PDA

View Full Version : tozi put naistina se nujdaq ot4aqno ot va6ite suveti...



broken`dreams
04-15-2006, 12:48
bonboni obru6tam se kum vas s nadejdata da polu4a suveti ili mneniq i ot drugi hora za6toto poslednite sedmici se 4ustvam kato v ko6mar :cry: ...luda sum po edno mom4e ot nqkolko meseca nasam-zapozna ni ob6t priqtel koito bez az da znam mu be6e kazal 4e si ima fenka-ne6to ot sorta:) i taka s vuprosnoto mom4e se zapoznahme v u4ili6te poneje u4im v edno i su6to u4ili6te s razlikata 4e toi e 1 godina po golqm ot men i otkakto se zapoznahnme si govorim v icq po4ti vsqka ve4er- i taka no v u4ili6te sme samo na zdravei zdrasti men ne mi dostiga6e smelost za kakvoto i da bilo pove4e...pratih mu valentinka za sv.valentin za koqto v 4ata toi mi kaza 4e moje bi bila nai hubavata i mnogo mi blagodari...v 4ata mi podhvurlq6e nqkakvi ne6ta kato "nqkoi put 6te ti sgotvq..." nqkakvi takiva:) posle az podhvanah temata za kafe i toi se suglasi no po nqkvo ujasno ste4enie na obstoqtelstvata to4no v denq v koito trqbva6e da izlezem i dvamata se subudihme bolni i taka i ne izlqzohme ...mina se nqkude okolo sedmica i toi izvednuj podvurli ne6to v 4ata ako iska6 taq sedmica 6te izlezem i taka izlqzohme be6e super no samo si govorihme cqla ve4er ni6to pove4e i posle pak taka vseki den v u4ili6te usmivka i zdrasti i taka 4ak dosega az mu pra6tah sms 4e iskam da govorq s nego i iskam pak da izlezem dosta mi be6e trudno da subera kuraj za da mu go napi6a...toi togava vleze v 4ata za da me popita kakvo ima i kaza 4e vuprosnata sedmica mu e dosta napregnato koeto naistina be6e taka...mina vakanciqta i sega pak e su6toto seki den v u4ili6te po usmivka i zdrasti:)onzi den samo si razmenihme nqkolko prikazki i az mu podhvurlih pak "aide da izlezem taq sedmica" i toi samo kaza posle 6te se razberem i tova be6e sega neznam ve4e kakvo da pravq ...tu mi se struva 4e ne e suvsem bezrazli4en tu ne sum mn ubedena v tova-vsu6nost toi dopredi nqkolko meseca e imal dulga vruzka s momi4e ot negoviq vipusk no sled tova se e vlubil v momi4e ot negoviq klas zaradi koeto sa skusali s ve4e biv6ata mu priqtelka no tova momi4e ot negoviq klas mai ne e znaelo kakvo iska i toi smao si e stradal i uj go bil preodolql po dumite na negoviq priqtel no nikoi ne znae vsu6nost kakvo mu se vurtti v glavata :? no az naposleduk ne izdurjam pove4e prosto kato se pribera ot u4ili6te samo pla4a i se 4ustvam kato v nqkakuv ko6mar...neznam kak da deistvam ottuk natatuk ne iskam ni6to pove4e ot tova da buda s nego...naposleduk ne vliza i v 4ata za da se razberem a osven 4e me e ujasno sram da mu se obadq me e strah da ne mu se natrapvam ve4e vsu6nost ne iskam ni6to pove4e ot tova da razbera kakvo misli toi po vuprosa za da prestana da se izmu4vam vseki den :| vsu6nost dnes sled hilqdi otvarqniq i zatvarqniq na telefona nai nakraq subrah smelost da mu se obadq toi vdigna i mi se stori mnogo u4uden i leko pritesnen pone po glasa mu de no se okaza 4e tazi sedmica nqma da mojem da izlezem za6toto ima repeticii za6toto mu predstoi koncert i mi obe6ta kato mu ostane svobodno vreme da mi kaje :? a v u4ili6te mi e mn stranno povedenieto mu- kazva mi zdrasti kogato se zase4em usmihva se i se gledame produljitelno no kaje li mi pove4e ot vednuj zdrasti kogato se vidim pak se pravi na interesen :-k stranna e mujkata psihologiq #-o i taka mai tova e ot men ako nqkoi po opiten s vuprosite okolo psihologiqta na muja xax ili nqkoi koito ima ideq kakvo da pravq ottuk natatuk pro4ete tova 6te sum vi ujasno priznatelna ako dadete nqkoi i drug suvet-za6to se durji toi po tozi na4in i dali sum mu bezrazli4na ili ne... ](*,) vuob6te kak da procediram ottuk natatuk :-k blagodarq vi o6te vednuj \:D/

Krem4eto
04-15-2006, 13:05
Може би не трябва само да го питаш кога да излезете,а направо го питай какви са му чувствата.Така и ти и той няма да се измъчва!Мисля че той те харесва,но го е срам да си го признае!Питай го определено за чувствата му към теб и кажи какво е станало!


П.П. Да не ти пука за отговора ДЕЙСТВАЙ.Иначе може никога да не разбереш чувствата му!Споко ще стискам палци и.....питай го !

04-15-2006, 13:41
Имам си причина да питам - историята променяла ли си я дори и малко? Страшно много ми прилича на една история между 2ма в мойто даскало . . . Много им личи че се харесват, но никой не го казва на другия :? Така се точат вече от доста време . . .

broken`dreams
04-15-2006, 13:49
s koe d sum q promenqla? ako iska6 mi pi6i na maila za kakvo misli6 ti-russinova@abv.bg za da ti kaja dali stava vupros za nas:)

broken`dreams
04-15-2006, 13:54
a ina4e az to4no zatova iskam da izlezem za da mu kaja si4ko kakvoto imam da mu kazvam i da se izqsnqt ne6tata vednuj zavinagi 8) prosto v 4ata mislq 4e e detinsko puk v u4ili6te e takava ludnica 4e ne stava neprekusnato ima nqkoi okolo nego puk i teq ot negoviq klas me gledat stranno xaxa 8) taka 4e edinstveniq na4in da govorq s nego po vurposa e da izlezem :? o4akvam o6te mneniq po vuprosa i vi blagodarq o6te vednuj