PDA

View Full Version : edna prikazka s nezavarshen krai:(



ani88
04-13-2006, 21:53
Sega shte vi razkaja moita prikazka koqto se nadqvam skoro da svarshi zashtoto veche mi pisna.Vsicho zapocha lqtoto s nai dobriq mi priqtel neznam kak stana ama pochnaxme da se celyvame prosto neshttata stanaxa neosetno kato v prikazka no vupreki vsichko si kazaxme che nqma da vlagame chyvstva zashtoto shte si razvalim priqtelstvoto pred drygite bexme nai dobri priqteli, no kato stanexme na same se zapochvashe s celyvkite pregrudkite.POneje sme ot razlichni gradove se vijdame vakanciite samo i se vidqxme za praznicte zimata i pak pregrudki celyvki vsichko beshe mn qko az ne si priznax che pochvam da imam chyvstva kum nego a nai dobrata mi priqtelka mi go povtarqshe ama az ne ta ne toi mi e samo priqtel.Skoro pak se vidoxme i neshtata veche bqxa po drug nachi v men imashe onova chyvstvo koeto sqkash te kara da letish kogato si s tozi koito obichash i sqkash imash eperudi v korema.no ne qvno samo pri men ima takiva chyvstva zashtoto go zabelqzax che sega me gleda po drug nachin -dokato bqxme zaedno ne e odelql pogled ot men samo me gushkashe vse mi se stryva che ne izpitva samo priqtelski chyvstva kum men ama ne sam sigyrno a me e strax da my kaja kvo izpitvam kum nego zashtoto neiskam da go zaguba kato priqtel.MN iskam da svarshi tazi prikazva i toi s happy end zashtoto na posleduk pochnaxme mn da se karame zashotot kato my kaja za dr momche pochva da revnyva da se sardi i t.n.Neznaino kak az se vlubix v nai dobriq si priqtel:( sega sam na krustoput dali da my kaja i da riskyvam ili da si zamalcha i da sam do nego kato priqtelka?Ako bqxme na moe mesto kak shtqxte da postupite?Kak li shte svarshi tazi prikazka spored vas?

penywise
04-13-2006, 21:55
От приятелство става любов...

Но от любов приятелство не става...

Помисли

ht_7j
04-13-2006, 22:18
Prikazkata ti nqma da svyrshi s happy end, ako ne se napravi neshto. Ako mislish, che moje bi tova, koeto izpitvash, e kratkotraino i e prosto silna privyrzannost, stoi nastrana, dokato pootmine. A ako si sigurna, che go obichash i go iskash, togava go pitai zashto revnuva, kato ne iska da vlagate chuvstva i ste samo priqteli? Iskash da go zapazish kato priqtel, no tova nqma da stane, dori i nishto da ne se poluchi m/u vas, zashtoto ti shte imash chuvstva. Shte te razqjda bavno, bavno otvytre. Razberi koi ot davta sluchaq e tvoi. COMMUNICATION IS THE WAY!!!

God-Is-A-Girl
04-14-2006, 04:29
Щом живее в друг град не може и да стане дума да тръгнете - всичко е обречено на провал още от сега.А ако е разбран пич има някаква вероятност(макар и не голяма) след като му кажеш че искаш да си останете само приятели тои да те послуша но никога няма да е както преди.Ще се чувствате супер странно като сте заедно или нещо такова.Друг път по добре не се влюбвай в приятел ако няма да тръгваш с него щото както виждаш се получава нещо супер гадно.Дано си останете приятели. Късмет!!!!

04-14-2006, 06:26
Ба ли го как ще свърши тъпо е ,но добре е ,че сте от различни градове няма да си досаждате излишно и винаги ще се радвате да се видите - ,но пък и няма да има връзка естествено защото всеки би могъл да има друга любов от неговия край и т.н

04-14-2006, 14:07
Mnogo dobre te razbiram!Az sam v sa6tata situaciq!No bih te posavetvala da skrie6 4uvstvata si kam tozi 4ovek.Ako se 4uvstva6 6tastliva kato negova priqtelka nqma nujda da promenq6 ni6to!Ako ima6 naistina silni 4uvstva 6te ti e priqtno dori samo da ste si priqteli!Tova e moq savet.Az taka pravq i naistina zapazih priqtelstvoto si s tozi 4ovek!Uspeh!

^Pretty{}Girl^
04-14-2006, 14:31
kfa beshe temata xXaxax

Tremix
04-14-2006, 14:50
zashto li tazi istoriq sam q slushal mnogo pati?samo aninceto moje da mi otgovori :lol:

tedy1_baby
04-14-2006, 15:18
ako trqbva da sym 4estna,ne trqbva da pita6 nas za otgovor,a nego.nqkoq ve4er,kogato taka se gu6kate i celuvate prosto spri i go pitai kakvo 6te stane s vas.taka li 6te q karate do kraq.izob6to obsydi vyprosa s nego.ne tyrsi 4ujdo mnenie.kysmet!!!

HeDa
04-14-2006, 15:42
От приятелство става любов...

Но от любов приятелство не става...

Помисли
Suglasna sum :]]]

Composure
04-14-2006, 15:44
и аз съм сагласен :mrgreen: