PDA

View Full Version : mn sym obyrkana. daite mi savet pls



super`vlubena
04-16-2006, 10:41
Pyzvo zrd na vsi4ki.Moqt problem e sledniq:ot mnogo odavna haresvam 1 mom4e i toi znae tova.Prez poslednite nqkoilko sedmici po 4ata si izpra6tame celuvki i razni takiva daje toi me pokani da izlizame no az ne mojah(imah problemi) i mu kazah 4e kato se opravq i toi se saglasi.Vyprosnoto mom4e u4i v drug grad i si idva samo za sybotite i nedelite.I minalata sedmica mi se obadi ve4erta i mi kaza 4e na sledva6tiq den 6te mi se obadi da izlezem i az se saglasih.Na sledva6tiq den ne mi se obadi a samo si 4atihme za 2 mins pak mi izprati kiss i tova be6e :(.I sega cqla sedmica nito sym go vijdala nito sme se 4uvali daje i ne sme si 4atili i nz sega kakvo da si mislq mn sym obyrkana plss daite mi nqkakyv syvet :roll:

midnight...
04-16-2006, 10:47
на мен така ли ми се струва или ти чакаш само той да те търси и да ти се моли да излезнете
поеми и ти инициативата и ще видиш че може да се получат нещата

RoyTheReaper
04-16-2006, 10:52
potarsi go i razberi kakvo to4no stava.

Krem4eto
04-16-2006, 11:13
Може би наистина трябва да го потърсиш!Но все пак си помисли,ако стане нещо между вас дали ще можеш да издържиш да се виждате само събота и неделя!

LP_girl_14
04-16-2006, 11:14
Вземи нещата в свои ръце.Къде е писано че все момчетата трябва да правят първата крачка?Ako му имаш номера звънни му,пиши му на мейла,по skype,по ICQ или квото и да е и се разберете.А пък когато дойде във града излезте някъде,прекарайте деня заедно и заложете повече на живота общуване,отколкото на чатовете O:)

sk8girL
04-16-2006, 11:32
По-добре не предприемай нищо.Нека той да те потърси,щом вече ти е обещал.Изчакай малко да видиш дали ще го направи като си дойде другата събота и неделя, ако не.. като се засечете някъде в чата го попитай защо не ти се обажда.Но в никакъв случай не създавай представа,че едва ли не си лудо влюбена в него и на всяка цена искаш да излезете.
Обаче както вече ти казаха помисли дали искаш връзка от разстояние.. и дали ще издържиш да го виждаш само събота и неделя ?! :roll:

WindWaker
04-16-2006, 11:37
samo sys sedene i 4akane edva li 6te postigne mnogo

sk8girL
04-16-2006, 11:44
samo sys sedene i 4akane edva li 6te postigne mnogo
А какво да направи в тоя случай?! Да тръгне да му звъни и да го търси при положение,че той й е обещал да я потърси,а не го е направил.Най-малкото,което можеше да направи след това е поне да й се обади да й каже защо не й се е обадил,ако е имало някаква основателна причина.

tedy1_baby
04-16-2006, 11:54
takava vryzka nqma byde6te.povqrvai mi.az go kazvam ot opit.

04-16-2006, 12:00
Mожеби наиситна таква връзка няма бъдеще.... но нека си го разбарат сами...защото след това докрая на живота и ще я гони въпроса...ами ако все пак би имала ?
наистина правилното е да го потърсиш ти....ама както казаха и по-нагоре... не му показвай колко мн го обичаш...това винаги е грешка...

DreamKeeper
04-16-2006, 12:11
Mожеби наиситна таква връзка няма бъдеще.... но нека си го разбарат сами...защото след това докрая на живота и ще я гони въпроса...ами ако все пак би имала ?
наистина правилното е да го потърсиш ти....ама както казаха и по-нагоре... не му показвай колко мн го обичаш...това винаги е грешка...
ДЪржда да се знае ,че това аз го написах...просто не видях че не съм логнат

Krem4eto
04-16-2006, 12:14
samo sys sedene i 4akane edva li 6te postigne mnogo
Така е аз мисля,че трябва да го потърси!

white_chik
04-16-2006, 12:17
6tom tolkova iska6 da si s nego naprai i ti ne6to.toi moje da si misli 4e nqma6 inateres i za tva da ne te e potursil.pokaji mu 4e ti puka za nego

`Death`Whore`
04-16-2006, 12:17
Обаждаш се, когато знаеш, че е в града ти, уреждаш му среща и му казваш, че е добре да изпълнява обещанията си или ако нещо го възпрепятства, да ти казва, защото е поел ангажимент.

SummeRLove08
04-16-2006, 14:29
Потърси го,поинтересувай се.

SeXyTo_f
04-16-2006, 15:28
mi 4atkai si tam s nego...i izleznete nqkude...subota ili nedelq....ako toi ne ti se obadi... epa obadi mu se ti..MALKO 6e nahalstva6....6toto kakto ti e kazal 4e 6ti se obadi puk ne e....to ne e 4esno..i mu zvunni sledva6tia put da go pita6 kvo stava....i taka de da znam........... :-k 4e izmisli6 ne6to :)))

Glezlata
04-16-2006, 16:19
Tezi celuvki po 4ata ni6to ne ozna4avat spored mene.Ako samo ot tqh sudi6,mislq,4e ne6tata qnma da stanat.Govorili li ste si za vas dvamata ne6to?Iz4akai toi da ti zvunne,vse pak poslediq put,toi ne e imal vuzmojnost da se vidite,zna4i trqbva da se revan6ira.

Tedka-Medka
04-16-2006, 16:24
на мен така ли ми се струва или ти чакаш само той да те търси и да ти се моли да излезнете
поеми и ти инициативата и ще видиш че може да се получат нещата

napylno sym syglasna s tova mnenie..
ne mislq che samo toi e dlyjen
da te tyrsi i da bqga sled teb..
napravi i ti neshtu po vyprosa de!!

ani88
04-16-2006, 16:33
Napishi my sms kak e kvo si pravi koga shte se videte napravi ti tova ne chakai toi da ti se obadi opitai nishto ne gubish.Naistina vruzkata ot rastoqnie e mn trydno neshto no za lubovta granici nqma,kakto ti kazaxa drugite opitai pone shte znaesh che si opitala nqma smisal samo da se izmuchvash i da chakash.Uspex

Колев
04-16-2006, 17:01
Еби му майката на това момче, стани лезбийка и готово :)