PDA

View Full Version : ПОМОЩ ЗА ГРОЗНИТЕ



God-Is-A-Girl
04-13-2006, 19:22
Здрасти на всички.Наскоро почнах да посещавам тоя форум и май май тук му е мястото кадето мога да споделя моя проблем.

Аз съм на 18 години и все още не съм имал гадже.Никога не съм се целувал нито съм правил секс а бе въобще тоя свят ми е чужд отвсякаде.Аз самия никога не съм се чувствал красив дори като се погледна в огледалото някакси сам се отвращавам от себе си , а може би това не го мисля само аз ами и останалия свят.Не е да нямам приятели даже ми идват в повече.Приятелите ми държат на мен,когато някои френдове които ходят се скарат все на мен се пада честта да ги сдобрявам,когато на някое момиче или момче му е зле или му тежи нещо винаи на моето рамо плачат.Дето се казва кварталния психоаналитик . Само че никога някое момиче не е проявявало интерес към мен.Не съм някой отворко или да се държа надменно и с колкото момичета да съм говорил нали по темата те все ми казват че не външния вид е най-важното.Е незнам може би да е вярно това ама момичетата от нашия град да не го знаят.Вярно е че самоотценката никога не е най-обективна но не мисля въобще че имам лош характер:винаги помагам на който мога с каквото мога.Много пъти съм се прецаквал нарочно заради другите, отказал съм се да мразя защото това чувство е най-ганото в светът.Никога не съм проявявал снизхождение към жените или нещо подобно(то си личи и от никът ми).Айде някои ако може да даде някакъв съвет ще съм му много благодарен.Не съм срамежлив и заговарянето или въобще общуването с противоположния пол винаги ми е вървяло само че абсолютно винаги до ниво приятелство.

Предварително благодаря на всички.

Glezlata
04-13-2006, 19:31
Qvno si dosta nejen i dobur s priqtelkite si ot jenski pol i moje bi kato razberat kakuv 4ovek se krie zad "ne tolkova hubavata" obvivka,kazvam taka,za6toto sum na mnenie,4e nqma grozni hora,vseki ima svoq 4ar,svoq obraz,4rez,koito go vuzpriemat ostanalite i moje bi te suznavat,4e edin priqtel e mnogo po vajen ot kolkoto nqkoe gadje i zatova re6avat da budat prosto priqteli s teb! Taka mislq...

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-13-2006, 19:34
Здрасти на всички.Наскоро почнах да посещавам тоя форум и май май тук му е мястото кадето мога да споделя моя проблем.

Аз съм на 18 години и все още не съм имал гадже.Никога не съм се целувал нито съм правил секс а бе въобще тоя свят ми е чужд отвсякаде.Аз самия никога не съм се чувствал красив дори като се погледна в огледалото някакси сам се отвращавам от себе си , а може би това не го мисля само аз ами и останалия свят.Не е да нямам приятели даже ми идват в повече.Приятелите ми държат на мен,когато някои френдове които ходят се скарат все на мен се пада честта да ги сдобрявам,когато на някое момиче или момче му е зле или му тежи нещо винаи на моето рамо плачат.Дето се казва кварталния психоаналитик . Само че никога някое момиче не е проявявало интерес към мен.Не съм някой отворко или да се държа надменно и с колкото момичета да съм говорил нали по темата те все ми казват че не външния вид е най-важното.Е незнам може би да е вярно това ама момичетата от нашия град да не го знаят.Вярно е че самоотценката никога не е най-обективна но не мисля въобще че имам лош характер:винаги помагам на който мога с каквото мога.Много пъти съм се прецаквал нарочно заради другите, отказал съм се да мразя защото това чувство е най-ганото в светът.Никога не съм проявявал снизхождение към жените или нещо подобно(то си личи и от никът ми).Айде някои ако може да даде някакъв съвет ще съм му много благодарен.Не съм срамежлив и заговарянето или въобще общуването с противоположния пол винаги ми е вървяло само че абсолютно винаги до ниво приятелство.

Предварително благодаря на всички.

mislq 4e parvo ti trea da se haresva6 i togava dr tyi 4e poraboti varhu samo4uvstvieto si :)

EviL_Dancer^89
04-13-2006, 19:41
Да приятелят е важен но момчето иска да има връзка с някое момиче!Мн ми е познат неговия проблем аз сам душата на компанията сички ми се кефят и ми се смеят на простотиите,но още не сам имал интимна приятелка и ме е страх че ще стана кат него на 18 години и все още няма да иам и няма да знам и да мога нито да се целувам нито пък други работи ако ме разбирате:) сорри пич , но аз не мога да ти помогна :) Ще чакам някои да каже та и аз да имам някава полза :) Аиде късмет :)

teenkopele
04-13-2006, 22:33
Не се притеснявай, както са казали: ''За всеки влак си има пътници''. :wink:

penywise
04-13-2006, 22:37
Ако сам не се харесваш... никой няма да те харесва...
Не, че е гаранция, че ще си "харесван", но така поне имаш себе си ;)

Започни с това...

ATAKABG
04-14-2006, 05:21
Не се притеснявай, както са казали: ''За всеки влак си има пътници''. :wink:
ама някои линии ги закриват...

ATAKABG
04-14-2006, 05:21
това беше в кръга на шегата де :)

04-14-2006, 06:23
Ухааа айде сега и аз да се изявя като кварталният психотерапевт - та явно момичетата те харесват само като приятел на когото могат да се оплачат и да си излеят мъките тази позиция веднъж придобита ще ти е много трудно да се отърваш.Бе с две думи зле е и нема се оправи.

Та конкретно моя съвет е избери си някоя и се дръж малко по-мъжки така де по грубо да разбере ,че неискаш да те занимава с неините работи а искаш нещо друго.

П.П баси и колок си грозен бе то и аз не се харесвам в огледалото чак пък толкоз ама не изпадам в такива депресии.

RoyTheReaper
04-14-2006, 07:45
mislq 4e tova 4e se smqta6 za grozen e problem. tova se opredelq po subektivni kriterii, i nai veroqtno ako ti ne se haresva6, to nqkoi drug te namira za privlekatelen.

kakto kazaha predi men, nikoi nqma da te prieme s nisko samo4uvstvie. momi4etata si padat po takiva koito ne gi ebe. taka 4e izbii si ot glavata tezi misli za grozota i t.n.

white_chik
04-14-2006, 08:05
naistina purvo ti trq da se haresva6 za da te haresat i oklonite.zamisli se dali iziskvaniqta ti kum momi4etata ne sa prekaleno visoki 6toto ne moga da si predstavq da nqma na toq svqt momi4e koeto da e to4no za teb.prosto trq da ima6 turpenie

God-Is-A-Girl
04-14-2006, 08:51
Ами не смятам че изискванията са ми високи.Стига ми да мога да водя свестен разговор с момичето с 2думи да не е тъпа.Другото вече няма значение , за мен не е жавен външния вид(е не ъобще но не съм от хората които искат модели).А само да не е много нахакана щото такива хора хич не харесвам :).

Между другото вие като видите някой не много хубав кренвирш като мен по улицата който се прави на кой съм аз не ви ли е смешно ? Никога не мога да бъда такъв като се знам колко струвам.

А с момиче грубо не мога да се държа пич (това е за 20/M/Sf) хич не ми е в стилът.Мисля че предпочитам да си ударя главата в стената вместо това.

lady_ag
04-14-2006, 08:59
Направи нещо дребно със себе си(нова прическа примерно), така че да се харесаш поне малко и да попридобиеш някво самочевствие. Разхождаш ли се поне с малко самочувствие ти и останалите ще гледате на теб по друг начин. И де ти казаха по-горе давай го по-мъжки все пак!

04-14-2006, 09:23
Еми набележи си нещо, от което да ти прищрака. Едно време и аз бях слаб и си мислех глупости, че няма смисъл да мразя. Един ден се случи нещо и ми прищака. От тогава разбих илюзиите на сума хора и сега изпитвам силна ненавист към тях. За сметка на това всичко се подреди перфектно и осъзнах, че силата да мразиш е нещо велико, но повечето хора просто ги е страх да го правят или пък си мислят глупости. Приятелството било важно, еди кво си било важно, майка им била важна... Важно единственото собственото Аз. Тъй че веднага ставай зъл и ако това не помогне значи си безнадеждно слаб.

God-Is-A-Girl
04-14-2006, 09:28
В такъв случай предпочитам да си остана слаб.Да мразиш е най-лошото нещо което може да прави човек.Ти си мрази - след време да не пишеш че нямаш приятели или защо никой неще да бъде с теб.Да си егоист не е нещо хубаво пич или поне според мен не е.Нали си гледал филми :) добрите винаги побеждават :)

04-14-2006, 09:45
За мен не се притеснявай. Пък като не искаш, ако щеш. Ти си човека дето губиш. Следвай яките съвети тип ”За всеки влак има пътници”. Карай си по тях и т'ва е. Пък и ако не си забелязъл добрите обикновено побеждават само в американските филми и са 49323809 по-смешни от злите. Ама нали трябва да стане комерс и промиване на мозъци по някви случайности успяват някак си да победят. Щом не искаш да приемеш тоз съвет ще ти дам един много по-слаб, който може хептен да няма ефект. Не чакай да ти падне мацка от небето, а сам си намери.

RoyTheReaper
04-14-2006, 10:00
Между другото вие като видите някой не много хубав кренвирш като мен по улицата който се прави на кой съм аз не ви ли е смешно ? Никога не мога да бъда такъв като се знам колко струвам.


ne e neobhodimo da se pravi6 na golqma rabota, prosto ne trqbva da pokazva6 4e ima6 niska samoocenka. puk ako si o6teten otkum vun6en vid, moje6 da go kompensira6 s drugi ka4estva. kazva6 4e moje6 da vodi6 razgovor, koeto e mnogo dobre. ako ima6 i 4uvstvo za humor, moje6 da si spokoen \:D/

MrAnderson
04-14-2006, 10:28
Почти няма такова положение, при което тотално да ти липсват добри качества. Един е надарен с външен вид, друг с интелект, а трети с умение да спечелва хората с думи и сърце. В идеалния случай човек е надарен с комбинация от гореизброените качества, но такива хора се срещат сравнително рядко. Важното е да знаеш кои са силните и кои са слабите ти страни и как да ги използваш. Като за начало можеш да пипнеш външния си вид. Идеята за нова прическа е добра. Може също така да си купиш някаква дреха като риза или панталон например. Целта ти не е да се трансформираш до неузнаваемост, а просто да почувстваш началния полъх на промяна, прилив на увереност и самочувствие. Надявам се, че съм бил полезен. Желая ти късмет.

teenkopele
04-14-2006, 10:31
Не се притеснявай, както са казали: ''За всеки влак си има пътници''. :wink:
ама някои линии ги закриват...

Това почти не се случва. :wink:

God-Is-A-Girl
04-14-2006, 10:53
Мерси на всички за съветите.Ще изпробвам почти всичко па да видим какво ще стане.

Благодаря на всичко отново :P .Айде че ще изпусна влака за Варна.

ThePainIsReaL
04-15-2006, 14:06
Не се безпокой , няма да го изпуснеш O:)

А това , което ти трябва е ВЯРА в себе си . И престани да се отвращаш от себе си . Това до никъде няма да те доведе
:!:

Estranged
04-15-2006, 14:34
Ти си просто по-вглъбен, а това не е лошо. Просто ти ще откриеш момичето и тя няма да е с теб за кратко.

dream_for_you
04-15-2006, 15:39
ne razbiram za6to sled kato ne haresva6 vun6niq si vid ne napravi6 ne6to #-o otidi na frizior,vkarai nqkoq luda pri4eska,kupi si nqkoq nova parcalka.za men nqma grozni mom4eta ili momi4eta,ima takiva,koito ne se poddurjat.vzemi se malko v ruce,a ne samo da stoi6 da se gleda6 pred ogledaloto i da si misli6 kolko si grozen =; budi po-samouveren,za6toto momi4etata hresvat takiva mom4eta,ne e nujno da si nqkva pulna naduvka :-# osven tova spri da bude6 ko64e za "du6evni otpaduci",pokaji na horata okolo teb,4e ti su6to ima6 4uvstva,4e trqbva da te tursqt ne samo kogato imat zor :-s 6tom nqma6 problemi s razgovorite s momi4eta e strahotno,az li4no mn haresvam takiva mom4eta,s koito da moje6 da si lafi6 za vsi4ko.USPEH!!! :)

sad_girl
04-15-2006, 16:01
Аз имам подобен проблем.Също не се мисля за особено красива.Бях доста пухкавичка,но сега отслабнах и дори се притеснявам,че отслабнах прекалено.Не че вече съм модел, но се чувствам много по-добре. Мислех си,че някое момче най-сетне може да ме забележи след като не съм пухкавелка, но няма такива и това адски много ме натъжава. Толкова много искам да си имам някой.Понякога си мисля, че вечно ще съм си сама и само ще си слушам за преживяванията на приятелите ми. :smt010 :smt010 :smt010

04-15-2006, 16:19
виж ся братче. няма грозни, няма и красиви. сичките сме си хора и сме си равни. върви си вкараи една прическа, една ризка (по възможност оранжева), едно панталонче по спортничко и светло на цвят, вземи си едно бикче се обръсни, лекичко с дездорант, че да не миришеш и да видиш как става работата. и аз съм го имал тоз проблем... не е неразрешим :) Успех ти желая :)

04-15-2006, 16:45
пич що не дадеш една една снимка да видим дали си толкова грозен за колкото ти се мислиш.
Остави другите да решат дали си грозен или не :)
айде чакаме да те видим ;P

Sabrina27
04-15-2006, 19:59
Здрасти на всички.Наскоро почнах да посещавам тоя форум и май май тук му е мястото кадето мога да споделя моя проблем.

Аз съм на 18 години и все още не съм имал гадже.Никога не съм се целувал нито съм правил секс а бе въобще тоя свят ми е чужд отвсякаде.Аз самия никога не съм се чувствал красив дори като се погледна в огледалото някакси сам се отвращавам от себе си , а може би това не го мисля само аз ами и останалия свят.Не е да нямам приятели даже ми идват в повече.Приятелите ми държат на мен,когато някои френдове които ходят се скарат все на мен се пада честта да ги сдобрявам,когато на някое момиче или момче му е зле или му тежи нещо винаи на моето рамо плачат.Дето се казва кварталния психоаналитик . Само че никога някое момиче не е проявявало интерес към мен.Не съм някой отворко или да се държа надменно и с колкото момичета да съм говорил нали по темата те все ми казват че не външния вид е най-важното.Е незнам може би да е вярно това ама момичетата от нашия град да не го знаят.Вярно е че самоотценката никога не е най-обективна но не мисля въобще че имам лош характер:винаги помагам на който мога с каквото мога.Много пъти съм се прецаквал нарочно заради другите, отказал съм се да мразя защото това чувство е най-ганото в светът.Никога не съм проявявал снизхождение към жените или нещо подобно(то си личи и от никът ми).Айде някои ако може да даде някакъв съвет ще съм му много благодарен.Не съм срамежлив и заговарянето или въобще общуването с противоположния пол винаги ми е вървяло само че абсолютно винаги до ниво приятелство.

Предварително благодаря на всички.

Znam kakvo ti e ,doskoro i az bqh taka...no se stegnah, napravih 1 7-sedmi4na dieta i dobih samo4ustvie. Posle sravnih 2 snimki predi i sled dietata-ABSOLUTNO EDNAKVI, no sled dietata 3 mom4eta me pokaniha na sre6ta...
POUKATA? :arrow: Kolkoto i tupo da zvu4i vajno e samo4ustvieto.

God-Is-A-Girl
04-15-2006, 20:25
Проблема не ми е за диети :).180 см съм и 65 кила.Поне за дебел не се смятам даже съм се мъчил да напълнея ама нестава.1во почти киосе съм и нужда от бикче нямам :) - бръсна се път на 2 седмици колкото да се каже че не е без хич. 2ро - сменил съм поне 4-5 прически и досе не съм открил нещо което да ми ходи , никога няма да се изруся , и много се чудя сега какво да правя с косата си за бала.С дпехите е още по трудно защото съм хърба и нищо не ми стои както трябва , не съм и някой мускулест така че не мога да си зема и дрехи по мен , а като зема нещо по широко се ветрее като незнам си какво . Казвам ви не е лесна работа :).Това със самочувстието лесно се казва на думи.Хич не е лесно да го придобиеш като гледаш как те гледат другите.

Lov3Don`tCosT
04-15-2006, 20:25
Spored men te prosto ne te poznavat kakav 4ovek si. Smisal ne kato gadje. A i nqma ni6tu lo6o da ima6 mn fr. Samo da ne stava6 ko64e za du6evni otpadaci. Po flirtuvai s nqkoi momi4e. Ne se otvra6tavai ot sebe si. Vkarai malko flirt :D Kasmet! :lol:

hamsterka
04-15-2006, 20:54
ami vdigni si malko samo4uvstvieto i pravi vsi4ki hubavi ne6ta za koito govori6 i povqrvai mi 6te se nameri koi da te oceni....

Aragorus
04-15-2006, 21:22
абе пич ти що не вземеш да започнеш да се самосъжаляваш, после да се затвориш в себе си, да се отчаеш от живота и после да се самоубиеш?
обмислял ли си...
ако ще правиш нещо трябва да си уверен ако не си нищо не става и ще си само приятелка на момичетата
:smt004

Krem4eto
04-16-2006, 14:00
Има значение външния вид и хигиената разбира се!


П.П. Що не пуснеш твоя снимка,да сме по-обективни!

SeXyTo_f
04-16-2006, 15:36
Не се притеснявай, както са казали: ''За всеки влак си има пътници''. :wink:
absolutno sum suglasna ;)

Sabrina27
04-16-2006, 15:41
Проблема не ми е за диети :).180 см съм и 65 кила.Поне за дебел не се смятам даже съм се мъчил да напълнея ама нестава.1во почти киосе съм и нужда от бикче нямам :) - бръсна се път на 2 седмици колкото да се каже че не е без хич. 2ро - сменил съм поне 4-5 прически и досе не съм открил нещо което да ми ходи , никога няма да се изруся , и много се чудя сега какво да правя с косата си за бала.С дпехите е още по трудно защото съм хърба и нищо не ми стои както трябва , не съм и някой мускулест така че не мога да си зема и дрехи по мен , а като зема нещо по широко се ветрее като незнам си какво . Казвам ви не е лесна работа :).Това със самочувстието лесно се казва на думи.Хич не е лесно да го придобиеш като гледаш как те гледат другите.

За мускули ходи на фитнес :-D

MrAnderson
04-16-2006, 17:49
Sabrina27: И какво като отиде на фитнес? Фитнесът е в състояние да промени всичко друго, но не и генетиката. Да, има много хора, които качват мускулна маса и наддават тегло, посещавайки фитнес зали, но крайният резултат в най-голяма степен зависи от генетичната структура. С подходящ хранителен режим и съответната програма може да се постигне известен резултат, но за това е необходимо време, усилия и самодисциплина. Не искам да го обезсърчавам, но вероятно за него има и по-подходящи спортове от фитнеса, чрез които може да се развие по-добре.

God-Is-A-Girl
04-16-2006, 20:29
Ами в училищния отбор по футбол , волейбол и хандбал съм.От фитнес няма смисъл защото нямам маса която да направя на мускули.Единствения начин е с протеини но аз съм напълно против тях и никога няма да пия тея гадости.Снимка нямам за да няма много припаднали хора пред комповете.

light_purple
04-16-2006, 20:56
Hubavo ti si 4akal te da proiaviat simpatii,a probval li si niakoga ti da se vgleda6 v niakoe momi4e kato ne6to pove4e ot priatelka i ako si go pravil kakvo stana?

---------
04-16-2006, 21:34
Я верно пусни една снимка да видиме дали си толкова грозен, сигурно си въобразяваш.
Вземи отиди на някоя дискотечка, изпии 2-3 големи водки и вече няма да се чувстваш грозен, от тук нататък вече избираш "жертвата" и отиваш да действаш.

wildlife_f
04-16-2006, 21:36
iskam da znae6 4e ne moje nikoi da ne te uceni i kato ne6to pove4e ot priqtel kakto sa ti kazali "za vseki vlak si ima patnici" i "vsqka tendjera si ima pohlupak" prosto o6te ne si otkril svoqta!povqrvai v sebe si :o

--------
04-16-2006, 21:42
Така като гледам тука всички трябва да обърнете сериозно внимание на правописа...

MrAnderson
04-16-2006, 21:48
God-Is-A-Girl: Не ме разбирай погрешно, не искам да кажа, че фитнесът не е за теб. Казвам само да не бъдеш кон с капаци и да се запътиш към най-близката фитнес зала с големи надежди, защото ще бъдеш разочарован. Аз преди време тръгнах на фитнес с намерението да заякна. Писна ми и след два месеца се отказах. Просто разбрах, че тази хамалогия не е за мен. Намерил съм по-подходящи спортове, които от досегашните ми наблюдения дават по-добри резултати и несравнимо по-голямо удовлетворение. Що се касае до протеините, те не са вредни. Вредни са препаратите на химическа основа, които провокират неестествен хормонален растеж, нарушавайки баланса на тялото. В бодибилдинга особено сред начинаещите и някои хардкор фенове витае една доста криворазбрана представа за това как човек може да постигне добър външен вид. Малко се отклоних от темата... Не играй срещу себе си, в теб има много повече от едно или две неща, които почти всяко момиче би оценило подобаващо.


Така като гледам тука всички трябва да обърнете сериозно внимание на правописа...
Не думай... :-#

EviL_Dancer^89
04-16-2006, 22:38
Ами не смятам че изискванията са ми високи.Стига ми да мога да водя свестен разговор с момичето с 2думи да не е тъпа.Другото вече няма значение , за мен не е жавен външния вид(е не ъобще но не съм от хората които искат модели).А само да не е много нахакана щото такива хора хич не харесвам :).

Между другото вие като видите някой не много хубав кренвирш като мен по улицата който се прави на кой съм аз не ви ли е смешно ? Никога не мога да бъда такъв като се знам колко струвам.

А с момиче грубо не мога да се държа пич (това е за 20/M/Sf) хич не ми е в стилът.Мисля че предпочитам да си ударя главата в стената вместо това.

Xaxaxa pi4 s tebe mnogo si prili4am ma mnogo :)) zaklevam se :))

kefish_bs
04-16-2006, 23:31
Лице щи кажа нещо от личен опит.На 19 съм от как се помня не съм имал приятелка.И аз не се харесвах като се виждах в огледалото.Бях слаб и грозничак.ПОчнах зала кораво смених си прическата и почнах да се държа по разкрепостено сас момичетата.И сега си имам приятелка.Важното е да се захванеш сас себе си,това което не си хересваш вав себе си го премахни,или поне малко оправи.Бях слаб вече 1 година ходя и съм добре физичесеки и си имам САМОЧУВСТВИЕ.Аре лице пожелавам ти много късмет и щастие,и да си намериш някоя момиче което да те разбира и обича.
:)

God-Is-A-Girl
04-17-2006, 04:29
^^light_purple ами пробвал съм няколко пъти и резултатът беше нулев.Е пробвал съм с непозната де не с някоя приятелка защото не искам да ги губя.Ами 2 категорично отказаха да излязат с мен след като ги поканих , а третата каза че не съм нейн тип.Инъче в чата всичките ми се радват докато не ме видят.Това е общо взето.

Както вече казах нямам снимка , но след като някой хора настояват толкова много ще се постарая след време да си изкарам някоя.

frozen
04-17-2006, 12:56
God-Is-A-Girl, Sprite има да ти каже нещо.. :lol:

[LP]```
04-17-2006, 13:20
spored mene pak v toq jivot malko ili mnogo trqbva da si egoist :-k .parvo ti sam trqbva da se haresa6.draj se po majki,imai samo4uvstvie i kogato nqkoe momi4e idva da ti se oplakva mu kaji 4e i ti si ima6 problemi(ako ima6 togava de)i 4e nemoje6 da razre6ava6 problemite na drugite...em drugo ne se se6tam za sega.yspeh :) \:D/