PDA

View Full Version : Не се чувствам все едно имам гадже



Тедито
04-13-2006, 20:53
Някак си .. нз как да го кажа....не ме прегръща достатъчно, целува и такива.....и все аз му се бутам, омързна ми, кво да правя :-k :?

DreamKeeper
04-13-2006, 20:56
опитай се да не му се буташ ами да му се дърпаш..... може просто да си го"научила" да си поучава ласките наготово...

др вариант е доста по гаден.... чисто и просто му е скучно да сте гаджета...

незнам дай повече инфо

pitbullbg
04-13-2006, 20:58
pitai go moje da ima ne6to koeto da ne iska da ti kaje... ako ne otdrapni se i ti neka toi da te celuva pregra6ta i tn...

teenkopele
04-13-2006, 20:59
Може би е пристеснен и това е причината да не те гушка, целува и т.н. достатъчно. :-k
Не му се натискай, така да се каже, само ти...колкото и банално да звучи, опитай се да поговориш с него и да разбереш каква точно е причината. :)
Успех. :wink:

theraven_nz
04-13-2006, 21:01
Ми... направи си едно експериментче - въздържай се от тези работи да речем за един ден, а ако си по-брутална и за 2-3 :twisted: и ако забележи промяната в държанието ти и пита къде са "дежурните" цунки и гунки му обясни защо не го правиш. Явно просто е свикнал към тях и ги има за даденост :arrow: и теб, което наистина е жалко...

Ако не забележи - още по-зле за него - проведете един "делови"разговор. Кажи му, че не искаш да се срещате една седмица например, а той да си събере мислите и чувствата. [-X

Това мисля аз (подчертавам - в този момент!), щото утре например не знам какво бих ти написал :lol:

Айде успех и кажи как е минало \:D/

Тедито
04-13-2006, 21:06
нз дали сме си омръзнали ама...ако му се дърпам и той ще се дръпне :wink:

Dharma
04-13-2006, 21:09
awe gledai go po-predizvikatelno puk dano :idea: mu svetne...:)

04-13-2006, 21:09
нз дали сме си омръзнали ама...ако му се дърпам и той ще се дръпне :wink:

все пак ще пробвам това с дърпането :D

Мерси и ще ви уведомя какво е станало непременно :-D

KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-13-2006, 22:55
аз пък казвам да го попиташ просто ... това с дърпането може да доведе до лоши резултати , но определено недей да му се буташ , натискаш или както щеш го наричай :wink:

04-14-2006, 07:03
АХаххах баси защо трябва все някой да ви гушка прегръшта целува помисли досадно е все да мрънкате за това нещо.Не се бутай не се дърпай бе просто нищо не прави когато пожелае той ще го направи естествено това се случва рядко предполагам защото си е типичното момче.

Да сте гаджета не означава непременно да се правят гореизброените неща постоянно.

white_chik
04-14-2006, 08:08
ot kolko vreme hodite?moje bi prosto ve4e nqma su6tiq interes.a i mai nai-umnoto e nito da se durpa6 nito da se buta6.ostavi go toi da deistva kogato re6i :roll:

04-14-2006, 08:12
ot kolko vreme hodite?moje bi prosto ve4e nqma su6tiq interes.a i mai nai-umnoto e nito da se durpa6 nito da se buta6.ostavi go toi da deistva kogato re6i :roll:

ми ходихме 3-4 месеца, после скъсахме и ся пак ... напрайхме 1 месец вчера :roll:

а тва май е най-умно, мерси на всички \:D/

tedy1_baby
04-14-2006, 08:40
qvno toi e sviknal da polu4ava vsi4ko na gotovo.ami az se se6tam za ne6to po-diskretno,kato naprimer da pomoli6 nakoq tvoq priqtelka da mu napravi "6egi4ka".eto taka si go predstavqm az:ti leko taka mu se natiska6,a priqtelkata ti kazva s nasme6ka:"kakvo e tova ne6to?kak moje ti da mu se natiska6?toi trqbva da vzeme iniciativata,ne ti.ami ti be(kakto mu e imeto)kvo samo stoi6 kato pyn i 4aka6 tq da ti se natiska?!?q se vzemi malko v ryce..."ne6to takova.no togava ti ne trqbva da go za6titava6,a po skoro da se otdrypne6.taka bi trqbvalo toi da shvane za kakvo stava duma.kysmet!!! :D

lady_ag
04-14-2006, 08:54
Не всички си падат толкова любвеобилни. Много хора познавам, които не са по тез неща.Трябва да разбереш просто той как си изразява любовта така да се каже.

Тедито
04-14-2006, 08:58
Не всички си падат толкова любвеобилни. Много хора познавам, които не са по тез неща.Трябва да разбереш просто той как си изразява любовта така да се каже.

и как по-точно да го разбера това :smt006

POLA^_^
04-14-2006, 09:00
АХаххах баси защо трябва все някой да ви гушка прегръшта целува помисли досадно е все да мрънкате за това нещо.Не се бутай не се дърпай бе просто нищо не прави когато пожелае той ще го направи естествено това се случва рядко предполагам защото си е типичното момче.

Да сте гаджета не означава непременно да се правят гореизброените неща постоянно.
100% вярно! :wink:

^Kiss_of_the_Sun^f
04-14-2006, 09:00
Ми седни и поговори с него,питай го каква е причината да е толко дръпнат,нещо в теб ли не е наред...абе поговорете!А чакай забравих да те питам,от колко време сте заедно,щото и това има значение?

Тедито
04-14-2006, 09:02
Абе познаваме се от около 9 месеца, като сме ходили 5 от тях :lol:
смисъл имаме си доверие и мн държим един на друг но всеки път като искам да поговорим за нещо по-сериозно и чувам само "ми ддз"

](*,)

lady_ag
04-14-2006, 09:03
Ми различно е! Моя например е такъв.Но той пък прави всекви подаръци, не нещо кой знае кво, но на него му е в жеста. Винаги ли ти се дърпа или само като сте някъде навън или с други хора? Може да не обича пред другите да се лигави.А как да го разбереш... ми вгледай се в него по внимателно (не в буквалния смисъл да го зяпаш ;))

^MaLkOtO^ZlO^
04-14-2006, 09:06
АХаххах баси защо трябва все някой да ви гушка прегръшта целува помисли досадно е все да мрънкате за това нещо.Не се бутай не се дърпай бе просто нищо не прави когато пожелае той ще го направи естествено това се случва рядко предполагам защото си е типичното момче.

Да сте гаджета не означава непременно да се правят гореизброените неща постоянно.
100% вярно! :wink:

a kakvo ozna4ava togava da sedite na 3000 metra za po sigurno i da ne si ob6tuvate 6toto vi e sram li?!

Тедито
04-14-2006, 09:07
Ами май само пред други хора.. :roll:

освен тва до ся съм получила смо 1 цвет на 8ми март...де да го знам, мн е странен и повечето пъти му зависи от настроението :roll:

lady_ag
04-14-2006, 09:12
Ами щом е пред други хора само,просто може да го е срам да се лигави пред тях.Гледай да останете по някой път сами кадето нема мн хора,които да ви зяпат.

RoSsY88
04-14-2006, 09:15
Зарязваш и търсиш по-добър

Тедито
04-14-2006, 10:05
Зарязваш и търсиш по-добър

не, мн е прибързано тва...ще изчакам седмица две, като ще си поговоря с него за тва, или поне аз ще говоря пък той да ме слуша...не искам да го зарежа без обяснение или без да съм се помъчила да оправя нещата защото преди всичко ми е най-добрия приятел май :-k и му го дължа.. :smt017

^MaLkOtO^ZlO^
04-14-2006, 10:09
Ами май само пред други хора.. :roll:

освен тва до ся съм получила смо 1 цвет на 8ми март...де да го знам, мн е странен и повечето пъти му зависи от настроението :roll:
zavisi ot nastroenieto mu!?!?!?!?!? abe momi4e osuznai se be kfo 6e si zavisima dali na nego mu e kef be ne moje da se suobrazqva6 ve4no s nego ami ako na tebe ne ti e kef kato na nego mu e kef kfo misli6 li 4e i toi 6e 4aka na tebe da ti e kef?! zaebi go toq egoist

04-14-2006, 10:14
Ами май само пред други хора.. :roll:

освен тва до ся съм получила смо 1 цвет на 8ми март...де да го знам, мн е странен и повечето пъти му зависи от настроението :roll:
zavisi ot nastroenieto mu!?!?!?!?!? abe momi4e osuznai se be kfo 6e si zavisima dali na nego mu e kef be ne moje da se suobrazqva6 ve4no s nego ami ako na tebe ne ti e kef kato na nego mu e kef kfo misli6 li 4e i toi 6e 4aka na tebe da ti e kef?! zaebi go toq egoist

де да можех :smt005

^MaLkOtO^ZlO^
04-14-2006, 10:16
6to da ne moje6?

Тедито
04-14-2006, 10:26
6to da ne moje6?

:cry: обичам го..... ](*,) :smt005 :smt007 :cry:

MrAnderson
04-14-2006, 10:39
Хората са ти го казали - най-ефикасният начин да разбереш причината за резервираното му изразяване на чувства към теб е да му споделиш, че обичаш да си близо до него и да се гушкате. Казваш, че сте били заедно 3-4 месеца, след което сте се разделили и пак сте се събрали. И преди да се разделите ли той се държеше така?

God-Is-A-Girl
04-14-2006, 11:17
Ако ти каже че го е срам пред други хора , просто си стойте в къщи щом толкова искаш да се гушкате

Тедито
04-14-2006, 14:32
Хората са ти го казали - най-ефикасният начин да разбереш причината за резервираното му изразяване на чувства към теб е да му споделиш, че обичаш да си близо до него и да се гушкате. Казваш, че сте били заедно 3-4 месеца, след което сте се разделили и пак сте се събрали. И преди да се разделите ли той се държеше така?

да...ще поговоря с него значи...само нз какво да му кажа

някой ще ми направи ли нещо като пищов, или подобно, за да иам няква основа...до сега не съм имала такъв проблем и ми е трудно да формулирам тва което ще му кажа... :-#

^Pretty{}Girl^
04-14-2006, 16:09
e shtom e s teb samnqva me vryskata ve4e da mu e sku4na kakto kazaha nqkoi mi spored men nai veroqtno e ti da si go nau4ila taka ....... vs na gotovo xix O:) :smt008

dAnnyb0y
04-14-2006, 22:56
Всяка връзка си има свой облик. Не знам какво значи за теб да чувстваш някого като ГАДЖЕ .. изтъркана дума... ако това са млясканията и прегръщанията, за някой са приятелството и доверието, за трети секса, за четвърти външна красота, за пети пасвания на характери... :) Погледни по глобално на нещата и ще го почувстваш ако го има.

cvety_i_bebeto
04-15-2006, 09:04
pogovori s nego