше да си щастлива! Помисли си кое е по - добре за теб: да имаш работа, пари, училище, но да си тъжна; или да имаш любов, която да ти дава стимул за всичко, която да те кара да витаеш в облаците от щастие. Как ще живееш по - добре. Размисли и вземи решение. Ако все пак сметнеш, че ще е по - добре да останеш там - направи го. Но каквото и да решиш, решавай го със сърцето си! :?

Krem4eto
04-13-2006, 15:01
Това е супер гадно...ако го обичаш и мислиш,че можеш да издържиш давай!

Но ако не можеш да издържиш,просто не си хаби нервите и времето....Пожелавам ти успех!


Направи точния избор и да не ти пука!УСПЕХ!


П.П. Кажи какво си решила и какво е станало!

ht_7j
04-13-2006, 15:02
Pravi ste. Mnogo. Dosega dva pyti bqh sybrala smlost da kaja "do tuk", no toi me ignorira totalno. Ne iskashe i da chue i smeni temata. Nal si go obicham, ne natqkvah. No togava q imashe nadejdata. Sega e tragichno. Nqma minimalen shans dori. I tolkova boli... :smt010 Ne moga da povqrvam, che sreshtnah nqkoi, koito istinski me obicha i az nego, i shte se razdelim kato nikoi ot davamata ne e vinoven. :smt009 Moga da zareja vsichko i da se otdam na prikliucheniq, no tova shte e prekaleno nerazumno. Ne e chestno prosto...Ne e chestno...

ht_7j
04-13-2006, 15:21
Ще ти кажа мнението си съвсем на кратко, а ти си помисли хубаво върху думите ми.
Ти казваш: "Как може правилното решение да причинява най - голямата болка?"
- Може, защото не е правилното. Ти от къде знаеш, че си взела правилното решение? Според мен ако беше правилно, нямаше сега да страдаш толкова и да се мъчиш. Щеше да си щастлива! Помисли си кое е по - добре за теб: да имаш работа, пари, училище, но да си тъжна; или да имаш любов, която да ти дава стимул за всичко, която да те кара да витаеш в облаците от щастие. Как ще живееш по - добре. Размисли и вземи решение. Ако все пак сметнеш, че ще е по - добре да останеш там - направи го. Но каквото и да решиш, решавай го със сърцето си! :?

Zamislih se. Mnogo pyti sym go mislila. Dva pyti se vslushah v syrtzeto si i reshih da si doida i ne syjalih. No pak trqbvashe da zamina. I pak sym tyjna i boli. Ot jivotyt mi vkyshti e ostanal samo kuponyt. No...trqbva da zavyrsha. Ne e za parite, a za obrazovanieto. Shte e kysno da zapochna vsichko otnachalo. Golqma dilema...

Krem4eto
04-13-2006, 15:33
Завърши училище,това е важно!Пък после мисли какво ще правиш!

Cvetelina_sim
04-13-2006, 15:39
Не слушай разума, слушай сърцето си и няма да сбъркаш!

ht_7j
04-13-2006, 15:51
Loshoto e, che ne sym sigurna v koe da se vslusham tozi pyt, zashtoto i razumyt i syrtzeto mi sa me podvejdali. Oshte ne sym ovladqla umenieto da chuvam kakvo mi govorqt. Moje bi e po-dobre da izchakam edna-dve sedmitzi, predi da vzema kraino reshenie, toku vij stane chudo... [-o<

hamsterka
04-13-2006, 17:23
nali znae6 4e vinagi istinata boli,kakto i kogato vzeme6 pravilno re6enie,koeto ne e s hubav krai za vsi4ki,no ponqkoga 4ovek trqbva da izbira v jivota si i da napravi izbora si taka 4e posle da ne sujalqva za nego...

sexy_macka
04-13-2006, 17:36
Mila,naistina si v mn gadnu polojenie is ujalqvam..
As mislq neshto malko po-raslichno ot gornite mneniq nz dali shte ti sfurshi raboota no vse pak tova e samo moe mnenie....Zashto ne se rasdelite zasega i vijte dali do godina otnovo shte iskate da ste zaedno,ako ne go iskate kakto ti kaza "ostanete samo sus HUBAVITE spomeni" i budet epriqteli,ako puk dr god otnovo mislite che nemojete edin bes drug,to liubovta vi e mn silna i shte ocelee !
YcneX,mila ;)

ht_7j
04-13-2006, 20:59
Mila,naistina si v mn gadnu polojenie is ujalqvam..
As mislq neshto malko po-raslichno ot gornite mneniq nz dali shte ti sfurshi raboota no vse pak tova e samo moe mnenie....Zashto ne se rasdelite zasega i vijte dali do godina otnovo shte iskate da ste zaedno,ako ne go iskate kakto ti kaza "ostanete samo sus HUBAVITE spomeni" i budet epriqteli,ako puk dr god otnovo mislite che nemojete edin bes drug,to liubovta vi e mn silna i shte ocelee !
YcneX,mila ;)

Tova naistina shte e nai-dobriq variant, obache toi vqrva, che kogato dvama dushi se razdelqt, znachi e imalo seriozna prichina za tova (ne razstoqnie) i nqma da se syberat otnovo. Zatova i ne sym povdignala oshte tazi tema. Vednyj razdelim li se, tova shte e absoliutniqt krai. A men me e strah ot tova. Chovek kato nego nikoga ne sym sreshtala. Pyrvata mi obich e, a kakto kazvash, ne trqbva da bqgame ot neq, zashtoto samo tq e istisnka. Predi nego vsichko beshe mimoletno.

hamsterka syshto e prava....istininata vinagi boli...

Blagodarq na vsichki za mneniqta.

teenkopele
04-13-2006, 21:07
Много кофти положение... :? :o
Ако любовта ви е толкова силна един към друг, може би си струва да зарежеш всичко и поне за 2 месеца да сте заедно. Това обаче, можеш да прецениш само ти.
Ако решиш, че няма да се видите, според мен, ще е най-добре да скъсаш с него, колкото и трудно и невъзможно да ти звучи, защото иначе само ще се нараните от това, че няма да сте заедно още толкова дълго време. :o
Успех. :wink:

penywise
04-13-2006, 21:13
Ми... съжалявам

Това е положението

Ще оцелееш - не ги приемай толкова навътре нещата

ht_7j
04-13-2006, 21:33
Ми... съжалявам

Това е положението

Ще оцелееш - не ги приемай толкова навътре нещата

Ami kakvo da ti kaja....priemam go navytre, zashtoto ne vseki den se vliubvam i ne vseki moje da me nakara da se chuvstvam taka, kakto toi.
No vsichko si ima krai.

penywise
04-13-2006, 21:36
Човек като печели не знае какво губи...

И като губи не знае какво печели

Помисли върху тези неща
макар сега всичко да звучи глупаво на фона на...

ht_7j
04-13-2006, 21:46
Човек като печели не знае какво губи...

И като губи не знае какво печели

Помисли върху тези неща
макар сега всичко да звучи глупаво на фона на...

Ne mi zvuchi nikak glupavo daje, a po-skoro osvejavashto (tova moje da e malko stranno).
Shte otzeleq, kakto kazvash. Nqma nachin.

sexy_macka
04-14-2006, 11:43
ht_7j Пуснато на: 14.04.1 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sexy_macka написа:
Mila,naistina si v mn gadnu polojenie is ujalqvam..
As mislq neshto malko po-raslichno ot gornite mneniq nz dali shte ti sfurshi raboota no vse pak tova e samo moe mnenie....Zashto ne se rasdelite zasega i vijte dali do godina otnovo shte iskate da ste zaedno,ako ne go iskate kakto ti kaza "ostanete samo sus HUBAVITE spomeni" i budet epriqteli,ako puk dr god otnovo mislite che nemojete edin bes drug,to liubovta vi e mn silna i shte ocelee !
YcneX,mila


Tova naistina shte e nai-dobriq variant, obache toi vqrva, che kogato dvama dushi se razdelqt, znachi e imalo seriozna prichina za tova (ne razstoqnie) i nqma da se syberat otnovo. Zatova i ne sym povdignala oshte tazi tema. Vednyj razdelim li se, tova shte e absoliutniqt krai. A men me e strah ot tova. Chovek kato nego nikoga ne sym sreshtala. Pyrvata mi obich e, a kakto kazvash, ne trqbva da bqgame ot neq, zashtoto samo tq e istisnka. Predi nego vsichko beshe mimoletno.

hamsterka syshto e prava....istininata vinagi boli... ;)

Blagodarq na vsichki za mneniqta.


np,mila,lichno as se radvam che ti pomognah pone malko ;) :smt006 i YcneX !

sherry
04-14-2006, 12:33
Няма ли начин той да дойде при теб??

04-14-2006, 14:00
Няма ли начин той да дойде при теб??

Eto tova e momentyt na istinata!!!

Emi, ne za syjalenie...Nqma kak da doide, zashtoto osven men, tuk nqma nishto za nego. Nqma i vyzmojnost sega. A i toi syhto uchi. Za men e mnooogo po-lesno da se vyrna, otkolkoto toi da doide tuk. Shteshe da go napravi sled 2 godini nqkyde...no ne predpolagahme, che prez tova vreme nqma da se vijdame. :-(

P.S. Az sym...ht_7j...zabravih da se logna.