PDA

View Full Version : problem s cikula



lacosta
04-14-2006, 04:27
Zdraveite,pravihme sex s prezervativ,no toi se skusa to4no kogato svur6i i pih postinor vednaga sled tova.Na 14 den ot poloviq akt si napravih test shure check i pokaza otricatelen,no v4era sutrinta usetih bolka v korema,ima6e nqkakva bledo4ervena kapchica i pomislih 4e mi e do6ul cikula,no ne produlji da te4e.Molq vi pomognete mi,kakvo moje da e?!
:(
blagodarq predvaritelno

04-14-2006, 08:27
emi tova e cikula...6te ti doide spokoino,6tom ikorema te e bolql!
nali si si napravila test !!!

pipi`e`golqma
04-14-2006, 10:49
Пила си противозачатъчни,направил си си тест какво повече :roll: успокой се ще ти дойде

girlka
04-14-2006, 14:29
Пила си противозачатъчни,направил си си тест какво повече :roll: успокой се ще ти дойде
Постинор =противозачатъчни ... божеее до къде стигнахте ... ](*,) ](*,) ](*,) #-o

lacosta
04-14-2006, 15:01
ami ne ti pojelavam da ti se skusa prezervativa,to4no kogato svur6i.A ako stane 6te riskuva6 li? 4e si tolkova vuzmutena!!

ProstoAz
04-14-2006, 18:01
Това е от страничните ефекти!
Мисля, че има цяла тема в раздел "Секс" за Постинора, така че те съветвам да и хвърлиш едно око. :wink:

И Постинор Дуо не е противозачатъчно.
А цикъл не значи менструация. :lol: Т.е. Израза "дойде ми цикъла" е повече от смешен. [-X

pipi`e`golqma
04-14-2006, 22:43
Пила си противозачатъчни,направил си си тест какво повече :roll: успокой се ще ти дойде
Постинор =противозачатъчни ... божеее до къде стигнахте ... ](*,) ](*,) ](*,) #-o

'Действие
Постинор-Дуо е спешен контрацептив (противозачатъчно средство за използване в извънреден, спешен случай), което се приема през устата'
^npocTo^a3^f^ :-k Това пише в една тема за Постинор ... :-k

girlka
04-14-2006, 23:09
Пастинор не е противозачатъчно, още по-малко е противозачатъчНИ ... (това са хапчета, които се пият по схема ... наричат се планова контрацепция) ... Постинор Дуо се нарича таблетките за спешна контрацепция и има съвсем различно действие от противозачатъчните (те предотвратяват узряването на яйцеклетката)
Стига съм се обяснявала, че темата е за друго ...

pipi`e`golqma
04-14-2006, 23:12
Пастинор не е противозачатъчно, още по-малко е противозачатъчНИ ... (това са хапчета, които се пият по схема ... наричат се планова контрацепция) ... Постинор Дуо се нарича таблетките за спешна контрацепция и има съвсем различно действие от противозачатъчните (те предотвратяват узряването на яйцеклетката)
Стига съм се обяснявала, че темата е за друго ...
Ем ... вече ще знам :smt016 Мерси се пак че обясни

04-20-2006, 11:33
ne se pritesnqvai shtom ti e prokapalo shte ti doide vajnoto e che sled desetiq den si si napravila test no ne prekalqvai s tozi Postinor dyo shtoto ne sa hapcheta za predpochitane za mlad organizam.

MTV_GIRL
04-30-2006, 11:19
napalno sam saglasna s tova - ne se pritesnqvai shtom ti e prokapalo shte ti doide vajnoto e che sled desetiq den si si napravila test no ne prekalqvai s tozi Postinor dyo shtoto ne sa hapcheta za predpochitane za mlad organizam.!!! tva e saveta koito ti trqbva nqma kvo pove4e da kaja :smt017

SeXyTo_f
04-30-2006, 12:32
Може да не си бременна..след като изключим варианта "бременност" може да си под стрес...когато си под емоционална обсада, тялото ти може да наруши хормоналната обмяна и в крайна сметка да пропусне менструацията...може да страдаш от скрито забляване...проблемите с щитовидната жлеза и яйчниците (които се срещат често и се свързват с нередовна или някаква менструация) също могат да бъдат причина. Посети геноколог..също така ако си свалила килограми... когато изгубиш тлъстинки, мозъкът ти невинаги подава точен сигнал на яйчниците кога да започне овулацията....четох го скоро в едно списание...ама не се сещам кое беше... :-k 8-[