PDA

View Full Version : Какъв съм ...



The_Caress
04-13-2006, 12:16
Здравеите момЧета и момиЧета. :)
Може да ви се стори много тъпо това,което ще споделя с вас-ако искате се смеите,но поне ще ми олекне,а пък може и да ме подкрепите.
От около 2 месеца си харесвам едно момиче от моето у-ще.Тя п1рва запо4на да ме гледа и аз отна4алото не и обру6тах жнимание,т.е. не ми праве6е особено впе4атление.Сега оба4е много я харесвам и не спирам да мисля за нея.Смятам 4е и тя ме харесва за6тото в у-6те когато е в коридора ме гледа така... нали се се6тате.Аз су6то я гледам,но просто не смея да отида и да приказвам с нея,6тото я харесвам и ме е страх да не ме сметне за някакув т1пак,ако не я харесвах 6тях да отида и да си полафиме,ама в тая ситуация ми е мн трудно.Ина4е смея да кажа 4е не с1м 4ак так1ж задр1стен,но като я видя и ...Тя даже ме гледа като сме в коридора.Лесно 6те отида и 6те по4на с някакви глупости оба4е не искам да се правя на так1в какувто не с1м ](*,)
Кажете ми какво да нбаправя и дали тя о4аква да направя не6то 6тото не искам да се натрапвам като някак1ж нахалник.Дали 6те и е приятно ако по4на с някакви об6ти теми,6тото ако я 4акам тя да доиде при мен...6те има да си 4акам.Моми4ето е мн свясно като я гледам отстрани ,не е някаква к.... и затова ми е трудно(и аз с1м свестен ама се правя на лаино понякога).Кажете какво смятате-тя дали о4аква да направя не6то? Тя е 8,а аз-10 клас,само да вметна.
p.s. Извинявам се за не добре оформения текст,но нямах време. :)

babi_girl
04-13-2006, 12:33
еми според мен трябва пръв да я заговориш защото вероятността тя да говори с теб е много малка. Говорете си за нещо от което и двамата се интересувате ( питай някой нейн приятел какво я интересува). И бъди естествен, ако се правиш на интересен лесно ще си проличи. Успех

адсада
04-13-2006, 12:55
най добре отиди ти пръв говори с нея предполагам тя като по малко ще и по притеснителна

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-13-2006, 13:02
mi mislq 4e trq da ide6 pri neq i da q zagovori6 pak posle 6te se vidi dali iska da e s tebe :)

04-13-2006, 14:13
Как мога да позная дали ме харесва докато си говорим?

The_Caress
04-13-2006, 14:16
Как мога да позная дали ме харесва докато си говорим?

tedy1_baby
04-13-2006, 14:18
ako pita6 men,tq ve4e e umrqla da te 4aka da q zagovori6.trqbva da sybere6 smelost i da otide6 pri neq,za da govorite.i ne zapo4vai s nqkakvi ob6ti prikazki.napravo q popitai dali iska da izlezete na kafe.deistvai.
uspeh!!! :D

The_Caress
04-13-2006, 14:37
Аз бих веднага я поканил няк1де или на кафе или к1дето тя ре6и,но не мисля 4е 6те се с1гласи о6те от п1рвия п1т.Един приятел п1к ми казва,4е е т1по да отида е така без ни6то и да я заговора...

God-Is-A-Girl
04-13-2006, 15:03
Момичето явно си умира за теб вече и няма какво да се чудиш.Най лесният начин е да отидеш при нея и да и кажеш "здрасти" или нещо подобно.Другото ще си дойте само.Просто действай докато още не е стананало късно.

Krem4eto
04-13-2006, 15:15
Ами щом те гледа,значи ти дава безобидни знаци за това,че те харесва!

Може да започнеш с общи теми!Тя още повече ще се усети!Но все пак ти трябва да и кажеш за чувствата си!А щом е свястно момиче нея ще я е срам да ти каже че те харесва!Така,че ти трябва да го сториш!УСПЕХ


П.П. Кажи какво е станало после!!!!!!!

SummeRLove08
04-13-2006, 15:19
Това което си намислил да правиш е добра идея. :wink: Или най-добре и го кажи,няма да те сметне за глупак.Но нали си няма гадже?Щото ще стане кофти,ще се обърка. УСПЕХ!

.............
04-13-2006, 15:51
ами какво чакаш ясно е че момичето изпитва нещо към тебе просто я е срам ходиш ли на дискотека ако и тя ходи я заговори в дискотеката или я покани на танц не вярвам да ти откаже ако ли пък не в уилище се блъсни уж случаино в нея и и кажи извиняваи и започнете разговор :D просто трябва да не се притесняваш вярваи в себе си и опитаи не мисля че няма да иска да се запознае с тебе няма какво да губиш време просто а вие от едно училище ли сте знаеш ли нещо повече за нея :-k

teenkopele
04-13-2006, 16:32
Според мен това, което мислиш да направиш е много добре. Няма защо да се колебаеш- отиди при нея и действай така да се каже. В крайна сметка нищо не губиш, нали?...можеш само да спечелиш. :)
Успех. :wink:

veselka_15
04-13-2006, 17:01
Gorkoto momi4e sigorno 6te se pensionira dokato te 4aka.Ti o6te kato si razbral 4e q haresva6 e trqbvalo da otide6 da si pogovorite.Pobarzai 4e momi4eto nqma da te 4aka ve4no.

hamsterka
04-13-2006, 17:07
ami predstavi si 4e i tq mnogo te haresva oba4e e su6tata sramejlivka kato teb i tq ne smee da te zagovori i togava kakvo edna izgubena lubov...po-dobre ti otidi q zaprikazvai za6toto vse pak si mom4e,a nie momi4etata samo 4akame....uspeh...

The_Caress
04-13-2006, 17:44
Малиии хора,много ви благодаря!!!
Аз си мислех,4е това не зна4и ни6то с погледите.
Утре 6те я заприказвам ии 6те ви уведомя за резултатите :)
Ако има о6те някои да ме надуха 6те е супер :)
10xxxxx

sexy_macka
04-13-2006, 17:52
Momichetata sme takiva,che v povecheto sluchai ochakvame momcheto da napravi 1ta krachka ;) Tui che deistfai i YcneX ! :P

terry
04-13-2006, 17:55
ami predstavi si 4e i tq mnogo te haresva oba4e e su6tata sramejlivka kato teb i tq ne smee da te zagovori i togava kakvo edna izgubena lubov...po-dobre ti otidi q zaprikazvai za6toto vse pak si mom4e,a nie momi4etata samo 4akame....uspeh...mislq 4e sam suglasna s hamsterkata prosto otiva6 i i kazva6 zdrsti i gotovo trugva razgovor! s taq stesnitelnost donikude nqma da stigne6! ima li smisal kato q haresva6 dastoi6 i da gleda6 otsrani kato dete na koeto sa mu vzeli igra4kata

The_Caress
04-13-2006, 19:55
Утре 6те деиствам да видя какво 6те стане.
Мали какво с1м се сковал и с1м се притеснил като никога ...
Стискаите палци :)

The_Caress
04-14-2006, 14:27
Здравейте отново.
Днес вече се запознах с момичето,питах я разни работи,които ме интересуват като къде живее и такива подобни,държах се сериозно,а не както с останалите.Тя май се притесняваше,защото не подхващаще много теми.Радвам се до някаква степен,защото не само аз задавах въпроси-като я попитах къде живее-тя също ме попита къде живея...след това докато вървахме във двора(там се запознахме)тя ми каза да отида с тях ако искам до магазина ако нямам работа-това също ме накара да се почувствам добре...бях естествен.Тя беше с нейната приятелка,но цялото ми внимание беше насочено към ноето момиче :)-питах я доста работи и и показах да разбере,че съм се интересувал от нея-дажи и казах"ти да не си ...(името)" :)
Другото междучасие я видях,че ядеше нещо странно и отидох и я попитах:"какво е това?"Тя ми каза и ме попита искам ли да си хапна,при което аз казах "не,мерси"-дотук добре...
Когато си тръгвахме тя мина покрай мен (то имаше и много хора),но нищо-нито "чао"... нищо ](*,)
Сега се чувствам много объркан-от една стран тези погледи,които няма да забравя никога....иначе на нея и стана кеф,когато ги спрях и се запознах с тях(с нея)
По едно време после се чудох дали да и искам номера,но се отказах,нещо се разколебах и не я попитах за него.
Кажете сега ,моля ви, какво смятате и какво да правя оттук нататък.

blondito:)
04-14-2006, 15:08
za6to li mi zvu4i6 kato mom4ence ot 2ri klas? izvinqvai,no mai prekaleno mnogo misli6 za tiq ne6ta kakvo TO4NO e stasnalo i kakvo ti e kazala,kakvo ne ti e kazala; v kraina smetka ebi mu maikata i se radvai za tova 4e ste se zapoznali i gledai da ne se skovava6 VAOB6TE pred neq,badi sebe si i se kefi. Nqmam drug savet kam teb

Malko_kote
04-14-2006, 19:59
Oho skupi, 6tom ne6tata sedqt taka, est 4e trqbva da otide6 i da q zagovori6.Pokaji i 4e si q haresva6 i taka.Sled tova ako si pasnete vs 6te si doide po mestata. :)

The_Caress
04-14-2006, 20:36
Разбирате ли Че така яко съм се влюбил, 4е не мога да спра да мисля за нея и затова може би толкова се притеснявам-не ми се бе6е слу4вало такова 4удо ... :(

MrAnderson
04-14-2006, 23:22
Еваларката, караш ме да се чувствам горд с теб! В живота и в любовта успяват само смелите. Важното е, че си прекосил Рубикона и си намерил смелост да застанеш срещу нея и да започнеш разговор. Много хора не успяват да достигнат до този етап поради липса на кураж, въпреки че отсрещната страна не хапе. Твърде вероятно е момичето да е било притеснено от неочаквания ход от твоя страна и затова да е реагирала малко неадекватно в определени моменти. Случвало ми се е да се запозная с момиче и след 5 минути да осъзная, че съм забравил името й. Не става дума за липса на желание да следя разговора, а по-скоро за липса на елементарна концентрация. В други случаи се чувствам като на тръни и просто пропускам думите през ушите си. В този смисъл не би трябвало да се тревожиш за първоначалното впечатление, което си оставил у нея. Най-малкото не си допуснал сериозни гафове, а те не са рядкост на първите срещи.

Действай последователно и настъпателно, в никакъв случай не прибързвай, освен ако обстоятелствата са такива, че това е последното нещо, което ти остава като възможност. Аз съм възприел следната тактика - колкото и да съм хлътнал, никога не си давам вид, че съм на зор. Битката на любовния фронт е флуидна, постоянно търпи промяна. "Жертвата" не трябва да знае какъв ще е следващия ти ход, т.е. трябва да си непроницаем, непридвидим, винаги в бойна готовност за евентуален обрат, така че ако се наложи да напуснеш битката, да го направиш подобаващо и с достойнство. Атаката е най-добрата защита, чрез нея можеш да контролираш хода на нещата и да принудиш отсрещната страна да премине в отбрана.

Утре е събота, а другиден е неделя. Имаш два дни на разположение да формулираш стратегията си за понеделник, когато училищният дълг ще ви срещне отново. Ще държа темата под око в случай, че има нещо. Успех!

The_Caress
04-15-2006, 07:33
Благодаря за подкрепата.
Точно това ме притеснява,че тия два дни-събота и неделя няма да измисля нищо съществено и в понеделник пак трябва да импровизирам и накрая ще се прецакам,може би ...
Ей хора, досега не съм се оплитал така и то в никого, затова ви моля за съвети,иначе нямашe да ви занимавам с мойте проблеми...
Помагайте,щото ако не сте вие,не знам какво друго мога да измисля ...
Благодаря ви за вниманието.

Glezlata
04-15-2006, 07:57
Ami da,ti si go re6il ve4e.Otidi,zapo4ni s ob6ti temi ili da vi zapoznaqt ob6ti poznati.Pokani q na kafe ili nqkude drugade... :smt006 :smt006 :smt006

The_Caress
04-17-2006, 13:18
Здравейте!
Днес видях моето момиче и докато беше в коридора отидох и и се усмихнах и и казах "кво правиме?",при което тя отвърна"нищо,кво да правиме" и така се врътна малко и се отдалечи".Това много ме разстрой.Другото междучасие ядях зад нея и приятелката и (те също закусваха)и понеже носеше две закуски и казах съвсем приятелски колкото да се намеря на приказка:"много сме гладни",а ти отговори:"да"(така сериозно,а и аз бях зад нея".
Сега не знам,някой ми казват,че понеже е по-малка (8клас,да напомня),се срамува от мен.По принцип ме се струва малко срамежлива,въпреки че не го показва,но аз я усещам,иначе е много свестна-не е к...(нали)и не се занимава с тия дето се правят на големи гъзари.
Не знам какво да предприема,тя просто не отвръща,а днес отново ме гледаше и аз нея докато се засичахме.Срам ли я е от мен толкова и какво да направя за да се отпусне-или пък може би се прави на важна,но пак казвам,че тя не е от тия големите "пички" в моите очи-просто на мен ми харесва много.
И сега си нямам и на идея как да процедирам :(