PDA

View Full Version : Телефонни глупости :P



IKisseDAGirL
04-14-2006, 17:29
амии стори ми се интересно да разбера как сте записали ваш'та любоф в gsm-a си, с каква мелодийка ви звъни, каква картинка излиза, когато ви се обажда :D
споделете кой е последния sms, който получихте от Него/Нея, ако не е прекалено личен де :P
общо взето такива работи :-)

P.S. който иска може и тел. му номер да напише, нямам нищо против :mrgreen:

ycMuBkaTa
04-14-2006, 17:36
Писала съм го както си се казва, ама на галено де :)
Като звъни излиза негова снимка, а иначе си няма особена мелодия.
Последно ми изпрати снощи 2 смс-а, в които пишеше просто : Обичам те :oops:
И това е 8)
Ще се въздържа да споделя номера му :mrgreen:

Composure
04-14-2006, 18:02
с ква мелодия ми звани - motorhead - the game цялата мп3-ка :P
смс-и от нея не съм получавал щото я няма :)

LoRinSeR
04-14-2006, 20:09
Телефона ми звъни, с мп4 на "Обичам те" на Азис. А смс-ите са лични :mrgreen:

love_delight
04-14-2006, 21:03
Записан е като sweetie в тела ми. Последен смс - пожелава ми лека нощ..

korn___
04-14-2006, 21:05
am telefona mi zvu4i s edna ot vgradenite mi melodiiki ot kak se pomnq sum s neq adski me radva poneje e taka zamislena 4e nqma kak da ne q 4ue 4ovek i kato 4e li luha ot neq biznes stil i si sedq samo s neq mnogo si me radva ina4e mi zvunka s6to na nqkoi ot nomerata s nirvana ... kat mi zvune purvata mi lubov samo mi izliza edno malko sur4ice do imeto i i tva e

Sinister_Doll
04-14-2006, 21:19
Moqta "lubof" mi zvunka s mp3 melodiq na Moray Eel- Boo i mi izliza na6a snimka ((:

midnight...
04-14-2006, 21:26
мойта душичка ми звъни с мелодийката "love is in the air... :mrgreen: " и си ми излиза неговата снимка

machoka
04-14-2006, 21:33
Всички от листата ми /над 60-70 човека - и деца, и хора на моята възраст, и професори/ ми звънят с една мелодия.. Не виждам смисъл да давам да определен човек отделна мелодия.. :roll:

IKisseDAGirL
04-15-2006, 10:42
айди и аз да напиша

сега си нямам приятел, но този, когото обичам, съм си го писала както му викат на галено :oops: с мелодийката на Преслава - Дяволско Желание е.. :roll:

за картинка съм сложила едно мн сладко беличко зайченце, защото мн си приличат O:) :roll: :oops: :P
смс-чето предпочитам да не го казвам, че мн ще се изчервя :-) :-$

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-15-2006, 12:00
Mi v momenta sym sama no 6te napi6a za biv6iq Mili4koto {P} kartinkata be6e negova snimka a melodiqta edno deto kazva "oh beibi ako znae6 kakvo ti mislq " a kolkoto do SMSite te sa ne6tu mnogo li4no :)

LP_girl_14
04-15-2006, 13:58
писала съм си го-Милото ми(щото по принцип почти през цялото време само на мило си говорим,даже и като се караме)
звъни ми с wav-че на The pussycat dolls-Stick with you
картинката е едно сърце на фона на огън
в последния смс пишеше"милоо ,лека нощ,приятни сънища,да ме сънуваш и искам да знаеш че живея за теб{P}"
надявам се че няма да ми се сърдите мноу ако не му дам номера :mrgreen:

`Death`Whore`
04-15-2006, 14:00
Излиза ми по-евтино да говоря с него 2 минути, отколкото да му напиша смс. Мелодията ми е възможно най-недразнещата.

unknown_lady
04-15-2006, 16:14
az moq myj sym si go zapisala Vaseto{} 6oto taka si se kazva, zvani mi sys azis mila moq angel moi ZA SEGA mislq da q promenq a za kartinka negovata mi izliza, smsi ot nego nqqm 6ot ohoim ot 4 dni :mrgreen:
a nomera s udovolstvie 6te vi go dam nqkoi pat da go potormozite hihi

Estranged
04-15-2006, 16:25
Пф... Не се занимавам с такива глупости. Иначе си наименувам по друг начин хората от телефона:

Една приятелка :arrow: Manson (на 23ти декември се направи на него)
Една приятелка 2 :arrow: Erin Everly (демек жена ми)
Една приятелка 3 :arrow: Gubata (защото много реве)
Една приятелка 4 :arrow: Love Is In Da Air/Liubovta E Ki6a (Нейни цитати)
Майка ми: The Big Boss

И разни такива глупости :lol:

TiA_MaRiA
04-15-2006, 17:15
:) Priqtelq mi e zapisan po ime v telefona mi - e galeno no....bez slunceto, zlatoto, kiflata ili podobni, a melodiqta e edna i su6ta za vsi4ki :D

wildlife
07-09-2006, 22:05
ami v momenta i az ne znam dali si imam priqtel zatova sam si go zapisala s imeto ,no biv6iq mi bqh si go zapisal s 4udoto,za6toto taka si vikahme sms sa mn pak i ne e mn vajno edvali nqkoi go valnuva,za melodiqta si mi e na vsi4ki ednakva a nomer4eto mislq da go zapazq v taina

>>ZLOBI4KA<<
07-09-2006, 22:33
Аз съм го записала както се казва, а що се отнася до мелодията, с която ми звъни:

Телефона ми звъни, с мп4 на "Обичам те" на Азис. А смс-ите са лични :mrgreen:
съвпадение