PDA

View Full Version : ЗА мъжете и страха от "онова" :)



Estranged
04-15-2006, 12:26
Така... Покрай "Женени с деца" и разни други подробности се замислих за страха на мъжете от мензиса. Просто повечето имат някаква фобия. Незнам защо толкова се страхуват от "хубавото" настроение, което го съпътства :lol: И, наистина, толкова ли сме страшни :lol:
Абе въобще мнзиса не е приятен и за двата пола - никакъв секс, само караници, болки и т.н. Но ми е интересно колко мъже е така се плашат :lol:

penywise
04-15-2006, 12:37
Ми на мен не ми пречи - слагам презерватива и си те плющя, пък ти ако искаш изтечи отдолу...

По-скоро жените имат проблем в тия моменти (то в тва ви минава живота)...

Нека твоя мензис си е само твой проблем

Как реши, че "ни е страх от онова"?
Чудиш се кво да напишеш...

Estranged
04-15-2006, 12:40
Ми на мен не ми пречи - слагам презерватива и си те плющя, пък ти ако искаш изтечи отдолу...

По-скоро жените имат проблем в тия моменти (то в тва ви минава живота)...

Нека твоя мензис си е само твой проблем

Как реши, че "ни е страх от онова"?
Чудиш се кво да напишеш...

Не, забелязала съм го, представи си :lol: А Ако ми е кеф и на целия свят ще му направя проблем :lol:

hamilcar
04-15-2006, 12:44
Нямам проблем с това,презерватив и готово.Който има проблем да се оправя.

InSOMnIAaa
04-15-2006, 13:07
zle zle zle zle zle ](*,) ](*,) ](*,)

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-15-2006, 16:19
Tezi mom4eta koito poznavam ne 4e gi e strah gnus gi e :)

Estranged
04-15-2006, 16:21
Tezi mom4eta koito poznavam ne 4e gi e strah gnus gi e :)

Аз съм забелязала че има момчета, които адски ги е страх от настроенията ни тогава, не от самото нещо. И винаги ми е било интересно дали наистина сме толкова страшни.

rosskata
04-15-2006, 16:35
:lol: На мен със сестра ми и майка ми ни идваше по едно и също време... Лелеее... Баща ми му идеше да се изнесе...Като ще ми идва съм изключително непоносима... :twisted:

ycMuBkaTa
04-15-2006, 20:42
Според мен пък не ги е страх, ами просто си нямат представа за какво става въпрос ( като усещане говоря) и затова реагират боязливо. А за настроенията, че то тогава ние сами не можем да се траем камо ли някой друг :twisted: :twisted: :twisted:

`Death`Whore`
04-15-2006, 21:04
Аз съм забелязала че има момчета, които адски ги е страх от настроенията ни тогава, не от самото нещо. И винаги ми е било интересно дали наистина сме толкова страшни.
Тези момченца ги е страх от жените и явно не са наясно с женската физиология и психика. Какво толкова? Не са виждали нервна или истерична жена, която си мени настроенията?

Estranged
04-15-2006, 21:16
аз пък не мога да разбера, защо като ви дойде и все мъжете сме ви виновни...
ебати мен като ме пребият някъде не ходя да смърдя на приятелката, че разбираш ли била тъпа и не знам си каква...

бтв сегашната ми приятелка не е емоционална развалина като й дойде, така че нямам оплаквания... мисля, че просто не ни е приятно да си изкарвате негативните емоции върху нас, по какъвто и да е повод, защото ние нямаме никаква вина за положението ви...

1. Защото н вас не ви идва. И в момент, в който се превивам от болка, да знаеш как псувам всяко нещо с "мъжки полов орган", само... Горкият ми баща, щото той най-често става свидетел. А в даскалото - ужас.
2. Има разлика между побой и болки в яйчниците. Тазио болка е вътре в теб и ти не мопжеш да я спреш по никакъв начин, освен да се надрусаш с Аулин. Просто се превиваш, а болката не спира. И това всеки ден, през един месец, всяка година, докато не станеш бабичка. И така ти минават най-яките моменти от живота. Абе весело е. Винаги съм си мислила че на мъжте им е много по-лесно...

`Death`Whore`
04-15-2006, 21:21
Почти всяка болка се спира със съответната доза обезболяващо. И мен ме боли. И то не яйчниците, пронизва ме направо вагината. Обаче една жена ако я боли адски много, защо се вижда с някого изобщо? За да си го изкара на него!

midnight...
04-15-2006, 22:08
както каза експлойтед аз ще изразя мнение...
кфо са виновни момчетата че на нас ни идва?! тфа че на нас тогава ни се иска да убием всичко живо е отделен въпрос :roll: аз лично не виждам някакво особено държание в момчетата при споменаването на мензис, цикъл и т.н. въпрос на гледна точка :wink:

{P}HoNeY{P}
04-17-2006, 07:54
6te vi dam sledniq primer nai-dobrata mi fr si ima6e edno gadje.
Toi i brakna v damskata 4anta i vidq damski prevrzki i kakto q be6e pregarnal q pusna i kaza"Ti v takova li si ma q se razkarai togava"
Kakvo 6te kajete a bqxa zaedno ot po4ti godina i tova se e povtarqlo vseki mesec!Nqmam komentar ako vie imate pi6ete.

Briseis
04-17-2006, 17:37
Аз като съм в цикъл съм си в нормално насторение.Както в нормално състояние, така и по време на "онова" се ядосвам за едни и същи неща и не виждам промяна в себе си.Не всички жени са зверове по време на цикъла...Дори мисля, че това е една огромна заблуда 8-[

ExTr3m3_GiRL
04-17-2006, 17:50
Според мен пък не ги е страх, ами просто си нямат представа за какво става въпрос ( като усещане говоря) и затова реагират боязливо. А за настроенията, че то тогава ние сами не можем да се траем камо ли някой друг :twisted: :twisted: :twisted:

Напълно съм съгласна!!! :smt023[/i]

fallen
04-18-2006, 13:42
Аз не знам да съм по-гадна от обикновено тогава...Въпреки че веднъж когато крещях на няккъф той ме пита дали не ми е дошло :-s ... А за момчетата - ако бяхте на наше място щяхте да се самоубиете тъй че :wink: Тихичку

sarang
04-18-2006, 14:28
аз пък не мога да разбера, защо като ви дойде и все мъжете сме ви виновни
Ами не сте виновни, но и ние не сме виновни, че такава ни е природата и хормоните просто полудяват, особено преди на момичето да му дойде. Просто трябва да проявите разбиране, да не спорите, да се съгласявате с всичко и готово. Така както ние би трябвало да ви разберем, когато сте ядосани и неволно си го изкарате на нас.

machoka
04-18-2006, 14:35
аз пък не мога да разбера, защо като ви дойде и все мъжете сме ви виновни
Ами не сте виновни, но и ние не сме виновни, че такава ни е природата и хормоните просто полудяват, особено преди на момичето да му дойде. Просто трябва да проявите разбиране, да не спорите, да се съгласявате с всичко и готово. Така както ние би трябвало да ви разберем, когато сте ядосани и неволно си го изкарате на нас.

... че имаме ли избор :-D

sarang
04-18-2006, 14:46
аз пък не мога да разбера, защо като ви дойде и все мъжете сме ви виновни
Ами не сте виновни, но и ние не сме виновни, че такава ни е природата и хормоните просто полудяват, особено преди на момичето да му дойде. Просто трябва да проявите разбиране, да не спорите, да се съгласявате с всичко и готово. Така както ние би трябвало да ви разберем, когато сте ядосани и неволно си го изкарате на нас.

... че имаме ли избор :-D
Ами такова е положението. :D И на нас не ни харесва, но... няма как иначе, ако не искате да се получи голям скандал от едно няма нищо.

sometimes_
04-18-2006, 15:01
Тцтц... Първо: Не всички жени стават "зверове" когато са в цикъл, проблема е в това, че по това време на месеца сме много лесно раздразними и лесно се ядосваме. Аз съм намерила решение на проблема - казвам на околните да внимават, защото те ще си го оберат.
Ама много се дразня на такива мъже, които ги е страх, гнус и т.н. Нас питате ли ни какво ни е??? Ние сме тия, които са натъпкани с тампони, ние сме тия, които носим превръзки и през 5 минс сме в тоалетната. Пък да не ви казвам какво е чувството когато ... "прелееш", нито пък какво е чувството когато ти иде да се самоубиеш от болка. Така че тия, които ги е гнус и незнам си там какво да не гледат по този начин на нещата, защото в следствие от това и благодарение на това ги има. :evil:

machoka
04-18-2006, 15:13
sometimes_, relax :wink:


http://www.love-works-art.com/lworks/lw-allways.jpg

penywise
04-18-2006, 16:28
е кво са хвалиш ли се?
и мъжете имат цикъл!

само, че ние пием бира, караме коли, ходим по жени, гледаме мачове и псуваме :smt025

Dr. Kazimbutt
04-18-2006, 16:34
Не всички жени стават "зверове" когато са в цикъл
Права си. Някои са зверове и без да са в мензис.

penywise
04-18-2006, 16:59
Не всички жени стават "зверове" когато са в цикъл
Права си. Някои са зверове и без да са в мензис.

деба изпревари ме аз трябваше да го кажа :smt013

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

snejito
04-18-2006, 17:44
Аз като съм в цикъл съм си в нормално насторение.Както в нормално състояние, така и по време на "онова" се ядосвам за едни и същи неща и не виждам промяна в себе си.Не всички жени са зверове по време на цикъла...Дори мисля, че това е една огромна заблуда 8-[
i az sum na tova mnenie! :wink:

Estranged
04-18-2006, 17:52
Аз не знам да съм по-гадна от обикновено тогава...Въпреки че веднъж когато крещях на няккъф той ме пита дали не ми е дошло :-s ... А за момчетата - ако бяхте на наше място щяхте да се самоубиете тъй че :wink: Тихичку

Вярно е, хич нямаше да им е толкова прекрасен животецъ :lol:


Ама много се дразня на такива мъже, които ги е страх, гнус и т.н. Нас питате ли ни какво ни е??? Ние сме тия, които са натъпкани с тампони, ние сме тия, които носим превръзки и през 5 минс сме в тоалетната. Пък да не ви казвам какво е чувството когато ... "прелееш", нито пък какво е чувството когато ти иде да се самоубиеш от болка. Така че тия, които ги е гнус и незнам си там какво да не гледат по този начин на нещата, защото в следствие от това и благодарение на това ги има.

И тва си е вярно. Ние можем да сме в ебати настроението, но е до хормони, а и извинявам се - тва не е ли едно от най-противните неща?...


емиии хубаво...
ама ние проявяваме разбиране, помагаме ви и т.н. и какво получаваме обиди и скандали, негативна енергия и емоции, все едно всеки наш ден е безгрижен и слънчев та трябва и чужди простотии да търпим...


но както вече казах- сегашната ми приятелка не е емоционална развалина като и дойде и съм й много благодарен..

Проявявате разбиране друг път! Кво му е разбирането? Половината дори ги е гнус да говорят за тва, а ти ми говориш за разбиране. Не ви го виждам разбирането! 50% разбират, другите - не! То сигурно защото 50% са говеда.

machoka
04-18-2006, 18:06
Девилче.. някъФ проблем ли виждаш в това, че ни е гнус от нещо, което е.... *неприятно* /цензурираната версия/ :?:

Estranged
04-18-2006, 18:26
брех тази статистика откъде я извади???

сигурно имаш опит от няколко сополиви 10класника, които са около теб и още се чудят онова бялото дето излиза от тях какво е...

айде стига с емпирични умозаключения...

1. Измислих си я, но звучи достоверно. Аз по принцип много обичам да си измислям статистики :lol:
2. ЗАщо си мислиш че излизам с 10класници? :lol:


Девилче.. някъФ проблем ли виждаш в това, че ни е гнус от нещо, което е.... *неприятно* /цензурираната версия/

1. Не разбрахте ли че съм под прикритие, че тук Цокчо само чака шанс да ме изфърли като мръсно куче (кучка звучи по-добре) :lol:
2. Проблем виждам в тва да го изразявате толкова явно. Глупаво е. Едва ли не да накараш едно момиче да го е срам че му е дошло...
3. Ти мълчи! Нямаш право да говориш :lol:

machoka
04-18-2006, 18:31
Ние не го изразяваме, ние си мълчим и ви ходим по дупето. Вие сте тези, които парадирате с това, доказателство за което е и самата тема :D

Пп..аз съм непослушен, за това щА пиша :twisted:

Estranged
04-18-2006, 18:38
Ние не го изразяваме, ние си мълчим и ви ходим по дупето. Вие сте тези, които парадирате с това, доказателство за което е и самата тема :D

Пп..аз съм непослушен, за това щА пиша :twisted:

Ей, чай малко, че не съм си казала молитвата днес.

Отче Наш, Ти, който Си на небето. Да се свети Твоето има, да бъде Твоята воля, както на небето така и на земята. Насъшния ни хляб дай ни днес и прости нам дълговете, както и ние прощаваме на длъжниците си. И не въведи нас в изкошение и избави от Лукавия.
И, моля те, нека да се разтека утре!
Амин.

Ти чуваш ли се? всеки ден благославям бога, че всеки месец един ден ми се пръсва комерът от болки и тека. Супер. То ми е детската мечта.

Не парадирам с тва. Просто съм го забелязала като явление и исках да видя какво ви е мнението. Ако парадирах досега щях да съм пуснала 20 различни теми за мензиса, не мислиш ли?

Непослушен бил той. На палавник ( :smt005 ) ли ми се правиш нещо??? :lol:

Estranged
04-18-2006, 18:42
ахахахахаха
пак ще се посмея...

мило момиче,
ако някой път изразяваме неодобрение то не е защото ни е гнус от прецесите протичащи в тялото ви, а от поведението, което те предизвикват. Не може да ти повтарям всеки път едно и също и да не искаш да разбереш- определено това не е много лицеприятно и се съмнявам, че някой ще се маже с такова нещо, но не значи и че ауууууу тя в "положение" колко отвратително. Ако разбереш, че за теб говорят така си задай въпроса с какво го предизвикваш, защото всеки един нормален човек би търпял някакви холерични пристъпи и прочие простотия, но накрая би ти отвъртял един шамар и ще те прати към гарата да хващаш влака. Поведението е ключово в ситуацията и отношението към околните...

1. Гнус те е от лошо настроение??? Тва ще да е яко :lol:
2. Ти защо си мислиш че никой не казва "ауу..."??? Не са ми го казвали на мен, но съм станала свидетелка. Са не се изкарвайте агнета (демек наивни)

machoka
04-18-2006, 18:44
Мацка, не се хващай за думата :D

Остави ти темата, нали всеки ден виждам около мен какво е.. фарс.. :lol:

Пък наистина можеш да благодариш на Бога, че го имаш това явление, първо, защото пречиства организма ти и те поддържа жива и второ, защото ако в един светъл ден престане - ще се коркаш много повече, от колкото 1-2 години, от както го имаш взети заедно :lol: :twisted:

Пп. правилно написаната молитва е истинската молитва 8)

Пп. 2 .. ко за палавника? :twisted:

machoka
04-18-2006, 18:47
май трябва да стана отшелник...

има единици, които го казват и съм убеден, че е бил някакъв смотан хлапак...
за другото- ми да гнус ме е направо от тъпо, пачавренско поведение..

Нека обичаме ближните си и в радост и в тъга, и в добрите им и в лошите им страни. Никой не е съвършен, 2 дена в месеца са добра 'цена' срещу безпроблемност в отношенията в други аспекти от битието :wink:

Estranged
04-18-2006, 18:51
Мацка, не се хващай за думата :D

Остави ти темата, нали всеки ден виждам около мен какво е.. фарс.. :lol:

Пък наистина можеш да благодариш на Бога, че го имаш това явление, първо, защото пречиства организма ти и те поддържа жива и второ, защото ако в един светъл ден престане - ще се коркаш много повече, от колкото 1-2 години, от както го имаш взети заедно :lol: :twisted:

Пп. правилно написаната молитва е истинската молитва 8)

Пп. 2 .. ко за палавника? :twisted:

1. Не с "мацка". Няма по-отвратително обръщение, ако си ми забравил името ще ти го кажа :lol:
2. Я обясни тва с фарса, че логиката днес не ми е на 6.
3. ЪЪъъъ... Как точно ме поддържа жива??? Щото аз съм го спирала и още мърдам, освен ако не съм безсмъртна или незнам...
4. Като престане ще се кефя на макс 1-2 години и после ще се самоубия. Къф ми е проблема :lol:
5. Тая молитва съм я учила преди 4 години и още имам спомени, така че не ме занимавай :lol: Важен беше смисълът!
6. Викам че знам че си бил малкото зубарче на класа :lol:

machoka
04-18-2006, 18:55
Мацка, не се хващай за думата :D

Остави ти темата, нали всеки ден виждам около мен какво е.. фарс.. :lol:

Пък наистина можеш да благодариш на Бога, че го имаш това явление, първо, защото пречиства организма ти и те поддържа жива и второ, защото ако в един светъл ден престане - ще се коркаш много повече, от колкото 1-2 години, от както го имаш взети заедно :lol: :twisted:

Пп. правилно написаната молитва е истинската молитва 8)

Пп. 2 .. ко за палавника? :twisted:

1. Не с "мацка". Няма по-отвратително обръщение, ако си ми забравил името ще ти го кажа :lol:
2. Я обясни тва с фарса, че логиката днес не ми е на 6.
3. ЪЪъъъ... Как точно ме поддържа жива??? Щото аз съм го спирала и още мърдам, освен ако не съм безсмъртна или незнам...
4. Като престане ще се кефя на макс 1-2 години и после ще се самоубия. Къф ми е проблема :lol:
5. Тая молитва съм я учила преди 4 години и още имам спомени, така че не ме занимавай :lol: Важен беше смисълът!
6. Викам че знам че си бил малкото зубарче на класа :lol:

1. Коте, как ти беше името? =D>
2. Фарс е, когато 3 момичета ти скочат, щотУ са в кофти период.. печелиш.. синки :twisted:
3. Пречиства организмът ти от 'отпадъчни' материали. Ти всъщност знаеш ли какво се съдържа в мензиса?
4. Не говорих за менопаузата, ама си умно коте, сама ще се сетиш другата причина :lol:
5. Щом казваш.
6. :shock: #-o :lol:

Estranged
04-18-2006, 19:01
Мацка, не се хващай за думата :D

Остави ти темата, нали всеки ден виждам около мен какво е.. фарс.. :lol:

Пък наистина можеш да благодариш на Бога, че го имаш това явление, първо, защото пречиства организма ти и те поддържа жива и второ, защото ако в един светъл ден престане - ще се коркаш много повече, от колкото 1-2 години, от както го имаш взети заедно :lol: :twisted:

Пп. правилно написаната молитва е истинската молитва 8)

Пп. 2 .. ко за палавника? :twisted:

1. Не с "мацка". Няма по-отвратително обръщение, ако си ми забравил името ще ти го кажа :lol:
2. Я обясни тва с фарса, че логиката днес не ми е на 6.
3. ЪЪъъъ... Как точно ме поддържа жива??? Щото аз съм го спирала и още мърдам, освен ако не съм безсмъртна или незнам...
4. Като престане ще се кефя на макс 1-2 години и после ще се самоубия. Къф ми е проблема :lol:
5. Тая молитва съм я учила преди 4 години и още имам спомени, така че не ме занимавай :lol: Важен беше смисълът!
6. Викам че знам че си бил малкото зубарче на класа :lol:

1. Коте, как ти беше името? =D>
2. Фарс е, когато 3 момичета ти скочат, щотУ са в кофти период.. печелиш.. синки :twisted:
3. Пречиства организмът ти от 'отпадъчни' материали. Ти всъщност знаеш ли какво се съдържа в мензиса?
4. Не говорих за менопаузата, ама си умно коте, сама ще се сетиш другата причина :lol:
5. Щом казваш.
6. :shock: #-o :lol:

1. Бегай бе! :lol:
2. Еми да ти скачат. Нали пак е женско :lol:
3. Еми, не съм ровила, но ако ти си, можеш да ми споделиш :lol:
4. Абе те и в двата случая ще се самоубия, така че има ли значение. С бебе или в менопауза - се 300. Една драскотинкла на сънната артерия и съм готова.
5. Щом казвам
6. =P~

Estranged
04-18-2006, 19:08
дотук с мита за по- силната психика на жените... :lol: :smt006

Пф... ЗАщо си си втълпил че щом съм писала че жените сме по-силнипсихически, значи аз се имам за такава??? Аз съм с много сложен характер, много се нервя и въобще не мога да си прикривам емоцииите. Но психиката ми на 100% не е силна. Не се давам себе си за пример :lol:

machoka
04-18-2006, 19:10
Странно колко високо цениш живота си и този на родителите си, който ще свърши заедно със свършека на твоя, който описваш. :roll:

Взехме да се отклоняваме от темата нещо, спамерка.. :D


Но психиката ми на 100% не е силна. Не се давам себе си за пример
Ти първо навърши 16, после се давай за пример за каквото и да било :twisted:

Dr. Kazimbutt
04-18-2006, 19:13
Estranged, изчетох всичките ти постове по темата... отиди се прегледай някъде, защото имаш някакви проблеми с психиката!

Estranged
04-18-2006, 19:15
Странно колко високо цениш живота си и този на родителите си, който ще свърши заедно със свършека на твоя, който описваш. :roll:

Взехме да се отклоняваме от темата нещо, спамерка.. :D


Но психиката ми на 100% не е силна. Не се давам себе си за пример
Ти първо навърши 16, после се давай за пример за каквото и да било :twisted:

1. Що пък да не се самоубия? После нали няма да ми е лошо на мен? (пф.. ама и егоист :lol: )
2. Кой е спамер, бе! Ти ми противоречиш :lol:
3. нали затова казвам че НЕ СЕ ДАВАМ ЗА ПРИМЕР. Нещо да не пропускаш "НЕ" :lol:

Estranged
04-18-2006, 19:16
Estranged, изчетох всичките ти постове по темата... отиди се прегледай някъде, защото имаш някакви проблеми с психиката!

Мама не ми дава пари за психиатър :lol:

korn___
04-18-2006, 19:17
6to za bezmoza4en spor vodite be hora ?!?

Dr. Kazimbutt
04-18-2006, 19:19
Estranged, изчетох всичките ти постове по темата... отиди се прегледай някъде, защото имаш някакви проблеми с психиката!

Мама не ми дава пари за психиатър :lol:
Твоят случай е спешен, така че ще те вземат без пари. :lol:

Estranged
04-18-2006, 19:22
6to za bezmoza4en spor vodite be hora ?!?

Абе не виждаш ли колко е весело? Ние тук си спамим (или може да се каже че само аз си спаме :lol: ) и после Мачока чисти и почва да се нерви (за тва не съм сигурна) и аз се кефя :lol:

Dr. Kazimbutt,
А, дано. Винаги много съм искала, ама.... Тц! Ей... Ако си отрежа ръката ще ми дадат ли безплатна кола :lol:

egrgergetge
04-18-2006, 21:35
не разбирам защо говорите за всички жени така все едно са еднакви....ами всеки е различен характер,по различен начин приема промените в тялото си,някои са по раздразнителни,а някои си кротуват и чакат "явлението" да отмине(аз съм така...),просто защото се случва достатачно често за да съм свикнала с него и да мога да контролирам емоциите си..какво толкова ви побърква тоя цикъл не мога да разбера? :shock:

Estranged
04-18-2006, 21:44
не разбирам защо говорите за всички жени така все едно са еднакви....ами всеки е различен характер,по различен начин приема промените в тялото си,някои са по раздразнителни,а някои си кротуват и чакат "явлението" да отмине(аз съм така...),просто защото се случва достатачно често за да съм свикнала с него и да мога да контролирам емоциите си..какво толкова ви побърква тоя цикъл не мога да разбера? :shock:

Хормоните често предизвикват раздразнение от много малки неща. ЗА това говоря. Разбира се, има жени, които се контролират много по-добре от други, но самото дразнение си е еднакво. Друг е въпросът дали ще си замълчиш или ще се разкрещиш.

machoka
04-18-2006, 21:45
Друг е въпросът дали ще си замълчиш или ще се разкрещиш.

с други думи.. въпрос на манталитет...

Estranged
04-18-2006, 21:51
Друг е въпросът дали ще си замълчиш или ще се разкрещиш.

с други думи.. въпрос на манталитет...

Въпрос на владеене на емоциите. Това няма нищо общо с манталитета.

Ох... Къф флууд стана днес :lol:
П.П. Айде да не ми триеш мненийцата, за да събера повечко. Хаххахахаха... айде и своите няма да триеш и цяла нощ ще флуудим. Ко ще кажеш :lol:

penywise
04-18-2006, 22:07
Estranged

Прекалено много говориш за човек нямащ 16 години...

Нали знаеш - който много говори все ще каже нещо, дето не трябва.

Ма ти се уля вече

Estranged
04-18-2006, 22:15
Estranged

Прекалено много говориш за човек нямащ 16 години...

Нали знаеш - който много говори все ще каже нещо, дето не трябва.

Ма ти се уля вече

Голяма работа! И трябва ли да имам 16, за да говоря много, защото съм много близо до тях.
В случая ти не си прав, защото се отклоняваш от темата. Аз може да дрънкам много, но поне е по темата.

Estranged
04-18-2006, 22:31
а темата каква е??? :lol:

"За мъжете и страна им от "онова" :)"
:lol:

Estranged
04-18-2006, 22:33
интересно... страна???

След като съм писала те,мата, каква може да ми е страната? :lol:

Estranged
04-18-2006, 22:34
абе виж се какво си написала и за какво се заяждам... :twisted:

Мързи ме да гледам, би ли ми казал :lol:
Ох.. колко работа създадохме на модераторите :lol:

Estranged
04-18-2006, 22:40
мен ме мързи да обяснявам...

са се сетих за нещо:
"Нямам доверие на нещо, което всеки месец кърви по една седмица и не умира..."

Хаххахахаха, яко е :lol: По тоя случай...
"Нямам доверие на нещо, което се втвърдява, но винаги омеква"

Estranged
04-18-2006, 22:45
лош късмет си имала просто... :lol:

Може би не е в мен проблема, а в сбъркания ви ген :lol:
А и както и да го погледнеш сички сте така.

Estranged
04-18-2006, 22:48
ейййй...

то и ти си се пръкнала от сбъркан ген значи...

бтв аз не съм човвек, аз съм свръхчовек...
юберменш...
атлант...

Пръкнала съм се от 10секундно участие. Ама то кво повече можеш да искаш от МЪЖ :lol:

Ъ... Явно ходиш с доста стегнати боксерки, тогава... :lol:

Estranged
04-18-2006, 22:51
еееееее виждаш ли...
10 секунди... нищо чудно, че не обичаш мъжете...

просто не познаваш точните...

нали знаеш Punx do it better... :wink:

Хаххахахах... Мога ли да ти обясня че нямам нищо против индивидите с "мъжки полов огран" :lol:
Еми... Явно просто няма "точни"
Радвам се че си успял да превъзмогнеш проблемата :lol:

Estranged
04-18-2006, 22:57
аз не съм имал проблемата, за да превъзмогвам...

аз съм свръхчовек казах ти... :!:

Е нали можеш повече. Колко?

Estranged
04-18-2006, 23:02
докат ми писне...
не обичам просто да ръгам...

аз правя любов... :smt016

Пф... Да бе... И порно не гледаш, и различни пози (освен мисионерската) не обичаш... И се пазиш за първата брачна нощ... :lol: :lol: :lol:

Estranged
04-18-2006, 23:04
Пф... Откога не ми се е случвало момче, което не гледа порно...
А кръщавал ли си си "мъжкия полов орган", щото събирам имена на такива

Estranged
04-18-2006, 23:11
Жалку...
Айде аз ще лягам, лека нощ

(боже толкова работа на модераторите не съм създавала от месеци :lol: )

Estranged
04-18-2006, 23:14
само да няма работа и за админите...
че някой сме на статично ИП и не ни се занимава с проксита...

Други нямаме такива проблеми :lol:
Искам да ми кажелш "лека нощ"

Estranged
04-18-2006, 23:16
лека нощ...
аз тепърва започвам да се събуждам, ама всички си лягате ебати...
скука

айде сладки сънища...

Мерси и на теб
Споко, и аз по принцип не мога да спя през нощта, но се оправям. Нет като слънце. Да не забравяме за добрия стар Гугъл, който всяка нощ ми намира забавление :lol:
Лека

machoka
04-19-2006, 08:39
Хайде сега на ЛС или направо си вземете стая в мотел.

Лек ден.