PDA

View Full Version : Kelly ClarksoN



GoThiC_GirL
04-14-2006, 18:27
Abe hora q kajete kak se kazva to4no novata pesen na kelly 6toto mi pisna trugvam da q teglq ot lokalnata mi a tq e s 1000 kavura i nz koi e originala are pls pomognete mi ](*,)

piFka_LP
04-14-2006, 18:34
walk away

DarkSanctuary
04-14-2006, 18:50
GoThiC_GirL търси няк'ва мома ала Брини Спиърс....хах интересно! :smt005

Sinister_Doll
04-14-2006, 20:24
GoThiC_GirL търси няк'ва мома ала Брини Спиърс....хах интересно! :smt005

Qko, a?
Ima i edin drug takuv obraz- sugar_metalka (or smt) :smt005
ima i edna deto e ne6to ot roda na gothic_mimi ili ne6to takova.
I tq 'i4 ne slu6a 4alga :-D

Estranged
04-15-2006, 08:16
GoThiC_GirL търси няк'ва мома ала Брини Спиърс....хах интересно! :smt005

Qko, a?
Ima i edin drug takuv obraz- sugar_metalka (or smt) :smt005
ima i edna deto e ne6to ot roda na gothic_mimi ili ne6to takova.
I tq 'i4 ne slu6a 4alga :-D

Абе хората не се ограничават само с един стил музика, като нас, сдуханите. На такива им се вика музикални свине :twisted: .

А към авторката - сори много, но тоя тип "изпълнители" въобще не ги слушам.

БТВ, сравнението с Бритни Спиърс е много точно... :roll:

stel4eto__
04-15-2006, 08:20
Не знам дали говориш за тази,за която си мисля,обаче ако е тя,значи се казва Because of you .

piFka_LP
04-15-2006, 09:38
Не знам дали говориш за тази,за която си мисля,обаче ако е тя,значи се казва Because of you .
nai novata e Walk Away

SLaDkO_Mi6Le
04-15-2006, 10:46
walk away се казва новата песничка!!:) яка е!тарси я в някоя тарсачка или DC++ там я има 100%

GoThiC_GirL
04-15-2006, 11:35
Xaxa kolko sme6no :-& are ako ima6 ti kato moita lokalna na edna pesen daizlizat 100000 kavura ela mi se obadi

GoThiC_GirL
04-15-2006, 11:38
moga da vi kaja na vsi4ki 4e az ne sum se ograni4ila samo v metala a i v drugi janrove s isklu4enie na 4alga 4e vie se pravite na 4isti metalki kvoto ne ste tva e otdelen vupros :smt018

`Death`Whore`
04-15-2006, 11:46
Сигурно се кефиш и на онези..нещо с долс беше...и путка...

GoThiC_GirL
04-15-2006, 12:12
Mdaaa kak pozna :smt005 :smt005 :smt005 mi ne si poznal mislq 4e teq si dolls deto vika6 imat ogromna razlika s children of bodom i SlipKnot :-k

`Death`Whore`
04-15-2006, 12:13
Кели Кларксън и Бодъм също нямат нищо общо.

GoThiC_GirL
04-15-2006, 12:47
znam ama kato me kefi taq pesen kvo zabraneno li e da si q slu6am a ??? Az kolko puti da kaja 4e ne se ograni4avam v stilovete ... slu6am tova koeto mi haresva (s izklu4enie 4alga) [-(

`Death`Whore`
04-15-2006, 12:49
Лошо няма, но по мое мнение песента е адски тъпа и...ако толкова ти харесва, просто пусни телевизора. По МТВ на всеки час пускат някое ново парче, може да имаш късмет.

GoThiC_GirL
04-15-2006, 13:03
Vseki 4ovek si ima sobstveno i razli4no mnenie ...... na men mi haresva 8)

Estranged
04-15-2006, 13:08
znam ama kato me kefi taq pesen kvo zabraneno li e da si q slu6am a ??? Az kolko puti da kaja 4e ne se ograni4avam v stilovete ... slu6am tova koeto mi haresva (s izklu4enie 4alga) [-(

Сори че ще ти го кажа, но Поп-а е американското име на "чалга". Идва от ПОПулярен, демек от "комерс". Незнам как умееш да я свързваш тая.... с SlipKnot... Както и да е.

"Ех, боже, боже, колко мъка (глупост) има на тоя свят, боже..."
Йордан Йовков

GoThiC_GirL
04-15-2006, 19:30
Az NE SLU6AM SAMO METAL KOLKO PUTI DA GO POVTORQ ????? V ob6ti linii slu6am MUZIKA KOQTO ME KEFI :-)

sherry
04-15-2006, 19:59
GoThiC_GirL търси няк'ва мома ала Брини Спиърс....хах интересно! :smt005

Qko, a?
Ima i edin drug takuv obraz- sugar_metalka (or smt) :smt005
ima i edna deto e ne6to ot roda na gothic_mimi ili ne6to takova.
I tq 'i4 ne slu6a 4alga :-D За пореден път ви моля да спрете с тея глупави спорове!!!!!!
Кво значение има каква песен търси,ми харесала и е,ако щеш и Сашка Васева да я пее,какво лошо има,тва значи ли,че трябва да се ебавате с момичето и да изтъквате какво би трябвало да слуша?!

GoThiC_GirL
04-16-2006, 09:02
Mila blagoradq za podkrepata tuk si mnogo prava \:D/ i az tva se opitva im da im kaja ama........ :|

Death_F
04-16-2006, 10:26
Тая тема тряя да служи за назидание и поквара на идните поколения "мЙетъли" в спра могат да се родят евър грийн дуети като...великия black metal дует Софи Маринова и Summoning, In Flames и Кондьо, Kели Кларксън и Slipknot gothic girl и "аз съм метълка ама слушам и бринти спиърс" ...аве ...супер яко кфо да си приказваме ...

`Death`Whore`
04-16-2006, 10:30
Мен ме кефи Кристина Агилера заради гласа. Позьорско, нали?

Boot
04-16-2006, 16:15
Вие пЪ, ебаси не се научихте, че ще си има хора, които не са тру и ще си позьорстват. Мацката 100% не е чула и едно готик парче, кфо се палите. Вие били ли сте тру когато сте прохождали в някъф стил? Не сте били. Позички гадни.

DarkSanctuary
04-16-2006, 16:51
moga da vi kaja na vsi4ki 4e az ne sum se ograni4ila samo v metala a i v drugi janrove s isklu4enie na 4alga 4e vie se pravite na 4isti metalki kvoto ne ste tva e otdelen vupros :smt018
Как ше сме чисти....нали сме метълки се пак! :lol:

Estranged
04-16-2006, 17:16
Вие пЪ, ебаси не се научихте, че ще си има хора, които не са тру и ще си позьорстват. Мацката 100% не е чула и едно готик парче, кфо се палите. Вие били ли сте тру когато сте прохождали в някъф стил? Не сте били. Позички гадни.

Да, ама е дразнещо нали? Няква се записала готик_незнамсиквоси и търси песен на Коньо. Извинявам се... Това си е просто супер - кръстоска метъл и чалга. Супер...

Boot
04-16-2006, 17:32
Еми дразнещо е, да. Но е дразнещо некфи пишлемета дето слушат метъл от 2-3 години (не че аз слушам от кой знае колко повече) да псуват начинаещите и да се тупат в гърдите колко са метъл, колко са черни, кфи зли кучки са, колко разбират от еди кфо си, колко бира са изпили и т.н.
Не можеш ли да си слушаш музиката, без да псуваш сичко наред, което не е толкова просветено като теб? Да заформиш един хубав спор, със хубави аргументи и без цветущи псувни е друго нещо...

Estranged
04-16-2006, 17:35
Еми дразнещо е, да. Но е дразнещо некфи пишлемета дето слушат метъл от 2-3 години (не че аз слушам от кой знае колко повече) да псуват начинаещите и да се тупат в гърдите колко са метъл, колко са черни, кфи зли кучки са, колко разбират от еди кфо си, колко бира са изпили и т.н.
Не можеш ли да си слушаш музиката, без да псуваш сичко наред, което не е толкова просветено като теб? Да заформиш един хубав спор, със хубави аргументи и без цветущи псувни е друго нещо...

Хубаво е че ми го обясни, но аз слушам рок, а и не се изживявам като "черна", "лоша кучка" или еди какво си. Просто ме дразнят такива позьорщини.

Boot
04-16-2006, 17:37
Теб не съм те включвала в това число.
Други хора имах предвид, уотевъ...

SLaDkO_Mi6Le
04-16-2006, 20:49
moga da vi kaja na vsi4ki 4e az ne sum se ograni4ila samo v metala a i v drugi janrove s isklu4enie na 4alga 4e vie se pravite na 4isti metalki kvoto ne ste tva e otdelen vupros :smt018
Как ше сме чисти....нали сме метълки се пак! :lol:
xaxaaxxa xxxu ауе мацка нали питаше за песента кво обърна темата на кой бил метал/ка и кой не и кво слушал??пффф най-ги мраза такива отворени дето си мислят,че знаят всичко като слушат всякви стилове!голям праз пък [-X :lol: !!!

GoThiC_GirL
04-17-2006, 08:11
da we i koga e stanalo tva we koga sum tursila pesen na kondio a na men mi e mnogo 4udno ot kude gi znae6 vs 4agari a ??? basi vie ste ebati kompleksarite :!: napravo "Сте ИСТИНСКИ "metaliiiiiii napravoooooo vi go priznavam 4algari ste i tva e .... sigurno i vs 4algarski pesni gi znaete na izust...........eto vijdate li sq kvo e da vi napadat a ???? vie kak ne razbrahte 4e az slu6am vs bez BG 4alga maikooo...... qsno are sprete s toq spor 6toto i az sum sigurna 4e ne ste se rodili metali a sum obedena 4e kato malki ste slu6ali 4algi4ki i nekvi takiva ku4eci a az pone znam 4e kato bqh malka kato 4ueh rap se spirah po ulicata i sum se zaslu6vala kolkoto i malka da sum bila a.. ne kato vas ...!!!

strange__
04-17-2006, 14:56
Кво я захранихте е*ати?! :shock: Най-глупавото е да си налагате мнението,ама най-най :idea: Значи на момичето и харесва тази песен и иска да я намери...пуска тема и който може да и помогне ще го направи,другите не мога да разбера за какво се обаждат?! О.К. слушайте си там метъла,но ако обичате престанете да се изявявате като големите разбирачи! Не казвам,че не сте,но са кво като се е написала "готик..." това да не я задължава да слуша само нещо определено?!Тя може да е привържениечка на еди коя си група (съжалявам не ги знам,просто слушам по-друг стил музика) и пак да и харесва тая песен ](*,) Адски мн се изнервям така....не всички са заклетите метъли или рокаджии или чалгаджии или нз кви си там.......... :idea:
А за песента вече ти я казаха :wink:

Estranged
04-17-2006, 18:31
da we i koga e stanalo tva we koga sum tursila pesen na kondio a na men mi e mnogo 4udno ot kude gi znae6 vs 4agari a ??? basi vie ste ebati kompleksarite :!: napravo "Сте ИСТИНСКИ "metaliiiiiii napravoooooo vi go priznavam 4algari ste i tva e .... sigurno i vs 4algarski pesni gi znaete na izust...........eto vijdate li sq kvo e da vi napadat a ???? vie kak ne razbrahte 4e az slu6am vs bez BG 4alga maikooo...... qsno are sprete s toq spor 6toto i az sum sigurna 4e ne ste se rodili metali a sum obedena 4e kato malki ste slu6ali 4algi4ki i nekvi takiva ku4eci a az pone znam 4e kato bqh malka kato 4ueh rap se spirah po ulicata i sum se zaslu6vala kolkoto i malka da sum bila a.. ne kato vas ...!!!

Ще ти обясня нещо - за да мразиш нещо трябва да го познаваш. Да, слушала съм чалга и знам достатъчно, за да я мразя. Това, че ти ми казваш че съм чалгарка - не ме ебе особено, защото знам че не съм :lol: На теб ако това ти е слабото място... Мисля че можем да си правим изводите :lol:
Знаеш колко ме ебе че ти си асе заслушвала в рап-а? Аз като малка съм слушала ретро! Тва че ти смяташ рап-а за хубава музика - няма проблем че намираш нещо хубаво в тъпа музика и тъп текст - няма лошо. Но не ми се фукай с шибания рап, защото той е нищо пред ретрото.
ЗАщо говорим за чалга ли???
1. Тая е слушана от абсолютно всички чалгарки.
2. Тая е копие на Бритни Спиърс.
3. Поп :arrow: Комерс :arrow: Чалга

Сега... Проблемът е в ника ти - чрез него ти изразяваш същността си, а незнам за какво ти е да се представяш като метълка, след като не си (не говоря за обличане).
Оттам-нататък не ме интересува. Просто се издразних на контрастът между темата ти и ника ти. ти можеш да си слушаш каквото искаш, мен това не ме засяга. Айде приятен ден.

`Death`Whore`
04-17-2006, 19:51
Всъщност Буут има право. Аз преди се бях написала в чата "Секси Металка"...хаххахаххаххаха!

Boot
04-17-2006, 20:39
ти е да се представяш като метълка, след като не си (не говоря за обличане).
[/b]
А тя пък никак не се представя за метълка. Готик. Метъл. Разлика правиш ли? Като не правиш що я нападаш?

Estranged
04-17-2006, 21:43
ти е да се представяш като метълка, след като не си (не говоря за обличане).
[/b]
А тя пък никак не се представя за метълка. Готик. Метъл. Разлика правиш ли? Като не правиш що я нападаш?

Не, правя, но се удих как ще стане термина за момиче, което слуша готик, но тъй като не се сетих и реших че е по-добра идея да го свържа с готик метъла (ако има такъв термин, защото и за него много се спори) и накрая се получи мноу весело :lol:

marche
04-18-2006, 08:00
walk away ili since u been gone