PDA

View Full Version : Не издържам повече!!!



Отчаян
04-15-2006, 18:03
Здравейте, форумци!
Моля ви, дайте ми съвет, защото не знам вече какво да правя. Значи, предидве години ме оперираха заради фимоза (обрязаха ме и то така, че не остана никаква кожа и главичката ми лъщи като кубетата на Александър Невски). Преди няколкомесеца се записах на водна топка и тогава започнаха ядовете ми. Когато влезем под душовете след тренировка, другите направоме скъсват от бъзици. Вече за всички съм "рязания", а един олигофрен ме нарече турчин. Ми не съм турчин, по дяволите, чистокръвен българин съм си!!! Дайте ми съвет как да ги сложа на място тия идиоти, че да спрат да ми се подиграват :smt013

LyLa
04-15-2006, 19:37
Абе кво им обръщаш внимание бе,щом ти се подиграват за такова нещо значи са толкова прости ,направо не заслужават да им слушаш глупостите
ти пък им кажи така е по гот, яд да ви е :-D

Glezlata
04-16-2006, 19:17
A be hi4 puk ne trqbva da ti puka.O6te li robuva6 na horskoto mnenie :?: vreme e da se otkaje6!!! =;

hamsterka
04-17-2006, 15:11
dano da ne se otkaje6 ot pluvaneto zaradi tezi idioti...prosto ne gi slu6ai puk i az znam 4e taka e po-higieni4no,vupreki 4e sum momi4e i ne razbiram ot tezi ne6ta...

hamsterka
04-17-2006, 15:11
dano da ne se otkaje6 ot pluvaneto zaradi tezi idioti...prosto ne gi slu6ai puk i az znam 4e taka e po-higieni4no,vupreki 4e sum momi4e i ne razbiram ot tezi ne6ta...