PDA

View Full Version : na 14 sum a roditelite mi me stqgat da u4a :(



macka123
04-13-2006, 20:43
na 14 godini sum
i 6te kandidatstvam
a roditelite mi ne me puskat da izlizam za6toto "trqbva da u4a"
mn se draznq
kajete kvo da napraa?
draznq se taka
brat mi izliza a az ne
a nie se subirame v edna kompaniq

kaua
04-13-2006, 20:57
Eeee spoko de...i az sam taka....samo 4e moite ne me naprqgat 4ak tolkova....ama nqma kvo da se pravi....nali i bez tva nablijava vremeto za izpiti... :roll:

white_chik
04-13-2006, 21:04
men puk v 7 kals mi be6e nai-qkata godina.na6te durjaha da si u4a ama ne mi praeha problem kude hodq i kolko u4a.iztrai taq godina,vupreki 4e i v 8 klas ne e leko :roll:

forrzi
04-13-2006, 21:15
бахти
да ти имам проблемите
още месец и половина до кандидатстването!
ае стегни се,все ше изтърпиш,мини изпитите добре и те ше ти се отблагодарят за твоя труд
толко ли е сложно...?

SmiLe_BaBy{P}
04-13-2006, 21:17
А е момичеее... стягай си задника бе.По-добре месец да не излизаш толкова много отколкото цяла година да си някво задръстено даскало ... :smt014

kupondjiikata
04-13-2006, 21:29
Spoko,i az bqh taka,no rezultatite bqha sp!Ne gi obvinqvai.Te si znaqt rautata :wink:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-13-2006, 21:40
mi trq da u4i6 za6toto va6te iskat da ima6 bade6te i za tva te karat da u4i6 tyi 4e tra da tarpi6 :)

blondito:)
04-13-2006, 23:57
Eh,mili4ka,ami kakvoto i da si govorim,vse pak moje 'da si na 14' , no i da ne zabravqme,4e izpiti te 4akat,nali taka.. :? Tva hi4 ne e za prenebregvane i po-dobre sega da s1jalqva6,4e va6te ne te puskat da izliza6,otkolkoto posle 5 godini da si 4upi6 glavata v nqkoe 6ibano daskalo..p1k i edva li hi4 ne te puskat nav1n,a i taka da e-6te go prejivei6;) Dr1j se m1jkata ! ;)

teenkopele
04-14-2006, 00:12
Да не те пускат изобщо навън, според мен, е прекалено.
Това, че те стягат да учиш...еми, напълно нормално е. Искат да влезнеш в добро училище и да получиш добро образование. Още малко, до изпитите, и после...купооооооооооооооо ооон! \:D/

ledenata_kralicA
04-14-2006, 09:59
ами стягай се,учи,пък то остана мн малко
и аз бях общо взето така миналата година,ама моите родители по принцип са си такива
спокойно,само изкарай добре изпитите

^MaLkOtO^ZlO^
04-14-2006, 10:14
na 14 godini sum
i 6te kandidatstvam
a roditelite mi ne me puskat da izlizam za6toto "trqbva da u4a"
mn se draznq
kajete kvo da napraa?
draznq se taka
brat mi izliza a az ne
a nie se subirame v edna kompaniq
v nikuf slu4ai ne gi slu6ai tiq det ti kazvat u4i nee istinata ne e v u4enetoo

sa 6ti kaja az kfo napravih kogato na6te iskaha da si seda v nas 6toto 6e kandidatstfam

kazah im 4e jivota si e moi i ako iskam 6e u4a ako ne iskam 6e stana strugar i izbora si e izcqlo moi kaji im 4e ne izdurja6 i 6te se samoubie6 po4ni da reve6 i da se durji6 za kosata i vikai ne6to ot tipa na vie kakvi roditeli ste kato ne razbirate sobstfenata si du6terq vie nqkoga ne ste li bili mladi znaete li kakvo mi pri4inqvate kato ne me puskate nikade a samo trqbva da u4a i kaji nqma da hfana u4ebnik dokato ne me pusnete navun
ako i tova ne podeistfa revi 2-3 minuti neute6imo i posle trugni kum vratata i predi da izlezne6 se oburni i pro6epni taka 4e vsi4ki da te 4uqt 'ne o4akvah tova ot SOBSTVENITE mi roditeli' a v slu4ai 4e i tova ne podeistfa gi napsuvai togava 6te vdignat ruce ot tebe i 6e te ostavqt da pravi6 kfoto si iska6

kusmet ;)

PaChanGa_GiRl
04-14-2006, 10:44
oh и аз съм така..споко, знам, много е гадно и няма отърване..аз говорих с наще по тиоя въпрос и майка ми каза, че сега е моментът, в който трябва да се напъна и да уча и после кат мине ще ми е supeR. и е права жената... ако си упорит, всичко става :) споки

Composure
04-14-2006, 12:25
na 14 godini sum
i 6te kandidatstvam
a roditelite mi ne me puskat da izlizam za6toto "trqbva da u4a"
mn se draznq
kajete kvo da napraa?
draznq se taka
brat mi izliza a az ne
a nie se subirame v edna kompaniq

абе те не го правят за твое лошо просто искат тука тея 2-3 месеца да се постараеш щотото от това ще зависи живота ти дали ще станеш барманка или ще станеш да кажем адвокат

FlowerinesS
04-14-2006, 18:20
ми ествествено,че като трябва да учиш няма да излизаш!Кво,да не би да умреш като не излизаш още 2 месеца?момичеееееее,става въпрос за бъдещето ти!Учи,ако не учиш сега после ще съжаляваш цял живот.Сама си прецени кое ти е по-важно-да скитосваш по цял ден или да си уредиш живота..

priti_kiti
04-14-2006, 21:11
na 14 godini sum
i 6te kandidatstvam
a roditelite mi ne me puskat da izlizam za6toto "trqbva da u4a"
mn se draznq
kajete kvo da napraa?
draznq se taka
brat mi izliza a az ne
a nie se subirame v edna kompaniq
v nikuf slu4ai ne gi slu6ai tiq det ti kazvat u4i nee istinata ne e v u4enetoo

sa 6ti kaja az kfo napravih kogato na6te iskaha da si seda v nas 6toto 6e kandidatstfam

kazah im 4e jivota si e moi i ako iskam 6e u4a ako ne iskam 6e stana strugar i izbora si e izcqlo moi kaji im 4e ne izdurja6 i 6te se samoubie6 po4ni da reve6 i da se durji6 za kosata i vikai ne6to ot tipa na vie kakvi roditeli ste kato ne razbirate sobstfenata si du6terq vie nqkoga ne ste li bili mladi znaete li kakvo mi pri4inqvate kato ne me puskate nikade a samo trqbva da u4a i kaji nqma da hfana u4ebnik dokato ne me pusnete navun
ako i tova ne podeistfa revi 2-3 minuti neute6imo i posle trugni kum vratata i predi da izlezne6 se oburni i pro6epni taka 4e vsi4ki da te 4uqt 'ne o4akvah tova ot SOBSTVENITE mi roditeli' a v slu4ai 4e i tova ne podeistfa gi napsuvai togava 6te vdignat ruce ot tebe i 6e te ostavqt da pravi6 kfoto si iska6

kusmet ;) omfg
mila,edno 6ti kaja: NE PRAVI TOVA :-# :-# :-#
lele ^MaLkOtO^ZlO^ ti 4uva6 li se we?! 6e psuva roditelite si..bojee na takova su6testvo mu udrq6 dva 6amara i edin zdrav boi i 6e vidim dali 6e se samoubie!! bahti i problema oba4e.. sedni si na zadnika i u4i.. no im kaji da te puskat 6toto se pak jivota ne e samo zubrene! no puk izpitite sa kude kude po vajni ot nekuf si kupon primerno nali?! 6toto ot tva ti zavisi celiq jivot kak 6e prote4e.. vlezne6 li v dobra gimnaziq :arrow: polu4ava6 obraznuvanie na nivo :arrow: sled tva vliza6 v eliten universitet :arrow: zavur6va6 vis6e :arrow: i stava 4ovek ot tebe :!:
zamisli se... ne iska6 da bude6 nekoi sluga predpolagam?!

^MaLkOtO^ZlO^
04-14-2006, 21:15
mi bratle kfo te se opitfat da q ubiqt ot u4ene moje bi ne si kandidatstfala skoro i ne sa te tormozili tolko ama vqrvai mi 4ovek moje da izpu6i a te kato ne q puskat tq kfo da prai da si sedi vku6ti kato purviq tupak li

priti_kiti
04-14-2006, 21:28
mi bratle kfo te se opitfat da q ubiqt ot u4ene moje bi ne si kandidatstfala skoro i ne sa te tormozili tolko ama vqrvai mi 4ovek moje da izpu6i a te kato ne q puskat tq kfo da prai da si sedi vku6ti kato purviq tupak li ne sum kazala si kisne f tqx kat "purviq tupak" .. no prosto ako naprai tva deto ti i kaza povqrvai mi dori i da si zeme izpitite pak nqma da q puskat nikude! samo moje si navle4e problemi ako se durji taka..
nai dobre da pokaje na roditelite si 4e moje da su4etava u4eneto i izlizaneto. samo tva e na4ina. 6toto ot edna strana si prava- ne moje da ne izliza nikude cql den, no puk i ne moje cql den da se skita po ulicite i da ne u4i vaob6te.
kazvam go 6toto i na6te me natiskat.. neka tq da pogovori s tqx i da im kaje da i dadat primerno 2 sedmici v koito tq da dokaje 4e moje i da u4i i da izliza bez ednoto da pre4i na drugoto.

theraven_nz
04-15-2006, 08:29
Едно ще ви кажа... абе и мене ме мързи ама то пък е*аси работата вашето! Прее*и си бъдещето от мързел... щото те стяга шапката да си седнеш на четирибуквието и да поучиш 1 месец здраво. Ако не за другиго, прояви инат и пред себе си докажи, че можеш не само да висиш по кафенетата. Оттам ще дойде и доверието на родителите ти, всичко е вързано...

@^MaLkOtO^ZlO^: добре ве брат, кво си мислиш че ще постигнеш с това като се тръшкаш, ревеш, псуваш и тотално губиш контрол пред ваште. На това твойто се вика буквално LOSER! Как очакваш да ти вярват? Този параван с ученето ти го налагат, за да могат да са спокойни, че няма да получиш такава нервна криза нейде другаде с кофти хора и да се прее*еш тотално. Аз така ги разбирам нещата...

P.S. Sorry за тона, с който говорян никого не искам да обидя, ама замислете се бе хора, щото после ще има :arrow: ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Айде със здраве и да окупирате хубавите гимназии, ей, мушмуроци :-D

rosskata
04-15-2006, 14:55
mi bratle kfo te se opitfat da q ubiqt ot u4ene moje bi ne si kandidatstfala skoro i ne sa te tormozili tolko ama vqrvai mi 4ovek moje da izpu6i a te kato ne q puskat tq kfo da prai da si sedi vku6ti kato purviq tupak li

:smt005 Ти си много зле мой човек. Същия този "последен тъпак" след 20 години ще ти бъде шеф, докато ти разнасяш напитки или чистиш кенефи...
За авторката- седни, учи, няма да съжаляваш. КОгато влезеш на хубаво място, ще се радваш, че са те тикали да учиш.... А и тогава ще си излизаш и ще си избухваш с чиста съвест, и няма да те е яд за пропуснати шансове...

Estranged
04-15-2006, 15:20
na 14 godini sum
i 6te kandidatstvam
a roditelite mi ne me puskat da izlizam za6toto "trqbva da u4a"
mn se draznq
kajete kvo da napraa?
draznq se taka
brat mi izliza a az ne
a nie se subirame v edna kompaniq

Нормално е да искат да учиш. Обаче, честно казано, аз си прекарах целия 7ми клас в учене и сега много съжелявам. По-добре им обясни, че това да излизаш не означава да не учиш!

tainstvenata
04-16-2006, 17:58
emi tai e i az sam 7mi klas i ne mi zabranqvat da izlizam ama ... nz

AnnG
04-16-2006, 21:39
I az sum 7-mi klas i na mene mi e gadno,tupo i me murzi ujasno da u4a vupreki 4e mn dobre osuznavam 4e ot tova mi zavisi tei da se kaje bude6teto.Tei 4e momi4e sqdai da u4i6,to ima nqma dva meseza do izpitite 6te se mine6 i bez dva-tri kupona aide,ni6to nqma da ti stane.I ot edna strana razbiram roditelite ti,te iskat samo tova-v ostava6tite mesez dva ti da si sedne6 na guza i da u4i6 zdravo za da moje6 posle da vleze6 v nqkoq hubava gimnaziq a posle i v universitet ili tam kakvoto e i tn,a i ne kuponite sa nai vajnoto ne6to vse pak.Taka 4e uspeh prez iuni na izpitite,da gi razbie6 vsi4kite no dori i da ne stane-zdrave da e dogodina :smt006

light_purple
04-16-2006, 22:43
Ostanaha 2 meseca 6tom si izturpiala do sega 6te izturpi6 o6te malko

FikyScHetOo
04-17-2006, 22:12
Офф, я земи се стегни....хвани се, научи си и после лайф ис лайф
какво толкова че ще пропуснеш едно две кафета, по-лошо е да изпуснеш една две години училище. Ако пък толкова не ти се учи те виждам как вместо на кафе после ще трябва да ходиш да чистиш магазини за да ходиш на уроци за да наваксаш тези години... :twisted: :twisted: :twisted:

04-18-2006, 14:40
emi men v 7klas me stqgaha,no ne dotolkova 4e da ne me puskat navun...prosto az naistina si u4eh i te go vijdaha i nqma6e nikakuv problem..a ti dostatu4no li u4i6,za6toto znam 4e ve4e vi nablijavat izpitite...

SliPknoT_girl
04-18-2006, 14:47
всички ни мързи да учим ама учим за да не чистим кенефи.по-добре се стегни малко щото шанса да събираш кофите с ВОЛФ е голям,ако не получиш добро образование.

hamsterka
04-18-2006, 14:51
i men me stqgaha am se opravih...smisul u4ih si dostatu4no i te vijdaha i me puskaha...

FikyScHetOo
04-18-2006, 20:27
Понеже не съм в мн добро настроение ще ти кажа нещо : Нали все пак трябва да има и общи работници...
:evil: ако не ти се учи - пъят е лесен...истръмен...и надолу
Я си представи примерно че гаджето ти което си зарязала се вози в яка кола, докато ти метеш тротоара с циганките... :evil: :evil: :evil:

InHell
04-19-2006, 01:18
На 14 си и сега ще кандидатстваш!? :---)
Аз защо бях на 12 като я свърших тая работа???

FikyScHetOo
04-19-2006, 09:08
Ми незнам кога си роден, но ако си роден преди испитите кандидатстваш на 14, а иначе на 13. Ако си тругнал по-рано значи си прав :)

strange__
04-19-2006, 12:34
Ми ще учиш бе :!: Ти ако за тоя изпит след 7 клас казваш,че не издържаш не те виждам на кандидат-студентските :roll: Сядаш си на задника и учиш...
Но с едно не съм съгласна..значи ок твърдо съм зад това,че понякога трябва да се положат малко усилия,за да постигнеш нещо,но пък си мисля,че ако абсолютно никъде не я пускат това е прекалено :shock: На нищо не я учат така...тя сама трябва да знае,че това е важно за нея и да може да си разпредели времето така че да има време за всичко :? Според мен работата на родителите в тези изпити е да намерят добри учители,които да подготвят детето и съответно да вложат необходимите средства (ако това е възможно разбира се) след това просто се доверяват на детето си...и ако с оценките накрая оправдаеш доверието им........ \:D/ :::
Но,ако не оцениш това,което са направили за теб значи си адски неблагодарника (неблагодарницата) :!: Каквото повикало такова се обадило :twisted:
А твоите родители мила явно ти нямат доверие...нз с какво си заслужила тази си "привилегия",но им докажи с тези изпити,че можеш да бъдеш и сериозна....според мен доверието на родителите е много важно :o 8)

[LP]```
04-19-2006, 12:53
si4ki kazvat 4e trqbva da se stegne6 i da si zeme6 izpitite.napalno sam saglasna s tva 6tot i az sam na 14 i az imam izpiti sled 2 meseca.ama pak da ne te puskat navan tva e ve4e prekaleno.az nemoga taka.emi...nz...se pak tva si e do roditelite,no tva si zavisi ot roditelite.se pak va6te kakto i na6te iskat da staneme hora sas nqkvo bade6te.tva seki roditel go iska za deteto si,no az si izlizam:)))iztrai o6te malko,zaradvai gi i nqma da se prebira6 vav vas:P

L_i_z_I
04-24-2006, 02:44
И аз съм на 14 и тази година ще кандидатствам...и мен майка ми до една степен ме уграничава през седмицата за излизането,защото иска да уча и най-вече да рисувам,защото ще кандидатсвам с изобразително :wink: и все пак ...виж те донякъде се прави..не се дразни толкова много,приеми го ...и има още месец и нещо,не се караи с тях...само един месец и после свобода.. :roll: :roll: :P

piko1
04-24-2006, 02:53
аз съм на 19 никои за нищо не ме стяга аз сам се стягам
много се чудя какво да следвам от другата година понеже съм 13 клас

SEXtreme
04-24-2006, 09:26
Щом ще кандидатсваш, земи се замисли, дали пък НЕ ТРЯБВА ДА УЧИШ?? Дай да видим, кое е по-важно - махленските лапета или бъдещето? Прави си изводите...

favor_91
04-30-2006, 22:33
ами да то сега наистина е важно да седнеш да учиш ама и те прекаляват според мен...как може да не те пускат на вън :( това е гадно но се разнообразявай с мисълта че изпита ще мине и после Relax 8) 8) 8)

Sarabi
05-01-2006, 14:21
Ми то общо взето в седми клас трябва да се учи...по-добре поговори с майка си или баща си (прецени кой е по-либерален) но без викане или реване и ги помоли за компромис-да можещ да излизаш еди си колко пъти през седмицата за еди си колко време (в рамките на допустимото ест.) но ги увери,че ще си учиш съвестно.Изтрай още малко и ще дойде време за отплата за многото часове учене \:D/

freestyler
05-01-2006, 18:11
mi prai sa xorata,6toto sled kato zavar6i6 7-mi klas i 6e trqa da kandidatsva6 ,ako ne si u4ila na izpitite 6e se preebe6 i 6e se zavre6 v nekoe 6ibano daskalo i posle poneje te e marzqlo da u4i6 6e stane6 ili 4ista4ka ili prostitutka...Az po vsqka veroqtnost sa6to 6e se preeba na izpitite ma pone sam mom4e i moga da stana xamalin ili stroitel naprimer...

FikyScHetOo
05-01-2006, 18:20
mi prai sa xorata,6toto sled kato zavar6i6 7-mi klas i 6e trqa da kandidatsva6 ,ako ne si u4ila na izpitite 6e se preebe6 i 6e se zavre6 v nekoe 6ibano daskalo i posle poneje te e marzqlo da u4i6 6e stane6 ili 4ista4ka ili prostitutka...Az po vsqka veroqtnost sa6to 6e se preeba na izpitite ma pone sam mom4e i moga da stana xamalin ili stroitel naprimer...
Е не, ще я лъжем...да мре от скука над учебниците....

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-14-2006, 23:01
da ti kaja i az sum na 14 i men me stqqgat da u4a no glei sq .. misli si za budeshteto malko pove4e um v glavata nqma da ti navredi nito puk shte pregreesh mislish li 4e svqstnite mom4eta shte haresat momi4e bez um v glavata???

DeSiTo0o
05-15-2006, 09:09
Emi stegni se i u4i,taka 6te pokaje6 na roditelite si 4e polaga6 usilq za izpitite i 6te te puskat i da izliza6.

Dark_Sorrow
05-15-2006, 21:23
Еее малко остана... седни малко да поучиш .. нищо няма да стане ако пропуснеш 2-3 купона, нали? Но и запомни тези изпити са едни от най-важните (все пак зависи в кои университет ще влезеш, а за това също иска много яко учене без значение в кое училище си), но освен даскалото те определят и в каква среда ще попаднеш, с какви хора ще общуваш и прочие... Лично аз малко си пооплесках изпитите #-o и сега много ме е яд... Така че помисли и си реши за себе си .. а бе аджеба стръва ли си 2 месеца да уча или да купонясвам?

Death^Forever
05-16-2006, 15:00
Е, замисли се малко... щом ще кандидатстваш - нормално е да трябва да се стегнеш... след време ще се радваш, че е било така... какво толкова ще стане, като пропуснеш да излезеш няколко пъти... ако те притискат прекалено много - поговори с родителите си... но първо докажи на себе си, а после и на тях, че не си се отпуснала и можеш да се занимаваш малко повече от обикновено с ученето... трябва да свикнеш все пак... иначе накъде в този свят...

vikito_666
05-16-2006, 15:41
i az sum taka v momenta spoko 6a sa opraim nqkak o6te malko ostava i posle... ::: \:D/

{sladurka}
05-18-2006, 11:38
Милчка, я си сядай на задника и си учи темите по български език и си решавай задачите по математика! От това зависи по каква пътека ще тръгнеш по нататък!!! Кво искаш да учиш в някое разнебитено даскало, дето ще се научиш само на глупости. Научи си всичко, представи се отлично на изпита, влез където искаш и после вече твойте хем ще ти имат по-голямо доверие, хем ти ще придобиеш по-голямо самочувствие (НО НЕ ПРКАЛЯВАЙ!), че си постигнала това, което искаш.

LoVe_RuSlAn
06-09-2006, 15:51
Е а3 да ти кажа сега съм седми class и тая година ми е най яка само че да ти кажа децата започват да пропадат в седми class и наще ми викаха в началото да уча ама сега вдигнаха ръце от мене и какво да ти кажа с моята най добра приятлка станахме леко курви така да се каже и след това без родителксият контрол и спрях да уча затова добре е при тебе че още те насочват поне да си дадеш малко зор че при мене се отказаха мн рано от мене и сега нещата станаха каквито станаха

06-17-2006, 19:46
i ko 6e stane kato ne y4i?

limubai
06-17-2006, 19:52
Ми нормално е. Нека ти минат изпитите и после ще излизаш колкото искаш. Обърни внимание на изпитите и без това остана много малко. Да те приемат някъде на хубаво място, пък после ако щеш и не се прибирай ;)

SeXyTo_f
06-17-2006, 20:50
ще се лишиш от нещо за една седмица....и после може...по нататък в живота....да си изкарваш парички и нещо да не правиш!....в крайна сметка го правят за твое добро...и аз ще кандидатствам....и в тва готино време не излизам....днес съм ходила сам 1 до магазина...и тва беше!

FikyScHetOo
06-17-2006, 21:01
Малко ви остава! Поемете дъх и минете тея седмица-две! Влезте в хубави училища, а после си вейте краката когато поискате!

HandOfBlood
06-18-2006, 01:19
ами учиш, караш ваще да те изпитат и да видят, че си си научила и излизаш. къв е проблема?

bruk
06-18-2006, 10:11
Живота не е само купони.В момента за тях е важно (както и за теб) да учиш.От това зависи бъдещето ти.Какво ти пука че няма да излезнеш няколко пъти?Все пак имаш цяло лято. :roll: