PDA

View Full Version : Mamka mu obi4am go pomo6t!!!



Lov3Don`tCosT
04-14-2006, 20:37
Zna4i zapoznah se s edno mom4e predi okolo 5 meseca ot togava po4nah malko po malko da go haresvam sega go obi4am mnogo strashno mnogo.No toi e na 21 a az na 14, i nego go e strah 4e sam tolkova malka. Ot 2 meseca si imam priqtel misleh si 4e s nego 6te zabravq "starata lubov" no uvi. A sega me e strah da skasam s nego tbi kato az sam 1-to momi4e na koeto toi darji tolkova mnogo .... Nz kakvo da pravq stra6no mnogo obi4am onova mom4e, a ne iskam da zalagvam pove4e priqtelq si. Strah me e 4e moje ni6tu da ne stane s mom4eto koeto obi4am .... Pomognote mi pls :cry:

e_l_i_z_a
04-14-2006, 21:10
Категорично забрави за некви над 16-17(максимум),при положение,че ти си на 14!!!Я се огледай малко и виж кви сладури на около твоята възраст има,пък ти си ми хукнала да растеш бързо-бързо!!!Всичко с времето си все пак! :evil:

penywise
04-14-2006, 21:11
Категорично забрави за некви над 16-17(максимум),при положение,че ти си на 14!!!Я се огледай малко и виж кви сладури на около твоята възраст има,пък ти си ми хукнала да растеш бързо-бързо!!!Всичко с времето си все пак! :evil:

:smt023

teenkopele
04-14-2006, 23:24
Според мен, ще е най-добре да бъдеш честна спрямо сегашния си приятел. Кажи му това, което каза на нас...че силно обичаш друг.
Вероятността да не се получи между теб и 21 е голяма, за това се приготви за най-лошото. :o
Успех. :wink:

pipi`e`golqma
04-14-2006, 23:35
Според мен, ще е най-добре да бъдеш честна спрямо сегашния си приятел. Кажи му това, което каза на нас...че силно обичаш друг.
Вероятността да не се получи между теб и 21 е голяма, за това се приготви за най-лошото. :o
Успех. :wink:
Така е ! Апък и както ти каза e_l_i_z_a има толкова момчета на тфоята възраст дори и с 1-2-3 год. по големи ... Остави го този на 21 доста голям е :roll:

LP_girl_14
04-15-2006, 08:58
Като за начало говори с приятеля ти и му обясни как всъщност стоят нещата.Няма з акво да ходиш с някой,към който не изпитваш чувства,само за да забравиш някого,пък и той трябва да има шанс да намери истинската споделена любов,да дава обич и да получава същото в замяна.Колкото до този на 21...не ми се вярва нещата между вас да се получат.Незнам,ама ако той изпитваше нещо към теб щеше да те потърси,да се опита да говори с теб на тая тема.Та разликата ви е почти 7 години?!Остани малко сама,порадвай се свободата и на живота,пък откъде знаеш.може би любовта е по-близо от колкото предполагаш.Просто я намери O:)

Krem4eto
04-15-2006, 12:19
21 годишем забрави го тоя!Остани си с твоето момче и ще свикнеш с него след време!Какви са тези залъгвания!Ти не си гадже с 21-годишния нали?Значи това не е залъгване!Забрави го твърде голям е!

tedy1_baby
04-15-2006, 12:38
az sym na 15,a gadjeto mi e na 21.vryzkata ni vyrvi 4udesno,pone za sega.ma to nie hodim ot 3 sedmici-kak nqma da e 4udesno :) e nz.no ti kaza,4e toi se strahuva,4e si mnogo malka.tova e mnogo gadno,za6toto dori da re6i da e s teb taq misyl 6te go vryhletqva po celi dni i no6ti-samo da se seti za teb.za tova po-dobre se otkaji ot 21.a pyk kolkoto do drugiq-kvo mu gubi6 vremeto samo na 4oveka ne moga da razbera.mi kato ne izpitva6 ni6to prosto mu go kaji i da se svyr6va.kysmet!!! :smt023

ThePainIsReaL
04-15-2006, 13:52
:evil: Обясняваш на новия приятел по деликатен начин защо късаш с него ( значи късаш с него ) .. и оглеждаш момчетата под 18 години . Просто не е възможно никой от тях да не е за теб. Помисли разумно .. нямаш шансове с онзи "батко"

sexy_macka
04-15-2006, 13:58
tedy1_baby Пуснато на: 15.04.5 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

az sym na 15,a gadjeto mi e na 21.vryzkata ni vyrvi 4udesno,pone za sega.ma to nie hodim ot 3 sedmici-kak nqma da e 4udesno e nz.no ti kaza,4e toi se strahuva,4e si mnogo malka.tova e mnogo gadno,za6toto dori da re6i da e s teb taq misyl 6te go vryhletqva po celi dni i no6ti-samo da se seti za teb.za tova po-dobre se otkaji ot 21.a pyk kolkoto do drugiq-kvo mu gubi6 vremeto samo na 4oveka ne moga da razbera.mi kato ne izpitva6 ni6to prosto mu go kaji i da se svyr6va.kysmet!!!

S neq sm napulno suglasna ! As sm na 14,a pr mi e an 19,a vruskaat ni veche e chudesna 5ti mesec !A kolkoto do tezi koito se iskazaha da nemeri nqkoi na 15-16,tq sama moj da preceni,koi shte obicha..
kolkoto po temata ... MIla,ako tova e bila ist ti liubov nqma da go zabravish s tova momche s koeto si,po-dobre go ostavi,kolkoto i da og boli,zashtoto kato go luejsh,rano ili kusno shte rasbere i shet go boli poveche,a ti...ti Se Bori za Liubovta si !!! YcneX !!!

Lov3Don`tCosT
04-15-2006, 20:16
M dneska za moi golqm kasmet toi skasa s mene :D A otnosno drugiq znam 4e e prekaleno golqm za mene, no ne moga da zapovqdvam na sarceto si. Znam 4e mn 6te me boli to i me boli de ... no ne moga da spra da go obi4am :cry:

hamsterka
04-15-2006, 20:57
vodi se ot 4uvstvata si,no i ot razuma si...nqma ni6to lo6o 4e go ob4a6,no toi e na 21 i kakvo ot tova...nqkoi da e kazal 4e e zabraneno da ima privli4ane mejdu dvama 4oveka na razli4na vuzrast...

ExTr3m3_GiRL
04-15-2006, 21:25
Виж остави ги и двамата и си намери някой, които харесваш и не е толкова голям. 14-21 е доста голяма разлика и момчето има право да се притеснява :roll: а и зарежи сегашния си приятел щом не чувстваш нищо към него няма смисъл да го лъжеш само защото ти си му 1 момиче, на което държи толкова [-X