PDA

View Full Version : Безкористно приятелство м/у момиче и момче?!Има ли го???



TauHaTa
04-13-2006, 10:29
:-s ei tova e ne6toto, koeto ot dosta vreme se 4udq... dosega ne mi se e slu4valo zatova pitam vas... vyzmojno li e??? :?: :idea: :wink:

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 1 ! §§

LP_girl_14
04-13-2006, 10:36
Да,има го!Но в дооста случаи или момчето или момичето със течение да времето се влюбва в най-добрия/ата си приятел/ка и това понякога обърква взаимотношенията им.Но иначе разбира се че го има.Дори на моменти аз имам чувството че имам повече истински приятели момчета,отколкото момичета :wink:

RoyTheReaper
04-13-2006, 10:36
vazmojno e. na men mi se e slu4valo. ima edno momi4e s koeto sme priqteli ot 13 godini i ne e imalo "koristni" situacii kato vliubvane ili jelane za sex.

Disorder
04-13-2006, 11:14
Аз не вярвам, че го има или ако има истинско приятелство, то е много рядко. Винаги единият има някакви чувства към другия и дори да не го осъзнава все още рано или късно излизат на показ. Не твърдя, че това би развалило отношенията защото повечето хора така и не си признават чувствата, но мисля че ги има винаги от едната страна. И само едно оточнение, говоря за истинско приятелство да споделяш абсолютно всичко с този човек, да сте заедно често, да можеш да разчиташ на него и т.н. а не просто да се събирате в една компания и да се водите приятели.

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-13-2006, 11:17
Da vazmojno e na mene mi se e slu4valo i prodaljava da mi se slu4va daje mislq 4e moga da se doverq pove4e na priqtel otkolkoto na priqtelka :) i kogato ima6 priqtel ot sre6tu polojniq pol toi moje da ti pomogne mnogo pove4e v liubovta :)

Ani_girl
04-13-2006, 11:22
mi spored men moje da ima bezkoristno priqtelstvo mejdu momi4e i mom4e az li4no imam nai dobur priqtel :) no ni6to pove4e ot pritel za6toto ako nqkoga nai dobriqt ti pritel ti stane gadje nikoga pove4e nqma da ste su6tite priqteli .

mnogomili4kata-sf
04-13-2006, 11:24
За пореден път- Да,има го...възможно е

air_J
04-13-2006, 11:26
Има го само тогава, когато момичето е изключително грозно! :-({|=

TauHaTa
04-13-2006, 11:34
Има го само тогава, когато момичето е изключително грозно! :-({|=

axaxaxa ei tva me razbri... 4e ti ako po tva si izbira6 priqtelite... mnoo jalko :P

pipi`e`golqma
04-13-2006, 11:39
Има доста такива теми, но го има. Аз имам приятел момче и мисля че понякога момчетата са по добри приятели от момичетата

air_J
04-13-2006, 11:45
Има го само тогава, когато момичето е изключително грозно! :-({|=

axaxaxa ei tva me razbri... 4e ti ako po tva si izbira6 priqtelite... mnoo jalko :P
При това положение може да се получи безкористно приятелство. При други обстоятелства винаги ще си има едно на ум. :-({|=

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-13-2006, 11:55
Има го само тогава, когато момичето е изключително грозно! :-({|=

axaxaxa ei tva me razbri... 4e ti ako po tva si izbira6 priqtelite... mnoo jalko :P

air_J mislq 4e ti si mno mno zle i 4e ne znae6 kfo e da si ima6 istinski priqteli !!!!!!!!! [-X

sherry
04-13-2006, 11:58
Има приятелство между момичета и момчета.
Да,често пъти прераства в любов,но не винаги.

n0mak
04-13-2006, 12:40
:-s ei tova e ne6toto, koeto ot dosta vreme se 4udq... dosega ne mi se e slu4valo zatova pitam vas... vyzmojno li e??? :?: :idea: :wink:

ima daje i sreden variant...

:mrgreen: Friends with benefits :mrgreen:

Death_F
04-13-2006, 12:45
Sprite има да ти каже нещо...
Наскоро се убедих че не може да има просто приятелство м/у момиче момче както ...винаги единия си има някакви чувства към другия (романтични) ако не и двамата друг въпрос е дали ги осъзнават след като един мой дългогодишен приятел ми се обясни преди година и се усъмних в тфа ама си викам не не може да бъде а след като имах едни близки отношения с един друг приятел тотално се отрекох от male приятелите! :oops:

Freelander
04-13-2006, 12:46
Ima go razbira se, az imam edna super dobra frendka... verno e, 4e dve godini q haresvah, bqh lud po neq, no s te4enie na vremeto stanahme super dobri priqteli i sega prosto si q OBI4AM !!! S neq moga da spodelqm, moga vinagi da raz4itam na neq i smqtam, 4e s nujnoto tyrpenie priqtelstvoto m/u mom4e i momi4e e napulo vyzmojno! 8)

air_J
04-13-2006, 13:57
Има го само тогава, когато момичето е изключително грозно! :-({|=

axaxaxa ei tva me razbri... 4e ti ako po tva si izbira6 priqtelite... mnoo jalko :P

air_J mislq 4e ti si mno mno zle i 4e ne znae6 kfo e da si ima6 istinski priqteli !!!!!!!!! [-X
А според мен ти нямаш чувство за хумор, но както и да е. Колкото до истинските ми приятели - ще те помоля да не коментираш неща, за които нямаш необходимата компетенция. Приключвам участието си по темата. :-({|=

Danielle
04-13-2006, 14:16
CHOWEKYT S KOITO SI SPODELQM ABSOLIUTNO WSI`CHKO E MOMCHE! TOI ME RAZBIRA PO DOBRE OT WSICHKI!
dosta pyti mi e obqsnqval kolko e wluben v men i ala bala... no az prosto ne moga da go wyzpriema v druga swetlina..
i vypreki towa znae lubownite mi myki, premejdiq....
znaq nedostatucite mi dori i produljava da e s men nikoga do sega ne mi e otkazval pomosht ili kakvoto i da bilo za koeto sam mu mn blagodarna i glqdam da otvrashtam vinagi sus sushtoto...

kAdrOkoSkA
04-13-2006, 14:24
Ами да ти кажа честно не знам... До скоро смятах, че е възможно, но напоследък се убеждавам в обратното :!:

Едно момче
04-13-2006, 14:33
Razbira se,4e e vazmojno,az imam mnogo dobri priatelki,no mejdu nas niama absoliutno ni6to.Daje imam pove4e priatelki otkolkoto priateli,s momi4etata se razbiram po dobre...no sega niamam gadje i tova e kofti

tedy1_baby
04-13-2006, 14:35
nqma takyv slu4ai.prosto e nevyzmojno edmo momi4e da byde prosto priqtel s edno mom4e.vsy6tnost e vyzmojno do momenta,v koito ediniq ot dvamata ne se vlubi,ili pyk i dvamata ne se vlubqt edin v drug.e,togava ve4e priqtelstvoto svyr6va.moje naprimer momi4eto da si misli 4e e samo priqtel na mom4eto,no ako toi e vluben v neq,priqtelstvoto nqma da e vyzmojno(pone ot negova strana).ima mnogo takiva slu4ai na neotkrita i nespodelena lubov.mnogo priqtelski vzaimootno6eniq priklu4vat po takava pri4ina.spiram do tuk,za6toto moga o6te mnogo da pi6a po taq tema.pyk i sprait e kazal:"tvoqt nai-dobyr priqtel te jelae"

veselka_15
04-13-2006, 17:12
Da ama trqbva o6te ot ko6arkite da se poznavate ina4e po-natatak kogato si na 7,8.... ve4e edva li moje da e bezkoristno

hamsterka
04-13-2006, 17:16
opredeleno podkrepqm 4e ima takova priqtelstvo,no ako s vremeto produljat ne6tata i horata izrastnat zaedno moje da se polu4i taka 4e ediniqt da se vlubi...no ne e kazano,4e drugiqt su6to 6te se vlubi...i zaradi tova nai-4esto prekusvat priqtelstva mejdu mom4e i momi4e...az li4no imah mnogo dobur priqtel i sme bili priqteli sigurno 7-8 godini dokato toi ne se vlubi v men,no az iskah da si zapazim priqtelstvoto i ne otgovorih na 4uvstvata mu i toi se obidi...taka 4e trudno ima takova priqtelstvo samo s iskrenni 4uvstva bez vlubvaniq i t.n.

light_purple
04-13-2006, 17:50
Po princip e vuzmojno{az li4no sum go izpitala},no v pove4eto slu4ei ediniat ot tiah zapo4va da haresva drugia

sexy_macka
04-13-2006, 17:56
Da,sushtestfuva i to ne e zaduljitelnu da se razvali po nqkoe vr zaradi uvlechenieto na ediniq km drugiq...Shte vi dam edno primerche sus samata men....Predi 2god v moq klas doide edno momche,ponej ebesh enov i dr mn mn ne mu obrushtaha vnimanie i se durjaha otdalecheno as se sblijih s nego i to mn i v nachaloto na tazi godina sednahme zaedno...Prez lqtoto postoqnno poddurjahme vruzka i v 1-2 ot nai-tejkit emi moment(nqma da se vpuskm v podrobnosti kakfi sa bili te) toi beshe do men....nqmash epriqtelite,koito kazvaha "as s mnai-dobrata ti fr.." toi beshe pri men..km sredata na 1iq srok toi zapochna da me haresfa i prisna chufstafta si,pogovorihme i se rasbrahme che shte zapazim priqtelstfoto si,t.e. Ne stana nishtu prosto nie otnovo sme sushtiti nai-dobri fr i moga da kaja che sega sme mn po-blizki ! ;)

04-13-2006, 21:33
Predi vqrvax 4e e vuzmojsno priqtelstvoto m/u momi4e i mom4e do sega kogato si mislex 4e s moq nai dobur priqtel ne6ttata sa super, no skoro osuznax che izpitvat kum nego ne6to po razli4no ot priqtelski 4yvstva i sega se 4yda kvo da prava dali da my gi priznaq ili ne za6toto neiskam da si razvalim priqtelstvoto:( vinagi priqtelstvoto mejdu momi4e i mom4e prerastva v lubov rano ili kusno tova stava ,no kvo po xybavo ot tova ako i toi izpitva su6toto togava vsi4ko 6te e ok i 6te mojete da si kazvate vsi4ko kakto do sega i 6te imate edna mn qko vruzka :)

teenkopele
04-13-2006, 21:59
Май имаше такава тема, но нз. :wink:

Според мен е напълно възможно. Среща се много рядко, но все пак го има. :wink:

penywise
04-13-2006, 22:00
Аз имам такова...

Е, не, че не бих правил секс...

Но ако трябва да заложа между него и приятелството - няма да се колебая и миг...

TauHaTa
04-14-2006, 18:51
si4koto tva e mnoo hubavo ma q da si pomislqt vsi4ki koito sa napisali 4e e vuzmojno tva priqtelstvo (i go znaqt ot sobstven opit) dali ot otsre6tnata strana sa na su6toto mnenie.. pointeresuvaite se ili pone se vgledaite-dali nqma priznaci na ne6to pove4e...

Dharma
04-14-2006, 18:56
ami moje i da go ima, no na men do sega ne mi se e slu4valo-ili mom4eto me haresva ili az nego i stavame pove4e ot priqteli ili po-malko... vsu6nost ima li vuob6te bezkorisno priqtelstvo? da moje da ima priqtelstvo, no 4ak puk bezkoristno :roll:

vra4ka
04-15-2006, 08:21
Зависи от случая :-)

Shadow_Walker
04-15-2006, 13:12
Ми да има го-аз имам много приятели момичета и сме си просто приятели :wink:

otchaqnata
04-15-2006, 17:03
mi spored men v na4aloto mojebi ima no s vremeto ne6tata se zadalbu4avat pone s men taka stana de i vqrvaite mi ako v na4aloto nqkoi mi be6e kazal 4e 6te stigna do tuk nikoga nqma6e da mu povqrvam.i ako stane kakto v moq slu4ei ni6to da ne se polu4i se razvalq i golqmoto priqtelstvo

midnight...
04-15-2006, 18:46
има ли безкомпромисно приятелство м/у момче и момиче :arrow: да има

04-15-2006, 23:41
Vijte sega.. priqtelsvoto e samo v na4aloto... kolkoto pove4e se zadylbo4avat ne6tata tolkova po slojno i kofti stava... rano ili kysno ediniq 6te zapo4ne da izpitva ne6to... i vsi4ko se preebava!!! (ot li4en opit go znam ) no 4estno kazano mn zavisi ot horata ... za6tot az na primer nikoga ne bih riskuval priqtelsvoto si s tva momi4e koeto mi se vodi za nai dobra priqtelka za6toto priqtelsvoto e moje bi nai cennoto ne6to za men.. i nikoga ne bih i priznal 4ustvata samo i samo za ne q zagubq.. tei 4e mn zavisi ot horata ;-) no obektivno poglednato priqtelsvoto e trudno osy6testvimo :?

miss_kiss
04-16-2006, 00:18
Spored men priqtelstvo m/u momi4e i mom4e ne moje da ima, ili po-skoro "mnogo dobro priqtelstvo".Ot li4en opit moga da go tvyrdq.Otna4alo vsi4ko si e oks, no v edin moment, postoqnnite izlizaniq, spodelqniq, opoznavane haraktera na tozi, koito stoi sre6tu teb, mom4eto, koeto ti e nai-dobriq priqtel, i syotvetno momi4eto, ne6tata zapo4vat da priemat druga gledna to4ka.I ako do izvestno vreme si smqtal tozi 4ovek za edin friend i ni6to pove4e, sled vreme malko ili mn zapo4va6 da se vlubva6 v li4nostta, koqto otkriva6 v nego, v momentite, koito izjivqvate zaedno, zapo4va6 da jivee6 za samiq 4ovek, prosti4ko :arrow: zaradi tova koeto e! :-k

favor_91
04-16-2006, 15:11
razbira se 4e e vuzmojno...koi ti kazal 4e ne e ?!

gLoRiTo`sExY
04-16-2006, 18:19
napulno vazmojno e da sa6testvuva priqtelstvo m/u mom4e i momi4e.stiga ediniq ot dvamata da ne si misli neprili4ni raboti :-k

light_purple
04-16-2006, 21:29
si4koto tva e mnoo hubavo ma q da si pomislqt vsi4ki koito sa napisali 4e e vuzmojno tva priqtelstvo (i go znaqt ot sobstven opit) dali ot otsre6tnata strana sa na su6toto mnenie.. pointeresuvaite se ili pone se vgledaite-dali nqma priznaci na ne6to pove4e...
Zaglejdala sum se i poviarvai mi 4uvstvata sa vzaimni

Enrique.Iglesias
04-16-2006, 21:57
Най-добрият ми приятел е Анди и не съм се карала с него,много си го обичкам.Емо също ми беше приятел,но щом ми няма доверие,какъв приятел е?Скарахме се за нещо съвсем глупаво,но пък ми показа какво доверие има в мен.Според мен може да има приятелство между момиче и момче,щом има доверие.

pe60_sf
04-19-2006, 21:38
Razbira se .АЗ имам приятели дето са си много близки пускат си и езици ама не са гаджета а и няма да станат и аз съм напълно убеден в това

SliPknoT_girl
04-19-2006, 23:17
има такова приятелство според мен.един от най-добрите ми приятели е момче и никога не сме се харесвали а се познаваме от 6-7 години.

piko1
04-20-2006, 00:53
НИКОГА не признбаваи че харесваш и в наи лошият случаи обичаш
наи добрата си прятелка [-X [-X [-X
понеже тя ще се стреми да те избягва не мога да рбера защо
а това е наистина тъпо обяснетеми защо го правите момичета
](*,)

Krem4eto
04-21-2006, 12:23
Едно приятелство между момче и момиче винаги е основано на чувства!!!

Или момчето ще харесва момичето
или обратното!!!

Glezlata
04-21-2006, 12:55
oooo vuzmojno e 100%.Moqt nai-dobur priqtel e mom4e i super dobre se razbirame i az nego i toi men.Pri men go ima :arrow: vuzmojno e