PDA

View Full Version : svar6vane na cikala



sladka_slivka
04-14-2006, 13:29
Sorry za tapiq vapros no iskam da vi popitam ima li nqkvi hap4eta ili nqkav na4in za svar6vane po barzo na cikala!Ytre sum na kupon i...taka de se edno ma neska mi e 3ti den i pak si imam makar i ne mnogo!Kazaha mi da piq vitamin C ma nz dali izob6to ima6e nqkaF efekt ot tva!pls pitam vi savsem seriozno :roll: :roll: :roll:

InSOMnIAaa
04-14-2006, 13:36
ot vitamin c namalqva no produljava po dulgo !

`Death`Whore`
04-14-2006, 13:49
Пиеш аналгин /може и 2/ и цикълът спира за няколко часа. Но не е хубаво да правиш секс по време на цикъл, защото вагината е адсаки чувствителна на нараняване. Но ако тече съвсем малко, няма чак толкова голям проблем.

girlka
04-14-2006, 14:01
Пиеш аналгин /може и 2/ и цикълът спира за няколко часа. Но не е хубаво да правиш секс по време на цикъл, защото вагината е адсаки чувствителна на нараняване. Но ако тече съвсем малко, няма чак толкова голям проблем.
Тва е пълна глупост ! :---) Аналгинът РАЗШИРЯВА кръвоносните съдове ... следователно тече повече ... (както като пиеш алкохол например пак се разширяват и пак тече повече);) както някой си мислят, че като си държат нещо топло на корема или се мият с много гореща вода ще им спре... това са глупости и е много опасно. Може да се получи кръвоизлив, както вътрешен така и външен =;
Това за витамив ц-то е вярно, че намалява, но съвсем малко :wink:

`Death`Whore`
04-14-2006, 14:23
Всъщност съм пробвала 2 пъти и и двата пъти ми спря цикъла и след няколко часа пак започна.

Composure
04-14-2006, 14:32
абе извинявайте за невежеството ама като си в цикъл тече нон стоп ли?

LoLita^
04-14-2006, 15:27
milata...:(
utre e kupona na koito iska6e da podludi6 edno mom4e nali?! Taka e mnogo gadno kato se nastroi6 i... op to4no togava da ti doide :(
a po temata- nz znam kak da go otloji6 ili predizvika6 ama za po barzo svar6vane neznam

HeDa
04-14-2006, 15:53
абе извинявайте за невежеството ама като си в цикъл тече нон стоп ли?
Mi mnogo qsno..

bulgarche
04-14-2006, 16:24
И к'во като ще си на купон? Искаш секс или просто ще ти е некомфортно? Ако е само заради секса е супер глупаво..а другото...то ся модерни тампони, превръзки...

theraven_nz
04-14-2006, 17:04
абе извинявайте за невежеството ама като си в цикъл тече нон стоп ли?

Да бе, и на мен ми е интересно :D

djindji_f
04-14-2006, 17:54
Пиеш аналгин /може и 2/ и цикълът спира за няколко часа. Но не е хубаво да правиш секс по време на цикъл, защото вагината е адсаки чувствителна на нараняване. Но ако тече съвсем малко, няма чак толкова голям проблем.



ako iska6 da znae6 to4no za6toto vaginata e mnogo 4uvstvitelna e super gotino da pravi6 sex- kazvam go ot li4en opit. kazva6 4e vaginata e adski 4uvstviyelna na naranqvane, ta tozi s kogoto 6te pravi6 sex da ne te naranqva???

Glezlata
04-14-2006, 19:49
И к'во като ще си на купон? Искаш секс или просто ще ти е некомфортно? Ако е само заради секса е супер глупаво..а другото...то ся модерни тампони, превръзки...
Suglasna! :smt110

girlka
04-14-2006, 19:56
абе извинявайте за невежеството ама като си в цикъл тече нон стоп ли?
Mi mnogo qsno..
и кое му е много ясното ... естествено, че не тече нон стоп ... тва да не е чешма бе ](*,) #-o ако течеше непрекъснато нямаше да могат да ти смогват превлъзките/тампоните :smt017

^MaLkOtO^ZlO^
04-14-2006, 20:02
пиеш лъжица оцет и ти сфършва веднага

Смехурка
04-14-2006, 20:14
[quote=DevilMayСry]абе извинявайте за невежеството ама като си в цикъл тече нон стоп ли?
Mi mnogo qsno..
Ако течеше нон-стоп представяш ли си колко кръв ще изгубиш?

Krem4eto
04-14-2006, 20:18
Абе това са глупости защо трябва да пие нещо за да и спре?То не е хубаво!Като и дошло,дошло!Пък да си отиде на купона и да не прави глупости [-X

По въпроса дали тече постоянно?Глупости!Когато бягаш тече малко повечко и когато си стояла много време седнала и изведнъж станеш!Иначе от време на време тече!Не постоянно :!:

04-14-2006, 22:51
То ако течеше непрекъснато ся сигурно щях да съм в Пирогов и да чакам някой да ми прелее малко кръв... ](*,)