PDA

View Full Version : ~ Любов или... какво е? ~



kAdrOkoSkA
04-15-2006, 16:50
Възможно ли е скъпи мои да си влюбен в някого, да искаш все с него да си, а когато е до теб да не усещаш никаква тръпка нищо :-s Ние нищо особено не правим де, защото пък и той може да няма нищо към мен... Но това че преди усещах някакви импулси а сега не, ме притеснява, защото не знам какво е и защо е така :-s Ще съм ви много благодарна ако може да ми помогнете :( Благодаря предварително

LP_girl_14
04-15-2006, 17:11
Любовта може и да съществува,обаче в този моемнт връзката ви е малко във застой.Имате нужда от малко свежест.Разнообразете я-правете си некви изненади,подаръци,ако имате свободно време прекарайте го заедно в планината или си направете една среднощна разходка,правете си подаръчета,изненадки,прово кирайте се.Просто върнете страстта...Акйо тва не помогне и виждаш че въпреки усилията ви нищо не се получава тогава поговорете и решете дали искате да сте заедно или да се разделите.Както се казва-Лошо е когато някой е далеч от теб,но по лошо е той да е близо до теб,но далеч от сърцето ти =P~

Krem4eto
04-15-2006, 17:46
Малко сте си омръзнали :? ...Може би наистина трябва да си освежите връзката!

mnogomili4kata-sf
04-15-2006, 18:53
Добре,а то в смисъл не чувстваш нищо...като че не ти е приятно даже с него ли...щото ако е така-просто си свикнала вече с него..а ако ти е неприятен вече,значи ти е умръзнал

POLA^_^
04-15-2006, 18:56
Няма искрата?!Ами направете нещо различно от досегшните си срещи!Ако не се получи значи просто ти е писнал :cry:

kAdrOkoSkA
04-15-2006, 20:57
Обаче ние не ходим... И изобщо не ми е неприятен, за съжаление :? Аз не мога да разбера това, което имам към него какво е 8-[ любов или най-дългото и тежко преживяно увлечение през живота ми :? :roll: :cry:

cvety_i_bebeto
04-15-2006, 21:01
mi mojebi iskash da si s nego...da si pri nego..ako kogato ste zaedno...nqkak si ti e pisnalo...nali znae6 kogato iskash ne6to..kato go polu4i6 ve4e ne go iska6...moje bi naistina e samo uvle4enie..ili pak toi se darji studeno...

God-Is-A-Girl
04-15-2006, 21:02
Ако правите секс може да пробвате нещо ново и там.Чувам съм че доста помага в такива ситуации.Инъче както казаха горе явно сивото ежедневие ти е омръзнало - както на всеки друг.Търси изненадата можеш да се държиш малко по неестествено.А бе работите ги пише по горе няма смисъл да ги повтарям.Исках да добавя само това със секса

kAdrOkoSkA
04-15-2006, 22:02
Студен е и много несериозен и се побарквам направо :x Не ми е омръзнал и го искам все повече и повече :(

teenkopele
04-15-2006, 22:16
Любовта може и да съществува,обаче в този моемнт връзката ви е малко във застой.Имате нужда от малко свежест.Разнообразете я-правете си некви изненади,подаръци,ако имате свободно време прекарайте го заедно в планината или си направете една среднощна разходка,правете си подаръчета,изненадки,прово кирайте се.Просто върнете страстта...Акйо тва не помогне и виждаш че въпреки усилията ви нищо не се получава тогава поговорете и решете дали искате да сте заедно или да се разделите.Както се казва-Лошо е когато някой е далеч от теб,но по лошо е той да е близо до теб,но далеч от сърцето ти =P~

Напълно съм съгласен с това мнение. :wink:

midnight...
04-15-2006, 22:49
може би си влюбена в обрза който си си изградила за него,а не в самото момче(и аз незнам как го обесних) :mrgreen:

kAdrOkoSkA
04-16-2006, 21:38
може би си влюбена в обрза който си си изградила за него,а не в самото момче(и аз незнам как го обесних) :mrgreen:

Ох... май си права... :cry: Как да се откажа :?: Как да спра всичко :?: Не издаржам вече :smt010 Днеска разбрах, че снощи се е държал с няколко мадами по същия начин по който и с мен :? само с разликата че те са напълно непознати (пану по разказите, а аз напълно се доверявам на източника) Помогнете ми моля ви :smt010 :cry:

MrAnderson
04-16-2006, 22:37
kAdrOkoSkA: Ако не беше споделила откритието си за снощното му поведение в обкръжението на индивиди от женски пол, щях да ти кажа да прочетеш подписа си.

e_l_i_z_a
04-17-2006, 07:15
Миличка,и на мен ми се е случвало безброй много пъти.Имаш ужасно силно влечение към някого,направо не можеш да спиш от мисълта за него,но щом тръгнеш с него-всичко се изпарява-сякаш вече той за теб е изкачен връх и постигната цел,но в стремежа си да я постигнеш,ти си забравила как да и се насладиш!
За съжаление в повечето случаи е така.Не е гаранция,че той няма нищо към теб.Това празно чувство си е в тебе самата!Затова по-добре и за двама ви е да не го лъжеш. [-X
Просто му го кажи тва и скъсайте,за да може всеки да си намери човека,с когото ще се чувства добре. O:)

bilka
04-17-2006, 16:22
Възможно ли е скъпи мои да си влюбен в някого, да искаш все с него да си, а когато е до теб да не усещаш никаква тръпка нищо :-s Ние нищо особено не правим де, защото пък и той може да няма нищо към мен... Но това че преди усещах някакви импулси а сега не, ме притеснява, защото не знам какво е и защо е така :-s Ще съм ви много благодарна ако може да ми помогнете :( Благодаря предварително
Обаче ние не ходим... И изобщо не ми е неприятен, за съжаление :? Аз не мога да разбера това, което имам към него какво е 8-[ любов или най-дългото и тежко преживяно увлечение през живота ми :? :roll: :cry: В момента съм в същото положение! И аз не знам какво да правя. Абе, момчета :smt012

mnogomili4kata-sf
04-17-2006, 17:45
Значи аз не мога да разбера като се питаш какво правя,какво чувствам,защо изобщо си с него като дори не знаеш дали си толкова увлечена!!!Както и да си задаваш въпроса Обичам ли го?! примерно...тва значи едва ли не,че този човек ти е за запълване на времето...
лично мое мнение...

mnogomili4kata-sf
04-17-2006, 17:47
Твойто е просто мания да го имаш този човек явно

Pe7uK^13
04-17-2006, 20:23
Възможно ли е скъпи мои да си влюбен в някого, да искаш все с него да си, а когато е до теб да не усещаш никаква тръпка нищо :-s Ние нищо особено не правим де, защото пък и той може да няма нищо към мен... Но това че преди усещах някакви импулси а сега не, ме притеснява, защото не знам какво е и защо е така :-s Ще съм ви много благодарна ако може да ми помогнете :( Благодаря предварително
Обаче ние не ходим... И изобщо не ми е неприятен, за съжаление :? Аз не мога да разбера това, което имам към него какво е 8-[ любов или най-дългото и тежко преживяно увлечение през живота ми :? :roll: :cry: В момента съм в същото положение! И аз не знам какво да правя. Абе, момчета :smt012
Хмм....и аз съм така!И неведнъж ми се е случвало да се обвинявам,затова,че наранявам чувствата на момчето,но и моите.даже ме е стах и се питам,дали някога ще имам сериозна връка или още не съм подготвена и съм на вълна флирт??Наранила съм някои момчета(тоест почти всички в моя живот)и това ме притеснява.HELP!!Това някога ще свърши ли?? ](*,)

mnogomili4kata-sf
04-17-2006, 20:31
Май някои хора наистина не знаят какво искат и не са дорасли за това...

Pe7uK^13
04-17-2006, 20:39
Май някои хора наистина не знаят какво искат и не са дорасли за това...
Ами най-вероятно си ПРАВА :-k

penywise
04-17-2006, 20:43
Повечето момиченЦА до 20 годишна възраст не знаят какво искат...

И със същия успех има "мъже", които на 30 се чудят и те още що е то жената и какво искаме от нея...

Никога не можеш да знаеш - за това пък можеш да пробваш

mnogomili4kata-sf
04-17-2006, 21:28
Повечето момиченЦА до 20 годишна възраст не знаят какво искат...

И със същия успех има "мъже", които на 30 се чудят и те още що е то жената и какво искаме от нея...

Никога не можеш да знаеш - за това пък можеш да пробваш


Точно така си е!!!