PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Как да се държа с гаджето си :)



неопитната
04-16-2006, 08:53
Здрасти на всички.. имам един малко странен въпрос.Значи понеже нямам много опит с гаджетата и искам да попитам ако тръгна с дадено мочме,как трябва да се държа с него?За КАкво Да си ГовоРим.. или общо взето да му е инетересно с мене, а не на 2-та седмица да ми бие шута хихих :) Мноо ще се радвам ако ми помогнете :)) :-D ](*,)

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

`Death`Whore`
04-16-2006, 08:56
АЗ колко съм се притеснявала за това...просто кажи, че се притесняваш и не знаеш какво да кажеш - ако те харесва, ще изчака да се отпуснеш и да можете да говорите нормално, като приятели.

LP_girl_14
04-16-2006, 09:48
Ми дръж се мило с него,показвай му колко много държиш на него,провокирай го,излизайте заедно,говорете си за всичко(нека знае че му имаш доверие,доверието е емного важно в една връзка),правете компромиси,не се карайте за глупости и се обичайте! :mrgreen:

bulgarche
04-16-2006, 09:56
Е в началото може да си говорите за...миналото, за да се поопознаете и да разбереш що за човек е той. След това...за каквото и да е :) Защо го приемаш като човек различен от твоите останали прители? Може с нещо да е повече, но това не означава че не може да си говорите общи неща

white_chik
04-16-2006, 09:57
ami 6te trq da se opita6 da se otpusne6 i da go prieme6 akto priqtel.a ve4e s priqtel ti nai-dobre si znae6 za kvo da si govori6

Krem4eto
04-16-2006, 11:55
Говори си с него все едно ти е приятел.Запомни и момчетата са хора!Да не те е срам!

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-16-2006, 12:25
mi kato za na4alo ne trea da te e sram ot nego i da si namerite ob6ti temi za da ima za kakvo da si prikazvate za da ne mu e sku4no s tebe pose6tavaite razli4ni mesta zaedno pravi mu iznenadi i takiva ne6ta :) USPEH :)

SummeRLove08
04-16-2006, 14:20
Ми дръж се мило с него,показвай му колко много държиш на него,провокирай го,излизайте заедно,говорете си за всичко(нека знае че му имаш доверие,доверието е емного важно в една връзка),правете компромиси,не се карайте за глупости и се обичайте! :mrgreen:
да!И не го разпитвай за бвшите му.:)

wildlife_f
04-16-2006, 15:15
badi sebe si i hi4 da ne ti puka 4e moje6 da se izloji6 ili ne6to takova prostno kakvoto ti e na sarceto tva da ti e i na ustata :) az taka pravq vinagi i ne sajelqvam mn mn 4estno kazano a za tva kakvo mojete da si prikazvate v na4aloto za starite ne6ta-minaloto,ob6ti poznati,muzika,takiva ne6ta ob6to vzeto

Glezlata
04-16-2006, 16:24
Govorete si za nqkakvi o6ti interesi,nemoje da nqmate takiva,za6toto nqma da si dopadnete ina4e.Izleznete,razhodete se nqkude i to ot vutre 6te ti doide kakvo da si govori6 s nego.Razkaji mu za svoite priqteli,nqkakvi interesni slu4ni,ne6to takova. \:D/

teenkopele
04-16-2006, 16:31
Ми дръж се мило с него,показвай му колко много държиш на него,провокирай го,излизайте заедно,говорете си за всичко(нека знае че му имаш доверие,доверието е емного важно в една връзка),правете компромиси,не се карайте за глупости и се обичайте! :mrgreen:

Напълно съм съгласен с това мнение. :)

Tedka-Medka
04-16-2006, 16:33
ami vij prosto bydi sebe si .. dryj se estestveno..
az naprimer govorq za kakvoto mi doide na uma
bez pochti nikakvi zadryjki,prosto pokazvam kakva sym,
a ako toi ne me haresfa takafa kakfato sym ..
da si nameri druga .. f nikakuf sluchai ne se dryj
super neestestfeno..da mylchish i kato te popita neshto
da se izchervqvash,zashtoto po tozi nachin shte si skuchna :)

black_dimond
04-28-2006, 21:24
nai dobre 6e e naistina ako purvo go vuzpriema6 kato tvoi priqtel i posle kato gadje predstavi si 4e ne s na sre6a s mom4e a s tvoi priqtel

Tamara†
04-28-2006, 21:35
Хм,каквото и да правиш бъде себе си!Това е единствения съвет..който мога да ти дам!

rusokosata
04-28-2006, 21:37
Abe,macka prosto se draj estestveno,a ako ne te haresa takava kakvato si mu ebi maikata

04-28-2006, 22:06
Здрасти на всички.. имам един малко странен въпрос.Значи понеже нямам много опит с гаджетата и искам да попитам ако тръгна с дадено мочме,как трябва да се държа с него?За КАкво Да си ГовоРим.. или общо взето да му е инетересно с мене, а не на 2-та седмица да ми бие шута хихих :) Мноо ще се радвам ако ми помогнете :)) :-D ](*,)

takam az sum mom4e i po princip iziskvam ot priqtelkite si nai ve4e da sa estestveni i otkriti s men..ako se durji6 drupnato ili naduto 100% 6te ti pie 6uta ne na vtorata sedmica a na vtoriq den;)budi sebe si i ne se pravi na ne6to pove4e ot tova koeto si!negov si e problema dali 6te te haresa ili ne :mrgreen:

POLA^_^
04-29-2006, 08:34
ами бъди себе си!Говорете си за готини случки!Смейте се!Докато се опознаете ще е по-трудно после ще ти е и френд и гадже :wink: