PDA

View Full Version : plz p0m0gnete...seri0zn0 e...



teenforym
04-14-2006, 04:56
0ki nachi...t0va mi e sityaciata..0t minalata g0dina d0 sega..gardite mi p0rasnaxa baq..i ne mi haresvat taka..ne kazvam che izglejdat zle..n0 pr0st0 malk0 p0chvat da mq nab0lqvat i ala bala..i iskam p0 nqkuf nachin da gi namalq..chyvala sum che t0va e myskyl k0it0 e p0krit 0t debelina..t0va yznachavali che ak0 0tslabna i shte spadnat??ne mislq zash0t0 az vech e0tslabnax s tri kil0grama i ne spadat..se sa si sushtite..m0lq dai te cuvet ili nqkf0 0prajnenie ...chyvala sum za 0prazjneniq n0 beshe 0tdavna i t0gava nqmax takiva pr0blemi..shte vi buda mn0g0 blag0darna ak0 kajite mneniet0 si...i nqk0i suveti...=]...

joro_tev
04-14-2006, 06:10
По-принцип може да се намалят при отслабване, но като свалиш само 3кг. няма как да стане. И защо ти са да ги сваляш. Всички момчета се заглеждат по пищните гърди стига те да не са някакви гадни и неравномерни спрямо тялото - слабо тяло, а пък огромни гърди. Ако имаш Pic ако искаш ми прати да скивтам ( но не съм казал съблечена - примерно по някаква изрязана блузка - gergi_iii@abv.bg ). Препоръчвам ти първо да посетиш мед. представител и тогава да решиш какво да правиш. А за четенето - www.tialoto.com. Успех.

04-14-2006, 08:29
pluvane...na pluvcite gurdite sa im mn malki:)
ili puk ti4ane...abe nqkakuv sport bez prekusvane i nqma kak da ne namaleqt...i ne e nujno da gladuva6 za da otslabne6 v gurdite!

Black_Cat
04-14-2006, 09:15
0ki nachi...t0va mi e sityaciata..0t minalata g0dina d0 sega..gardite mi p0rasnaxa baq..i ne mi haresvat taka..ne kazvam che izglejdat zle..n0 pr0st0 malk0 p0chvat da mq nab0lqvat i ala bala..i iskam p0 nqkuf nachin da gi namalq..chyvala sum che t0va e myskyl k0it0 e p0krit 0t debelina..t0va yznachavali che ak0 0tslabna i shte spadnat??ne mislq zash0t0 az vech e0tslabnax s tri kil0grama i ne spadat..se sa si sushtite..m0lq dai te cuvet ili nqkf0 0prajnenie ...chyvala sum za 0prazjneniq n0 beshe 0tdavna i t0gava nqmax takiva pr0blemi..shte vi buda mn0g0 blag0darna ak0 kajite mneniet0 si...i nqk0i suveti...=]...
abe nqkoi momi4eta se 4udqt kak da imat po golemi gurdi a ti po malki :shock:
tva 4e te bolqt mi e poznato...mene me bolqt predi da mi doide gadniat menzis i spored mene i tebe te bolqt ot tova :-k

hamsterka
04-14-2006, 09:36
emi 4uvala sum za razni uprajneniq za namalqvane i stqgane na bust,no kolko pomagat nezanam...potursi nqkude v internet ako ni6to ne nameri6 pi6i i az 6te pitam edna priqtelka za6toto znam 4e tq prave6e takiva ne6ta...

elize
04-14-2006, 12:34
Бях чела една една статия за стягане на бюста. Там пишеше да се вземат две гирички, съответно в двете ръце, да легнеш на пода, да разпънеш ръцете и равномерно да ги прибираш към гърдите. Това беше едното, а другото пак така с гирички, но ръцете да са изпънати над главата. Незнам дали помага, но едва ли ще ти навреди, ако пробваш. Успех.

Djessica_88
04-14-2006, 12:49
Бях чела една една статия за стягане на бюста. Там пишеше да се вземат две гирички, съответно в двете ръце, да легнеш на пода, да разпънеш ръцете и равномерно да ги прибираш към гърдите. Това беше едното, а другото пак така с гирички, но ръцете да са изпънати над главата. Незнам дали помага, но едва ли ще ти навреди, ако пробваш. Успех.

тя е права и то адски много :-D по-добре ги стегни и ще бъдеш супер мн щастлива...защото почнеш ли да отслабваш ще стане си развалиш тялото ...не ти трябва да ги намаляваш [-X

`Death`Whore`
04-14-2006, 15:02
Дечица, писна ми от простотиите ви. Една има малки, втора - големи гърди и двете са еднакво нещастни от този факт. Потърсете щастието си не само в големината на някакви органи на тялото ви.

FlowerinesS
04-14-2006, 17:32
Миличка,я стига!Тва си е до ген.Спокоойно сега не ти харесват,след някоя друга година ще ги заобичаш :wink: .Упражнения за намаляване май няма.

Barbie
04-14-2006, 18:27
:lol: bolkite ne sa samo ot goleminata...az imam bolki v gurdite...vupreki 4e trqbva da priznaq...mejdu 9-1 i 11 klas biusta mi stana prosto..mnoogo golqm...posle svalih 8 kg...i toi zapo4na da izglejda o6te po-golqm za6toto otslabvaneto i4 ne mu se otrazi...no az vinagi sum si go haresvala...vupreki 4e golemiq biust e malko nekomforten. Ne mislq 4e moje6 da namali6 biusta si, radvai mu se...moje6 da nosi6 bluzki s golemi dekolteta...i e stra6no seksi ;) pri po-golemiq biust e vajno oba4e da zapazi6 elasti4nostta na kojata i muskulaturata, za da ne se razvali hubavata forma...pravi uprajneniq za stqgane na biusta, gledai kojata na biusta i dekolteto da e dobre hidratirana...i ne se pritesnqvai...golemiq biust si e priimu6testvo ;)

ThePainIsReaL
04-15-2006, 14:34
Я глупости . Като ти станат толкова големи ,че да не виждаш пътя пред себе си , тогава се безпокой :) А сега се радвай на красотите си :mrgreen:

sdw
04-19-2006, 12:57
Я ми ги дай да видим как щи спаднат

04-19-2006, 14:27
Когато се отслабва се гърдите намаляват доста ;)

Carlos
04-22-2006, 17:35
mi ne znam bash kakvo ne ti haresva v tqh,ama nai-veroqtno visqt,a? ;) v takuv sluchai fitnes ili oshte po-lesno -- u doma si pravi licevi upori.mnogo pomaga za stqganeto...inache ne moga da razbera kuv ti e problema che sa golemi!?! edinstveno moat da visqt.

04-24-2006, 18:18
HAh tva sa nqkvi gluposti! :lol: NE moje6 da gi stegne6 6toto ne e muskul!nai-mnogo da otslabne6 i taka..... :-k

Djessica_88
04-24-2006, 22:18
HAh tva sa nqkvi gluposti! :lol: NE moje6 da gi stegne6 6toto ne e muskul!nai-mnogo da otslabne6 i taka..... :-k

Боже.... глупости говориш...мойте гърди са яко стегнати и не са малки никак...( не се хваля!!! :evil: ) с лицеви опори ги стегнах от съвсем малка (тренирам все пак)
та по темата....ако почнеш да ослабваш, ще отслабнат и гърдите ... по-добре започни да ги стягаш с лицеви опори и студен душ и ще бъдеш супер мн доволна :mrgreen:

Danielle
04-24-2006, 22:55
По-принцип може да се намалят при отслабване, но като свалиш само 3кг. няма как да стане. И защо ти са да ги сваляш. Всички момчета се заглеждат по пищните гърди стига те да не са някакви гадни и неравномерни спрямо тялото - слабо тяло, а пък огромни гърди. Ако имаш Pic ако искаш ми прати да скивтам ( но не съм казал съблечена - примерно по някаква изрязана блузка - gergi_iii@abv.bg ). Препоръчвам ти първо да посетиш мед. представител и тогава да решиш какво да правиш. А за четенето - www.tialoto.com. Успех.
da ne se hvashta na dieta - tva e loshoto pri momichetata hvanat li se na dieta parvoto neshto det namalqva tva sa gurdite i to povecheto sluchai s psoledstviq- striiiii!!!!!!!! visvat... za tva nai dobriq suvet e da hodish an fitens tam si ima spec. uredi za stqgane na gurdite (ma na teb ne ti trqbva stqgane a namalqvane..) mi i az predlagam pluvaneto! :)