PDA

View Full Version : hora pomognete!!!!!!



OlIi
04-14-2006, 18:45
:| horaa iskah da si izrusq kosmite na racete (F SYM) vzeh si kislorodna voda 6% i s pamuk si gi namazah...sled nqkolko minuti na rakata mi se poqviha mnogo 4erti...(takiva kogato ti e mrusna rakata i drasnesh s nokut ti se poqvqvat :shock: ) kojichkata na prustite mi se razqde po nqkakav na4in vseedno sum si rufala prystite..hora az li ne6to gre6a??? 6te si izrusq li izoob6to taka ne6to?

04-14-2006, 18:51
,mne pravi pove4e tka kislorodnata voda razqgda kogata nedei predi vreme taka sa pravili za6oto ne e imalo dr sega ima kola idi i si gi mahni s kola no v nikakuv slu4ai ne brusni az gi maham s kola vupreki 4e niam noo no tka orediaha o6e pove4e :)

kukli4kata_anastasia
04-14-2006, 19:04
Nedei da si gi izrusqva6!Edna moq priqtelka napravi sa6tata gre6ka kato teb i i se poqviha mehuri po racete,be6e mnogo gadno....Az si gi maham s epilator,6toto ot kolata maska pada nai-gorniq sloi na kojata,koito vsa6tnost e tena i ako si bqla 6te pobelee6 o6te pove4e!No nedei da gi brasne6...Za 15-tina min.se opravi s epilator i 6te ti e mirna glavata!V na4aloto malko boli,no posle se svikva...Uspeh :)

\/\/\/
04-14-2006, 19:46
аз пък искам да питам нещо друго
понеже ме е страх да пробвам с епилатор
и реших с пинцета няколко косъма да
махна.и какво стана:след два дни гледам
какъв е резултата и на мястото на
всичките десетина косъма имаше...
хмм как да го обясня,нещо като балонче
или пъпчица,и вътре косъмчето се навило
и се запечатало :? ужасно е.защо става
така? на краката също от време на време
ми излизат такива,обаче сега ако целите
ми ръце ще стават такива,ще се откажа,
аз няма да смогна да ги изваждам тея косъмчета :(

morski o4i4ki
04-14-2006, 19:54
Az si gi maham s krem-depilatoar.Nito boli,nito ni6to.I racete ti stavat edni meki4ki posle.Probvai s takova.Struva kam 2 i ne6to.

Glezlata
04-14-2006, 19:59
аз пък искам да питам нещо друго
понеже ме е страх да пробвам с епилатор
и реших с пинцета няколко косъма да
махна.и какво стана:след два дни гледам
какъв е резултата и на мястото на
всичките десетина косъма имаше...
хмм как да го обясня,нещо като балонче
или пъпчица,и вътре косъмчето се навило
и се запечатало :? ужасно е.защо става
така? на краката също от време на време
ми излизат такива,обаче сега ако целите
ми ръце ще стават такива,ще се откажа,
аз няма да смогна да ги изваждам тея косъмчета :(
Stanali sa ti podkojni.I na men mi se polu4ava su6toto i az gi izvajdam i si gi po4isvam i tqh.Da,nepriqtno e,no na men ot epilatora mi stava taka.
A po temata,zna4i s kislorodna voda ne sum probvala,samo sum 4uvala,no az si gi izrusqvam s Blondor,tova e nqkva dolnoprobna boq za kosa :lol: smisul,ako nqkoi si boqdisa glavata 6te ostane bez kosa sigurno,no puk vur6i extra rabota za izrusqvane na kosum4eta.. :smt019

ycMuBkaTa
04-14-2006, 20:05
Абе хора, какво ви става :|
Защо ти е да си изрусяваш космите? Може да си се изгорила с тая кислородна вода, ако ти стои дълго така по-добре бягай на кожен. Що не питаш лекаря как да си изрусиш космите? Как тъй решаваш да си пробваш на своя глава? Това не е шега работа можеш сериозно да си навредиш...
Толкова ли ви се изчерпаха космите по цялото тяло, че взехте да си обезкосмявате и ръцете...

`Death`Whore`
04-14-2006, 20:08
Кислородната вода не ми е разяла лицето, следователно ТЯ НЕ РАЗЯЖДА!

ycMuBkaTa
04-14-2006, 20:20
Кислородната вода не ми е разяла лицето, следователно ТЯ НЕ РАЗЯЖДА!
Ако ти е чувствителна кожата, може и да се получат ранички.

`Death`Whore`
04-14-2006, 20:21
На чувствителна кожа и от физиологичен разтвор сигурно ще станат ранички.

Мрън
04-14-2006, 22:04
По темата с изрусяването - изглежда кожата ти е прекалено чувствителна и 6% кислородна вода се е оказала силна за теб. Остави реакцията да премине. И не се опитвай да си обезкосмяваш ръцете известно време за да не си докараш кожно раздразнение. Сега лятото на слънце те самички ще изсветлеят.

Мрън
04-14-2006, 23:21
аз пък искам да питам нещо друго понеже ме е страх да пробвам с епилатор и реших с пинцета няколко косъма да махна.и какво стана:след два дни гледам какъв е резултата и на мястото на всичките десетина косъма имаше... хмм как да го обясня,нещо като балонче или пъпчица,и вътре косъмчето се навило и се запечатало :? ужасно е.защо става така? на краката също от време на време ми излизат такива,обаче сега ако целите ми ръце ще стават такива,ще се откажа, аз няма да смогна да ги изваждам тея косъмчета :(
Май не става въпрос просто за образуване на подкожни косъмчета, а за нещо по-сериозно и неприятно. Я да питам - без да си си махала косъмчета кожата ти съвсем гладка и чиста ли е, или по-скоро е "склонна: да ти се появяват пъпчици в основата на косъмчетата. Усещаш ли дискомфорт на епилираните места - сякаш са възпалени, понякога усещане за сърбеж, запушване на космените каналчета с нещо като мастна секреция?