PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Как да освежа малко връзката ни ?



04-14-2006, 21:10
imam si priqtel ot po4ti mesec ve4e no mi stava nqkaksi mn sku4no ve4e s nego i kat zemem da ml1knem i nqq za ko da lafim #-o i se 4udq kak da si osveja malko vr1zkata 6toto naistina mn me kefi i ne mi se iska da sv1r6va si4ko prosto 6toto leko mi e omr1znal... :cry:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

Gabsi-to
04-14-2006, 21:26
Здрасти,според мен най-добре е да отидете заедно на кино или може би на някой концерт така ще се отпуснете и после ще можете да споделяте впечатления,но колкото повече време прекарвате заедно малко или много все някога ще си омръзнете така че ограничете маалко срещите и така като се виждате по рядко ще имате възможност да не си омръзнете !!!Пожелавам ти успех и дано съм ти била полезна! \:D/

:)sladkaa... :P
04-14-2006, 21:27
ami spored men, ako toi te razbira i veche ste dostatychno blizki bi mogla da mu kajesh che ne iskash da se vijdate izvestno vreme...naprimer sedmica... i taka toi zapochva da ti lipsva i shte razberesh che ne mojesh bez nego :) a ako smqtash che toi nqma da razbere tova che ne iskash da se vijdate izvestno vreme prosto mu kaji che imash rabota ... tazi sedmica i sledvashtata shte mu se otdadesh napylno :) pone pri men mislq che pomaga... :P

penywise
04-14-2006, 21:31
Че то ако за 1 месец ти омръзва ти по-добре го карай на скречове у вас, вместо да занимаваш момчетата с глупости...

teenkopele
04-14-2006, 23:08
Как да я разнообразиш?!? :o
Ти казваш, че ходите почти от около месец. Според мен за това време си разбрала на какво се кефи и на какво не. Излезте някъде, където ще му е кеф на него, после там, където ще ти е кеф на теб.
Начини има много...направете нещо нестандрартно, някоя просотия, някоя мизерия. Може да ви се струва тъпо, но веселбата винаги е на макс. :)
Успех. :wink:

pipi`e`golqma
04-14-2006, 23:15
Направете нещо ново, което до сега не сте правили :roll: Помисли нещо което си искала да направиш и не си успяла

belluci
04-15-2006, 06:18
az sum na mnenie,4e osvejavaneto na vruzkata idva ot samo sebe si ako ima takava.Ne e vruzka da si s nqkoi,vruzka e naistina da ima ne6to m/u vas,drugoto sa momentni izjivqvaniq s nqkakuv 4ovek.6tom ti e pisnalo,zna4i vruzkata ne e istinska,nqma kakvo da i osvejava6.V jivota na seki ot nas se slu4vat nai-razli4ni ne6ta i v otno6eniqta ni s horata,i te se osvejavat ot samo sebe si....taka 4e,6tom ti e pisnalo zna4i ne e ni6to osobeno i trqbva da go prekrati6.

LP_girl_14
04-15-2006, 09:02
wow!Доста бързо сте си омръзнали...Някои хора прекарват месеца и години заедно и винаги има кво да си кажат,пък вие още в самото начало на връзката си...Както и да е ...Прекарайте някой уиекенд някъде навън,в планината,в някоя хижа,просто на пикник или да си направите някоя среднощна разходка.Подари му нещо,което да му напомня кво изпитваш към него,правете си некви изненадки,провокирайте се постоянно и в никакъв случай не мълчете :mrgreen:

pitbullbg
04-15-2006, 09:10
pravete sex ako ne ste

kriruig_f
04-15-2006, 09:21
zapo4nete da se karate i zaqjdate tova vinagi pomaga :) deistva osvejava6to

sk8girL
04-15-2006, 11:45
zapo4nete da se karate i zaqjdate tova vinagi pomaga :) deistva osvejava6to
Ахаа.. наистина тва действа! :) В смисъл заядете се за нещо и после,ако положението стане напечено започни да го целуваш и да го гушкаш.Аа, и киното е добра идея.Айде,успех! :))

tedy1_baby
04-15-2006, 11:49
mi ediniq na4in e da izlizate,no s o6te 2-ma,3-ma 4oveka.taka postoqnno 6te ima temi za razgovor.drugiq na4in e da ograni4ite sre6tite.posle 6te ima za kakvo da si prikazvate,no vtoriq na4in e mnogo truden,osobeno ako si privyrzana kym nego.e,kysmet ti jelaq!!!

`Death`Whore`
04-15-2006, 11:50
Щом за месец ти е доскучал, не мисля, че връзката има бъдеще. И впрочем, трябва ли постоянно да говорите? Вижте се с други хора, например.

Krem4eto
04-15-2006, 12:09
Не е казано,че постоянно трябва да си лафите,нали затова са прегръдките и целувките....