PDA

View Full Version : white_chik



04-15-2006, 04:10
ama oven smotan citiram---men me puskat da spq v priqteli.na6te sa svestni hora i ne mi praqt problem.

ZA TEBE TVA LI SA SVESTNI HORA ???
AKO MI KAZVASH CHE TVA SA SVETSNI HORA PO DOBRE FANI SE GRAMNI NEKADE TUPO LAPE NESHTASNO DEBA TUPOTO LAINO
SKORO NA SMEH SHTE STANESH MA .SAMO EDNO I SASHTO V SEKA TEMA KAZVASHE CHE TVOITE RODITE SA CHITAVI
AKO ZA TEBE TOVA SA DOBRI RODITELI NZ...
NO SPORED MEN HUBAVO E DA IMASH SVOBODA
NO MISLQ CHE TVOITE RODITELI NE SA SVESTNI A MAI OBRATNOTO
ZASHTOTO CHITAV RODITEL E TOZI KOI SE PRITESNQVA A NE RODITEL KOITO OSTAVA DETO SI DA STAVA KURVA OSHTE NA RANNA VUZRAST [-X
YFFF AE MARSH MA MARSHO LAINO TAKOVA
(zamisli se malko s pileshkiq ti mozak)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 2 от правилника!
Благодаря!

theraven_nz
04-15-2006, 08:16
за вас няма ли ЛС?

P.S. Темата на разговора обаче е интересна. Според мен добрият родител е не този, който постоянно бди над детето си като орел, нито този, който не е*ава за отрочето си, а този, който му има доверие и е буквано приятел с него. Аз със нашите например съм в прекрасни отношения - само искат да знам къде съм и с кого - останалото си е моя грижа...

Айде със здраве :D

Master_88
04-15-2006, 10:02
Преди всичко родителя трябва да спечели детето си като приятел. Детето да бъде сигурно,че може да сподели всичко с него и че респективно - ще получи съвет и отговор.

Composure
04-15-2006, 11:00
ama oven smotan citiram---men me puskat da spq v priqteli.na6te sa svestni hora i ne mi praqt problem.

ZA TEBE TVA LI SA SVESTNI HORA ???
AKO MI KAZVASH CHE TVA SA SVETSNI HORA PO DOBRE FANI SE GRAMNI NEKADE TUPO LAPE NESHTASNO DEBA TUPOTO LAINO
SKORO NA SMEH SHTE STANESH MA .SAMO EDNO I SASHTO V SEKA TEMA KAZVASHE CHE TVOITE RODITE SA CHITAVI
AKO ZA TEBE TOVA SA DOBRI RODITELI NZ...
NO SPORED MEN HUBAVO E DA IMASH SVOBODA
NO MISLQ CHE TVOITE RODITELI NE SA SVESTNI A MAI OBRATNOTO
ZASHTOTO CHITAV RODITEL E TOZI KOI SE PRITESNQVA A NE RODITEL KOITO OSTAVA DETO SI DA STAVA k***a OSHTE NA RANNA VUZRAST [-X
YFFF AE MARSH MA MARSHO LAINO TAKOVA
(zamisli se malko s pileshkiq ti mozak)
до някаде си прав :) доста прав си даже обаче малко по леко я давай :)

white_chik
04-15-2006, 11:28
ama oven smotan citiram---men me puskat da spq v priqteli.na6te sa svestni hora i ne mi praqt problem.

ZA TEBE TVA LI SA SVESTNI HORA ???
AKO MI KAZVASH CHE TVA SA SVETSNI HORA PO DOBRE FANI SE GRAMNI NEKADE TUPO LAPE NESHTASNO DEBA TUPOTO LAINO
SKORO NA SMEH SHTE STANESH MA .SAMO EDNO I SASHTO V SEKA TEMA KAZVASHE CHE TVOITE RODITE SA CHITAVI
AKO ZA TEBE TOVA SA DOBRI RODITELI NZ...
NO SPORED MEN HUBAVO E DA IMASH SVOBODA
NO MISLQ CHE TVOITE RODITELI NE SA SVESTNI A MAI OBRATNOTO
ZASHTOTO CHITAV RODITEL E TOZI KOI SE PRITESNQVA A NE RODITEL KOITO OSTAVA DETO SI DA STAVA k***a OSHTE NA RANNA VUZRAST [-X
YFFF AE MARSH MA MARSHO LAINO TAKOVA
(zamisli se malko s pileshkiq ti mozak)
purvo naistina za teb nqma li li4ni suob6teniq?
i vtoro nito me poznava6,nito poznava6 roditelite mi.da roditeite mi sa svestni hora i abih go napisala o6te 1000 puti ne si ti 4oveka koito 6e me u4i kvo da praq.i 6e si pi6a kvoto iskam i kolkto puti iskam.i koi ti dava pravoto da me nari4a6 kurva sled kato daje ne me poznava6?ako ima6 nekuv problem s moeto prisustvie vuv foruma napi6a edno ls. i ne mislq 4e tva 4e ot vreme navreme spq v priqteli me prai kurva.psuvai me kolkoto si isak6,tva si e tvoe pravo

Composure
04-15-2006, 12:08
бас ловя че мойте се по-свесни ама не го казвам на всяка тема :)

пс: не white_chik a white_chick :) филма е мн добър :)

white_chik
04-15-2006, 12:41
бас ловя че мойте се по-свесни ама не го казвам на всяка тема :)

пс: не white_chik a white_chick :) филма е мн добър :)
ok lin4uvaite me 6toto obi4am roditelite si
a ina4e znam 4e sum go napisala gre6no ama ve4e se bqh registrirala i to4no 6toto filma e mnoo qk za tva se pisah taka

Composure
04-15-2006, 13:48
бас ловя че мойте се по-свесни ама не го казвам на всяка тема :)

пс: не white_chik a white_chick :) филма е мн добър :)
ok lin4uvaite me 6toto obi4am roditelite si
a ina4e znam 4e sum go napisala gre6no ama ve4e se bqh registrirala i to4no 6toto filma e mnoo qk za tva se pisah taka
абе всеки си обича родителите ](*,) ама ти постоянно го казваш а за филма гледал съм го 4023402105 пъти :)

`Death`Whore`
04-15-2006, 13:52
Ахаааа...заключете темата.

ProstoAz
04-15-2006, 18:24
Точки 2 и 11 от правилника!
Благодаря!