PDA

View Full Version : Как нямам и аз тоз късмет, тея възможности...



Rooney
04-13-2006, 17:01
Добро утро, Добър ден, Добър вечер, на всеки както му падне. Рядко пиша тук, но ето на, отново ще пускам тема. Но нека да мина към същината. Не знам съвет ли искам или какво, но в момента ми е прекалено тъпо а нямам с кой да споделя болките си, та за тук се сетих най-първо.

Точно в момента се питам "Защо така?". Защо подяволите момичетата ми дават някакви знаци, показват ми че не са безразлични към мен, и в крайна сметка излиза така, че сякаш ми се подиграват, всички до една, без дори да подозират как нещата се повтарят почти през месец. Е, този път вече ми е прекалено тъпо. Един от най-добрите ми приятели е един от "училищните пичове" ако мога така да го нарека. Пич е, признавам, нищо чудно че толкова момичета го харесват, а е невероятен човек, страхотен приятел, но не съм гей, за друго ще си говорим :) Покрай него доста момичета са говорили с мен, за информация ли, за да го вкарам в компанията им, не знам. Та конкретно за тази случка смятам да понапиша. След като най-случайно (да ве, случайно, сякаш не знам защо) няколко момичета ме извикаха да изляза веднъж с тях. Та излязохме, при положение че не ги познавам, не можах да се "отпуша" така да се каже, но и този път целта им беше разгадана още при поканата им... някъде по средата едната започна да ми обяснява как би било добре ако следващия път съм довел споменатия ми приятел и братовчед му. Естествено, на мен ми стана страшно "приятно". Както и да е, едно от момичетата обаче ми направи впечатление, и тя определено не й пукаше дали ще доведа приятелите ми следващия път. Впоследствие видях че има интерес от нейна страна, започна да ме разпитва, стана лафче, общо взето беше по-различно от обикновенните разговори с момиче :) Та излязохме пак, този път с моите хора и момичетата, и отново видях заинтересованост от страна на момичето към мен. Е, явно съм си помислил нещо, защото на следващия ден си уговорихме среща. Тя с явно удоволствие прие (това при мен рядко се случва). Е тя не е първа красавица, не е стройна манекенка, но си е хубава и симпатична, малко луда, с 2 думи точно момиче като тези които по принцип харесвам. Та дойде вечерта преди срещата ни, и получих смс съдържащ извинение... "разболях се, дъра бъра, айде да отложим"... еми нямам друг избор, естествено се примирих. След кратък чат, казах й че ако има желание, нека да се обади като се оправи, пък ще излезем. Е, тя определено оздравя и определено мина време. Никакъв интерес вече. Потърсих я, но никъде не я намерих. В училище ме избягва, не отговаря не смс-ите ми, нито на обажданията нито в скайп... е, сега ми е страшно "готино", след като така я харесах, и така си втълпих че може и да се получи нещо.

Чудя се, защо става така. Защо момичетата все ми дават такива знаци, все показват заинтересованост, и в крайна сметка ме отрязват по гаден начин (е този път поне не беше гаден, макар да не смятам мълчанието за злато). За 4 месеца - 4 пъти все едно и също. Вярно, не съм толкова "готин и красив", но определено си имам добри страни от към външен вид и от към отношение и характер. Е, очевидно нямам конкретен въпрос с тази тема, просто исках да споделя някъде с някого, та макар с непознати, това споделяне поне малко ме успокоява.

Ваш фен на Юнайтед, mr loser. :-#

поздравче с
The Rasmus - In the shadows

hamsterka
04-13-2006, 17:13
ami moga da ti kaja 4e e suvsem normalno da te haresva posle ne,posle pak da i taka...e estestveno predpolagam 4e e teenager-ka,za6toto v tezi godini nie momi4etata sme mnogo oburkani i nie neznaem kakvo iskame.prosto budi po-nastoqtelen i mislq 4e i tq ako te e haresala nqma kak da ne ti otgovori...no zapomni 4e trqbva da q naso4va6 kum sebe si za6toto i tq ne znae kakvo to4no iska ot teb i dali da e samo priqtelstvo ili ne6to pove4e...az li4no mnogo puti haresvam nqkoi,posle go mrazq,posle pak haresvam i taka...uspeh...

white_chik
04-13-2006, 18:54
emi mojem samo da ti pojelaem kusmet i da stiskame palci da sre6ne6 podhoddq6ta macka :wink: a ina4e za tva momi4e trq da se opita6 da pogovori6 s neq da razbere6 kvo e stanalo ako vse o6te ti puka de

mnogomili4kata-sf
04-13-2006, 19:56
Ха добра вечер от мен!!!И мерси за поздрава...аз ще те поздравя с The Rasmus- Not like the other girls....От сега да защитя нашия пол,че не всички сме такива...просто има една част момичета,които обичат да флиртуват,но когато загрубее работата и бягат...може би си попаднал точно на такова момиче...просто не си срещнал човек,който знае какво иска според мен.Та не се отчайвай....и в прочем ти на колко години си???Не се тревожи...може би няма да прозвучи особено оптимистично,но както казва майка ми "Още колко ще имааа...."

Така,че спок..и успех занапред

Nofacenoname
04-13-2006, 20:21
Rooney и аз съм така :smt010 !Постоянно се повтаря и завтаря :smt009 !Чесно да си кажа омразна ми =; !Та не се отчайвай някаде там ще намериш подходящото момиче :smt010

DreamKeeper
04-13-2006, 20:37
Само неразбрах.....защо търсиш 1во знаци от тях?
Можеби трявба да рискуваш някой път...да придобиеш повече увереност.... относно конктереснта случка.... ми да "шитс хапент"

Rooney
04-14-2006, 16:31
Е, DreamKeeper, прав си, наистина. Както и да е, забелязва се отново интерес от другата страна, ще опитам пак. Колкото до възраста ми, едва ли е от значение, но все пак съм на скромните ( май са си малко (: ) 16 години.

Rooney
04-14-2006, 17:45
Ох божеее, каква била ситуацията... момичето просто го било срам :smt005

MrAnderson
04-15-2006, 00:11
Ох божеее, каква била ситуацията... момичето просто го било срам :smt005
Каква била работата... Чета аз всичко отгоре надолу както си му е реда и аха с мишката да кликна върху бутона Отговор, за да си дам предположението, че реакцията на момичето може да се дължи на това, че е срамежлива.

Давай тигре!!! :smt041