PDA

View Full Version : bremennost



04-15-2006, 09:02
Chuvali li ste ili imate li poznati, koito sa zabremenqli bez momcheto da svurshi v tqh? pls samo koito naistina ima takiva poznati da pishe

мимето
04-15-2006, 09:24
Нямам познати на които да им се е слу4вало,но знам,4е може да се забременее без мом4ето да се .......!затова трябва да се използват кондоми,а ако твойта позната се самнява,4е може да е бременна препора4вам и да си взема тест за бременност!4акам отговор! :| надявам се 4е вси4ко ще мине добре! [-o<

SuN4o_F
04-15-2006, 09:43
i az znam 4e moje i bez da e svar6ilo mom4eto... ina4e poznati nqmam no sam 4uvala 4e moje :-#

Composure
04-15-2006, 09:47
може нямам познати но може :roll:

04-15-2006, 10:23
ами вижте как стоят нещата: тя все още чака да доиде а теста може да се направи чак няколко дни след като ти закуснее така че...

Helping
04-15-2006, 10:33
Ne kazvash kakav tochno e sluchaiat.No shte ti otgovoria,zashtoto samata az naskoro izjiviah strahoten stres pokrai tozi vapros zaradi moia priatelka i nauchih dosta.
Da,moje da se zabremenne ako momcheto ne e svarshilo v parthoirkata si,NO:
1.Tova triabva da se sluchi okolo vlagalishteto i.togava ima shans spermatozoid da `dopluva` do falopievata traba i ottam da oplodi iaicekletka

2.Da,moje da se sluchi dori da ste ostanali po belio-spermata minava prez tanki materii.

3.Ne,ne minava prez chak tolkova debeli materii kato danki,pantaloni i t.n.

Sega ti predlagam da se uspokoish,kolkoto i glupavo da zvuchi.Obmisli i si pripomni dali niakoia ot tezi vazmojnosti,koito izbroih e bila na lice vav vashia sluchai.Ako da-ne se panikoisvai!Otidi i kupi test-naistina,mila,spesti si dnite na nervi,dokato chakash da ti doide.
I edin savet-pogori delikatno s priatelia si za tova.Kaji mu za stresa,koito si prejiviala i se opitai da go nakrash da razbere,che ne biva da imate kakvato i da bila intimnost bez prezarvativ ili pak go pomoli da se otdrapva,kogato svarshva.Ili dori go pomoli da se opita da se sdarja.Vse pak,stava duma za spokoistvieto i na dvama vi.Uspeh i ne se trevoji!