PDA

View Full Version : tarsq si hack za cs koito da minava prez Cheatig-Death-a



CSUser
04-15-2006, 10:34
ei hora kajete nqkoi gotqn CS hack koito da ne go lovi Cheating Death-a 6toto mi pisna da igraq samo az bez hack. Ako nqkoi moje da pomogne da dade link
mersi

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

Composure
04-15-2006, 10:38
като начало тая тема не е за раздел секс [-X
иначе по темата
за да disable чийтинг деад трябва да намериш CD Disabler търси най-новата версия пускаш него вместо чийтинг деада и вече можеш да слагаш хакове без чийтинга да ги засича намери си ECC с него гледаш през стени биеш само каски и имаш айм там кво можеше да ходиш 40 пъти по бързо и глупости :)

CSUser
04-15-2006, 10:42
като начало тая тема не е за раздел секс [-X
иначе по темата
за да disable чийтинг деад трябва да намериш CD Disabler търси най-новата версия пускаш него вместо чийтинг деада и вече можеш да слагаш хакове без чийтинга да ги засича намери си ECC с него гледаш през стени биеш само каски и имаш айм там кво можеше да ходиш 40 пъти по бързо и глупости :)
a ot kade moga da izteglq toq CDDisabler ?

Composure
04-15-2006, 10:59
като начало тая тема не е за раздел секс [-X
иначе по темата
за да disable чийтинг деад трябва да намериш CD Disabler търси най-новата версия пускаш него вместо чийтинг деада и вече можеш да слагаш хакове без чийтинга да ги засича намери си ECC с него гледаш през стени биеш само каски и имаш айм там кво можеше да ходиш 40 пъти по бързо и глупости :)
a ot kade moga da izteglq toq CDDisabler ?
www.databg.svilen.com там трябва даго има

shadowflare
04-15-2006, 23:08
vi eba maikata na vas hackeri ko kat nqa6 hack ve a te imat ???? pada6 na tqhnoto nivo !!!!nau4i sa da gi obia6 ve iska sa training ama staa.Men ma bannvat ot serverite 6ot mislqt 4e sam s hack ama sa nau4ih kato igrah s hora koito igraqt s hack sa ve4e moga da obiam wallove s kef.taka sa u4i 4ovek a ne kato gi kopira :smt013 :smt013 :smt013 :smt018 :smt076 :smt097 :smt092 :smt070

IdontGiveaFuck
04-15-2006, 23:11
oooo мнението ми е било изтрито :lol:

Нищо аз пак ще кажа -смешни ламери.Само разваляте хубавата игра !DevilMayСry-защо трябва да казваш за хаковете ? :wink:

machoka
04-15-2006, 23:17
Хайде не го търси тук.

Измамници не се толерират.

Лека вечер ти желая и.... се научи да играеш :twisted: