PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Възможно ли е бившия и да ми скочи ?



akademika
04-14-2006, 21:40
Абе, хора - принципно възможно ли е, ако някое момиче скъса с гаджето си за да бъде с мен и той е малко по-"якичък" да ми хвърли един бой.

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

IdontGiveaFuck
04-14-2006, 21:40
Що не?Всякви хора има...

04-14-2006, 21:41
Зависи от момчето. В пристъп на гняв може да отнесеш не само бой...ако ме разбираш. Да възможно е.

VooDoo`Magic
04-14-2006, 21:44
Абе възможно е но според мен "по силно от любовта няма" все пак ще знаеш че ще си с момичето което харесваш (обичаш).

akademika
04-14-2006, 21:44
Благодаря !

teenkopele
04-14-2006, 22:42
Абе, хора - принципно възможно ли е, ако някое момиче скъса с гаджето си за да бъде с мен и той е малко по-"якичък" да ми хвърли един бой.

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

Напълно възможно е.
Това обаче би го направил някой, супер голям смешник! :lol:

pipi`e`golqma
04-14-2006, 22:56
Що не?Всякви хора има...
Ммм да ... Все пак зависи ако тя го е зарязала и е напрайла така,че да го предизвика ... може и да го отнесеш :? (Как само те успокояваме сички :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )

Dr. Kazimbutt
04-14-2006, 23:34
Абе, хора - принципно възможно ли е, ако някое момиче скъса с гаджето си за да бъде с мен и той е малко по-"якичък" да ми хвърли един бой.

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

Напълно възможно е.
Това обаче би го направил някой, супер голям смешник! :lol:
Съгласен съм с тебе.

MrAnderson
04-15-2006, 00:30
Принципно да. Да губиш в любовта е болезнено. В повечето случаи доста по-болезнено, отколкото да нараниш физически този, който ти е причинил загубата. Парадоксът е в това, че саморазправата, колкото и да е обвързана с употреба на сила, е проява на слабост.

LP_girl_14
04-15-2006, 09:12
Възможно е !Разбира се тва не е начина по който да си върнеш гаджето-като набиеш новия й приятел,ама ревността и отчаянието могат да доведат да много,че дори и по-лоши неща.Обаче за да го напрай или трябва наистина да е обвзет от тия чувства,или да си мисли че по-този начин доказва че е епо-силен,да се изкара мъжкар.Незнам, за мен всички такива прояви са много глупави и смешни... :smt019

Krem4eto
04-15-2006, 13:15
Ако е голям ревнивец-да възможно е!
Но ако не е,може би има по-малка възможност!