PDA

View Full Version : Кой е по-силният пол



FikyScHetOo
04-13-2006, 11:06
Напоследък ми се събраха много съмнения и реших да ви питам, а те са:
Жените:са по-добри в много отношения, като полагат хиляди допълнителни грижи за да са напред;те се бият по баровете повече; не им пука за повече неща; има по-хард момичета и все повече чалгари момчета(хора с нежни души да не обидя някой); момичетата свалят момчетата; казват истината в очите; вече има и културистки...
мъжете: страдат от много любовна мъка, са лесно маниполируеми, овъртат когато мимиче има каже истината в очите;мрънкат; нямат смелостта да покажат чувствата си...
Ми питам ви, защото ми е любопитно...незнам дали има такава тема

Mem0reX
04-13-2006, 11:14
Mnogo qsno 4e mujkiq ;)

FikyScHetOo
04-13-2006, 11:17
Mnogo qsno 4e mujkiq ;)
Докажи....

Kolbata
04-13-2006, 11:18
Напоследък ми се събраха много съмнения и реших да ви питам, а те са:
Жените:са по-добри в много отношения, като полагат хиляди допълнителни грижи за да са напред;те се бият по баровете повече; не им пука за повече неща; има по-хард момичета и все повече чалгари момчета(хора с нежни души да не обидя някой); момичетата свалят момчетата; казват истината в очите; вече има и културистки...
мъжете: страдат от много любовна мъка, са лесно маниполируеми, овъртат когато мимиче има каже истината в очите;мрънкат; нямат смелостта да покажат чувствата си...
Ми питам ви, защото ми е любопитно...незнам дали има такава тема
Повече от полувината неща могат да се оспорят

Mem0reX
04-13-2006, 11:21
Mhm :) nqma kfo da dokazvam az to si e dokazano :P

akademika
04-13-2006, 11:27
ЕГАТИ ПРОСТОТИЯТА :
ЩО ЗА ПРОСТОТИЯ< КАК МОЖЕ ДА СРАВНЯВАШ ....
НЕСРАВНИМОТО - НЕ Е ВАЖНО, КОЙ Е ПО-СИЛЕН, ЗАЩОТО ЕДИНИЯ НЕ МОЖЕ БЕЗ ДРУГИЯ.ФИЗИЧЕСКАТА СИЛА НЯМА НИЩО ОБЩО С ДУХОВНИЯ СВЯТ.
И какво общо има признаването на чувствата, защо да ти признае чувтва като знае, че може да се подиграят с душата му.

Казват истината (момичетата) - може, но чак "баш" в очите още не са еволюирали.

"Момичетата свалят момчета" - ?! :smt005

"Хард момичета" - :smt017

"те се бият по баровете повече" - С вас е силата =D> :smt027

"мъжете: страдат от много любовна мъка"- ми ако не страдахме, то вие си си *бали майката тогава =D>

Kolbata
04-13-2006, 11:32
ЕГАТИ ПРОСТОТИЯТА :
ЩО ЗА ПРОСТОТИЯ< КАК МОЖЕ ДА СРАВНЯВАШ ....
НЕСРАВНИМОТО - НЕ Е ВАЖНО, КОЙ Е ПО-СИЛЕН, ЗАЩОТО ЕДИНИЯ НЕ МОЖЕ БЕЗ ДРУГИЯ.ФИЗИЧЕСКАТА СИЛА НЯМА НИЩО ОБЩО С ДУХОВНИЯ СВЯТ.
И какво общо има признаването на чувствата, защо да ти признае чувтва като знае, че може да се подиграят с душата му.

Казват истината (момичетата) - може, но чак "баш" в очите още не са еволюирали.

"Момичетата свалят момчета" - ?! :smt005

"Хард момичета" - :smt017

"те се бият по баровете повече" - С вас е силата =D> :smt027

"мъжете: страдат от много любовна мъка"- ми ако не страдахме, то вие си си *бали майката тогава =D>
Браво, точно така =D> =D>

LyLa
04-13-2006, 11:45
Според мене е много глупаво да правиш такава анкета
всеки ще успори собствениа си пол
безмислено е
няма по-силен пол

Ani_girl
04-13-2006, 12:26
не мога да преценя za6totop i mujete i jenite si imat silni strani !

pipi`e`golqma
04-13-2006, 12:53
Едните долъпват другите :roll: и така се уравновесяват :mrgreen: :mrgreen: (простотий говоря)

keke
04-13-2006, 13:34
ЕГАТИ ПРОСТОТИЯТА :
ЩО ЗА ПРОСТОТИЯ< КАК МОЖЕ ДА СРАВНЯВАШ ....
НЕСРАВНИМОТО - НЕ Е ВАЖНО, КОЙ Е ПО-СИЛЕН, ЗАЩОТО ЕДИНИЯ НЕ МОЖЕ БЕЗ ДРУГИЯ.ФИЗИЧЕСКАТА СИЛА НЯМА НИЩО ОБЩО С ДУХОВНИЯ СВЯТ.
И какво общо има признаването на чувствата, защо да ти признае чувтва като знае, че може да се подиграят с душата му.

Казват истината (момичетата) - може, но чак "баш" в очите още не са еволюирали.

"Момичетата свалят момчета" - ?! :smt005

"Хард момичета" - :smt017

"те се бият по баровете повече" - С вас е силата =D> :smt027

"мъжете: страдат от много любовна мъка"- ми ако не страдахме, то вие си си *бали майката тогава =D>

true, true...много true!!!!!!!!!!!!! =D> =D> =D> =D> =D> =D>

GoHardeR
04-13-2006, 13:53
za men niama silen i slab pol...ima silen i slab 4ovek!

04-13-2006, 13:53
комай жената, защото ината и е по-голям..
http://www.verticalworld.net/templates/images/rotate/73.jpg

освен това жените имат по-висок праг на болката от мъжете, демек-по-трудно припадат от болка..

http://www.verticalworld.net/templates/images/rotate/33.jpg

Sinister_Doll
04-13-2006, 14:32
Mujete razbira se!
Tva men perfektno me ustroyva.
Super qko e da si feministka, ama kato nqma koy da ti smeni plo4kite v banqta, civri6...
Jenata e bila silniq pol po komunisti4esko vreme.
Togava zdravite curveni devoyki sa kOpali i sa karali traktora.
Btw jena minyorka az ne sum vijdala.
Jenite moje bi stavat po- silni v nqkoi otno6eniq, no tovane gi pravi po- silniq pol...

Kolbata
04-13-2006, 14:33
комай жената, защото ината и е по-голям..
http://www.verticalworld.net/templates/images/rotate/73.jpg

освен това жените имат по-висок праг на болката от мъжете, демек-по-трудно припадат от болка..

http://www.verticalworld.net/templates/images/rotate/33.jpg
Ехехехехехе и защо да е по-голям инат ? :-k

Disorder
04-13-2006, 15:11
Мъжете са физически по-силни, а жените психически :) но това е по принцип. Винаги има и изключения.

rosskata
04-13-2006, 15:37
Глупав въпрос в общи линии...
Всеки пол има плюсове и минуси, всеки пол е по-силен в различните области... Пък и това зависи в по-голяма степен отсамия човек, а не от това мъж или жена е. :roll:

terry
04-13-2006, 15:40
za men zad vseki silen mij sedi po edna silna jena zatova e jenskiqt

midnight...
04-13-2006, 21:27
имаше такъв спор, безмислен е
най-малкото нямам сили за още един тур, където всеки си знае своето, не че няма да е интересно, но ще се повтаряме :mrgreen:

FikyScHetOo
04-13-2006, 21:32
имаше такъв спор, безмислен е
най-малкото нямам сили за още един тур, където всеки си знае своето, не че няма да е интересно, но ще се повтаряме :mrgreen:
Ок, незнаех че е имало... :oops:

teenkopele
04-13-2006, 23:59
Без коментар. :mrgreen:

anonymous464110
04-14-2006, 01:12
muskulaturata na mujkoto tqlo e po-razvita ot tazi na jenskoto ==> mujete sa po-silniqt pol to4ka amin ave cezar hare kri6na

anonymous464110
04-14-2006, 01:18
eto dokazatelstvo po temata kaji mi ima li po-silen pi4 ot toq :twisted:

Лекари разкриха подробности за най-големият прием на хапчета екстази, регистриран някога, съобщи ВВС. „Рекордьорът“ е мъж, поел 40 000 таблетки за целия си живот.
Британецът, носещ звучното наименование г-н А, е пил по 25 хапчета дневно, писа списание Psychosomatics. 37-годишният мъж все още има проблеми с късата памет, седем години, след като е спрял приема на дрогата.

Лекарите в лондонската болница Св. Джордж коментират, че случаят му е изключителен, но пък показва дълготрайните ефекти от този вид наркотик.


Според специалистите това е най-мащабният прием на екстази в продължение на цял живот от един човек, като предишният рекорд е бил „само“ 2000 таблетки.


В статията си в списанието медиците допълват, че г-н А е взимал хапчетата между 21-та и 30-та си година. В продължение на две години той пиел по пет таблетки дневно, постепенно вдигайки бройката им с 3.5 хапчета на ден, като в последните четири години приемал по 25 хапчета за 24 часа. След като обаче три пъти припаднал по време на купони, г-н А мъдро решил, че е време да спре вредния си навик.


В статията си медицинският екип добавя, че в продължение на няколко месеца, след като отказал дрогата, мъжът все още се чувствал под нейно влияние.

„Постепенно развиваше жестоки пристъпи на паника, гняв, агресия, ригидност на мускулите /неподвижност/“, пишат лекарите. Г-н А също така страдал от халюцинации и параноя.

Когато се срещнал с лекарите в болницата, той все още пушел марихуана и признал, че преди това е взимал бензодиазепини, амфетамини, ЛСД, кокаин и хероин.

http://www.sportbg.com/forums/html/emoticons/bow.gifhttp://www.sportbg.com/forums/html/emoticons/bow.gifhttp://www.sportbg.com/forums/html/emoticons/bow.gif

{P}HoNeY{P}
04-14-2006, 09:38
ЕГАТИ ПРОСТОТИЯТА :
ЩО ЗА ПРОСТОТИЯ< КАК МОЖЕ ДА СРАВНЯВАШ ....
НЕСРАВНИМОТО - НЕ Е ВАЖНО, КОЙ Е ПО-СИЛЕН, ЗАЩОТО ЕДИНИЯ НЕ МОЖЕ БЕЗ ДРУГИЯ.ФИЗИЧЕСКАТА СИЛА НЯМА НИЩО ОБЩО С ДУХОВНИЯ СВЯТ.
И какво общо има признаването на чувствата, защо да ти признае чувтва като знае, че може да се подиграят с душата му.

Казват истината (момичетата) - може, но чак "баш" в очите още не са еволюирали.

"Момичетата свалят момчета" - ?! :smt005

"Хард момичета" - :smt017

"те се бият по баровете повече" - С вас е силата =D> :smt027

"мъжете: страдат от много любовна мъка"- ми ако не страдахме, то вие си си *бали майката тогава =D>
Браво, точно така =D> =D>

04-14-2006, 09:46
muskulaturata na mujkoto tqlo e po-razvita ot tazi na jenskoto ==> mujete sa po-silniqt pol to4ka amin ave cezar hare kri6na
za6to govori6 za muskuli
kato tuk stava duma za psihi4eska sila a ne fizi4eska
fizi4eskata e qsno koi...

KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-14-2006, 09:52
Mujete razbira se!
Tva men perfektno me ustroyva.
Super qko e da si feministka, ama kato nqma koy da ti smeni plo4kite v banqta, civri6...
Jenata e bila silniq pol po komunisti4esko vreme.
Togava zdravite curveni devoyki sa kOpali i sa karali traktora.
Btw jena minyorka az ne sum vijdala.
Jenite moje bi stavat po- silni v nqkoi otno6eniq, no tovane gi pravi po- silniq pol...
silata na myja samo v lepene na plo4ki li q izrazqvash :-D spored men i dvata pola si imat silni strani :)

^MaLkOtO^ZlO^
04-14-2006, 10:57
жените са по силни апък и по умни :)

teenkopele
04-14-2006, 12:22
И двата пола имат своите силни страни. :mrgreen:

Bleika
04-14-2006, 13:32
И двата пола имат своите силни страни. :mrgreen:
Айде така да бъде
justinsfhc смущаващ аватар..

MiRaCuLiXbb
04-14-2006, 21:33
Да разгледаме фактите:
Световните рекорди в леката атлетика при мъжете са по-добри от тези при жените. Футбол, баскет, плуване, тенис, бойни спортове, гребане, и т.н. и т.н безброооой спортове и във всички мъжете са по-добри от жените. А има и спортове, в които няма жени професионалистки. Това говори, че мъжете са по-силни физически, по-координирани, по издръжливи и т.н.
Колко нобелови награди имат жени? Не повече от 10 и то за мир и некви подобни простотии. Всичко друго е мъжко присъствие. От близо 100г. раздаване на наградите представете си колко са мъжете. Следователно мъжете са по-умни и изобретателни.
Още факти:
-мъжете са по-добри шофьори
-мъжете са по-добри готвачи
-Бил Гейтс е по-богат от жена си :lol: /Близо 80% от мъжете са по-добре финансово осигурени от жените
-мъжете писатели са много повече и много по-талантливи от жените писателки
-мъжете композитори, актьори, певци и каквото си пожелаете са по-добри, известни, богати и т.н. от жените.
-жените пушачи са повече от мъжете
-мъжете разбират повече от мода, реклама, музика, кино, изкуство и т.н.
-нямаме нужда от 2см грим, за да изглеждаме добре. 8)
Мога още доста да напиша, но няма смисъл. Ясно е, че мъжете са по-добри във всяко отношение от жените.

IdontGiveaFuck
04-14-2006, 21:37
Физически мъжете,психически жените ::: :::


:D

Sinister_Doll
04-14-2006, 22:03
Mujete razbira se!
Tva men perfektno me ustroyva.
Super qko e da si feministka, ama kato nqma koy da ti smeni plo4kite v banqta, civri6...
Jenata e bila silniq pol po komunisti4esko vreme.
Togava zdravite curveni devoyki sa kOpali i sa karali traktora.
Btw jena minyorka az ne sum vijdala.
Jenite moje bi stavat po- silni v nqkoi otno6eniq, no tovane gi pravi po- silniq pol...
silata na myja samo v lepene na plo4ki li q izrazqvash :-D spored men i dvata pola si imat silni strani :)

Tva be6e otpraveno kum tupite feministki.
Ina4e mnenieto si e moe.
Az se priznavam za po slaba ot mujete...

akademika
04-14-2006, 23:01
Да разгледаме фактите:
Световните рекорди в леката атлетика при мъжете са по-добри от тези при жените. Футбол, баскет, плуване, тенис, бойни спортове, гребане, и т.н. и т.н безброооой спортове и във всички мъжете са по-добри от жените. А има и спортове, в които няма жени професионалистки. Това говори, че мъжете са по-силни физически, по-координирани, по издръжливи и т.н.
Колко нобелови награди имат жени? Не повече от 10 и то за мир и некви подобни простотии. Всичко друго е мъжко присъствие. От близо 100г. раздаване на наградите представете си колко са мъжете. Следователно мъжете са по-умни и изобретателни.
Още факти:
-мъжете са по-добри шофьори
-мъжете са по-добри готвачи
-Бил Гейтс е по-богат от жена си :lol: /Близо 80% от мъжете са по-добре финансово осигурени от жените
-мъжете писатели са много повече и много по-талантливи от жените писателки
-мъжете композитори, актьори, певци и каквото си пожелаете са по-добри, известни, богати и т.н. от жените.
-жените пушачи са повече от мъжете
-мъжете разбират повече от мода, реклама, музика, кино, изкуство и т.н.
-нямаме нужда от 2см грим, за да изглеждаме добре. 8)
Мога още доста да напиша, но няма смисъл. Ясно е, че мъжете са по-добри във всяко отношение от жените.

Точно така, а за психическото отношение добавям че те реват, и по този начин освобождават напрежението си, а ние страдаме от инфаркт.

Искам да допълня, че това се отнася за общата маса момичета (жени), момичето към което изпитвам специални чувства за мен е идеална от всички гледни точки, и всестранно развита, пък дори да не е, аз го чувствам така и тогава не ми пука кой е по-силен пол(пък и да не се повтарям, я дайте определение за неща като "красота" "свобода" т. н.,Каквото и да ми кажете винаги ще го оборя, защото това са неопределени понятия - така че си затваряйте устата сексисти такива

lainagovna
04-14-2006, 23:43
по силен е мъжкият ето защо -> http://kolbata.free.bg/Jivotnoto%20160x.jpg

иначе аз мисля че по силен (не като горното "силен") е женският пол

ycMuBkaTa
04-14-2006, 23:56
Според мен силата не зависи от пола, а съвсем друг комплекс от качества.
Иначе мъжете са по-силни физически, но пък жените психически ме по-силни. Поне така си мисля. Абе и двата пола не могат да се слагат под общ знаменател. Всеки човек си е уникален.

akademika
04-15-2006, 09:30
"Две неща са безкрайни, вселената и човешката глупост, като за второто все пак не съм сигурен" - А.Айнщаин

Estranged
04-15-2006, 09:33
Физически :arrow: Мъжете
Морално :arrow: Жените

Прага на болката, най-малкото... Защо жените издържат на 9 пъти по-голяма болка от мъжете... Силна воля???

Estranged
04-15-2006, 09:37
айде да са относителни някои неща...

морално определено сме мъжете, както и психически, защото в доста случаи запазваме самообладание докато жените мислят ирационално и се паникьосват...

Хладнокръвието няма нищо общо. Става въпрос за волята, а не можеш да ме обедиш че жените сме по-безволеви от вас.

Ех... Мъжете/момчетата така и не се научиха още че те хич не са наи-перфектните на тоя свят :roll:

MiRaCuLiXbb
04-15-2006, 10:33
Физически :arrow: Мъжете
Морално :arrow: Жените

Прага на болката, най-малкото... Защо жените издържат на 9 пъти по-голяма болка от мъжете... Силна воля???
Каква болка издържате повече бе, ахахаха. Само да ти плесна 1 шамар (което никога няма да направя разбира се) и ще видим как ще цивриш. А аз доста нося на бой, никога няма да ме видиш да се оплаквам, да охкам и т.н. Нищо не издържате повече от нас, доста по-страхливи и нежни сте.
Какво значи психически по-силни? Запазвате самообладание, по-хладнокръвни сте, по-координирани, обяснете. Аз като гледам по изпити например момичетата доста повече се спичат. Често плачете и изпадате в истерии и депресии, докато едно момче си е доста по-уравновесено./ в повечето случаи/

"Две неща са безкрайни, вселената и човешката глупост, като за второто все пак не съм сигурен" - А.Айнщаин
Обратното е. :wink: :)

Estranged
04-15-2006, 10:47
Физически :arrow: Мъжете
Морално :arrow: Жените

Прага на болката, най-малкото... Защо жените издържат на 9 пъти по-голяма болка от мъжете... Силна воля???
Каква болка издържате повече бе, ахахаха. Само да ти плесна 1 шамар (което никога няма да направя разбира се) и ще видим как ще цивриш. А аз доста нося на бой, никога няма да ме видиш да се оплаквам, да охкам и т.н. Нищо не издържате повече от нас, доста по-страхливи и нежни сте.
Какво значи психически по-силни? Запазвате самообладание, по-хладнокръвни сте, по-координирани, обяснете. Аз като гледам по изпити например момичетата доста повече се спичат. Често плачете и изпадате в истерии и депресии, докато едно момче си е доста по-уравновесено./ в повечето случаи/

"Две неща са безкрайни, вселената и човешката глупост, като за второто все пак не съм сигурен" - А.Айнщаин
Обратното е. :wink: :)

1. Няма да се разплача ако ми зашлевиш шамар, а ще ти отвърна
2. Видял си 2 момичета да циврят за глупости и вече всички сме такива
3. Доказано е че Прагът на болката при жените е 9 пъти по-висок, демек издържат на 9 пъти по-голяма болка. Оттам-нататък ти спокойно можеш да си чешеш самолюбието, но това си е доказано.
4. Сички знаем че повечето от вас саа самохвалци, но защо трябва да го показвате толкова явно???
5. Напомням че това да ревеш няма нищо общо с психиката!!!!

MiRaCuLiXbb
04-15-2006, 11:01
Физически :arrow: Мъжете
Морално :arrow: Жените

Прага на болката, най-малкото... Защо жените издържат на 9 пъти по-голяма болка от мъжете... Силна воля???
Каква болка издържате повече бе, ахахаха. Само да ти плесна 1 шамар (което никога няма да направя разбира се) и ще видим как ще цивриш. А аз доста нося на бой, никога няма да ме видиш да се оплаквам, да охкам и т.н. Нищо не издържате повече от нас, доста по-страхливи и нежни сте.
Какво значи психически по-силни? Запазвате самообладание, по-хладнокръвни сте, по-координирани, обяснете. Аз като гледам по изпити например момичетата доста повече се спичат. Често плачете и изпадате в истерии и депресии, докато едно момче си е доста по-уравновесено./ в повечето случаи/

"Две неща са безкрайни, вселената и човешката глупост, като за второто все пак не съм сигурен" - А.Айнщаин
Обратното е. :wink: :)

1. Няма да се разплача ако ми зашлевиш шамар, а ще ти отвърна
2. Видял си 2 момичета да циврят за глупости и вече всички сме такива
3. Доказано е че Прагът на болката при жените е 9 пъти по-висок, демек издържат на 9 пъти по-голяма болка. Оттам-нататък ти спокойно можеш да си чешеш самолюбието, но това си е доказано.
4. Сички знаем че повечето от вас саа самохвалци, но защо трябва да го показвате толкова явно???
5. Напомням че това да ревеш няма нищо общо с психиката!!!!
Щом сте толкоз силни що не участвате в смесени двубой по бокс примерно? :)
"Прагът на болката" казваш, това е съвсем различно! За кой точно праг става въпрос? Сигурно е минималният :lol: ... ако е така то това не означава, че издържате по-голяма болка от нас. Просто мъжете усещат слабата болка по-бързо от жените. Например болка, която жената няма да усети и да приеме за болка, мъжът ще възприеме като "болка". НО, при много силна болка жената бързо ще се откаже и няма да може да я понесе, докато на мъжът може дори да не му направи голямо впечатление. Освен това, айде да не казвам аз какво съм чел за доказано, че просто няма да повярваш.
Темата ни задължава по докажем, че сме better. :wink: :) Което не значи, че не се нуждаем от вас.
Това да ревеш има общо с психиката, защото ревеш с цел и поради определена причина, която в случая на жените е често някой смешен каприз или простотия.

midnight...
04-15-2006, 11:26
хъх недейте се изпокарва на тая тема и без това никой няма да отстъпи

Estranged
04-15-2006, 11:30
хъх недейте се изпокарва на тая тема и без това никой няма да отстъпи

Мани, в момента както ми е първи ден и както ми е едно весело (знаеш за кво говоря), точно съм за това някой да ми обяснява мъжете колко са велики. Айде щом са велики на тях да им идва секи месец и те да раждат, та да видим колко са велики! Ебаси! Виндаги като ми дойде мразя мъжете!

MiRaCuLiXbb
04-15-2006, 16:31
Ау за едното раждане сте големите герои. =D> :) Вече има упойки. :wink:

Estranged
04-15-2006, 16:34
Ау за едното раждане сте големите герои. =D> :) Вече има упойки. :wink:

Да, така е. Вие за кво сте герои тогава :lol: НИе може и с малко да сме герои, но вие с кво сте, ако има такова нещо :lol:

MiRaCuLiXbb
04-15-2006, 16:45
Целото технологическо развитие на човечеството го е постигнал мъжът. Физическите постижения/алпинизъм, откриватели, мореплаватели, астронафти и т.н. все мъжът ги е направил. Предимно мъже са гениите в искуствата. Във войните кой е показвал героизъм. Не се сещам за много героини... Дори във филмите мъжете супергерои са по-способни от жените: рамбо, терминатор, робокоп, батман и незнам си кво още срещу какво? Баба яга. :lol: :lol:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-15-2006, 17:09
Mnogo qsno 4e mujkiq ;)

NE E VERNO JENITE SME PO SILNI KAT TI SKRACNE NEKOQ SYS ZABI KATO SE OJENI6 6E SEDI6 I GAK NEMA DA KAJE6 :)

Estranged
04-15-2006, 17:20
Целото технологическо развитие на човечеството го е постигнал мъжът. Физическите постижения/алпинизъм, откриватели, мореплаватели, астронафти и т.н. все мъжът ги е направил. Предимно мъже са гениите в искуствата. Във войните кой е показвал героизъм. Не се сещам за много героини... Дори във филмите мъжете супергерои са по-способни от жените: рамбо, терминатор, робокоп, батман и незнам си кво още срещу какво? Баба яга. :lol: :lol:

Е... Забравяш Жанна Д'Арк. Но... Защо, по дяволите, се чувстваш велик, защото хора, които въобще не познаваш, са направили нещо велико. Те нямат нищо общо с теб. Докато раждането е друг въпрос :lol: Да не говорим че сички тея хора са ги родили жени, а не мъже. Ако бяхте толкова велики, вие щяхте да раждате, не мислиш ли :lol:

rosskata
04-15-2006, 17:30
Целото технологическо развитие на човечеството го е постигнал мъжът. Физическите постижения/алпинизъм, откриватели, мореплаватели, астронафти и т.н. все мъжът ги е направил. Предимно мъже са гениите в искуствата. Във войните кой е показвал героизъм. Не се сещам за много героини... Дори във филмите мъжете супергерои са по-способни от жените: рамбо, терминатор, робокоп, батман и незнам си кво още срещу какво? Баба яга. :lol: :lol:

Няма да споря кой е по- силен, защото няма такъв пол.
А за аргумента ти - няма как да има жени героини, когато жени не е можело да стават войници. Няма как една да се прочуе като гений в изкуствата, като например през средновековието е рискувала да я изгорят на клада, само заради това че се занимава с нещо, предназначено според обществото само за мъже. Когато от момента в който проходиш всички ти втълпяват, че целта в живота ти е да раждаш деца и да стоиш в кухнята, е малко трудно да станеш военен герой... :| Това означава освен със собствените си страхове и ужаса на войната например, да се изправиш срещу цялото общество, морала, религията, обичая... Така че не ми обяснявай за военните герои... [-X
А за супергероите- нормално, мъжете са по-силни физически,а и по супергерои се заплесват предимно момчетата... По същата логика повечето кукли са момичета :)

Може известните , великите жени да са по-малко, но пък им е било много по-трудно да го постигнат в един свят, който едва в 20ти век , и то след средата му, ги признава въобще за хора с равни права.
И сега- за да направи една жена кариера, трябва- първо- да преодолее предразсъдъците свързани с това, че е жена ,не дай си БОже майка. Успоредно да си гледа работата и децата (незнайно защо много мъже още не приемат, че децата на са само женска грижа). Отделно е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да изглежда добре винаги, щото видиш ли жените е недопустимо да напълнеят или да имат някое неоскубано косъмче по веждите, ако искат да постигнат нещо... Докато мъжете могат да са си разплути и с бирени шкембета и пак никой да не му прави впечатление... И, естествено, ако изглежда прекалено добре,веднага всички и лепват етикетна "тъпа" или "курва"... Ако не дай си боже вземе да стане някаква шефка, се превръща и в "кучка". Според едни проучвания които четох около 70%от мъжете се ужасяват от мисълта да имат за шеф жена, защото било под тяхното достойнство...

ПОсле иди ми обяснявай че на мъжете им било по-трудно. ](*,)

Estranged
04-15-2006, 22:12
Роске, твоят пост единствено доказва, че мъжете са по- силни психически, защото толкова векове сме налагали волята си над вас, а вие доброволно сте се отказвали за много неща...

защо винаги мъжете са рушили стереотипите, а никога жените???
Защо Галилей не е бил жена??? Защото точно нямате психиката на откриватели и завоеватели, нямате движещата сила към новото, няма я тръпката към неизвестното...

жените получиха толкова права, защото им бяха дадени от мъжете, как може да спорите, че сте по- силни психически и в следващия момент да се оправдавате с:

Когато от момента в който проходиш всички ти втълпяват, че целта в живота ти е да раждаш деца и да стоиш в кухнята, е малко трудно да станеш военен герой... Това означава освен със собствените си страхове и ужаса на войната например, да се изправиш срещу цялото общество, морала, религията, обичая... Така че не ми обяснявай за военните герои...
това е точно разликата ви с мъжете, вие прекланяте глава пред нещата, които смятате за невъзможни и непостижими, а мъжете не го правим...

Абе, хора, Галилео Галилей, Цезар, Аристотел... Сички може да са мъже, но защо вие се мислите за велики, защото сте от суъщия пол, ебаси???? Половината от вас няма да направят дори едно лично постижение!!! За разлика от нас, които поне ще дадем нов живот (и не ми казвайте че не става без вас, защото се работи по проекти да става и без вас, защото след векове ще изчезнете, защото сте непотребни, или поне така казват великите учени мъже). Айде радвайте се. Скоро никва полза няма да има от вас. Ще бъдете изчезващи видове и ще ви държат в клетки, за да не се сбиете, че мозъчетата ви ще се изгладят като с ютия. Ех мечтиии :lol: :::

Estranged
04-15-2006, 22:33
емииииии окей... амазонке...

ще ми е интересно как точно ще става номера без нас, ноооооо окей...


и бтв не се смятаме за велики, а просто това е мъжка солидарност... не виждате колко сме добри, че ви позволяваме разни неща, а изнаглявате и започвате много да си вирите носа, но общо взето може да се похвалите с една Жана д'Арк и една Мария Кюри...

за жалост жените не можете да бъдете като нас, защото не можете да мислите абстрактно (лично мнение)

Не ме наричай никак. Нито съм амазонка, нито съм лезбийка, нито съм мъжемразка. Просто ми писна да подценявате жените, ебаси. Хвалите се там с някакви, че са велики, само защото имат пишки. Айде намери смисъла сега. Слагаш всичко под един знаменател. Има пишка - перфектен. Няма пишка - става само за ебане. Както се казваше в "Али МакБийл" - мъжко шувенистично прасе!

`Death`Whore`
04-15-2006, 22:34
Всъщност терминът е "шовинистичен". Защо си изкарваш всичко на онзи с пенисите? Да не би да нямаш преимущества? Ако на интервю се яви жена /що-годе привлекателна/ и мъж с еднакви качества, ще вземат жената.

Estranged
04-15-2006, 22:36
Всъщност терминът е "шовинистичен". Защо си изкарваш всичко на онзи с пенисите? Да не би да нямаш преимущества? Ако на интервю се яви жена /що-годе привлекателна/ и мъж с еднакви качества, ще вземат жената.

Освен ако мъжът не мисли като този :lol:
Ох... Ще се изтрепем тук :lol: Важното е да е весело :lol:

`Death`Whore`
04-15-2006, 22:41
Глупаво е, защото на жените им харесва да са жени. А в същото време искат да са мъже.

Estranged
04-15-2006, 22:44
мдам, явно е просто въпрос на завист...
ние не ви подценяваме- вие се подценявате сами и започвате да се комплексирате на тази тема и да ни нападате...
принципно не съм сексист, ама като почнат някакви жени с малоумните феминистки истории да ми разправят, че мъжете сме измет и сме им виновни за всичко, ами съжалявам...
първо погледни в своята градина и после търси вината в съседите...
за жалост явно и понятието самокритика не ви е познато...

Ти ми цитира мнението.
Глей са, истина е че не сте виновни за тея неща. Друг е въпросът че в един приятен момент не ме интересува дали сте виновни или не. Това си е мои проблем.
Става въпрос че и двата пола са равни, защото не могат един без друг. Да не говорим че качествата на един човек не зависят от това дали е мъж или не. Оттам-нататъкл всичко е относително.
Съжелявам ако съм те обидила с някво мнение, но наистина нито мразя мъжете, нито има нещо такова. Просто мразя глобализацията, а и мразя спорове на такива теми.
Айде, peace, че не ми се занимава вече. Цял ден крещя и на баща ми, и тук се нервя, та вече цялата ми злоба си я изхабих. Айде, Have A Nice Day :lol:

П.П. НЕ ИСКАМ ДА СЪМ МЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ ЪЪЪЖ :lol: :lol: :lol: :lol:

MiRaCuLiXbb
04-15-2006, 22:44
Сички може да са мъже, но защо вие се мислите за велики, защото сте от суъщия пол, ебаси???? Половината от вас няма да направят дори едно лично постижение!!! За разлика от нас, които поне ще дадем нов живот (и не ми казвайте че не става без вас, защото се работи по проекти да става и без вас, защото след векове ще изчезнете, защото сте непотребни, или поне така казват великите учени мъже). Айде радвайте се. Скоро никва полза няма да има от вас. Ще бъдете изчезващи видове и ще ви държат в клетки, за да не се сбиете, че мозъчетата ви ще се изгладят като с ютия. Ех мечтиии :lol: ::: [/b]
Хехе, ще дадете нов живот само с наша помощ. Никои "велики учени мъже" никога не са казвали, че ще изчезнем, просто защото никога няма да се случи. Ако си говорим в тази насока, то за жените има по-голяма възможност да изчезнат, защото да се отглеждат бебета извън майката е теоретично лесно изпълнимо. \:D/ :lol:
Каквото и да си говорим, в нищо не сте по-добри от нас. НИе изтъкваме факти, вие дрънкате глупости. Така може да си продължаваме доста. Айде докажете, че сте достойни да се наречете "силния пол" и ще ви го признаем. Но не можете. ](*,)

`Death`Whore`
04-15-2006, 22:45
А защо в моментите на нервност мразиш мъжете и крещиш само на тях? Защото излиза на яве завистта към мъжете. Аз пък се дразня повече на жените.

Искаш да си мъж - да се отнасят с теб по същия начин, както с мъжете.

Estranged
04-15-2006, 22:47
А защо в моментите на нервност мразиш мъжете и крещиш само на тях? Защото излиза на яве завистта към мъжете. Аз пък се дразня повече на жените.

Хаххахахаххахахах, не искам да съм мъж, дразня се че те не са жени :lol:

`Death`Whore`
04-15-2006, 22:48
Ако те са жени, ти какво ще си?

Estranged
04-15-2006, 22:50
Ако те са жени, ти какво ще си?

И аз ще съм си жена :lol:
Оф... не можете ли да разберете че ми писна да се занимавам и най-накрая ще ви оставя да си говорите сами. Казах ви че мнението ми не е напълно правилно, защото качествата не зависят от пола. Толкова ли е трудно за разбиране?

`Death`Whore`
04-15-2006, 22:52
Тогава първо ти започни да приемаш мъжете и жените като равни, а не да повтаряш как едните са онеправдани.

MiRaCuLiXbb
04-15-2006, 22:52
Ако те са жени, ти какво ще си?

И аз ще съм си жена :lol:
Оф... не можете ли да разберете че ми писна да се занимавам и най-накрая ще ви оставя да си говорите сами. Казах ви че мнението ми не е напълно правилно, защото качествата не зависят от пола. Толкова ли е трудно за разбиране?
Напротив, зависят до голяма степен. We >>> U \:D/

Estranged
04-15-2006, 22:55
Тогава първо ти започни да приемаш мъжете и жените като равни, а не да повтаряш как едните са онеправдани.

ЗА да ги приема аз, ще трябва да ги приемете и вие.

MiRaCuLiX.bb, Добре бе, добре :lol:

exploitedteen, защото се дразня че тях не ги боли. Толкова ли е трудно да се разбере. Това е 1 път на месец. И вие намерихте да ми говорите как жените не стават за нищо точно тоя ден. Са ко очаквате - да ви разцелувам?
Тъпото е че настроението ми се оправи, а вие ми го развалихте пак. Затва се дразня.

`Death`Whore`
04-15-2006, 22:56
Щом ти искаш да промениш нещо в отношението на хората, всичко трябва да започне от теб.

MiRaCuLiXbb
04-15-2006, 22:57
Ти пък нали имаш много висок праг на болката, ще го преживееш. :D

Estranged
04-15-2006, 23:00
Щом ти искаш да промениш нещо в отношението на хората, всичко трябва да започне от теб.

Е, аз приех че не съм права. От учтивост и вие трябва да го признаете. Така изисква етикетът :lol: Оттам-нататъкако ще продължаваме да се надговаряме - така кажете :lol:

MiRaCuLiX.b , чай че го забравих :lol:

MiRaCuLiXbb
04-15-2006, 23:03
Щом ти искаш да промениш нещо в отношението на хората, всичко трябва да започне от теб.

Е, аз приех че не съм права. От учтивост и вие трябва да го признаете. Така изисква етикетът :lol: Оттам-нататъкако ще продължаваме да се надговаряме - така кажете :lol:

MiRaCuLiX.b , чай че го забравих :lol:
Ние може да сме несхватливи, но пък вие явно сте с къса памет. :lol: ;-)

Estranged
04-15-2006, 23:04
Щом ти искаш да промениш нещо в отношението на хората, всичко трябва да започне от теб.

Е, аз приех че не съм права. От учтивост и вие трябва да го признаете. Така изисква етикетът :lol: Оттам-нататъкако ще продължаваме да се надговаряме - така кажете :lol:

MiRaCuLiX.b , чай че го забравих :lol:
Ние може да сме несхватливи, но пък вие явно сте с къса памет. :lol: ;-)

Ххахахахаххахаха, верно че ми е малко къса, но тва е щото ми се спи, а и не съм се вдлъбила в тоя спор. Акоми дадете 5 минутеи да се съсредоточа :lol:

MiRaCuLiXbb
04-15-2006, 23:20
Не става въпрос за мразене, а кой е better. Това беше метафора...

`Death`Whore`
04-15-2006, 23:23
Мъжът и жената трябва да се съберат, за да го има човешкия род. Те се допълват - единият има едни качества, другият - други. Допълват се физически и психически. Без другия всеки представител на един от двата пола не може да изпълни предназначението си. Ако единият беше по-добър, щеше да може без другия.

И...честит имен ден на мен!

MiRaCuLiXbb
04-15-2006, 23:27
Мъжът и жената трябва да се съберат, за да го има човешкия род. Те се допълват - единият има едни качества, другият - други. Допълват се физически и психически. Без другия всеки представител на един от двата пола не може да изпълни предназначението си. Ако единият беше по-добър, щеше да може без другия.

И...честит имен ден на мен!
Честит имен ден. :)
Това, че не можем 1 без друг не означава, че сме равнопоставени. В природата например доста женски използват мъжките само за разпод, след което ги изяждат... При други видове пък 1 мъжки има много женски и е по-висшестоящ от тях. При хората може и да няма чак толкова големи различия, но все пак за момента съществуват и всички са неоспоримо в наша полза.

`Death`Whore`
04-15-2006, 23:33
Често нещата не са такива, каквито изглеждат на пръв поглед. Знам, че ще го оспориш, но ще ти кажа защо в миналото се мисли, че мъжете са ръководели всичко. Например, един цар или крал. След секс кралицата е можела да му каже да направи всичко, което тя поиска. Да не говорим, че всъщност съпругата на владетеля е ръководела доста неща. И почти винаги тя е участвала в организирането на неговата принудителна смърт. "Зад всеки велик мъж стои една не по-малко велика жена". Една жена може да извиси един мъж, може и да го срине. Четох една книга за един наркоман, който стига до психиатрия след дългогодишно друсане и накрая мозъкът му едва работи - работят само елементарни функции. И всичко това - заради жени.

MiRaCuLiXbb
04-15-2006, 23:48
Често нещата не са такива, каквито изглеждат на пръв поглед. Знам, че ще го оспориш, но ще ти кажа защо в миналото се мисли, че мъжете са ръководели всичко. Например, един цар или крал. След секс кралицата е можела да му каже да направи всичко, което тя поиска.
Еми ще го оспоря да, защото не е вярно. /Btw трябваше да кажеш поне преди секс, то след секс обикновенно ни се спи или с нищо не ни се занимава... :) / Та... оставяме настрана царете, дето са имали хареми или маса любовници, чиито желания са били изпълнявани от дадения цар, но са били примерно за малко имот, пари, незначителна длъжност или нещо такова. Царят си е цар и рядко би позволил на жена да му опонира или помага в решенията, английски, френски, римски царе и императори не са били мъже под чехъл...

Да не говорим, че всъщност съпругата на владетеля е ръководела доста неща. И почти винаги тя е участвала в организирането на неговата принудителна смърт. "Зад всеки велик мъж стои една не по-малко велика жена". Една жена може да извиси един мъж, може и да го срине. Четох една книга за един наркоман, който стига до психиатрия след дългогодишно друсане и накрая мозъкът му едва работи - работят само елементарни функции. И всичко това - заради жени.
За това ще говорим утре/тоест по-късно днес/, защото наистина стана късно. Лека нощ от мен.

penywise
04-16-2006, 00:17
Тука темата стана МЪЖЕ срещу ФЕМИНИСТКИ

Аз съм по-силния... пол - мирясайте ;)

midnight...
04-16-2006, 11:53
защо не приемете че мъжете и жените са равнопоставени, в крайна сетка не пола определя какво ще ти се случи и какви ще са обстоятелствата

akademika
04-16-2006, 15:06
Като дойда и ти зашлива един шамар
е видиш и звезди и вътрешен свят, и ....
Достатъчно много писах по въпроса, но ще допълня - мъжете са по-силни в всяко отношение, при жените има редки пикове на гениалност, но и при мъжете има пикове на простотия.


Moderated by Tiffany
по точка 2 от правилника.

Boot
04-16-2006, 15:18
Както казваше някой:

Мъже, жени - същите лайна, различна опаковка.
:mrgreen:

rosskata
04-16-2006, 19:35
Всъщност жените не са масово феминистки- просто мъжете са шовинистични и сексисти, дори в 21 век...
Не знам колко жени твърдят, че са силен пол, малко са. Просто сме равнопоставени, а дали човек е физически, психически силен, дали е авантюрист или откривател, умен или тъп, не зависи от пола му...

Пък и името на Галилей прави вас също толкова силни, колкото мен ме прави името на Мария Кюри, т.е никак. Ако аз съм силна или ти си силна личност, това не е заради пола, а заради човека. Името на Колумб няма да направи от един мъж-мекотело "силен пол", нито Жана д'арк е доказателство за силата на някоя куха и слаба жена...

Живейте си живота- и стига с тези предразсъдъци.
Експлоитед, с тоя пост не твърдя, че жените са по-силни. Твърдя, че е било много по-трудно да се изявят в миналото, отколкото на мъжете- това е и причината за По-големия брой ярки личности- мъже...
А и не е уместно да се правят някакви общи заключения за характера на толкова много хора- няма как да кажеш какви са мъжете и какви-жените като цяло. Всеки е за себе си...

Estranged
04-16-2006, 19:39
Всъщност жените не са масово феминистки- просто мъжете са шовинистични и сексисти, дори в 21 век...
Не знам колко жени твърдят, че са силен пол, малко са. Просто сме равнопоставени, а дали човек е физически, психически силен, дали е авантюрист или откривател, умен или тъп, не зависи от пола му...

Пък и името на Галилей прави вас също толкова силни, колкото мен ме прави името на Мария Кюри, т.е никак. Ако аз съм силна или ти си силна личност, това не е заради пола, а заради човека. Името на Колумб няма да направи от един мъж-мекотело "силен пол", нито Жана д'арк е доказателство за силата на някоя куха и слаба жена...

Живейте си живота- и стига с тези предразсъдъци.
Експлоитед, с тоя пост не твърдя, че жените са по-силни. Твърдя, че е било много по-трудно да се изявят в миналото, отколкото на мъжете- това е и причината за По-големия брой ярки личности- мъже...
А и не е уместно да се правят някакви общи заключения за характера на толкова много хора- няма как да кажеш какви са мъжете и какви-жените като цяло. Всеки е за себе си...

Много добре го каза.
Мисля че пак трябва да се извиня на всички, които съм засегнала. Истината е в мнението на Росската - полът не прави човека, нито личността му. Качествата му зависят единствено от него самия.

Dr. Kazimbutt
04-16-2006, 20:37
Има неща, в които жените превъзхождат мъжете, както и обратното.

MiRaCuLiXbb
04-16-2006, 21:33
Има неща, в които жените превъзхождат мъжете...
Например?

Dr. Kazimbutt
04-16-2006, 21:45
Има неща, в които жените превъзхождат мъжете...
Например?
Детегледачеството. :mrgreen: :wink:

MiRaCuLiXbb
04-16-2006, 21:50
Охоо, тука бъркаш. Бащите са много добри родители. Това, че повече жени се занимават с отглеждането на децата не означава, че мъжете не умеят да гледат деца. Като готвенето, жените готвят повече, но мъжете готвачи са по-добри. :wink:

Estranged
04-16-2006, 22:47
я запяхме друга песен...
довчера с пяна на устата се обясняваше как жените са супериорни, а сега равенство...
то не беше по- силна психика, прагове на болка...
след малко и по косми ще почнем да се мерим сигурна...ахахахах

Още вчера казах че съм за равенство :lol:
Но по косми ви признавам - биете ни на 200% :lol:
Това че аз не съм била права не означава че вие сте прави :mrgreen:

MiRaCuLiXbb
04-17-2006, 15:41
я запяхме друга песен...
довчера с пяна на устата се обясняваше как жените са супериорни, а сега равенство...
то не беше по- силна психика, прагове на болка...
след малко и по косми ще почнем да се мерим сигурна...ахахахах

Още вчера казах че съм за равенство :lol:
Но по косми ви признавам - биете ни на 200% :lol:
Това че аз не съм била права не означава че вие сте прави :mrgreen:
Не бъди толкоз сигурна, преди да си видяла предишната ми учителка по БГ. На таквиз мустаки и бат Тотъо би завидял. Докато повечето момчета вече одят епилирани, кола маскирани, обръснати и т.н. :)

KiLLeR_InSTiNkT
04-17-2006, 15:47
za men niama silen i slab pol...ima silen i slab 4ovek!
Много добре казано

Dr. Kazimbutt
04-17-2006, 16:12
Охоо, тука бъркаш. Бащите са много добри родители. Това, че повече жени се занимават с отглеждането на децата не означава, че мъжете не умеят да гледат деца. Като готвенето, жените готвят повече, но мъжете готвачи са по-добри. :wink:
Ти не ме разбра. Нямах това предвид. Исках да кажа, че те са по-добри в дундуркането на дечурлигата.

Estranged, виждал съм такива индивиди от женски пол, че съм се чудил какво виждам - маймуна или човек.

MiRaCuLiXbb
04-17-2006, 17:39
Ти не ме разбра. Нямах това предвид. Исках да кажа, че те са по-добри в дундуркането на дечурлигата.
Какво ще рече дундуркане? :) В смисъл че ги глезят или...?

Dr. Kazimbutt
04-17-2006, 17:50
Ти не ме разбра. Нямах това предвид. Исках да кажа, че те са по-добри в дундуркането на дечурлигата.
В смисъл че ги глезят или...?
Същото.

MiRaCuLiXbb
04-17-2006, 17:57
Ами да, доста майки/изключваме рускините, че те са мамоо.../само правят от отрочетата си spoiled brat-чета.

Disorder
04-17-2006, 18:48
Е това за отглеждането на децата определено е предимство на жените, то просто им е заложено от природата, пък и девет месеца това същество е било част от тебе, нормално е жените да са по-добри родители. Сега, че има изключения вярно е, всяко правило си има, но не можете да си изкривите душите и да кажете, че жените не отделят повече време и внимание за отглеждането и възпитанието на детето. И не си правете грешни изводи, аз не омаловажавам ролята на бащата, защото и без него не може, просто казвам, че в това жените са по-добри.

tainstvenata
04-17-2006, 20:04
emi nemoje da se opredeli to4no no mislq 4e jenite

penywise
04-17-2006, 22:01
най-силния пол е... по-дебелия пол :smt025

macy_day_parade
08-22-2006, 10:23
dobre de,vse pak ima mnogo svestni mom4eta i otvratitelni momi4ena...

iLoveChocolate
03-17-2007, 15:33
ами мъжете са по-силни като не си показват чувствата при раздялата или нещо такова, а женките сме по издръжливи

03-17-2007, 15:52
жените са тъпи като мъжете :smt017

rosskata
03-17-2007, 16:36
Пфф стига с тея древни теми бе...

hardsoultosave
07-03-2013, 22:41
айде да ги видя мъжете как кървят 5 дни в месеца и не се оплакват останалите 25 :D