PDA

View Full Version : За какво обичат да си говорят момичетата ? :)



God-Is-A-Girl
04-13-2006, 04:40
Я разкрийте малко тука от малките си тайни да видим дали това което показват по сериалите е истина :)

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 1 ! §§

white_chik
04-13-2006, 07:37
ne6to mai ne razbrah suvsem :---) za kvo iskat da si govorqt momi4etata s mom4etata li?

`Death`Whore`
04-13-2006, 07:40
С момичета...за мъже най-често. За учение, за това кой с кой е излизал...понякога за сериозни теми.

LyLa
04-13-2006, 07:54
при мене зависи с кое момиче говоря
имам приятелки примерно с които говоря само глупости
и други ,с които винаги се захващаме за сериозни теми

strawberry
04-13-2006, 08:05
Nie s edna moq fr s koqto sme non stop zaedno si govorim predimno za mom4eta i obsyjdame drugite momi4eta:}

Atika
04-13-2006, 08:26
Vsichko obsajdame ama vsichko ..

04-13-2006, 08:27
abe zavisi ot 4oveka spored men.. az moga da govorq ne vsqkakvi temi ob6to vzeto... ako sum s mom4e.. moga da obsujdam li4ni temi moga i da govorq za koli,futbol.. si4ko kvot ti doide.. za priqtelki-ot sku4ni razgovori za koi kakvo naprail do temata jivot kato cqlo... vsi4ko kvoto ti doide :)

Mem0reX
04-13-2006, 08:45
Samo Klukarstvate :PpP I govorite za nas :P A i si zavijdate :P

^FaiNt^F
04-13-2006, 09:07
govorim si....za mom4eta osnovno-koi kvo kazal, koi kakvo napravil :lol: Kak da postypim nie-nqkvi takiva :D Obsyjdame drugite momi4eta estestveno, obsyjdame sebe si ponqkoga, govorim si za drehi ponqkoga, kozmetika, kyde 6te hodim posle....No vse pak s razli4nite mi priqtelki-na razli4ni temi. S nqkoi moga da govorq za ejednevni i banalni ne6ta, a s drugi-za istinskite ne6ta ot jivota :lol: 8)

^Kiss_of_the_Sun^f
04-13-2006, 09:44
Обсъждаме абсолютно всичко,чудили ли сте се защо ние не ходим до тоалетната сами,е щото искаме или нещо да си кажем или докато едната си ходи по нуждата да си говори с другата,просто винаги си намираме теми за разговор и дори да сме една голяма банда момичета на масата и без момчета ще ни е забавно!!! :-D Просто обичаме да си обсъждаме сичко!!! O:)

McFaraOnA
04-13-2006, 09:48
Клю Клю Клю :lol: \:D/

akademika
04-13-2006, 09:59
От моя гледна точка (момче) - за глупости \:D/

TheMaggie
04-13-2006, 10:04
obiknoveno za mom4eta,koi kakvo e kazal ili mislel....abe takiva ne6ta.Chesto dori kvoto ni padne :D

LP_girl_14
04-13-2006, 10:09
ммм зависи с кои момичета разговарям.Ако са ми близки приятелки си споделяме,говорим си за любовта,за гаджетата,за тва кой с кой ходи,за даскалото,за няква нова песен или за филми,за проблемите които имаме и квото дойде.Понякога пък просто се лигавим :-D

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-13-2006, 12:00
glavnata ni tema same nie samite ili mom4etata prejivqvaniqta ni kogato ne sme zaedno ako sme videli ne6tu interesno mi ob6to vzeto si kazvame si4ko:)

pitbullbg
04-13-2006, 13:20
samo kluki sa vi v glavata taq s kfo se e oblqkla kfo e kazala kfo napraila oniq kav e bil i tn...

ATAKABG
04-14-2006, 05:24
за мъже си лафят почти през 90 % от времето си :lol: Ако отричат,значи просто лъжат :-D

elize
04-14-2006, 11:25
За всичко! Абсолютно! Нали затова сме приятелки!

nyxuu
04-14-2006, 21:36
za drugi momi4eta i sex glavno

penywise
04-14-2006, 21:37
секс, мъже (педали главно), свирки, грим, йебанье, скубанье, изрусяване на мустаци...

глупости като цяло

lainagovna
04-14-2006, 21:39
мии, нови дрешки, чевилца, гримове де, нови пътъчки коя какво си е купила, после са момчетата, гаджетата иии.. тва е за 2-3 часа

rosskata
04-14-2006, 22:38
С най-добрите ми приятелки- ами за много неща, като се почне от- кой кога се ебал и на коя от нас гаджето имало косми по гъза :lol: , преминем през филмите дето сме гледали, книгите дето сме чели, какво сме правили снощи, защо едната е депресирана а другата се скарала с техните :( , минем през това колко си липсваме като не сме в един град, някакви пълни простотии и лигавщини,и стигаме до това колкони е страх от живота, каквиса ни плановете за бъдещето, коя какво очалва от бъдещето, :? какво сънува, на какво се радва :) , какво осмисля дните ни, стигаме до политика, футбол,смисъла на живота, колко нищожни са хората, как не искаме да се превърнем в скучни лелки и чичковци с еднообразен и безсмислен живот, коя на кой изпит ще я скъсат :roll: , за толерантността, за расизма, за войните, за САЩ и Ирак, за татусите, за гъза на минаващия батко =P~ , пак за смисъла на живота, и накрая се връщаме на космите по гъза на нечие гадже и как да го накара да ги махне, без да и се обиди... :lol:

ycMuBkaTa
04-14-2006, 22:52
С приятелките ми обикновено обсъждаме една групичка от класа ни, която се мисли за Владетелките на света.
Иначе говорим за секс ( по тоя повод веднъж приятелят ми като ни чу как и какво обсъждаме се хвана направо за главата и каза, че момчетата били в разговорите си мнооооого по-културни от нас:mrgreen: ), за мъже, за музика, за училище, за това коя колко е закъсала, коя колко я мързи да гледа, за парцали говорим, за клюки.
По принцип в женска компания е най-весело, защото винаги има какво да се обсъжда :mrgreen: :mrgreen:

Black_Cat
04-15-2006, 07:34
emi kogato razgovora e mejdy dve momi4eta e po 4esto ednata s koi hodi ili puk koi haresva;koi kak izglejda takiva rabotki :oops:

Estranged
04-15-2006, 08:31
:arrow: Клюкарене на момичета
:arrow: Клюкарене на тъпи/грозни момчета
:arrow: Обсъждане на гаджетата
:arrow: Обсъждане на семействата
:arrow: Пушене и пиене
:arrow: Обсъждане на музика/филми/книги
:arrow: ЗА даскалото
:arrow: Ебаване една с друга

Тва е общо взето :wink:

Estranged
04-15-2006, 08:39
баси кфи сте зли...

Е ти как си мислиш? Че сме ангелчета :lol:
Боже, главата си залагам, че си бил обсъждан обстойно от приятелките на всяко едно твое гадже. Даже ако някоя те е късала, може да е било заради приятелка...

Estranged
04-15-2006, 08:43
а аз това го знам...
ама онова с космите по гъза направо ме издиви...




ПС. бил съм скъсван заради приятелките на една...

О... То се обсъждат и много по-весели неща. Освен за косми, се говори и за мензис, най-пикантни еротични истории, абе сичко се казва. Просто между момичета тайни няма...

WILD__BOY
04-15-2006, 08:47
От моя гледна точка (момче) - за глупости \:D/
Agree

Estranged
04-15-2006, 08:48
то затова и приятелство няма...
ахахахаха

За истинското приятелство няма тайни. А пък вие кво се правите на ангелчета? Се едно че веднага щом наебете някаква тичате да се похвалите на цялата глутница. При нас поне не излиза :lol:

midnight...
04-15-2006, 10:16
ами само аз ли мисля че темата е безмислена :| за какво толкова може да си говорим-за великата конспирация ли?!
има всевъзможни теми за разговор и не мисля че тук могат да се изброят всички

rosskata
04-15-2006, 10:45
:lol:
ама онова с космите по гъза направо ме издиви..

Веднъж бяхме на кафе със гаджето на едната миприятелка. Обсъждахме един бивш вече съученик, с когото другатами приятелка беше спала и сега се чудеше какво да прави- да го реже ли, да тръгват ли, някакви такива.

След което разговора се обърна към секса... Гаджето на другото момиче така се изкора :shock: :shock: - Гледаше така... Единственото, което успя да каже " Ужас... Като мъже си говорят за секс, казват -Еба ли я? Ебах я. Как беше? - Яко!... И това е... " ПОсле му било няколко дена неудобно,защото решил че и него сме го обсъждали така :lol:

sladka_blondi
04-15-2006, 11:35
За мъже,за клюкарски работи 8-[ .

fRaNkLy`girl
07-13-2006, 00:10
Говорим си за всичо.....за даскало,момчета,времето,сп деляме абе всичко означава абсолютно всичко.Зависи от човека с който говоря,но аз не съм от хората,който споделят и разчитат много на другите.По-скоро ги изслушвам и давам съвет ако мога.Обаче много помага понякога.Не знам как е при момчетата,но предполагам,че картинката е горе-доло същата \:D/ :wink: \:D/

TikvenaElhichka
07-13-2006, 08:34
От моя гледна точка (момче) - за глупости \:D/
Agree

Въпреки че съм момиче, agree ;)
Не съм се улавяла да говоря за нещо сериозно освен за изобразително изкуство последните 2 месеца....

miNiTo
07-13-2006, 09:23
mi 4estno kazano i az 6te se prisaedinq kam gornoto mnenie
obsajda se si4ko ot na nezna4imoto do nqkoi po-vajen vapros
makar 4e za hora,koito sa na daskalo i ne sa jiveli mnoo
nqma koi znai kolko naisitna "vajni i zna4imi vaprosi...

bulletinmyass
07-13-2006, 09:45
За мъже или жени.Най много обичат ако са групичка и една жена като са махне,да обсъждат веднага нея!! :mrgreen: :smt005

Loshotia
07-13-2006, 10:24
Зависи с кого говоря- не с всяка приятелка мога всичко да споделям

DarthRevan
07-13-2006, 10:36
za kvo govorqt? mydriq 1% ot tqh ili drugite? mydrite za smisleni ne6ta ot jivota...drugite za kvi li ne gluposti...sy6toto e i s mom4etata...

niki7o
07-13-2006, 10:38
За мъже,за клюкарски работи 8-[ .
дам

machoka
07-13-2006, 13:58
:lol:
ама онова с космите по гъза направо ме издиви..

Веднъж бяхме на кафе със гаджето на едната миприятелка. Обсъждахме един бивш вече съученик, с когото другатами приятелка беше спала и сега се чудеше какво да прави- да го реже ли, да тръгват ли, някакви такива.

Егати и ограничената приятелка, дето си имаш #-o :?

:)

sarang
07-13-2006, 14:50
За мъже или жени.Най много обичат ако са групичка и една жена като са махне,да обсъждат веднага нея!! :mrgreen: :smt005
Абе това съм го виждала, ужасно е, най-добри приятелки да се обсъждат. Колкото по-тъпи са момичетата, толкова повече говорят една за друта. Аз избягвам да го правя, особено за наистина близките ми хора. Неприятно ми е да слушам как за мои приятели се говорят лоши неща. А и мразя да споделям с всички личните си неща. Споделям ги с много малко хора, но винаги изслушвам останлите и не казвам на никого за това, което сме си говорили, ако не трябва.

MaD_CaT*
07-13-2006, 18:59
Ами....за какво говорят момичетата...
за това,което ги интересува в момента,за ТОВА :lol: ,което са забили последно (добре де,ТОЗи:P ) ,за дрешката ,която са си купили,за някакви случки....абе зависи от взаимоотношенията между приятелките.Има такива,с които можеш да говориш за всичко,има такива с които можеш да обсъждаш определени неща...Има различни приятелки за различни видове разговори :mrgreen:

vra4ka
07-13-2006, 19:24
С различни хора за различнни неща. :wink:

In4iTu_
07-14-2006, 11:51
Ами най-често се обсъждат новите събития (кой с кого е тръгнал; кой е ходил на кафе; кой не е дошъл, защото уж имал работа, а пък всъщност се дели;кой каква пола си е купил;или например, че не ни харесва новата горница на..Петранка), но това са теми, които обсъждаме само, когато се лигавим...иначе говорим за момчета, за момичетата, които не можем да търпим (това са малко по-сериозните теми)

sweet_DENI_f
07-14-2006, 13:29
с други момичета--> За момчета - кой е сладък , кой се облича готино , кой пък няможе да си подбере дрехите , кой има готин характер , койй се държи тъпо и такива ... също така говориме и за това коя какво си е харесала и ще си купува , в кой магазин и т.н.
С момчета--> за всичко без за други момчета .... :lol:

did1ls
07-14-2006, 16:27
Ами момичета за какво могат да си говорят?Реторичен въпрос

648541
07-14-2006, 19:31
ZA MOM4ETA ZA KAKVO DRUGO :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
e moje i tuk tam za nqkoe momi4e xax :mrgreen:

sladkata_hilary
07-17-2006, 16:02
Vsichko obsajdame ama vsichko ..

и ние :D

did1ls
07-17-2006, 16:47
Vsichko obsajdame ama vsichko ..

и ние :D
xaxaxa :D
И аз съм така 8)

Boot
07-17-2006, 16:52
Да бе?! Само аз ли не дрънкам само за мъже и дрехи като се видя с мацките. Говоря си за същото, за каквото си говоря и с момчетата.

Iliqn4eto
07-17-2006, 16:57
govorim si....za mom4eta osnovno-koi kvo kazal, koi kakvo napravil :lol: Kak da postypim nie-nqkvi takiva :D Obsyjdame drugite momi4eta estestveno, obsyjdame sebe si ponqkoga, govorim si za drehi ponqkoga, kozmetika, kyde 6te hodim posle....No vse pak s razli4nite mi priqtelki-na razli4ni temi. S nqkoi moga da govorq za ejednevni i banalni ne6ta, a s drugi-za istinskite ne6ta ot jivota :lol: 8)


напълно съгласна с тебе ;)) абе без разговори за никъде не сме :))

roksana
07-17-2006, 17:04
govorim si za vsi4ko interesno ibezinteresno

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-17-2006, 18:18
nie sushto za vsi4ko si govorim... kakvoto padne i razgovora trugva...
a tiq ligli ot susedniq klas si govorqt na koq gurdite sa po golemi #-o :|

ludo_mace
07-17-2006, 20:42
Vsichko obsajdame ama vsichko ..
И аз съм така ::: все пак нали за това сме заедно- за да клюкарстваме O:)

Crazy_teen4e`f
07-17-2006, 21:56
Ем предимно си говорим за момчета.Лафим си за музика,за другите момичета,за това кой как се е облякъл и т.н.[/i]

Sarabi
07-19-2006, 08:49
Абе злобно обсъждаме хората без значение пол и възраст. :mrgreen:
Иначе се бъзикаме с момичетатамкоито са си паднали по някой задръстен...за даскали-кой мрази и кой ни кефи...аба не знам да има нещо,за което да не си говорим.ФДаже и за колки и за футбол...ей така,кво се сетим,квот ни е на ум.Не може да се изреди в един пост :lol:

CutiE
07-20-2006, 12:27
3а мом4ета,за семействата си,за IRC,за някоя песен или филм...или просто обсъждаме хората,които минават :lol: Абе винаги има закво да се говори :wink: