PDA

View Full Version : Kak da go nakaram da se otkaje....?



Mad`Lady
04-13-2006, 21:24
Zna4i situaciata e slednata: s moqt priqtel sme zaedno ot dosta vreme i nastina se obi4ame...no posledniqt pyt kogato se vidqhme toi mi stovari 6te hodi v drug grad za da raboti...a rabotata mu e da prodava droga.Po kakyv na4in da go nakaram da se otkaje kato otpisvam variqnta da go karam da izbira m/y men i "rabotata"... :smt012 :smt012 :smt012

penywise
04-13-2006, 21:26
от тая "работа" отърване няма пиленце...

поздравления за гаджето :roll:
(не знам дали се "хвалеше" с него, но при всички положения е... нека кажем отрепка)

сори мацка
сега можеш да ме псуваш на спокойствие

teenkopele
04-13-2006, 21:30
Ще ти бъде изключително трудно да го накараш да спре да продава дрога. Дори и той да има някакво желание, в тези среди не можеш току така да се откажеш... :o
Успех. :wink:

Davidoff
04-13-2006, 21:45
Неможеш да го накараш да се откаже. дори тои самият да иска ниама да може. В случая тои е пионка.Когато вече не им трябва на босовете му щте го застрелят и готово

Мрън
04-13-2006, 22:21
По-добре ти се откажи от него! Отървия от дрогата няма! И не прави грешката да го следваш, не можеш и да си представиш каква опасност може да е за теб и как може изцяло да ти прецака живота.

И ти го казвам защото имах съученичка, която преживя толкова неволи и страдания без да може да се измъкне с месеци! Беше се стопила като скелет, ходеше като сянка без собствен живот, без мечти, без бъдеще. Не беше нищо повече от момичето на някакъв наркопласьор - за да му задоволя нуждите за секс! Някакъв луд късмет я измъкна, понеже той загина в катастрофа. Да не ти казвам колко време и трябваше да си стъпи на краката и да заприлича отново на човек!

KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-13-2006, 22:51
миличка с какъв си се хванала ? мислиш ли че с такъв мъж имаш добро бъдеще ? с какво може да е полезен той за теб и какво може да ти предложи ? такъв човек ли искаш в живота ти и по-нататък в семейството ти :shock:

MrAnderson
04-13-2006, 23:56
За съжаление господинът, носещ името на героя от едноименния роман „То” на Стивън Кинг (отговорен за не една и две нощи, изпълнени с кошмари през детството ми), е прав. Да си наркодилър е професия, която много рядко има два изхода. По-добре да си наясно с това сега, отколкото след време да потрошиш живота си покрай този човек.

04-14-2006, 07:01
Може да пробваш да го хакнеш с някоя тухла четворка по главата може да му дойде акъла в главата понякога върши работа.

white_chik
04-14-2006, 08:12
6tom ne iska6 da go kara6 da izbira opitai se da mu pokaje6 kolko mnoo zna4i toi za teb.vupreki tva toi edva li 6te se otkaje ot "rabotata" si.ima6 dva varianta-ili da se primiri6,ili da se otkaje6 ot nego.izborut e samo tvoi

tedy1_baby
04-14-2006, 08:22
nqma smisal ot kakvoto i da e.otkaji se ot nego.toi sam e izbral da trygne po toq pyt.ti ne si dlyjna da trygva6 sled nego,nali.kolkoto i da go obi4a6,trqbva da go ostavi6.tazi lubov moje da ti struva svobodata ili po-lo6o.nadqvam se da izbere6 pravilnoto re6enie.

mnogomili4kata-sf
04-14-2006, 09:07
Може да пробваш да го хакнеш с някоя тухла четворка по главата може да му дойде акъла в главата понякога върши работа.

Да....ма така стабилно,че да получи досатъчно голяма амнезия...


:smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011
Съжалявам само хора като твоя приятел...

God-Is-A-Girl
04-14-2006, 09:11
Честито!!! Вие току що се опитахте да прецакате живота си тотално!!!!
А бе момиче ти добре ли си ? Обичаш необичаш веднага го зарязвай.Единственото което мога да приема е че ти се дрогираш и затова си с него.Ако не е така по-добре хич не го карай да избира между работата и теб ами направо се разделяй с него макар че и това може да се окаже малко трудно.Освен късмет друго не мога да ти пожелая и ако има някакви усложнения пиши тука.

lady_ag
04-14-2006, 09:14
Скъпа изчезвай от тоз докато ти е време и си намери некой свестен!

sexy_play_baby
04-14-2006, 10:31
По-добре го зарежи и си намери друг мноооого по-свестен от този !

pitbullbg
04-14-2006, 10:59
edin pat fane6 li se s tezi bokluci ne moje6 da se otkaje6 i da iska.... a za nego moga da kaja otrepka kakto kaza edin user predi men... sorka... da e mislil... a i ti sa6to

Karlos
04-14-2006, 11:20
Дано да окушарят скоро твоя приятел, обаче внимавай, можеш и ти да изгориш покрай него. На такива хора мястото им е на топло.

sexy_diva
04-14-2006, 23:59
Skapa ne go karai da se otkazva toi ot drogata,a ti se otkaji ot nego.Toi e prestapnik

ani88
04-15-2006, 12:18
Tova che shte xodi v drug grad neoznachava che nqma da se obichate veche za lubovta granici nqma.Losho e tva koeto pravi no sarceto izbira i ne ni pita dali e dobur ili losh tozi koito iska zatova ne biva da te oprekvat.Zasto ne pogorish s nego da my kajesh che mn shte stradash kato e dalech ot teb i moje da se otkaje da te ostavi i da xodi v drug grad,ako otide v drug grad opitaite vruzka ot kilometri no shtee mn trudno.uspex

`Death`Whore`
04-15-2006, 12:44
Най-малкият проблем е разстоянието. Не се забърквай с наркотици! Да, де...за л
бовта граници няма, обаче някои хора имат морал.