PDA

View Full Version : Малко помощ..



Hebo
04-14-2006, 07:00
Уфт.. от няколко дена насам абсолютно всяка нощ сънувам едно момиче с което преди време ходих.. ама как да го обясня.. това не е като обикновен сън.. при обикновения сън не се събуждам целия във вода и после да не мога да заспя... при условие, че съм легнал в 3 и се събуждам в 7... ама както и да е.. просто не знам защо я сънувам толкова.. дз.. това нормално ли е да сънувам бившата си така?

By Coki:
7 точка от правилника.
/closed

04-14-2006, 07:07
Човек това си е под съзнателно просто си мислиш за нея неможеш да го спреш след някой друг ден ще отмине гарантирам освен ако пък искаш да мислиш за нея и това ти е приятно.

white_chik
04-14-2006, 08:06
qvno na podsuznatelno za teb tq o6te ne e biv6a.s vremeto bi trqbvalo da ti mine :wink:

tedy1_baby
04-14-2006, 08:06
naistina tova e na podsyznatelna osnova.i az naskoro zapo4nah da synuvam edno mom4e,s koeto v minaloto imah ob6to(v smisal hodihme).nz pri teb dali e taka,no az ne6to vzeh da si vyzvry6tam 4uvstvata kym nego.tova na nikogo ne sam go kazvala,za6toto az si imam gadje.pyk i imam razum:).nz,moje bi i ti zapo4va6 da si vyzvry6ta6 4uvstvata kym neq.

Hebo
04-14-2006, 08:33
1. И аз започнах май да си възвръщам чувствата към нея :(
2. Тя е от моя клас.. и всеки ден я виждам.. и направо се побърквам..
3. От месец не съм и обелил нито дума.. в скайт спрях да и отговарям на съобщенията и т.н. в началото можеби за да се правя малко на интересен и недостъпен... и дз.. сега от тази пауза започнах постоянно да мисля за нея :(

lady_ag
04-14-2006, 09:10
Що тогава не пробваш пак?Или пък просто бъдете добри приятели (поне й отговаряй на съобщенията).

teenkopele
04-14-2006, 10:38
Щом си възвръщаш чувствата към нея, опитай се да я спечелиш отново.
Това, което си го правил в началото, след като сте скъсали, е било глупаво, но в крайна сметка всеки преви грешки. Ако и тя все още има чувства към теб може и да ти прости, кой знае... :)
Успех. :wink:

the`spy
04-14-2006, 10:49
и аз вече от 2 месеца да е имало 20 нощи ,в които да съм сънувал бившата си приятелка ,но това е така ,защото прекалено много мислех за нея (сега вече по-малко и по друг начин -не ме интересува вече)
споко ,сънувай си я-важното е да не и го кажеш ,че ще се надуе..понякога е по-добре да прекриваме и подтискаме чувствата колкото и неправилно да ви звучи. [-X \:D/

MrAnderson
04-14-2006, 10:58
ама как да го обясня.. това не е като обикновен сън..
Ами как да го обясня... Викат му мокри сънища :wink: .