PDA

View Full Version : Яки клипове.



rosskata
04-13-2006, 08:59
Сегада се абстрахираме малко от песните...Кажете кой ви е любимия клип, но не заради песента(тя може да не ви кефи толкова) а заради самия клип. :wink:

:arrow: Има ли клип който да ви натъжава много;
:arrow: Да ви разсмива;
:arrow: Дави зарежда с енергия;
:arrow: Да ви депресира?

Fena
04-13-2006, 09:16
Britney Spears - Everytime - свързвам го с едни неприятни спомени, но като цяло си е тъжен
Fatboy Slim - Ya Mama - само тези които са го гледали знаят за какво става въпорс. Не може да се обясни с думи :lol:
The Prodigy - Hot Ride - става въпрос за едни деца съдистчета. Няма да го видите по телевизията :lol: Много добре направен клип. Умирам си да го гледам !
Green Day - Wake me up when september ends

Estranged
04-13-2006, 09:24
Любим Клип: Cradle Of Filth - Nymphetamine
Има ли клип който да ви натъжава много: Guns 'n' Roses - Don't Cry / Guns 'n' Roses - November Rain
Да ви разсмива: Twisted Sister - I Wanna Rock
Дави зарежда с енергия: Nirvana - Smells Like Teen Spirit
Да ви депресира: Metallica - The Unforgiven 1 / Metallica - The Unforgiven 2

Mem0reX
04-13-2006, 09:25
Klipove ne se seshtam...No pesen koiato strashno mnogo me natujava - Gergana - Bez teb ne moga..obiknovenno 4alga ne slusham ama tazi pesen..

soul
04-13-2006, 16:41
Има доста,които ме депресират,развеселяват и т.н.,ама сега се сещам за:
натъжава ме Phill Colins-Another day in paradise
кара ме да се чувствам добре Celin Dion-Listen to your heart
страшно много ме депресират и като песен,и като клип:БТР-Спасение и Guns'n'Roses-November rain
а пък с енергия ме зарежда....може би...Bon Jovi-It's my life

killing_loneliness
04-14-2006, 19:29
Любимият ми клип е на Epica - Run For A Fall

skate_warrior
04-14-2006, 19:35
Flying Steps - Breakin It Down

Flying Steps - We Are Electric

Flying Steps - In Da Arena


Koito ne gi e gledam gore6to mu gi preporu4vam prosto ne e za izpuskane!!!

Sinister_Doll
04-14-2006, 20:21
Lubim klip...
Ceadle Of Filth- From The Cradle To Enslave
Klip, koyto me natujava...
Sentenced- Killing Me, Killing You

04-14-2006, 20:26
Любим Клип: Нямам любим клип.
Има ли клип който да ви натъжава много: Johnny Cash - Hurt, Sentenced - Killing Me, Killing You.
Да ви разсмива: Dying Fetus - Kill Ypur Mother, Rape Your Dog; Animosity - The Black Page; The Black Dahlia Murder - Miasma, Darkest Hour - Oklahoma; всичките клипове на GGP.
Да ви зарежда с енергия: Refused - New Noise, Throwdown - Raise Your Fist, Face-Up - Blood Runs Cold, Madball - Pride, Agnostic Front - Gotta Go, Stampin' Ground - Bear The Scars; Strife - Blistered, Bolt Thrower - Inside The Wire, Poison The Well - Botchla; Misfits - Dig Up Her Bones.
Да ви депресира: Няма такъв.

ycMuBkaTa
04-14-2006, 21:21
Wake me up when september ends на Green Day това ми е любимия клип. Винаги ме кара да се замислям.

IKisseDAGirL
04-14-2006, 21:53
клип, който ме натъжава много :arrow: Akon - Lonely, Enrique Iglesias - Hero
кара ме да се замисля :arrow: Nato - Chorjavon, David Guetta - The World Is Mine (в този наистина се крие голям смисъл:roll: )
разсмива ме :arrow: Илиян - Ч.Р.Д. :smt005
депресиращ :arrow: Morandi - Love Me :?
такъв, който ме зарежда с енергия - R. Kelly ft. Wysen Yindell - Burn It Up, Shakira - Hips Don't Lie :) :)

Estranged
04-15-2006, 08:12
Lubim klip...
Ceadle Of Filth- From The Cradle To Enslave


Стига бе, тоя клип е брутален - с яденето на оргните, с разкъсването на гърлото... От тоя клип се сънуват кошмари :twisted:

SLaDkO_Mi6Le
04-15-2006, 10:58
амии мене лично повечето клипове ми харессват!
:arrow: този който ме натъжава много е Еvanescense - my immortal
:arrow: за клип който да ме расмива нещо не се сещам
:arrow: а клипа koйто ме зарежда с енергия е Ne Yo-so sick макар и малко тажен много ме кефи
:arrow: деспресиращо пък ми деиства eminem - when i`m gone,Lucie Silvas - Nothing else matters kавара на металика! :mrgreen: :mrgreen: умирам за тези клипове направо като ги видя и тичам към телевизора ад ги усиля малко повече :)

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-15-2006, 11:17
na veronika serien lyjec :)

Slan4e
03-27-2014, 19:19
Това е много яко, цветовете са направи супер, много ми харесват такива клипове http://zamunda-net.com/%D0%BC%D1%83%D0%B7%D0%B8%D0%BA%D0%B0/katy-perry-dark-horse-ft-juicy-j

tonique
03-27-2014, 21:57
http://vbox7.com/play:3b2b6bffd4
Gangsta world ;)

От едното нищо, са станали едни от най-важните хора през 90-те.
И моля, да не се изказват некомпетентни лица.

Slan4e
03-29-2014, 08:39
"И моля, да не се изказват некомпетентни лица."
Може, но аз не се интересувам от такива новинарски истории, предпочитам да гледам филми за айнщайн, тесла, ТВ почти не гледам, има един филм, най-голямата грешна на Айнщанй Einstein's biggest blunder, в http://kolibka.com трябва да го има, но нещо не мога да го намеря

fok u
03-29-2014, 11:53
Има ли клип който да ви натъжава много; Rudimental-Waiting all night
Да ви разсмива; Милко Калайджиев-Къде си батко,примерно ха-ха
Дави зарежда с енергия; Modstep- Sunlight, обожавам я
Да ви депресира? 30 Seconds to Mars- The kill