PDA

View Full Version : na 17 i nikoga ne sym use6tala 4uvstvoto!



04-13-2006, 13:30
Ve4e sym na 17 godini bila sym s pone 10 mom4eta prez jivota si 3-ma ot tqh sa mi kazvali 4e me obi4at a az...sedq kato pyn i gledam typo i neznam kakvo da kaja...4uvstvoto e ujasno stava mi edva li ne jal ...i tova 4uvstvo me kara prosto da gi zareja predi da sa se vliubili prekaleno mnogo za6toto ne iskam da gi naranq... :( haresvala sym gi vsi4ki no ne i onova tolkoz izviseno 4uvstvo kogato ne moje6 da di6a6 bez 4oveka do teb neznam sigurno sym obyrkana ili me e strah da ne byda naranena...neznam kakvo mi ima!HELP! :cry:

kAdrOkoSkA
04-13-2006, 14:18
Смятай... все едно за мен си го написала :shock: Ами аз бях в същото положение до скоро. Изхождайки от себе си, мога да ти кажа само, че страха да не бъдеш наранена винаги го има, но не той е причината за състоянието, в което се намираш :arrow: просто не си срещнала подходящото момче още. Пак казвам, че бях в абсолютно същото положение до скоро, но това се промени и не защото съм открила любовта, а просто защото вече знам какво искам и не си правя експерименти да съм с някой, който само ми харесва... Искам да кажа, че преди явно не съм била наясно какво искам и затова съм започвала и прекратявала толкова връзки ей така като съм мислела че то и съм наранявала неумишлено толкова момчета, за което искрено съжалявам :smt009 Съвета ми към теб е да се успокоиш и да бъдеш търпелива :-) Всяко нещо с времето си, нали знаеш :wink: Само внимавай да не разбиеш още сърца докато осъзнаеш какво дествително искаш :!: Успех мила :!: :smt006

tedy1_baby
04-13-2006, 14:26
spokoino.prosto vse o6te ne si namerila podhodq6tiq.ti si edin ot malkoto slu4ai,koito qvno znaqt kakvo tyrsqt.ti ne celi6 na posoki v tymnoto.znae6 kakyv to4no e tvoqt tip i kogato go nameri6...6te go razbere6.a tezi mom4eta-te prosto sa gubene na vreme.no ne spirai da opitva6.moje tozi,koito tyrsi6 da e edin ot tqh.kysmet!!!

04-13-2006, 14:31
AZ sum mom4e i su6to 6te ti kaja,4e ne sum go izpitval o6te,vinagi sme pove4e priateli otkolkoto istinski vlubeni,dori i da ima ne6to mejdu nas.Ne se ot4aivai,prosto nameri 4oveka,koito naistina 6te te obi4a i se otdai izcialo na nego.Ima6 vreme,ne si tolkova goliama..Uspeh:)

Night_Knight
04-13-2006, 14:37
Ve4e sym na 17 godini bila sym s pone 10 mom4eta prez jivota si 3-ma ot tqh sa mi kazvali 4e me obi4at a az...sedq kato pyn i gledam typo i neznam kakvo da kaja...4uvstvoto e ujasno stava mi edva li ne jal ...i tova 4uvstvo me kara prosto da gi zareja predi da sa se vliubili prekaleno mnogo za6toto ne iskam da gi naranq... :( haresvala sym gi vsi4ki no ne i onova tolkoz izviseno 4uvstvo kogato ne moje6 da di6a6 bez 4oveka do teb neznam sigurno sym obyrkana ili me e strah da ne byda naranena...neznam kakvo mi ima!HELP! :cry:
Аз бях така до 26 :) Е не съм и момиче. Няма да се плашиш. Всичко си идва с времето. Т.е. никога не е късно да станеш за смях. :wink:

Glezlata
04-13-2006, 14:44
Nikoga ne e kusno,6te go nameri6 i 6te vidi6,4e si e zaslujavalo!

pipi`e`golqma
04-13-2006, 15:25
Просто не си срещнала подходящото момче,с което да има тръпка. И аз бях така преди просто ги харесвах и нищо повече,но вече се промених има тръпка има обич има и мн щастие. Такаче спох ще намериш и ти твоето момче