PDA

View Full Version : Имам проблем с едно момиче



VooDoo`Magic
04-14-2006, 16:25
Преди няколко дена се запознах с едно момиче и вече мисля че започвам да го харесвам, но няколко пъти и намекнах че искам да излезем и тя казва "е добре но трябва първо да ми мине щото сам болна" смисъл тя наистина е болна... Та незнам какво точно пак да и намекна да излезем смисъл не на кафе и тем подовни а на разходка някъде и да деиствам... а и предполагам слет като излезем да не се дръпне щото ше стане гадно . Та предложете някъв начин как да е накарам да излезем, защото просто вече неиздържам благораря на всички предварително... :?

п.п. извинявам се ако съм объркал раздела, но тази тема ми се стори най-удачно да бъде в този раздел.

Thanks to all

theraven_nz
04-14-2006, 16:48
Абе ти не си човек направо бе, човек :D . Остави я да се оправи и тогава предприемай разходчици и всякакви такива нещица... не я препирай "не се ли оправи, ма, айде, че съм загорял..." (sorry за фразата ама така е най-цветущо, а неска съм цъфнал и вързал аз... абе флорална вълна ме е ударила :-D ). Та... да не се отплесвам. Мисля, че единствено можеш да и пишеш или да и се обаждаш, sms-чета, ала-бала, да знае, че си милиш за нея, обаче да не стигнеш до другата крайност - не я препирай да не те помисли за лепка или досадник или психопат или еди-кво си, което мн ще ти събори позициите пред нея....

Ами това е според мен, стига съм писал, ами чакай да пусна климаа, че нещо ми измръзна дупито хахах :mrgreen:

GooD LucK :smt006

djigi
04-14-2006, 17:49
Изчакваш да й мине болестта и после я каниш- не с намеци! Казваш й директно да излезете навън и от там ще си тръгне... то като е хубаво времето, не вярвам и на нея да й се седи в кафе! А за това дали ще се отдръпне- сега, сигурна съм че няма да тръгнеш да я натискаш, но просто ако не те харесва "На сила хубост не става"

Krem4eto
04-14-2006, 18:05
Нека оздравее,по принцип когато съм болна не съм много много по срещите!Така изчакай твоето момиче да оздравее и щом тя не ти е отказала ДЕЙСТВАЙ!!!УСПЕХ!!!


П.П. Кажи какво се е случило после!!!!!!!

VooDoo`Magic
04-14-2006, 18:08
Въобще не сам загорел.. а просто много я харесвам и нали разбираш искам да излезем на някъде а не в чата да и казвам и така (въпреки че се изложих у чата и и казах че е харесвам...), тя само каза "абе ти луд ли си" и аз викам не съвсем нормален сам си. И така тя като ги каза тия работи си мисля че тя няма никви чуства към мен и това ме натъжава. Та кажете ми въобще как да подходя към нея...

едит: ще кажа къв е резултата само да излезем ;)

Krem4eto
04-14-2006, 18:10
Въобще не сам загорел.. а просто много я харесвам и нали разбираш искам да излезем на някъде а не в чата да и казвам и така (въпреки че се изложих у чата и и казах че е харесвам...), тя само каза "абе ти луд ли си" и аз викам не съвсем нормален сам си. И така тя като ги каза тия работи си мисля че тя няма никви чуства към мен и това ме натъжава. Та кажете ми въобще как да подходя към нея...

Ичакай я да оздравее,а междувременно я питай сериозно
дали тя те харесва!С това трябва да си наясно,за да не си даваш напразни надежди!

УСПЕЕЕЕЕЕХ!!!!!!!

Barbie
04-14-2006, 18:16
e...sega...ne mislq 4e trqbva da q pita "haresva6 li me"...moje da ne go haresva...kak 6te mu go kaja...dai i vuzmojnost da te haresa...az naprimer trydno si padam po kogoto i da e bilo...trqbva mi vreme, trqbva da go opoznaq...ne i kazvai 4e q haresva6...pokaji i go..az sudq po sebe si...i ne obi4am mn 4ovek s koito nikoga ne sum izlizala nasame, koito ne me poznava dostatu4no dobre...da mi tru6ne edno "haresvam te"...prosto...si kazvam "awe haresva6 me...ok, moje da sum ti simpati4na...ama kvo me haresva6 kat ne me poznava6 dostatu4no"
po4akai momi4eto da ozdravee i i kaji "q vij kakvo slunce...ala-bala...aide da se razhodim v parka"...pokaji i kakva dobra kompaniq moje6 da si, kak 4udesno mojete da si prekarvate..opoznaite se dobre...i togava si govorete za 4yvstva

Krem4eto
04-14-2006, 18:18
e...sega...ne mislq 4e trqbva da q pita "haresva6 li me"...moje da ne go haresva...kak 6te mu go kaja...dai i vuzmojnost da te haresa...az naprimer trydno si padam po kogoto i da e bilo...trqbva mi vreme, trqbva da go opoznaq...ne i kazvai 4e q haresva6...pokaji i go..az sudq po sebe si...i ne obi4am mn 4ovek s koito nikoga ne sum izlizala nasame, koito ne me poznava dostatu4no dobre...da mi tru6ne edno "haresvam te"...prosto...si kazvam "awe haresva6 me...ok, moje da sum ti simpati4na...ama kvo me haresva6 kat ne me poznava6 dostatu4no"
po4akai momi4eto da ozdravee i i kaji "q vij kakvo slunce...ala-bala...aide da se razhodim v parka"...pokaji i kakva dobra kompaniq moje6 da si, kak 4udesno mojete da si prekarvate..opoznaite se dobre...i togava si govorete za 4yvstva


Мисля,че той точно това искаше да каже да я заведе в парка и да си поговорят!Разбира се трябва и време,но....вярваш ли в любовта от пръв поглед?Аз вярвам!Може тя да го е харесала,когато го е видяла вече няколко пъти,нали???

VooDoo`Magic
04-14-2006, 18:21
e...sega...ne mislq 4e trqbva da q pita "haresva6 li me"...moje da ne go haresva...kak 6te mu go kaja...dai i vuzmojnost da te haresa...az naprimer trydno si padam po kogoto i da e bilo...trqbva mi vreme, trqbva da go opoznaq...ne i kazvai 4e q haresva6...pokaji i go..az sudq po sebe si...i ne obi4am mn 4ovek s koito nikoga ne sum izlizala nasame, koito ne me poznava dostatu4no dobre...da mi tru6ne edno "haresvam te"...prosto...si kazvam "awe haresva6 me...ok, moje da sum ti simpati4na...ama kvo me haresva6 kat ne me poznava6 dostatu4no"
po4akai momi4eto da ozdravee i i kaji "q vij kakvo slunce...ala-bala...aide da se razhodim v parka"...pokaji i kakva dobra kompaniq moje6 da si, kak 4udesno mojete da si prekarvate..opoznaite se dobre...i togava si govorete za 4yvstva

Пич ето това направо ме разби точно това исках да чуя... мерси много, но все пак даваите още съвети.. ;)

едит: аз е питах дали може да има нещо м/у нас и тя каза "незнам" тоест се колебае според мен дано да е така =)

п.п. и аз вярвам в любовта от пръв поглед. защото така стана с нея =)


ЕДИТ: Само че има един голям проблем тя има приятел с който е ходила преди и сега тои е в Испания и аз е питах дали има гадже и тя каза че няма... , но незнам к'во ше права :(

white_chik
04-14-2006, 18:59
sled kato vidi6 4e naistina e ozdravqla q pokani pak na sre6ta i togava deistvai

white_chik
04-14-2006, 19:00
sled kato vidi6 4e naistina e ozdravqla q pokani pak na sre6ta i togava deistvai

VooDoo`Magic
04-14-2006, 19:00
1-во извинявам се че пуснах още едно мнение, но там станаха много едитовете и неможе да се схване смисъла...

Аз сега е попитах да излезем утре така и така умотавах работата и тя каза че е срам :) и аз пак там писах писах и пак е питах къв и е краиния отговор и тя каза "ще си помисла" според ваз това добре ли е.. :) тоест дали ще се съгласи по късно тази вечер или не :roll: :?

Едит: е тя още си обича ония д*а или поне аз така си мисла ........ ](*,)

Едит: а и ако се съгласи на това да излезем въобще незнам какви теми да повдигам за разговор даваите някфи теми.... на разговор ще сам ви много благодарен :roll:

white_chik
04-14-2006, 19:04
sled kato vidi6 4e naistina e ozdravqla q pokani pak na sre6ta i togava deistvai

Glezlata
04-14-2006, 19:34
Iz4akai o6te malko i ako pak ti kaje taka,opitai s ne6to drugo.Ne6to ot sorta na "Ami kato izlezne6 s men,6te vidi6 kolko burzo 6te ozdravee6" ili ne6to takova,izmisli go \:D/

VooDoo`Magic
04-14-2006, 20:13
Абе тя вече е уздравяла нали това ви обеснявам и сега се чуда какво да и кажа ако излезем утре тоест не какво да и кажа като за гаджета а какви теми на разговор...

sk8girL
04-14-2006, 20:19
Абе тя вече е уздравяла нали това ви обеснявам и сега се чуда какво да и кажа ако излезем утре тоест не какво да и кажа като за гаджета а какви теми на разговор...
Импровизирай в момента, не си пиши сценарий от сега.Просто бъде себе си:)

MrAnderson
04-14-2006, 23:52
Бла-бла-бла...
Пич ето това направо ме разби точно това исках да чуя... мерси много, но все пак даваите още съвети.. ;)
Толкова си хлътнал по нея, че си пропуснал дребната подробност, че Barbie няма как да е пич. Карай, все тая... ;) Щом е оздравяла, грабваш телефона (или клавиатурата) и я питаш кога ще пиете кафе по случай това, че е преборила болестта. И да не забравиш да минеш да разкажеш какво е станало после!

Krem4eto
04-15-2006, 13:11
Когато си я питал дали може да се получи нещо между вас отговора "Незнам" може да означава две неща!

1.Тя се колебае
2.Иска да ти откаже по мек начин

Според мен се колебае!Когато се видите си говорете общи теми,но не забравяй да повдигнеш въпроса с чувствата и виж с какъв тон ще ти отговори и по това можеш да разбереш какво мисли тя!!!!!



УСПЕЕЕЕЕХ,ПИЧ!

teenkopele
04-15-2006, 16:29
Няма защо да намекваш, че искаш да отидете на кафе, да се разходите...въобще да излезнете двамата някъде. Директно я попитай.
Щом я познаваш от скоро, лафи си често с нея, прави и комплименти и след няколко дена я покани. Няма какво да губиш. :)
Успех. :wink:

VooDoo`Magic
04-15-2006, 17:37
Мерси на всичко на цялата работа се срина... тя се съгласи да излезем само че малко преди да си легна вечерта ми съобщи че си харесва някви 2-ма а мен ме има просто като за приятел нищо повече

Мерси на всички =)

God-Is-A-Girl
04-15-2006, 21:14
Сори пич следващия път.И най-важното не се отчайвай!!!Една по малко не значи нишо просто гледай напред.Айде и късмет следващия път.

VooDoo`Magic
04-16-2006, 11:37
Тва е най-якото, че сичко си споделям с нея и тя с мене се пак си останехми некви супер яки приятели. още едит път мерси на всички

tedy1_baby
04-16-2006, 12:28
nerazbiram kvo tolkova si se razpripkal da izlizate.nali ti e kazala,4e kato se opravi 6te izlezete.ostai q malko.nqma da umre6 bez neq za nqkolko dni.kato se opravi q pokani na kafe.i ne zabravqi da q popita6 kak se 4uvstva.dali ve4e e po-dobre.moje daje da i kaje6 4e s netyrpenie si 4akal da se opravi,za da izlezete.aide kysmet!!!

MrAnderson
04-16-2006, 18:24
Тва е най-якото, че сичко си споделям с нея и тя с мене се пак си останехми некви супер яки приятели. още едит път мерси на всички
Моля, моля. Жалко, че не се е получило между вас. Важното е, че опита все пак. All the best от мен!