PDA

View Full Version : Отново бившият ми...



сладко мъниче
04-15-2006, 05:09
Чесно,защо мъжете са такива?!Просто вчера мина сякакви граници...значи моята история е...ходих с едно момче 5 месеца,той ме заряза защото нямал време за момиче,имал мн работа и мн сме се крарали последните дни за глупости(заради лъжите на най-добрите му приятели)...след като ме заряза поиска да остаем само приятели...седмица и нещо не го търсих.но после започнах да му се включвам в чата в продължение на месец да му се моля да се съберем...не точно молене искахд а излезем и да се разберем,щот ме беше зарязал чрез смс...Но уви бях идиотка и не трябваше вопбще да го търся...По принцип съм добра психоложка и лесно опознах бившият и е страхотен човек мн добър...минаха 8 месеца от както ме заряза...имаше спадове в мен и го търсех и го молех за шанс....за 8 месеца го видях само 2 пъти и излязохме...Уви времето променя хората,преди не мислеше за секс толкова мн,а ся само тва е в главата му...Постоянно ми се хвалеше,че е спа със съседката и аз си умирах от ревност.Все още мн го обичам...Но той ми кзва,че още няма време за момиче.Винаги се намира време само да има желание...Но уви за него не съм достатъчно красива и умна...Вчера излязох с негов приятел,дет се водят в една компания....Каза ми,че бившият ми доста често ме обсъжда и говори за гърба ми...кота разбрах,е ходи с някаква от 10клас побеснях...Не знам дали беше ревност,щот преди 2 седмици излизахме и имаше и целувки и някой други неща,а ся като ми каза че има гадже...Чесно побърках се...Ходя с приятеля му ама след броени дни той заминава да работи в друга страна за 4 месеца и пак оставам без гадже...Баси толкова силно обичам бившият,всеки които ме попита за него казвам,че е мн готин пич,мн точен и добър...Съжелих жестоко,че съм му се молила...И аз си имам достайноство и ся от тва дет разбрах,наистина ще го заеба от всякаде!Нали знаете...убий глупака с мълчание!Сигорна съм,че никоя няма да го обича толкова силно колкото аз...Ммм не знам защо за него не съм достатъчно умна като за моите години доста надхвърлям интелектуалното си ниво,но как да е...Не знам новото му гадже ко представлява...Искам да е много щастлив дори и с друга.Не искам да страда както мен...ама тва дет си игра с мен,наистина преля чашата..Баси колко му струваше да каже,че не иска да е с мен а да ме лъже,че нямал време!А си има гадже...Баси защо се на мен...О че няма да го потърся вече бъдете сигорни в тва имам желязна воля!Но,че няма да спра се така силно да го обичам няма още дълго време...Не съм някоя красавица-160 на 40 кг съм...сладко мъниче съм си...абе няма момче което да не ме хареса по един или друг начин...не си лича мн мн за годините...ся сам на 17 карам 18...Но тая моя любов наистина ще ме погуби,защото повече от всичко на света искам да съм с него...Не я някаква превързаност,не ми е първа любов...ох не знам ама мн ме боли...Той ид а ме потърси няма да му отговоря...

мимето
04-15-2006, 09:45
sled vsi4ko tova ti trqbva pr da go zabravi6 i da prodalji6 napred!moje bi,ti go obi4a6,a toi teb ne!xodq s mom4e 8 meseca!predi 3 sedmici se bqxme razdelili i mislex 4e tova e kraq!nie sme ot razli4ni gradove i tva e yjasno!az re6ix 4e ve4e ne izdarjam da sme dale4 edin ot drug i re6ix 4e po dobre 6te e ako toi e s druga,a az s drug.taka i stana tragnax s drug!mn si padax po nego,no mislex za drug!tova mom4e s koeto xodex 8meseca e ot moito selo!sega proletnata vakanciq si otidox na selo i xodixme na kafe!sabiraxme se i togava razbrax 4e toi si ima gadje!v tozi moment ne iskax da go vijdam,za6toto ne mojex da priema 4e e s druga!bqxme edna ve4er y nas i kakto pri ten nie se celuvaxme i togava az izlqzox ot staqta kato razbrax 4e ne moga bez nego,no ve4e be6e kasno!toi razbra 4e go obi4am i togava skasa s negovata i az s moq!i sega sme zaedno!tva mom4e s koeto skasax zaradi moq sega ne moje da se primiri i me tarsi.vijda me se i me pita za6to,za6to!kakvo da mu kaja?v tozi slu4ai az sam postapila ne po-dobre ot biv6iq ti,no jivota prodaljava! :smt005

air_J
04-15-2006, 10:03
Ти и като гост ли взе да си пишеш историята? Така си го написала, че и на най-тъпите им е ясно коя си! От доста време занимаваш форума с твоята история и всеки път едни и същи съвети получаваш. Замисли се по тоя въпрос. :-({|=

Krem4eto
04-15-2006, 12:56
Ти сама каза,че имаш желязна воля,нали?!Значи си наложи,че трябва да го забравиш!И аз бях в подобна ситуация!Той ми даваше надежди!Но накрая си "отворих очите",вбесих се и го забравих!Той се опитва пак да ми дава надежди,за да ме наранява,но аз като съм го забравила,той неуспява!УСПЕХ!

П.П. Споко ще си намериш друг,който да държи на теб!

ThePainIsReaL
04-15-2006, 13:28
Ти и като гост ли взе да си пишеш историята? Така си го написала, че и на най-тъпите им е ясно коя си! От доста време занимаваш форума с твоята история и всеки път едни и същи съвети получаваш. Замисли се по тоя въпрос. :-({|=

И аз така мисля.. а другото , което е .. може би ако не се хвалиш толкова много ще си по-харесвана.

Съвет добър не знам дали ще мога да ти дам , защото за счупеното сърце лек няма . Но можеш малко да си помогнеш като престанеш да си внушаваш , че него обичаш . Той не е единствен , ще има и други , по-достойни и то , за тебе.