PDA

View Full Version : Вярвате ли в магията?



Death_F
04-14-2006, 14:39
Съвсем случайно попаднах на един сайт за хаос магия където има разни заклинания и други там...неща и щраткнах тук там и попаднах във форума им... тея хора там си споделят един друг разни заклинания примерно за невидимост и той почва цитирам
"Подходящ е за начинаещи тъй като е елементарен за изпълнение и не се изискват кой-знае какви окултни познаня за него, а ефекта който постига е задоволителен, но пак казвам зависи как го направите.
Лично аз съм го правел 1 единствен път в този вид в който ви го давам, но идеята му ми послужи да създам друг ритуал за невидимост който използвам по-често и ще го постна няко път като не ме мързи да тайпвам..." ...имам чувството че тея хора наистина си вярват че стават невидими... :shock: незнам просто...аз иобщо не мога да го повярвам тфа...чакам мнения по въпроса...!

teenkopele
04-14-2006, 14:49
Винаги съм си мислел, че има магия. Дори и да е много малко, според мен я има.

Защо не дадеш линкове към сайта и форума, да видим за какво става въпрос? :mrgreen:

04-14-2006, 14:54
q kaji koi sait!!!

Death_F
04-14-2006, 14:54
Ами не искам да давам линк защото ми се струва някакси неетично да го дам защото ще им се напълни форума с разни тийнчета дет нищо не разбират за кфо става на въпрос пък те явно са група познати е има и там някфи други ама като цяло са "просветени" пък вий гадни мъгали нищо не заслужавате :Рррр ХАхахАХаАах

teenkopele
04-14-2006, 14:55
Ами не искам да давам линк защото ми се струва някакси неетично да го дам защото ще им се напълни форума с разни тийнчета дет нищо не разбират за кфо става на въпрос пък те явно са група познати е има и там някфи други ама като цяло са "просветени" пък вий гадни мъгали нищо не заслужавате :Рррр ХАхахАХаАах

Мъгъли?!? Хахахахах :lol: , нали все някога трябва да се научим?!? :mrgreen:

`Death`Whore`
04-14-2006, 14:58
Колкото вярвам в Бог.

Death_F
04-14-2006, 15:08
еее хубуу де баси http://inchaos.org ай радвайте се аз пуснах темата да си кажете мнението за магията и просто дадох пример...тука на кръст ме разпънахте...

Master_88
04-14-2006, 15:11
Не,не вярвам в магии,заклинания и такива подобни

VoodooServ
04-14-2006, 15:25
Хех намерих нещо и за мен...

machoka
04-14-2006, 15:29
Колкото вярвам в Бог.

И аз така.. магии? :shock: :lol:

Нека някой ми направи черна магия, да заповяда :D Най-много да се спъна в някой тротоар хахах :lol:

IKisseDAGirL
04-14-2006, 16:05
мн ми се иска да вярвам.. мн мн мн :-s и май е така :roll:

bulgarche
04-14-2006, 16:39
Някой ще помисли че е направил магия за летене и после ще го прибират с линейката към моргата от под терасата му

hamilcar
04-14-2006, 16:50
Както не вярвам в Бог така не вярвам и в магии и тем подобни.

InSOMnIAaa
04-14-2006, 16:52
:smt011

ycMuBkaTa
04-14-2006, 17:23
До известна степен вярвам в магиите :-s

MiRaCuLiXbb
04-14-2006, 20:12
Колкото вярвам в Бог.
=0
Не разбрахте ли, че магии нема.

midnight...
04-14-2006, 20:20
правех магии в детската градина :mrgreen: от тогава чрез собстен опит знам че няма такива филми :-#

sherry
04-14-2006, 20:22
Вярвам в магиите

one_touch
04-14-2006, 20:23
vyi t'va me pla6i be.za t'va 4e stavat nevidimi ne vqrvam ,no po princip vqrvam v magii i naprao kat si pomislq i me vtrisa #-o =;

ProstoAz
04-14-2006, 21:07
Не вярвам в магии!

А иначе това за ставането невидим не сте го разбрали правилно - няма се в предвид да станеш наистина невидим, а просто да не те забелязват определени хора (учители в час например), хахахаха. :lol:

04-21-2006, 20:36
Аз вярвам в магий...Дори започвам да правя най-елементарни гадания с руни,..после и другите неща.Мисля че е въпрос на това жярваш ли че ще стане нещо..

ProstoAz
04-21-2006, 20:45
Аз вярвам в магий...Дори започвам да правя най-елементарни гадания с руни,..после и другите неща.Мисля че е въпрос на това жярваш ли че ще стане нещо..

...или по-скоро: въобразяваш ли си, че става нещо... :-k

ycMuBkaTa
04-21-2006, 21:29
Аз вярвам в магий...Дори започвам да правя най-елементарни гадания с руни,..после и другите неща.Мисля че е въпрос на това жярваш ли че ще стане нещо..

...или по-скоро: въобразяваш ли си, че става нещо... :-k
Абе това мозъкът или по-скоро съзнанието ни вкрват в големи филми :roll:

macka123
04-22-2006, 14:51
ne vqrvam
a tiq ot saita sa bolni mozuci
trqbva da im preporu4ame nqkoi psiholog mai kato 4eta kvo mislqt

lainagovna
04-22-2006, 15:22
пробвал съм не става :|

Crazy_Vamp
04-22-2006, 19:56
магиите са пълни глупости...следователно не вярвам в тях :P

remember_the_name
04-22-2006, 20:07
mi v magii ne vqrvam osobeno 6toto nemislq 4e nqkoi kakto ti dade primer moje da poleti puk kakvoto i da pravi

SeXyTo_f
04-22-2006, 20:22
мн ми се иска да вярвам.. мн мн мн :-s и май е така :roll:

:smt023

CrazY^^MousE^^F
04-22-2006, 20:39
Аз вярвам, но пък гледам да не се изхвърлям чак пък толкова... :) :) :)

Estranged
04-22-2006, 20:46
Зависи откъде го погледнеш. Да, има нещо като енергия, която ако е отрицателна може да повлияе, но чак пък магия... Става въпрос че отриицателните ти емоции към даден човек, могат много лесно да му въздействат.
Друг е въпросът че в тези магии има доста скрит замисъл. Най-проста любовна магия:

Сложете неговата снимка зад свещ и произнесете "..."

Замисляте ли се че трябва да бъдеш близък с тая личност, за да имаш негова снимка, трябва дас му знаеш името и т.н. Следиователно да го познаваш достатъчно добрте, че да можеш да имаш някакъв шанс да ти се сбъдне "магията"

Друг е въпросът за религията (няма да й споменавам името), там не се бъркам, защото знам че може и да са прави.

А за сайта - нищо интересно, според мен.

terry
04-22-2006, 21:02
ako ima6e magii 6tqh da napravq si4ko vauzmojno da vurna horata koito obi4am i da promenq jivota si kum po dobra posoka! e ne moga da go napravq i nadali 6te stane da go napravq/osobenno purvoto ,za6toto samo magiq moje da mi go vurne/ sledovatelno ne su6testvuvat pone za men






P.S moje bi vqrvam samo v edna magiq -lubovta koqto izpitvam kam Svetlio ! Eto tova opredeleno e magiq

Fena
04-22-2006, 21:45
Estranged това за енергията си абсолютно права. Мислите и съзнанията са дефакто едно магнитно поле. Ако много ама много силно му желаеш нещо неприятно, може и човека отсреща да се разболее примерно. Това мисля че някъде беше научно доказано, ама процента да се случи такова нещо е много малък. От там идва и идеята за Телепатите. Дефакто телепатията е на принципа на "подслушване на телефонната слушалка" - до кабела за телефона слагаш още един успореден на него, н а края на който има устройство за превръщане на сигнала в познат за нас звук...и воала, подслушваме телефонните разговори на съседи :mrgreen: Е не е толкова просто както аз го написах де, но идеята е такава :)
Та мислите дефакто са едно магнитно поле. Ако се изобрети някакво устройство, което да превръща сигнала от тези мисли в някой познат от нас, то ние владеем вече телепатията :mrgreen: Но това разбира се е невъзможно, поне със сегашните технологии :)

Та да не се отклонявам много от темата. Цялата история с магиите мисля че е внушена просто. Навремето, преди 2000 и косур години, Тошо много силно е мислил лошото за Гошо. Толкова силно, че чак накрая му се случило лошото....незнам дали съвпадение или онези простоттии по-горе с магнитното поле :mrgreen: Та тогава Тошо си казал "Леле брато, мога да правя магии !". Та оттам са се зарибили останалите хора и така до ден днешен :smt005

Fena
04-22-2006, 21:53
Хаха в онзи сайт намерих някакъв тест "Какъв демон живее в теб?"
:-D


You shelter a Water Demon
Very quiet and cunning, the water demon is one of the cruelest and most destructive demons once provoqued : he awaits in the shadows the opportunate moment to strike and then, either with the force of a raging sea or the sharpness of a knife, he stabs the most sensible part of the target. Although he will not wake up if unecessary. Then he will show a calm and gentle image of himself.

Внимавайте много да не събудите водния демон в мен, щото не си поплюва да знаете ! :smt005 :smt005