PDA

View Full Version : Проблем с ръцете .



Ando
04-15-2006, 14:09
Имам следния проблем върху ръцете имам косми , което е нормално естествено , но интересното е , че от корените излизат по 2 косъма :-k , даже на места по 3 и от тука излгежда , че са доста на гъсто , а премахването им е супер болезнено , на краката на бедрата е същата работа . Незнам , това проблем ли е ? и мислите ли , че трябва да ходя на лекар . Попринцип мисля да ходя на кожен лекар , ама незнам дали кожните лекари са по тая компетенция .

Имам и един друг въпрос , да някакво мазило (не фон тьо тен или темподобните мазила) което да скрива открити вени . Имам по лицето точно такива вени които са много загрозяващи :( и за тва питам :?:

ThePainIsReaL
04-15-2006, 14:12
доколкото знам , по два или три косъма излизат при бръснене... ако обаче е доста по-сериозен проблема , давай на лекар :wink:

ando
04-15-2006, 14:16
Не нито съм ги бръснал нито нищо просто са си така , ама е кофти де .

mnogo_sladi4ka
04-15-2006, 16:06
доколкото знам , по два или три косъма излизат при бръснене... ако обаче е доста по-сериозен проблема , давай на лекар :wink:

Barbie
04-15-2006, 16:36
slu4va se, normalno e...prosto tip okosmqvane..ako vse pak si re6ila da hodi6 na kojen lekar za ne6to drugo...ni6to ne pre4i da se konsultira6
a za venite...ne znam...tuk ve4e sus sigyrnost trqbva da pogovori6 s lekar, sigyrna sum 4e ima na4ini za prikrivane na bodobni..osobenosti...na kojata

hamsterka
04-15-2006, 20:48
abe mai e normal ma za vseki slu4ai hodi na lekar ne6to da ne bi da ti e stanalo..no predpolagam 4e ni6to ti nqma...