PDA

View Full Version : liubovta edno golqmo 6tastie li e ili edna golqma tyga



misshha
04-13-2006, 15:57
ponqkoga vav vraskite otna4alo e mnogo hubavo zabavno i se obi4ame mnogo no sled vreme vsi4ko stava edi neponosim ad spored mene liubovta e po malko i ot dvete ami spored vas ?
iskam da 4uq drugi mneniq za da vidq vav va6ite vraski kak e?
blagodarq predvaritelno

Cvetelina_sim
04-13-2006, 16:08
Когато любовта е истинска, не може да стане " непоносим ад ". Поне при мен до сега не се е случвало подобно нещо.

teenkopele
04-13-2006, 16:15
Когато любовта е истинска, не може да стане " непоносим ад ". Поне при мен до сега не се е случвало подобно нещо.

При мен също. :wink:

:arrow: Според мен в любовта може да има и от двете, но това зависи от различни неща...хората например и техните характери. :)

Barbie
04-13-2006, 16:41
emi...v momenta v koito edna vruzka stane ad...e momenta na estestveniq i krai. Malko sa vruzkite, koito produljavat ve4eno...ako trqbva da sme 4estni...vqrvam v liubovta za cql jivot...no ne smqtam 4e vseki q sre6ta...ot druga strana...vseki sre6ta po-malki ili po-golemi liubovi i yvle4eniq...koito leka poleka ot6umqvat...kato emocionalen zarqd :) tui 4e...ne kavam 4e v edna vruzka, koeto se e prevurnala v ad, ne e imalo liubov...prosto liubovta ne e bila dostatu4no...silna...i e vreme za ne6to novo :)
ne smqtam 4e v liubovta ima tyga...ako ima...zna4i, ne e tova, koeto tursi6

adi4ka
04-13-2006, 16:42
съгласна съм..а ако дойде този момент,когато е станала непоносим ад,значи просто не сте били един за друг..Никога не съм стигала до този момент,може би просто знам кога е време да спра,кога е ясно.че няма да се получи.А любовта-да,смесица от двете е,ако става въпрос за споделената и несподелената.Ако една връзка е ад,то тогава каква връзка е изобщо?!

pitbullbg
04-13-2006, 16:47
vrazkata e takava kakvato si q napravi6 po princip ima i ot dvete i taga i radost...

LP_girl_14
04-13-2006, 16:48
В една връзка има както хубави така и лоши моменти.Когато имаме проблеми с любимия човек това подлага връзката ни на изпитание и само от нас и от чувствата ни един към дръг зависи дали ще превъзмогнем това или ще се предадем.Докато има истинска любов,докато се правят компромиси и докато във връзката е живота страстта и тръпката,тя не може да се превърне в ад.Превръща се в ад,когато ежедневните глупости надделеят над чувствата,когато вече не си щастлив с този човек..А щом не си щастлив с него ще е по-добре да се разделите...

hamsterka
04-13-2006, 17:05
opredeleno e kompleksno i radost i tuga no edno e qsno 4e vinagi ima tuga za6toto kogato edno ne6to na koeto si posve6taval jivota si neo4akvano svur6i,nqma kak da ne su6testvuva tuga...no za tova puk se uravnovesqva v na4aloto i po vreme na vruzkata,za6toto se predpolaga 4e horata sa 6tastlivi,kogato se obi4at....

Мрън
04-13-2006, 19:18
В една връзка има и хубави и тъжни моменти. Важното е да обичаш, това вече те прави достатъчно по-различен и по-добър човек :-)

KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-13-2006, 19:28
по-скоро тъга ... :(

terry
04-13-2006, 19:34
lubovta ne e tuga,lubovta e 6tastie,ako seki put kogato vidi6 obekta na lubovta si se natujava6 nqma da ti ostane moment na 6tastie v jivota.zatova za men lubovta e 6tastie i ni6to drugo ..........

misshha
04-13-2006, 19:37
naprotiv kogato go vidq mi stava hibavo sarceto mi zapo4va da bie vse po silno i stomaha mi se sviva na topka samo kao 4uq imeto mu i mi stava hubavo.oba4e me narani s edna negova postapka no vapreki tova az prodaljavam da go obi4am i da me radva samo misalta za nego i negovoto lice vsqka edna negova 4erta mi e v uma znam vsi4ko za nego i vse pove4e go obi4am

terry
04-13-2006, 19:40
naprotiv kogato go vidq mi stava hibavo sarceto mi zapo4va da bie vse po silno i stomaha mi se sviva na topka samo kao 4uq imeto mu i mi stava hubavo.to4no tova imam vpredvid!lubovta ne moje da e tuga za6toto kakto misshha kaza kagato vidi6 lubimiq ti stava gotino, lubovta ne moje da e tuga a samo 6tastie

strange__
04-13-2006, 20:01
Благодарение на хилядите теми за любовта и какво е тя просто се губи цялата красота!Ебати тва да кажеш,че обичаш някой не значи нищо :!: Не ви ли омръзна темата любов?! Толкова го омаловажихме това чувство,че чак ме е срам,че съм част от т.нар. "тинейджъри" :evil: Любовта е нещо индивидуално...всяка една нова любов,която изпитваш ще е различна от предходната. И това е така,защото човекът е друг,защото си пораснал/а (психически) и разбираш нещата по по-различен начин!Любовта за всеки един от нас е индивидуална...и мисля,че това чувство е твърде лично :idea: Ако наистина обичаш някого,то няма да имаш нужда да го повтаряш постоянно,просто защото всяко едно действие издава какво е отношението ти към някой....и ако обичаш истински няма да допуснеш връзката ви да стане ад!!!Тогава вече за любов не можем да говорим (поне едната страна със сигурност е охладняла).
Така сме извъртяли нещата,че то излиза все едно момиче на 11,момиче на 15 и момиче на 18 изпитват едни и същи чувства :-k Това е ненормално за мене!!!! Защото,както вече казах,в различните възрасти мисленето и желанията са тоооооооооооооооооолкова различни #-o
С една дума: Защо направихме така,че любовта да е равна на физическото привличане?! Тя не е ли нещо по-висше и нещо лично,което е между двама души...и което да не е необходимо да се разтръбява на всички,за да покажем колко сме щастливи?! Само аз ли мисля,че прекаляваме с темите: "Какво е за вас любовта?" ( и другите подобни)?! И само аз ли мисля,че тя е строго индивидуално и необяснимо чувство?! ](*,)

MiMiLoTaAaA
04-13-2006, 20:02
Vsi4ko ot na4alo e hubavo , cvetno , a sled vreme vseki po4va da si pokazva rogata kakto se kazva , no vse pak tozi AD koito go nari4a6 ti sa karanicite predpolagam , a tezi karanici splotqvat edna vr1ska . Za6toto edva li na nqkoi 6te mu e interesna edna vr1ska bez karanici (nevqrvam da ima tak1v 4ovek ) taka 4e i ot dvete ima ednoto bez drugoto nemoje :P

SmiLe_BaBy{P}
04-13-2006, 21:15
Любовта има извратено чувство за хумур,а? :lol:

penywise
04-13-2006, 21:16
Любовта има извратено чувство за хумур,а? :lol:

:-s

Щом казваш...


Не бе... вие кво искате - само хубави неща да ви се случват ли?

Ми то ако ги няма лошите, как ще оцените хубавите?

Май не сте се замисляли...

SmiLe_BaBy{P}
04-13-2006, 21:20
Любовта има извратено чувство за хумур,а? :lol:

:-s

Щом казваш...


Не бе... вие кво искате - само хубави неща да ви се случват ли?

Ми то ако ги няма лошите, как ще оцените хубавите?

Май не сте се замисляли...


Ти пък може ли да пропуснеш да не ме цитираш.Еми мн ясно че всеки иска само хубави неща да му се случват.Ама явно не всички са наясно,че живота не е така розав.

penywise
04-13-2006, 21:22
Любовта има извратено чувство за хумур,а? :lol:

:-s

Щом казваш...


Не бе... вие кво искате - само хубави неща да ви се случват ли?

Ми то ако ги няма лошите, как ще оцените хубавите?

Май не сте се замисляли...


Ти пък може ли да пропуснеш да не ме цитираш.Еми мн ясно че всеки иска само хубави неща да му се случват.Ама явно не всички са наясно,че живота не е така розав.

На тениската ти е розов :roll: :D

И какво ти пречи, че съм те цитирал? Нищо лошо не съм казал...

SmiLe_BaBy{P}
04-13-2006, 21:28
Любовта има извратено чувство за хумур,а? :lol:

:-s

Щом казваш...


Не бе... вие кво искате - само хубави неща да ви се случват ли?

Ми то ако ги няма лошите, как ще оцените хубавите?

Май не сте се замисляли...




Ти пък може ли да пропуснеш да не ме цитираш.Еми мн ясно че всеки иска само хубави неща да му се случват.Ама явно не всички са наясно,че живота не е така розав.

На тениската ти е розов :roll: :D

И какво ти пречи, че съм те цитирал? Нищо лошо не съм казал...



хахаха това с тениската беше добро =D>