PDA

View Full Version : СПРЕТЕ ТАЗИ ЖЕСТОКОСТ!!!



stel4eto__
04-13-2006, 17:37
Не съм много сигурна,че темата е точно за този раздел и не знам дали се повтаря,но все пак,ако е така нека да бъде изтрита!
Това,което ще видите е немска програма за защита на изчезващите и застрашените видове.
ПРЕДОПРЕЖДАВАМ ВСИЧКИ,КОЙТО СА СЪС СЛАБИ СЪРЦА,ХОРА ПРЕКАЛЕНО ПРИВЪРЗАНИ КЪМ ЖИВОТНИТЕ
Предварително се извинявам за ужаснита и потресаващи кадри,но това се случва в Китай през 21 век и за тях това е традиция пренасяща се във вековете.

ЦЕНЗУРА!!!

.: machoka :.

[ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: На кадрите се показват ужасаващи сцени за всеки нормален човек. Моля, ако не искате да видите брутално дране на живо домашно куче, не гледайте филма!!!]
Аз не можах да го изгледам до края,защото просто е отвратително и ми стана лошо(в буквалния смисъл). :smt078
Темата е взета от друг форум!

magesnik
04-13-2006, 17:51
Tва филмче го имам цялото найстина е много гадно.Вивотинките ги дерат ЖИВИ,и те продължават да мърдат дори и след като са одрани,изключетелно гадно филмче не го гледайте по-добре.

Dr. Kazimbutt
04-13-2006, 18:00
Такива болно мозъци като тия са за убиване. Как може да дерат животното живо?! Това е извращение! :shock:

Ani_girl
04-13-2006, 18:02
adski mnogo obi4am jivotnite i samo kato vidqh na4aloto purvite nqkolko sekundi neiskah da gledam predstavqm si kakvo e na tam :smt022 .horaka koito narqnqvam za men jivotnite sa bezmoza4ni 4ove4eta ne 4ove4i za6toto mejdo 4ovek i 4ove4e ima razlika :smt018 .trqbva da si jestoko zloben i bez4ustven za da pravish tova koito praveha onezi 4ove4eta na jivotnite ](*,) . nqma nujda da se naranqvash jivotnite za6toto i te sa dushi i te imat 4ustva ! ](*,) ](*,)

freaky
04-13-2006, 18:12
Да ги еба и у ДИВАЦИТЕ !!!!!! На къде отива тоя свят беееееееееее???Кво ти коства да му извиеш врата или нещо такова та поне да не страда беееееееее?????????????????????ДА МРАТ ВСИЧКИ!Кви са тия хора.....това са...не знам и аз какво са....това не са животни...животните са по добри от тях...Това ся някакви изруди!!!!!

machoka
04-13-2006, 18:30
Тези ще ги закача на една метална кука и ще ги изкормя живи така, както те правят с животните ако знам кои са, заклевам се.


А авторката да не пуска повече подобни линкове тук, ако не иска да не посети повече това място!

Аз, който имам здрави нерви и психика се отвратих и погнусих, а как ще подейства това на малки деца, посещаващи това място, помисли ли? Първият път като гледах такива зверства, после сънувах кошмари и се будех нощем дълго време. Е, ще предотвратя този кошмар за другите!