PDA

View Full Version : ymeete li da kontrolirate emociite si?



Dharma
04-13-2006, 17:28
interesno mi e-kogato ste super gnevni ili qdosani na ne6to umeete li da prikriete lo6oto si nastroenie pred drugite? az dnes naprimer super mnogo se qdosah i ne mojeh da go skriq napravo iskah da go izkre6tq na celiq svqt, vsi4ki me drazneha-principno ne sum takuv 4ovek, opitah se da ne mi pi6e na 4eloto"qdosaha sum" ,no mi li4e6e ot kilometri :-# ta umeete li da se kontrolirate?

Barbie
04-13-2006, 17:39
Mi...az rqdko se qdosvam...vupreki 4e sam mnogo emocionalna...moga da buda nervna, pritesnena, panikiosana :lol: i principno v takiva momenti stavam purpurno 4ervena..tui 4e e trudno da se prikrie :) no...v redkite slu4ai, kogato sum v lo6o nastroenie ne mi li4i...imam edva li ne "navik" da se usmihvam...moje bi za6toto mi se stryva 4e dori i da sum v kofti nastroenie, 6te se 4uvstvam po-dobre usmihnata, otkolkoto namru6tena :) koeto si ima lo6i strani, tui kato horata si mislqt 4e az sum edva li ne ot jelqzo, ni6to ne moje da me rastroi...ve4no v dobro nasroenie..i tn...a to ne e ba6 taka :)

blondito:)
04-13-2006, 17:39
Emi da ti kaja az s1m ot po-emocionalnite li4nosti i v pove4eto slu4ai si izrazqvam 4uvstvata,no ima lo6i momenti,razbira se,i togava se opitvam nastroeniqta mi da ne stavat dostoqnie na vsi4ki..poprincip s1m takava,4e ne6to kato mi e kofti ili s1m qdosana gledam mn-mn da ne se nav1rtam okolo kogoto i da bilo,ami gledam da mi mine i 4ak togava si vr16tam normalnoto tempo-prosto gledam da ne zanimavam vsi4ki s li4nite si problemi*nav1rtam se samo okolo priqteli-okolo tezi,na koito d1rja i znam,4e biha mi pomognali* E,est,ima slu4ai,v koito lo6oto nastroenie prod1ljava za po-d1lgo,no v tezi slu4ai ne se izoliram,ami prosto se opitvam da skriq kakvo 4uvstvam. Ne izbuhvam tv1rde 4esto,no mi se e slu4valo..no moga da kaja,4e da-umeq da se kontroliram..:}

RoyTheReaper
04-13-2006, 18:18
emociite mi sa pod pulen kontrol na razuma.

terry
04-13-2006, 18:21
ne vinagi pravq ili kazvam tova koeto mislq. mnogo rqdko 6te sedna da si mul4a i da ne kazvam tova koeto mislq!

Master_88
04-13-2006, 18:47
Умея да се контролирам,но предполагам,че някой като ме погледне и съм в лошо настроение,си личи

KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-13-2006, 18:48
interesno mi e-kogato ste super gnevni ili qdosani na ne6to umeete li da prikriete lo6oto si nastroenie pred drugite? az dnes naprimer super mnogo se qdosah i ne mojeh da go skriq napravo iskah da go izkre6tq na celiq svqt, vsi4ki me drazneha-principno ne sum takuv 4ovek, opitah se da ne mi pi6e na 4eloto"qdosaha sum" ,no mi li4e6e ot kilometri :-# ta umeete li da se kontrolirate?


uf az mn trudno moga da go skriq . :?

reallove
04-13-2006, 19:04
ami az lichno da ti kaja v takiva situacii umeq da se kontuliram...znachi shte ti kaja konkreten sluchei..edin den v daskalo edin sauchenik beshe super qdosan za nqkfa prostotiq ,stoeshe sreshtu men i mi kreshteshe 10tina minuti...az go slushah mnoo vnimatelno izobshto ne si davah vid da se qdosvam ot tova a toi kreshtq,kreshtq i posle sprq..az go popitax "svurshi li" i sled kato toi kaza "da" az prosto mu se usmixnax i go {} po buzata,a toi stoeshe kato grumnat...no posle zapochna da se smee i se izchervi nevolno...eto tova e cqlata rabota da podhodish s bezrazlichie kam dosadnicite i sichki obstoqtelstva,koito te draznqt...no dokato ako beshe edna moq priatelka tq prostto mi kaza "az ako bqh shtqh da mu zashiq edin shamar otkade na kade she mi vrqka " :) no vsichko e vurpos na podxod :lol:

Dharma
04-13-2006, 19:44
... :) no vsichko e vurpos na podxod :lol:
da taka si e-trqbva da se priemat ne6tata po-filosofski, no kato e razdraznen 4ovek tova e dosta trudno; az su6to sum dosta spokoen 4ovek, no qvno ima dni v koito ne vurvi:)

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-13-2006, 20:27
AZ se darja spored nastroenieto mi tyio 4e kogato e sym na kef si go pokazvam

hamilcar
04-13-2006, 20:45
Понякога не и тогава става тегаво.

SmiLe_BaBy{P}
04-13-2006, 20:59
Ами това е един от най-големите ми проблеми.Когато се ядосам нареждам 1 час.... :-k Бах маа му ...таз мойта голяма уста ](*,)

Dr. Kazimbutt
04-13-2006, 21:07
Когато е нужно, винаги успявам да прикрия настроението си.

strawberry1988
04-13-2006, 22:14
ami zavisi ot situaciqta.No v pove4eto slu4ai uspavam da gi pricriq,traqbva da sum mnogo gnevna ili qdosana,4e da ne moga da gi pricriq,koeto se slu4va mnogo rqdko.

penywise
04-13-2006, 22:21
всичко е под контрол

аз съм хищника

... начин на мислене

teenkopele
04-13-2006, 23:21
Успявам да се контролирам до известна степен, но това става изключително рядко. :o

ledenata_kralicA
04-14-2006, 08:53
много рядко успявам да се изконтролирам,но рядко и се ядосвам чак толкова много
а съм мн гадна като се карам с мама и тя ми бучи нещо и очаква и аз да буча,но аз си трая и тя нищо не може да ми каже,ама се дразни :twisted: .....их че съм зла

^MaLkOtO^ZlO^
04-14-2006, 09:43
ами аз не успявам...нещо напоследък съм страшно нервна вчера един от моя клас ме удари по погрешка 3 пъти с футболна топка и се ядосах и станах и го ошамарих пред сички в класа и са ми е супер гадно за него щото сички му се подиграват че момиче го е набило иии ми е гадно незнам кфо да направя :((( аЕ помогнете ми кажете кфо да правя

04-14-2006, 14:51
az ne moga da se prikrivam i ako sum qdosan ili 6tastliv mi e izpisano na liceto i si li4i ot kilometri :smt012

xOtkiSsSs
04-15-2006, 15:07
Е то всичко си има граници :) Аз умея да се контролирам до оределен момент и след това...по-добре да не си ми пред очите :-)

Estranged
04-15-2006, 15:15
Според зависи.

1. Когато някой се опитва да ме ядоса :arrow: Прикривам чувствата си и му се усмихвам злобно
2. Когато някой ми се извинява :arrow: Не ги прикривам, за да го накарам да се чувства още по-зле
3. Когато съм наистина много тъжна, заради нещо наистина много важно и гадно :arrow: Опитвам се да ги прикрия, но винаги ми потичат сълзи и често се срамувам от тях
4. Когато някой наистина здраво ме ядоса :arrow: Не се и опитвам да ги прикрия - троша, псувам, ритам... абе весело е :lol:

И т.н.

stel4eto__
04-15-2006, 15:32
Според зависи.

1. Когато някой се опитва да ме ядоса :arrow: Прикривам чувствата си и му се усмихвам злобно
2. Когато някой ми се извинява :arrow: Не ги прикривам, за да го накарам да се чувства още по-зле
4. Когато някой наистина здраво ме ядоса :arrow: Не се и опитвам да ги прикрия - троша, псувам, ритам... абе весело е :lol:

И т.н.
i pri men e taka vapreki 4e kogato se qdosam za ne6to ponqkoga barzo mi minava i po4vam da se smeq i da psuvam(ama ne nekvo gadno i taka natataka mi obiknovenite si psuvni i pak si se smeq)naprimer zaradi edna daskalka vednaj psuvah ot parviq do posledniq 4as i tva seki 4as podred i ne moga da si predstavq kakvo e bilo na momi4eto det sedi do mene...gorkata xixi :-D

LP_girl_14
04-15-2006, 17:00
Попринцип мога да прикривам емоциите си и това на моменти е мое голямо предимство O:)

Bloodlust
04-18-2006, 17:31
emi az poprincip vinagi kriq 4ustvata i emociite si :( ne poznavam nitoedin 4ovek, koito bi me razbral. osven tova ako pokazvam kogato mi e t1jno ili qdosano, tova moje da se ob1rne sre6tu mene. vedn1j ve4e si patih sled kato si pokazah emociite i ve4e ni6to ne pokazvam. moje samo da se gadae kakvo se krie pod kamennata fizionomiq. taka se 4ustvam nqkaksi za6titena. kogato nikoi ne znae kakvo 4ustvam v dadeniq moment nikoi nemoje da izpolzva sobstvenite mi emocii sre6tu men.

kissorankata
04-18-2006, 18:14
Ами това е един от най-големите ми проблеми.Когато се ядосам нареждам 1 час.... :-k Бах маа му ...таз мойта голяма уста ](*,)
:? :? :? :? Позната история...същатата съм когато съм ядосана нареждам много яко... :lol:

midnight...
04-18-2006, 18:39
когати се ядосам не ми личи много, защото точно когато се ядосам говоря неща които не мисля и след това съжалявам за тях
за това си мълча и си се самоуспокоявам

crazy_in_love_in_kris
04-18-2006, 20:23
Ponqkoga gi prekrivam,ponqkoga ne.Zavisi v kakvo nastroenie sam stanala,ako sam spala na krivo prez denq mi e mnogo kofti i na vsi4ki samo im narejdam i im vrqkam daje ne smeqt da mi protivore4at ne znam za6to taka stava ina4e po princip sam mnogo vesela i jizneradostna.Sa6to sam mnogo 4ustvitelna koeto ponqkoga e v minus za men.[/b]

marche
04-19-2006, 09:33
az ne umeq da se kontroliram.pone vsi4ki razbirat 4e mi ima ne6to