PDA

View Full Version : Как да разбирам това?



04-16-2006, 08:45
Абе имам отношения с едно момиче.В смисъл аз я харесвам, бяха ми казали, че тя мен също, излизали сме няколко пъти, но само това за сега.Напоследък тя започна да се държи по-hot :) Днеска тя напраи опит да ми се разсърди, ма за глупост!Щото аз съвсем на шега я питах няма ли да ми честити именния ден, а тя нещо почна да ми приказва се едно, че съм напраил нещо нередно!Тва как да го разбирам като опит да види дали ще и се извинявам или като какво...? :wink:

midnight...
04-16-2006, 08:57
хъх ми прави се на недостъпна и очаква да и играеш по гайдата, споко ще и мине :mrgreen:

DeHu
04-16-2006, 08:59
Бе Според мен е искала Да Види дали би се притеснил ако ти се разсърди :) т.е. Да те пробва..ама нз може и да е нещо друго :)) хихи ако мн ти се сърди попитай я какво защо го е приела така (Може пък наистина нещо да се е засегнала )

IKisseDAGirL
04-16-2006, 09:20
Бе Според мен е искала Да Види дали би се притеснил ако ти се разсърди :) т.е. Да те пробва..ама нз може и да е нещо друго :)) хихи ако мн ти се сърди попитай я какво защо го е приела така (Може пък наистина нещо да се е засегнала )
и аз така си мисля:)
най-добре събери смелост и колкото се може по-бързо й признай чувствата си.. ще е супер да се съберете :)))
тва момиче те харесва така че действай :P

n0mak
04-16-2006, 09:46
Щото аз съвсем на шега я питах няма ли да ми честити именния ден, а тя нещо почна да ми приказва се едно, че съм напраил нещо нередно

ti puk... e kak nqma da ti se razsurdi momi4eto.. vednuj i az taka na edna moma i vikam "be nqma li da mi 4estiti6" a tq naprao mi zabi edno kru6e i posle mi napravi i zadu6ava6to tru6vane (a.k.a. chokeslam).... NIKOGA NE SI ISKAI DA TI 4ESTITQT... [-X :-$

bulgarche
04-16-2006, 09:58
Аааа в никакъв случай не й ходи подир гъза. Тя ако иска нещо сама ще си дойде при теб. Ако не...да го духа и т'ва е.

LP_girl_14
04-16-2006, 10:08
Ми мацката се опитва да привлече внимание като се цупи за глупости :mrgreen: Ако си я харесваш,опитай се да я спечелиш,ама първо се убеди че и тя изпитва същото към теб,за да не излезе че ти я преследваш,а пък тя се прай на недостъпна.Успех \:D/

Krem4eto
04-16-2006, 11:06
хъх ми прави се на недостъпна и очаква да и играеш по гайдата, споко ще и мине :mrgreen:

Същото!!!

sk8girL
04-16-2006, 11:48
Ми прави се малко на интересна да види дали ще й обърнеш внимание като ти се е обидила.Ама според мен не е чак толкоз сърдита, просто чака да идеш и да се сдобрите с една {} ..хихи :)

tedy1_baby
04-16-2006, 11:57
pitai q za6to se e dyrjala tyka.pokani q o6te vednyj na sre6ta.ako ti otkaje,zna4i ti e obidena i trqbva da pogovorite za tova.a ako prieme,zna4i ve4e ne ti se syrdi.kysmet!!!

DreamKeeper
04-16-2006, 12:15
Пак някой ми открадна намисления отговор....
е поне да го циитирам ....

Бе Според мен е искала Да Види дали би се притеснил ако ти се разсърди Smile т.е. Да те пробва..ама нз може и да е нещо друго Smile) хихи ако мн ти се сърди попитай я какво защо го е приела така (Може пък наистина нещо да се е засегнала )[/quote]

otchaqnata
04-16-2006, 15:10
pravi se na nedostapna i ti v nikakav slu4ei nebiva da i dava6 tova koeto iska ostavi q malko pravi se i ti na obiden i 6te i mine spokz

He3HauKa
04-16-2006, 17:21
Iskala e vnimanie ,opitva se da te nakara da i varvish sled gaza ! Ne i se davai che togava stava losho :mrgreen:

MrAnderson
04-16-2006, 18:04
Тц, тц, тц... Що изтъкнати психолози е събрал този форум... Адски ми е забавно да гледам как когато някой подхвърли късче оскъдна информация, което се изразява цифром и словом в разказ от няколко реда, за житейските си приключения със срещуположния пол, започва една надпревара да се правят изводи. Абе карай, важното е да имаме мнение по въпроса, пък дали то отговаря адекватно на реалната ситуация не е важно... =D>

Без лоши чувства,
MrAnderson

teenkopele
04-16-2006, 19:49
Според мен се прави на недостъпна. :)

ExTr3m3_GiRL
04-16-2006, 20:32
Ми мацката се опитва да привлече внимание като се цупи за глупости :mrgreen: Ако си я харесваш,опитай се да я спечелиш,ама първо се убеди че и тя изпитва същото към теб,за да не излезе че ти я преследваш,а пък тя се прай на недостъпна.Успех \:D/

А тъй... :wink: и аз мисля по същия начин!

God-Is-A-Girl
04-16-2006, 20:34
А бе разбра се че се прави на надостъпна ама ти недей се прави че може да я объркаш съвсем.Ходи и кажи че много я харесваш ала бала и всичко е готово.Хич не ми изглежда да ти се сърди наистина.Айде късмет.

ExTr3m3_GiRL
04-16-2006, 20:38
Тц, тц, тц... Що изтъкнати психолози е събрал този форум... Адски ми е забавно да гледам как когато някой подхвърли късче оскъдна информация, което се изразява цифром и словом в разказ от няколко реда, за житейските си приключения със срещуположния пол, започва една надпревара да се правят изводи. Абе карай, важното е да имаме мнение по въпроса, пък дали то отговаря адекватно на реалната ситуация не е важно... =D>

Без лоши чувства,
MrAnderson

Нямаш си представа колко си прав =D>[/i]

MrAnderson
04-16-2006, 22:27
;)

Death_F
04-17-2006, 14:57
Иска да и обърнеш внимание...