PDA

View Full Version : ~__KAK DA STANE ?__~



f-che
04-13-2006, 12:45
Zdraveite na vsichki, Shte vi pomolq da mi dadete savet kakvo da pravq ot tuk natatuk... Znachi situaciqta e slednata :arrow: s edin "batko" se zabivahme ama posle neshto stana i se otdrapna - ne iskal nz si kakvo, ama go razbrah ot stranichni hora est... Beshe mi mnogo krivo zashtoto strashno si padah po nego, kakto i da e... toi me otbqgvashe do skoro no naposledak tova se promeni i se zasichame ponqkoga kato se vrashtame ot daskalo/lekcii i varvim zaedno do nqkude a posle vseki po putq kam doma :wink: . Gadnoto e che nqmame pochti nishto obshto... i az nz za kakvo da zachekna razgovor shtoto puk e mnogo konfuzno da se stoi i edna duma da ne mojesh da si kajesh s choveka. Ne che izobshto ne si govorim ama... trudno varvi prikazkata :? :(
Az iskam da si go spechelq obache ne sam naqsno kak... :( ](*,) Adski tupo e obache ne mi se e nalagalo do sega i ... Imam nujda ot pomoshtta vi Tova koeto izpitvam kum nego e e tolkova silno kakto predi no vse oshte go ima i az si go iskammm :roll: :smt008 :smt007
Molq vi pomognete mi :| :cry:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-13-2006, 13:45
mi kaji mu kakvi sa ti 4uvstvata kym nego pyk kakvoto 6te da staa bez tva nqma kakvo da si kajete tyi 4e nqma da e golqma zaguba :P

LP_girl_14
04-13-2006, 16:54
Е все би трябвало да намерите общи теми.Де да знам-музика,филми,общи познати,заведения,некви интересни истории и дори глупости от всекидневието.Важното е приказката да потръгне и да почнете да общувате повече.Може би просто не се отпускате изцяло,малко сте сковани,защото не знаете как точно да се държите с другия.Пообщувайте малко,после излезте някъде (насаме) и при първия удобен случай му признай колко силно е това,което изпитваш към него :smt007

hamsterka
04-13-2006, 17:02
emi golemite hora taka pravqt kat se skarat s nqkoi posle ostavat priqteli i moje bi i toi iska da zapazite samo priqtelstvo ako ne ti dava drugi znaci zna4i e taka...no ti ne se ot4aivai budi uporita i se bori za nego do posledno...a kakvo ima6 predvid pod zabivali samo celuvki ala bala ili ne6to po-seriozno..

Barbie
04-13-2006, 17:04
Prekarvai vreme s nego..ne razbiram za6to vsi4ki tolkoz burzat...purvo se nau4i da razgovarq6 s nego...puk posle davai vole na liubovni izleqniq :) mislq 4e za celta trqbva da s eopoznaete pove4e...za6toto sled kato nqma kakvo da si kajete...zna4i ne se poznavate dostatu4no...ostavi ne6tata spokoino da vurvqt ot samosebe si, kato se opitva6 da prekarvate pove4e vreme zaedno

04-13-2006, 17:19
hamsterka , imam predvid celuvki, pregradki ala bala :roll:
Barbie , to dosta vreme mina puk i az ne sam ot turpelivite :( a toi znaeshe che go haresvam togava, a sega ne znam kakvo si misli...

f-che
04-13-2006, 17:21
hamsterka , imam predvid celuvki, pregradki ala bala :roll:
Barbie , to dosta vreme mina puk i az ne sam ot turpelivite :( a toi znaeshe che go haresvam togava, a sega ne znam kakvo si misli...


az bqh sorry :roll:

Barbie
04-13-2006, 17:34
awe mili4ka...da si predstavim 4e ne6to se slu4i...kakvaaa 6te e taq vruzka ako ne mojete da vodite dialog...kolkoto i vreme da e minalo, turpeliva ili ne...vuv vsqkakvi otno6eniq mejdu horata razgovorut e mn vajen...a tova 4e pri vas ne stava...na men mi govori 4e o6te ne se 4yvstvate spokoini edin sus drug...i naistina ni6to drygo ne mojete da napravite, osven da prekarvate pove4e vreme zaedno

sexy_macka
04-13-2006, 17:39
Barbie Пуснато на: 13.04.10 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

awe mili4ka...da si predstavim 4e ne6to se slu4i...kakvaaa 6te e taq vruzka ako ne mojete da vodite dialog...kolkoto i vreme da e minalo, turpeliva ili ne...vuv vsqkakvi otno6eniq mejdu horata razgovorut e mn vajen...a tova 4e pri vas ne stava...na men mi govori 4e o6te ne se 4yvstvate spokoini edin sus drug...i naistina ni6to drygo ne mojete da napravite, osven da prekarvate pove4e vreme zaedno

Tq e napulno prava !
Ta nali razgovorite sa nachaloto na vsqka edna vruzka...

f-che
04-13-2006, 17:47
Barbie znam che si prava, che razgovorite sa mnooooogo vajni :roll: Iskam i gledam da prekarvame poveche vreme zaedno obache toi spi sled lekcii posle varshi rabota na tehnite i izliza s momchetata :? kak da go napravq

sexy_macka
04-13-2006, 17:50
-che Пуснато на: 13.04.10 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Barbie znam che si prava, che razgovorite sa mnooooogo vajni Iskam i gledam da prekarvame poveche vreme zaedno obache toi spi sled lekcii posle varshi rabota na tehnite i izliza s momchetata kak da go napravq

Emi pogovri s nego,ako mu puka shte otdeli pone malko ot "skupocennoto" si vreme za teb ! \:D/

sexy_play_baby
04-13-2006, 19:48
Е все би трябвало да намерите общи теми.Де да знам-музика,филми,общи познати,заведения,некви интересни истории и дори глупости от всекидневието.Важното е приказката да потръгне и да почнете да общувате повече.Може би просто не се отпускате изцяло,малко сте сковани,защото не знаете как точно да се държите с другия.Пообщувайте малко,после излезте някъде (насаме) и при първия удобен случай му признай колко силно е това,което изпитваш към него :smt007

сЪгласна сЪм с теб :wink:

DreamKeeper
04-13-2006, 20:22
Макар и малкото опит който имам мога да кажа , че не всяка връзка се гради на общи теми или смисъл....
Всъщност даже според мен разговора не е най -важното в 1 връзка ...ами имено в това да съпреживяваш нещата... или по-просто казано да гледаш на живота малко или мн по същия начин като него/нея

колкото конкретно до дадения проблем....Ами от всичко написано дотук разбирам ,че неговите чувства са хммм "ограничени" така де....не те харесва така силно както ти него.... предишната близост която сте имали , можеби е изградила занего приятелство , но натеб това не ти стига....

Страното е че на такива ситуации или поне на подобни, съм се нагледал много....но върепки това все пак не знам какво да те посъветвам да нарпавиш.... но се сещам няколко неща които да не правиш....не го преследвай страстно показвайки му колко мн държиш нанего......никога непомага.... ииии неказвай всичко наведнъж.... имам предив ти сега можеби си събрала мн неща които сикаш да му кажеш...можеби колко го обичш ...или колко ти липсва или каквото и да е всщъност.......идеята ми е да не му ги изписеш наведнъж на главата...защото повечето хора когато им изсипеш мн инфо наведнъж немогат да разберат всъщност за какво става дума и защо става така....

teenkopele
04-13-2006, 21:46
Покажи му колко силни са чувствата ти към него. :)
Успех. :wink: