PDA

View Full Version : Kakvi me prihva6tat



04-14-2006, 14:41
Naposledak vse izpadam v nqkvi takiva nastroeniq pri koito zapo4vam da se obezcenqvam i da se mislq za nqkakvo ni6tojestvo nedostoini za kakvoto i da bilo..ne6to kato kompleks za malocennost i az ne znam za6to taka i zaradi tva vsi4ki vzemat da me tap4at da mi govorqt nqkvi gluposti da se vazpolzvat ot sastoqnieto mi. Lo6oto e 4e vzema mnogo 4esto da se slu4va i to za nqkakvi dalgi periodi. Ta vaprosa mi e kak da se spravq s tova za6toto hi4 ne e priqtno da nabludava6 sobstvenoto si propadane. I na kakvo se dalji tova spored vas,koga 6te spra da si vnu6avam gluposti? Blagodarq

teenkopele
04-14-2006, 14:47
Кога ще спреш да си го внушаваш зависи изцяло от теб. Каквото и да ти кажем, ако сам не повярваш в себе си, няма кой да ти помогне.
Това състояние, в което си изпаднал в момента ми се е случвало и на мен. Да ти кажа точна рецепта, с която да излезнеш от него, няма. При мен след известно време само си отиде. Просто се разсейвай, прави неща, които са ти приятни. Въобще, угаждай си максимално. :)
Успех. :wink:

Death_F
04-14-2006, 14:49
Това което ти се случва се нарича "депресия" случва се най вече на тийнове и най вече на момичета почват да си блъскат главите за щяло и нещяло прифащат ги после комплекси авее...гадна работа няма лек...поне по лични наблюдения хапваш малко шоколад или някоя друга чашка етилов алкохол или се събираш с приятели колкото и да не ти е до това...не е смъртоносно споко...не е приятно амаа... ко да се прай живота е гаден ...ай успех!

machoka
04-14-2006, 14:50
Винаги са ми били интересни подобни хора от психологическа гледна точка.

Значи.. ти сам съзнаваш какъв ти е проблема, а питаш друг как да го преодолееш?

Шизофрения знаеш ли какво е? Болестно състояние, при което ти се привиждат разни неща, които всъщност не са релани. Само че разликата с теб е, че там хората СИ ВЯРВАТ, че има други хора около тях и говорят с тях, ревностно убеждават околните, че наистина се случват нереални неща. Те не се считат за болни, мислят си, че са прави. За това и трудно се лекува.

А ти -> знаеш какъв ти е проблема, пък нас питаш. Ами, това е добре, че го знаеш, следователно знаеш и решението. Вместо да ни питаш, помисли и си промени възприятията на света.

Каквото и да направиш, помни: Всичко е в теб самия, в твоето съзнание. Ти си му пълен господар, възползвай се! :idea:

avrora
04-14-2006, 15:15
Шизофрения знаеш ли какво е? Болестно състояние, при което ти се привиждат разни неща, които всъщност не са релани. Само че разликата с теб е, че там хората СИ ВЯРВАТ, че има други хора около тях и говорят с тях, ревностно убеждават околните, че наистина се случват нереални неща. Те не се считат за болни, мислят си, че са прави. За това и трудно се лекува.

И аз обожавам "Красив ум" :roll: :oops: =D>
И наистина няма как ние да ти кажем как да излезеш от състояние в което първо ти сама си се набутала и второ - само ти можеш да се измъкнеш. Аз съм специалистка вече по депресиите, но имам компетентно мнение само за моите си депресии. Най-добре ако си намериш обект (момче:)) и вземеш, че се влубиш. На мен това много ми помага. ;-)

Death_F
04-14-2006, 16:35
абе детето е сдухано вий го изкарахте шизофреник!!! ](*,) ](*,) ](*,) #-o