PDA

View Full Version : Държанието на другия след късане...



krjns
04-14-2006, 09:33
значи, първо момиче съм, та искам да ви попитам винаги ли когато скъсате с гаджето си той повече не иска да сте приятели, защото наскоро аз скъсах с мойто и той сега се държи много гадно с мен, мисли, че съм го лъгала и т.н. обижда ме, казва да казвам, че не се познаваме и така. Т'ва много ме дразни..аз до сега се опитвах да оправя нещата, тоест да сме си приятели, ама вече ми писам и се чудя дали да не му ударя една майна?! :-k и така..ае кажете ми..вие кат скъсате с гаджето така ли се държи той с вас(то може и с момчетата да става так де). искам на мнението ви [-o<

`Death`Whore`
04-14-2006, 09:36
Никога не искай от някой да сте гаджета, когато го късаш! Това обижда човека, ако е достатъчно умен, за да знае, че няма да стане.

iehstigr
04-14-2006, 09:40
еми не.. то се получи така, че той повярва на неговия приятел, който всъщност ме харесва и нарочно искаше да ни раздели..и успя.. и той сега си мисли, че съм го лъгала през цялото време и съм излизала с неговия приятел..може ми за това не иска да сме fr, е то със сигурност, но как да го накарам да ми повярва, не искам да си мисли, че съм к...а, а и не искам нищо друго освен да сме приятели, защото е тъпо да се фащаме пак, след като сме скъсали..знам...

`Death`Whore`
04-14-2006, 09:42
Това е друго. Вярва на приятеля си, няма смисъл да се опитваш да го накараш да ти повярва. И замисли се - той мисли, че си курва, кой иска да е приятел с курва?

the`spy
04-14-2006, 09:45
Никога не искай от някой да сте гаджета, когато го късаш! Това обижда човека, ако е достатъчно умен, за да знае, че няма да стане.

Сигурно имаше предвид да иска да са - приятели.
Да ,това с приятелите е защитна функция - просто не искат да ни наранят.
На скоро ме заряза за първи път момиче.Тежко го приех и ми беше кофти и като се замисля до толкова много я харесвах ,че дори не исках да я виждам.Тя искаше да бъдем приятели ,но аз НЕ - винаги знаех ,че немога да я имам като приятелка и няма да бъде честно спрямо нея ако постоянно се опитвам да я съблазня.Такаче ..нямам никви връзки днес (след 2 месеца) с нея - само на здравей и здрасти от време на време :)...
Тва ,че те е обиждал е дошло малко в повече ,но ще ти кажа ,че означава само и единствено СЛАБОСТ! Понеже е по-слаб от теб и така избива комплекси ....тва е доста глупаво ,но който както го разбира така да го прави.
Не му обръщай внимание - дразни го с други като е глупав :mrgreen:
Айде с здраве;)

ugewru
04-14-2006, 09:46
ами да, така е, но аз искам да си запазя доброто име пред него, в никакъв случай не искам някой, който и да е, да ме смята за курва [-X [-X

`Death`Whore`
04-14-2006, 09:51
Мъжкото приятелство често е по-важно от една жена.

PaChanGa_GiRl
04-14-2006, 09:57
:mrgreen: оф тва е моя тема, ама ме мързеше да се рег.. ми знам, че е така..е добре, след като вече няма смисъл да се боря да се приятели, кажете ми как да убия приятеля му :mrgreen: еееееех, мноо гадно стана..а иначе той редовно ме дразни(в чата) като казва, че си има друга вече,ама не ще да ми каже коя е. и той ме пита има ли друг, ама казва да не си мисля, че го дразня..и така..таа как да убия fr му ?

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-14-2006, 10:02
Mi ne az vinagi si ostaame pr taka de ne se podminavame kato pytni znaci ponqkoga si kazvame zdr ponqkoga ne ma ima edin deto o6te si me obi4ka i go e qd 4e go zarqzah i ne iska da me vijda i na snimka :)

the`spy
04-14-2006, 10:09
абе остави ги тия работи.
Ех...жалко ,че всеки от начало е така ,а после съжелява за детинщнините ,които е правил.Споко - момче съм - и мога да те оверя ,че това ,което прави тои (а именно - изтъква се ,че има гаджета, обижда те)ЕЕЕЕЕЕЕ СЛАБОСССССССТТТТТТ ОТ НЕГОВАААААААААААААА СТРАНАААААА !!! 1во - иска да те накара да ревнуваш и да се издразниш - иска да те накара да си мислиш за него ,че е голям пич,че лесно му връзва и ,че може за 2-3 дена да бъде ,с която си поиска,НО не се прави така както той.Доста глупав начин ....

Остави го ..нека си те мисли за курва.То повечето шебеци са така , немогат да бъдат с едно момиче ,яд ги е и веднага - айдее..ебаси курвата е тая.Това е една такава психическа нагласа ,която им помага да излезат над нещата и да им обърнат гръб.

За пример ще ти дам ако гледаш вип брадър - Галя Литова излезе точно по този начин.Каза нещо от рода "Тук никой не е на моето равнищи, голяма отврат е ..просто не намирам място между тези хора..нивото е доста ниско." А всъщност се изплъзва тактично ,защото и става все по-трудно и конкуренцията е голяма.

Такаче остави го тоя пиклъо - макър да съм момче - не ги харесвам тези плющяла:)

Тедито
04-14-2006, 10:10
Ние като скъсахме първия път с моя приятел ( и сегашен ..за сега де... ) и си останахме приятели, даже и излизахме по-често от преди...само двамата...мн се разбирахме и...ае май за тва тръгнахме пак


:lol:

такова нещо до ся не ми се беше случило [-X

мале колко е странен света хихи и хората като ги скъсат си го връщат чрез обиди, отбягване и т.н....просто искат другия да го боли и се надяват че му липсват :oops: :wink:

след време им идва ъкъла в главата, не се притеснявай \:D/

RoSsY88
04-14-2006, 10:31
Ами зависи...с последното си гадже като каза,че иска да не сме вече заедно,аз му казах,че знам че ми е изневерявал...казах му майната му...и от 4 месеца не сме се виждали или чували...два три пъти с еопита да ме потърси ама аз го игнорирах от всякаде...Имала съм гаджета след като се разделили оствали сме добри приятели.Пък с момчето което обичам като се разделихем постоянно си чатехме опитах доста пъти да се съберем ама просто не иска да е смен пак...ся даже от месец едно здр не си казваме дори в чата...По добре го заеби от всякаде...Първата ми любов след като ме заряза така ме обиждаше...ммм просто спря да съществува за мен...Просто го игнорирай от живота си...моеж да ти е страмно ама след време ще ти се моли да е с тебе!

teenkopele
04-14-2006, 10:34
Удряй му майната и това е. :-D

`Death`Whore`
04-14-2006, 10:57
Значи бившето ми гадже е момиче.

God-Is-A-Girl
04-14-2006, 11:05
Е не мога да разбера какво лошо има в това да си останеш приятел с бившето си гадже - знаете си всичко няма да се притеснявате да си споделята каквото и да е било , можете да разчитате един на друг, а бе въобще това е като да има кой да ти пази гърбът.Може и да се лъжа , защото аз личен опит нямам ама имам много приятели които като се разделят с гаджето си остават френдове и няма никакви проблеми.
Според мен това си е много готино и няма нищо лицемерно в него.

Дано бившия ти приятел го осъзнае.Между другото ако е от онея много простите и го е яд много положението може да се отежни.Ако почне да разправя на другите че си курва може и скоро да не си намериш друго гадже хората да те отбягват или нещо такова.Дано не стане така.

Айде късмет!!

SmiLe_BaBy{P}
04-14-2006, 11:07
С всяко едно мое бивше гадже съм в прекрасни взаимоотношения.Приятели сме.И до голяма степен зависи от момчето дали ще си останете приятели или просто ...някакви познати.

`Death`Whore`
04-14-2006, 11:11
В 99% от случаите няма как да сте приятели. И това е извинение за скъсването. И аз съм го казвала и не видях момчето повече /беше преди години, бях зле.../.

Jamalska
04-14-2006, 11:57
Еми не са ми много бившите с които съм останала в добри отношения...Особено първите дни/седмици...зависи от връзката:/Ама след месец-2 вече се разбираме...:)Така е обикновено-за да бъдеш приятел с някого след като си имал връзка с него първо трябва да си дадете време без да се виждате и така...

04-14-2006, 12:14
КАк то съм казвал доста пъти никога не късай с гаджетата си просто изясни ,че винаги ще ти бъдат приятели ,но ще правите и всичко което ако сте гаджета номера при вас момичетата минава защото си мислите ,че ходите с момчето а той ви мисли просто за приятелка(това при момчетата който нямат чувства като мен за другите може да е друго)

PaChanGa_GiRl
04-14-2006, 12:29
az ne vijdam kakvo licemerno ima v tova da si ostanem ama aide...nqkoi be6e napisal, 4e toi ne iska poneje si misli, 4e sym go lugala..taka e, no za6to ne se opita pone da raZbere istinata i da vidi, 4e ne sym kurva..a otnosno tova, 4e toi 6e kaje na dr i nikoga pove4e nqmaa da imam gadje ili pyk 4e dr 6te me otbqgvat..nqma takova ne6ty, za6toto koito me poZnava dobre, nqma da kaje za men 4e sym kurva i t.n. abe qsno e 4e 6te mu teglq mainata..nz dali pro4etohte i ostanalata 4ast ot istoriqta nadolu..i mi e interesny za6to s men ne iska da e fr, a s negoviq fr iska, sled kato se okaZva, 4e i toi go e lygal(spored negoviq fr)?? :)

SummeRLove08
04-14-2006, 13:07
Спокойно,това е моментно,яд го е че сте скъсали. :)

tedy1_baby
04-14-2006, 15:48
ami vseki e imal gadjeta,koito ne iskat da imat ni6to ob6to s tqh sled vryzkata.qvno toq e edin ot tqh.ne se natiskai da ste priqteli.tolkova li ti e pritrqbvalo negovoto priqtelstvo?zaebi

bulgarche
04-14-2006, 16:32
Държали са се с мен така и е мног глупаво. Може да не си говорим - по-добре ще е отколкото да се нареждаме един друг. Щом така е решил...к'во ти пука за него. Да го духа. Обитак. МАйната му да се оправя

mnogomili4kata-sf
04-14-2006, 17:35
Ми аз никога не съм искала с никой да съм в лоши отношения...ама то не става всеки път както си го мисли човек,с повечето ми бивши сме вече непознати...щом не ще да имате някви нормални отношения като ХОРА,му тегли майната

PaChanGa_GiRl
04-14-2006, 17:41
Еми МеРци мноГо на вСички ;-) то е ясно, че ще му тегля майната...ама просто не ми е ясно за к'во се държат кат лайна :roll: абе шашави хора...

ani88
04-14-2006, 18:40
emi momchetata se darjat taka kato edno momiche skusa s tqx zashtoto nemogat da preglutnat mujkoto si dostoistvo nemogat da pregrutnat che sa bili zarqzani a ne sa tezi koito zarqzvat,zatova se darji taka puto tvoito bivsho gadje.Ne se opitvai da sazdadesh nekvo priqtelstvo s nego nqma da stane ot lichen opit go znam prosto i ostavete na zdravei i zdrasti.

Malko_kote
04-14-2006, 19:53
Macka, tozi mn go e sram da priznae 4e si go skusala i za tva e cqlata rabota.6tom toi iska da ne si kazvate zdr i t.n. zna4i ne iska da e pr s teb i ne durji na teb.Tui4e go zareji tozi nadut bukluk i da si gleda rabotata, da se naduva na nqkoi drug. :wink:

sk8girL
04-14-2006, 20:35
Абе тия и двамата са некви темерути , и бившия ти и приятеля му дет ви е разделил.Напрау няма кво да се занимаваш.Щом не иска да сте приятели - 0к! За кво ти е такъв приятел дет те обижда,че си курва и ти няма доверие?!По-добре без неговото приятелство.Ама той рано или късно ще усети къв приятел е имал до него..и го е "съветвал".
А ти горе главата и да не ти пука кво мислят тия келеши! :wink:
Иначе и при мен , кат скъсам с някой и той после ми се надува яко, ама честно казано не ми е зор.Само едно момче ми остана истински приятел и разбрах , че държи на мен.За тва много си го обичкам, а и той мен и знам,че винаги мога да разчитам на него.
Всичко си зависи от човека, като става дума за раздели.Тогава разбираш дали наистина държи на теб и дали въпреки всичко може да запази поне добри отношения.Щото не може до оня ден да си прегръщал един човек и да си му казвал,че го обичкаш и т.н и на другия да се правиш,че не го познаваш само защото той вече не изпитва същите чувства като преди.

penywise
04-14-2006, 21:10
Държанието на другия след късане...

Ми... просто приемаме нещата буквално. Поне аз.

Като е решила да късаме - пожелавам и целия успех на света, стискаме си ръцете и... край (колко малка дума с толкова голям смисъл...)

Под край - сбогом, не се чуваме, не се виждаме, бъди щаслива, пожелавам ти успех, дърпай, заминавай - баста.

Чисто и просто (като политик след баня)

akademika
04-14-2006, 21:43
ДА обичаш някой ===> зависим си от него ===> си слаб, какво толкова искате от човека

belluci
04-15-2006, 06:14
Nqma zna4enie,4e ti e bil gaje,po prinicip 4ovek koito se durji zle s teb i te obijda,ne zaslujava vnimnie.Prosto ne mu obru6tai vnimanie i tova e,izob6to ne se zanimavai s gluposti da mu go vru6ta6 i razni takiva detin6tini.Tova govori zle za nego,a ti postupi s dostoinstvo,pulen ignor,nikakvo vnimanie i neka si govori,6te mu pisne sled vreme i tova e.