PDA

View Full Version : govorene po breme na sex



LoLita^
04-14-2006, 20:21
moje i da vi se stori glupavo no iskam da vi popitam govorite li po vreme na sex az li4no go pravq i 4estno- kazano tova deistva mnogo vazbujda6to na moq priqtel no... kajete vie kakvi dumi izpolzvate.

Composure
04-14-2006, 20:29
още не съм :) ама след време ще ми действа ама звучи хубаво :)

04-14-2006, 20:32
Аз не говора по време на секс аз викам :smt016 Моя приятел ми каза,че не е хубаво да говориш по време на секс,и каза ,че е правил секс с такава дето през цялото време му е приказвала и изобщо не ми е харесало..тя го е питала въпроси от сорта на "какви момичета харесваш"..(щото са били за една вечер де:П)

GreenLadyM
04-14-2006, 20:34
Da mnogo qsno!Ama ne nqkakvi glupavi temi4ki ot sorta na "kakvo pravi dnes?hubavo li ti miq denq"...a nqkakvi mili neshta svurzani s momenta :D

LoLita^
04-14-2006, 20:35
Аз не говора по време на секс аз викам :smt016 Моя приятел ми каза,че не е хубаво да говориш по време на секс,и каза ,че е правил секс с такава дето през цялото време му е приказвала и изобщо не ми е харесало..тя го е питала въпроси от сорта на "какви момичета харесваш"..(щото са били за една вечер де:П)
xaxxa e az ne govorq da vodite nqkakvi dialozi i da raziskvate vajni temi :lol: prosto nqkakvi dumi4ki koito deistvat vazbujda6to. Razbira se ne na vseki mu haresva az predi ne sam si predstavqla 4e 6t egovorq no....eto 4e stava :lol:

SmiLe_BaBy{P}
04-14-2006, 21:14
да.... говорим си за състоянието на политиката ни .. но най-вече си говорим за природата и нейните замарсители :-k

midnight...
04-14-2006, 21:18
да.... говорим си за състоянието на политиката ни .. но най-вече си говорим за природата и нейните замарсители :-k
история, химия, биология - то да се чуди човек какво да си избере нали :lol:

SmiLe_BaBy{P}
04-14-2006, 21:19
да.... говорим си за състоянието на политиката ни .. но най-вече си говорим за природата и нейните замарсители :-k
история, химия, биология - то да се чуди човек какво да си избере нали :lol:


Да ... напоследак наблягаме на литературните творби на Иван Вазов ... :-k

penywise
04-14-2006, 21:20
яяясно... никой не говори - само пръхтите

thirteen
04-14-2006, 22:09
mi ne samo si pushkame :) i ot vreme na vreme ako tam ma zaboli ili pa si trqskam mnoo glavata "ae po nadolu" :lol: :lol: nqkfi takia gluposti ...
inache obichkam te tva onva :lol:

lainagovna
04-14-2006, 22:12
ахахахха...
може да обсъждате имена за бебета или да си говорите за венерически болести също...
особено като е за по една вечер

`Death`Whore`
04-15-2006, 05:49
Крещя откъслечни думи...понякога викам името господне, не знам защо.

Glezlata
04-15-2006, 08:41
ахахахха...
може да обсъждате имена за бебета или да си говорите за венерически болести също...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

air_J
04-15-2006, 10:15
Ние с мойта почти винаги си говорим мръсотиики разни, докато се чукаме. А, когато тя е пияна просто става лудницата. :-({|=

Magician
04-15-2006, 13:27
moje i da vi se stori glupavo no iskam da vi popitam govorite li po vreme na sex az li4no go pravq i 4estno- kazano tova deistva mnogo vazbujda6to na moq priqtel no... kajete vie kakvi dumi izpolzvate.

Зависи от момента. Понякога говорим, понякога - не. Общо взето си приказваме мръсотии на ушенце. ;)

favor_91
04-15-2006, 19:20
да.... говорим си за състоянието на политиката ни .. но най-вече си говорим за природата и нейните замарсители :-k
история, химия, биология - то да се чуди човек какво да си избере нали :lol:


Да ... напоследак наблягаме на литературните творби на Иван Вазов ... :-k
kade zabravi aleko konstantinov ? po temata : devstven sam no kat go napravq 6ti kaja :wink:

A/X
04-16-2006, 21:02
Да попитам недискретно: Какви мръсотии си говорите? И някой възбужда ли се от това да му говорят на определен език, например английски, немски или френски?

Chiana
04-16-2006, 22:37
Да, винаги си говорим. Мен ми е кофти когато не си говорим. Най-вече си казваме, че се обичаме. Също си говорим за това какво изпитваме в момента, как се чувстваме... Питаме се кое ни харесва и т.н.

EveLina
04-16-2006, 22:55
Говорим си .. разични неща.. глупости.. дали ме боли или дали така ми харесва.. аз също го питам.. обаче понякога просто му казвам :Млъкни и се кефи и му запушвам устата с една цунка... шото ме изнервя от време на време..
а относно Обичам те.. ми ноо рядко го казваме по време на секс.. нз защо...дразни ме докато се чукаме да ми обяснява или аз на него колко ме обича или аз него .. има си други моменти за тая работа :)

machoka
04-17-2006, 21:27
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=35676

Хайде да няма за всяко действие по отделно тема. Сподели там и попитай останалите ако искаш ;)

Лека вечер желая.